Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

AirVape Xs

4 200 Kč

4 599 Kč Ušetřete 399 Kč

AirVape Xs Vaporizer
AirVape Xs - Bowl AirVape Xs - Size AirVape Xs - Package AirVape Xs - Blue AirVape Xs - Rose AirVape Xs - Gold AirVape Xs - Side AirVape Xs - Top AirVape Xs Vaporizer

4 200 Kč

4 599 Kč Ušetřete 399 Kč

Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...

4 200 Kč

4 599 Kč Ušetřete 399 Kč

5
Číst 6 Recenze | Napište recenzi

Jeden pohled na AirVape Xs vám postačí k tomu, abyste zjistili, že se jedná o zařízení vynikající kvality, které je určeno pro náročného uživatele. Jakmile jej poprvé vezmete do ruky, oceníte jaký je pohodlný a lehký (70g). Kovové pouzdro, křehký 3,3 cm digitální displej a robustní skleněný náustek vám naznačí, že má i kvalitní vnitřek. Nejpozoruhodnějším rysem AirVape Xs je jeho průkopnické využití kombinace kondukčního a konvekčního zahřívání. V praxi to znamená, že vaše oblíbená aromaterapeutická směs je zabalena do keramické komory, kde se jemně a rovnoměrně ohřívá (při teplotě 93 °C až 220 °C), aby vznikla co nejlepší pára s tou nejčistější chutí. Zahřívání ze studeného na maximální teplotu trvá kolem 20 sekund. AirVape vás v momentě kdy je zahřívání ukončeno upozorní vibrováním. 


Nový AirVape vaporizér potěší jak začátečníky tak také i zkušené uživatele. Ti co s inhalací teprve začínají, ocení, že naplnění i zahřátí AirVape je jednoduché, takže si své první hladké nádechy užijí téměř okamžitě. Ti zkušenější si vychutnají čistotu chuť, jakož i vynikající tvorbu páry. Kvalita inhalování okouzlí i ty nejzkušenější a nejnáročnější uživatele jasnou absencí odporu a párou, která byla předtím, než opustila náustek jemně ochlazena. Jste tak dokonale chráněni před nežádoucím popálením. Toto jsou jen některé z mnoha diskrétních a ohleduplných funkcí, které dělají z AirVape vaporizéru to čím je.


AirVape Xs je pravděpodobně nejelegantnější vaporizér na trhu. Nabízíme ho v škále čtyř sofistikovaných barev: mystická šedá, růžovo-zlatá, noční modrá a červeno-zlatá.

Funkce

 • Stylový vzhled a vynikající kvalita dílů
 • Přesně sedí v ruce
 • Přenosný a zároveň silný
 • Jasný a srozumitelný displej
 • Velmi jednoduché použití, snadno jej naplníte
 • Skleněný náustek a keramická komora zajistí vynikající čistotu chuti
 • Bylinkové směsi se pomalu a rovnoměrně zahřívají díky kondukčnímu a konvekčnímu způsobu zahřívání.
 • Zahřeje se v průběhu 20 sekund
 • Rozsah teploty od 93 °C do 220 °C
 • Pára se předtím, než ji začnete vdechovat, jemně ochladí
 • 1300 mAh baterie, nabíjí se pomocí standardního mikro USB
 • Hmatová zpětná vazba (vibrace) v momentě, kdy je zařízení připraveno k použití
 • Automatické vypnutí díky hmatové zpětné vazbě
 • Dá se používat a zároveň nabíjet

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Kožený obal k přenášení
 • 2x kovový displej náustku
 • Dodatečný gumový koneček na náustek
 • Pinzeta
 • Nástroj na míchání z nerezové oceli
 • Čistící kartáček
 • USB napájecí kabel
 • Nástěnný USB adaptér 

 

Dizajn

Pěkný na pohled, jednoduchý na použití a působivý zevnitř. AirVape Xs přináší v sobě všechny pozitiva původního AirVape a zároveň nabízí množství vylepšení, které vznikly na základě zpětné vazby od uživatelů. AirVape vaporizér má velmi atraktivní zevnějšek. Jeho kompaktní rozměry, hlavně jeho štíhlost a nízká váha vám umožní bez problémů si ho strčit i do kapsy u košile. Navzdory křehkému vzhledu je jeho celokovové tělo pevné a robustní. AirVape Xs bez problémů odolá dlouhé cestě v plné tašce.

 

Použití

Použití AirVape Xs je tak jednoduché, že je radost ho používat. Je velmi pohodlný při držení v ruce a téměř neviditelný. Z tohoto důvodu je vynikající volbou pro uživatele, kteří chtějí inhalovat nenápadně. AirVape naplníte velmi jednoduše. Odstraníte skleněný náustek, naplníte komoru pod ním vaší oblíbenou aromaterapeutickou směsí, trochu ji zatlačíte a vrátíte náustek na původní místo. Díky 1300 mAh baterii (a působivé elektronice) se AirVape Xs zahřívá jenom 20 sekund.

 

Rozsah dosažené teploty je od 93 °C do 220 °C a zobrazuje se jasně na 3,3 cm displeji, na kterém se zobrazuje i stav baterie a zbývající čas do automatického vypnutí přístroje. Zařízení je přednastaveno na 3 minuty, ale uživatelé si ho mohou přestavit na maximálně 5 minut. Hmatová zpětná vazba (vibrace) upozorní uživatele diskrétně na to, že zařízení je zahřáté na požadovanou teplotu a vibruje i když se vypne. Odpor při vdechování byl téměř úplně odstraněn a pára se jemně ochladí před tím, než projde náustkem. Problém popálení párou tak už nepřichází víc v úvahu.

 

Zahřívání

Vnější plášť vaporizéru zůstává stále studený, protože AirVape Xs používá inovativní kombinaci kondukčního a konvekčního zahřívání. Dalším vylepšením původního AirVape vaporizéru je použití keramické komory. Spojení těchto dvou vlastností znamená, že vámi vybraná aromatická směs se zahřívá velmi pomalu a jemně, aby nabídla co nejlepší možnou páru. Použití keramické komory zároveň nabízí mnohem čistší chuť vaší bylinkové směsi. Napomáhá tomu i skleněný náustek.

 

Nádobka na vosk

Chcete inhalovat lepkavější hmotu? Díky dodatečnému nákupu AirVape Xs nádobky na vosk se tento fantastický vaporizér stane ještě funkčnější, protože vám umožní inhalovat kromě bylinek i vosky a koncentráty. Nebudete tak kromě tohoto přenosného vaporizéru potřebovat už žádný jiný.

 

Nabíjení

Všechno související s AirVape Xs je tak výkonné a efektivní, že jím dokážete jednoduše nahradit stolní vaporizér u uživatelů, který bydlí v malých prostorách, například v garsonkách. V souvislosti s tím se musíme taky zmínit, že AirVape vaporizér lze používat a zároveň nabíjet. Zařízení se nabíjí přes standardní mikro USB vstup, stejný jako se používá u většiny mobilních telefonů. Vždy se tak najde někdo, kdo vám může půjčit USB kabel, pokud nemáte u sebe ten svůj a potřebujete si vaporizér nabít.

 

Záruka

AirVape Xs má dvouletou záruku od MagicVaporizers a dodatečnou celoživotní záruku od výrobce.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce AirVape
Velikost (délka x šířka x výška) 5,0 x 1,0 x 11,4 cm
Hmotnost vaporizéru 71 g
Styl mystická šedá, růžovo-zlatá, noční modrá a červeno-zlatá
Zdroj napájení Baterie (1100 mAh)
Zahřívací prvek Keramická komora (kondukční a konvekční)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Záruka 2 roky od MagicVaporizers, celý život z AirVape

Recenze položky AirVape Xs

Průměrné hodnocení:

5 Založeno na 6 hodnocení
 • 5 Star
   6
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

My 1st vape and really happy with it.

Mr.Vapeit
This one was my 1st vape I bought and I have to say I couldnt be more happy with it. Fast charging, battery lasts enough for one night even for group vaping. Just a small tip, buy some extra mouth pieces, really usefull if you lose some parts like me or you have a friends which would prefer their own during a night out, easily swapable. I rate this one 5/5 and I cannot wait the new X model, which is even better than this one. Definitely worth the money.

build with the best medical products

Ahmed
Since the last six months, I have been using the AirVape XS and I am mighty pleased with the product. The cost is well within my limits, and it is also build with the best medical products. Therefore, it does not create any kind of problem other than the occasional charging issues. However, I have got my charger exchanged, which has led to no more problems now.

Impressed!

Anwar
Im impressed! I live in UK and received my Airvape just 2 days after ordering it! Nice work guys! Vape looks really neat and works just fine. Get one yourself and try :)

So far so good

Yes-man
This is a affordable and good vaporizer! I was looking for a few days on the web before placing my order. I kinda looked pass this one for some reason but I took a chance and placed a order! It arrived really fast and it has been working just fine since then (2 months). The pictures dont do justice to the airVape XS, it looks alot better IRL. Works very well and I think it is highly worth its price!

cool!

Druvan
Second time i come here. 3 year ago I buy Arizer solo from here.

For this money it has to be one of the best vaporizers to buy? been using mine almost 24/7 for a few months now and no problems.

I chose a midnite blue one becaus my car is that same colour :) looks a feels very very good!

the shipping was like the name magic! almost faster than if i go to a store to buy somehitng ;) magicvaporizers.com really is a Great shop I think!

So.. Vaporizer: Good. Shop: Good. 5/5!

I like it!

crook
I like this vaporizer alot! My old one broke (stopped heating after a few months, not a AirVape). So I needed a new one and gave this one a try. Works alot better than my old one which was even more expensive. The design is also a lot better. Warms fast, charges fast, no troubles,.. I can recomend it!

položek: 6

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: AirVape Xs

Jak hodnotíte tento produkt? *