COVID-19: Náš sklad nebyl nijak ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Arizer Air 2

Hodnocení:
4.65

4079 kč 5599 kč Ušetřili jste: 1520 kč

SKU
ignore-this-53
Free shipping!
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Arizer Air 2 - Baterie
Arizer Air 2 / ArGo - Baterie
500 kč 660 kč

Chtěli byste zdvojnásobit životnost baterie vašeho Arizer Air 2 nebo Arizer ArGo? Tato 3000 mAh 18650 Arizer baterie je identická s originální baterií přibalenou k vašemu Arizer Air 2 nebo ArGo a je skvělým způsobem, jak zvýšit životnost vaší baterie nebo nahradit baterii, která časem ztratila výkon.

Používá se s: Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer ArGo.

V tomto měkkém úložném pouzdru můžete bezpečně nosit svůj Arizer vaporizér venku.
Arizer - Měkké úložné pouzdro
570 kč 770 kč

Připravte se na svůj další výlet s Arizer měkkým úložným pouzdrem. Toto prostorné pouzdro vám poskytuje možnost vzít si s sebou na své příští vapovací posezení vše, co potřebujete.

Používá se s: Arizer Air 2Arizer ArGo a Arizer Solo 2.

Arizer - Adaptér z matného skla 14 mm
Arizer - Skleněný adaptér (14 mm)
380 kč 500 kč

Tento skleněný adaptér je kompatibilní s většinou přenosných vaporizérů od Arizer Tech a používá se k připojení vodního nástroje. Adaptér má šířku 14 mm a je kompatibilní s jakýmkoliv stejně velkým bongem nebo vodní dýmkou. Pokud chcete dostat výkon vašeho Arizer vaporizéru na novou úroveň, toto je bezpochyby to správné příslušenství!

Používá se s: Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer - Straight Glass Tube (70 mm)
Arizer - Rovná skleněná trubka (70 mm)
260 kč 340 kč

Arizer rovná skleněná trubka slouží jako náustek i jako místo, do kterého můžete před vaporizováním naložit své byliny. Je kompatibilní s většinou přenosných vaporizérů od Arizer Tech.

Pokud je vaše stará trubka zlomená, prasknutá nebo prosté opotřebovaná, tato náhradní rovná skleněná trubka je přesně tím, co potřebujete.

Používá se s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Pokud potřebujete nový náustek pro váš přenosný Arizer vaporizér, měli byste si zajistit rovnou skleněnou trubku
Arizer - Rovná skleněná trubka (110 mm)
260 kč 340 kč

Arizer rovná skleněná trubka slouží jako náustek i jako místo, do kterého můžete před vaporizováním naložit své byliny. Je kompatibilní s většinou přenosných vaporizérů od Arizer Tech.

Pokud je vaše stará trubka zlomená, prasknutá nebo prosté opotřebovaná, tato náhradní rovná skleněná trubka je přesně tím, co potřebujete.

Používá se s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Zakřivená skleněná trubka je kompatibilní s většinou přenosných vaporizérů Arizer
Arizer - Zakřivená skleněná trubka
260 kč 340 kč

Arizer zakřivená trubka slouží jako náustek a také i místo, kam můžete své byliny naložit před vaporizací. Je kompatibilní s většinou přenosných vaporizérů od Arizer Tech.

Pokud je vaše stará trubka zlomená, prasknutá nebo prostě opotřebovaná, tato náhradní zakřivená skleněná trubka je přesně tím, co potřebujete.

Používá se s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer Air - skleněná aromatická trubka - malé
Arizer - Skleněná trubka s náustkem
300 kč 400 kč

7 cm dlouhá skleněná trubka s náustkem pro váš Arizer přenosný vaporizér.

Používá se s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer Air - skleněná aromatická nádoba - náhled
Arizer - Skleněná nádobka
120 kč 160 kč

Arizer skleněná nádobka je navržena pro aromaterapii s esenciálními oleji nebo aromatickými směsmi. Jakmile smícháte své oleje/směsi, můžete je v této misce nahřát a nechat vůně volně proudit.

Používá se s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Funkce

 • USB nabíjení a vyměnitelné baterie
 • Plná kontrola teploty
 • Silný průtok vzduchu
 • Skvělá chuť páry
 • Působivá životnost baterie
 • Funkce automatického vypnutí

Pro koho je Arizer Air 2 určen?

Pokud si vážíte pohodlnost, vysoký výkon a cenovou dostupnost, Arizer Air 2 je pro vás perfektní volbou. S jeho elegantním designem a kompaktními rozměry je tento vaporizér opravdu diskrétní a můžete ho nosit všude sebou. Je ideální pro začátečníky i zkušené "vapery", a to zejména díky jeho snadnému ovládání zkombinovanému s inovativní technologií hybridního nahřívání (konvekce a kondukce).

Vyměnitelné baterie a USB nabíjení

Arizer Air 2 nabízí až do ohromujících 75 minut nepřetržitého vapování z plně nabité baterie – to však neznamená, že po vybití baterie nemůžete pokračovat.

Pokud sebou máte nabitou náhradní baterii, jednoduše ji vyměňte a můžete pokračovat. Pokud sebou náhradní baterii nemáte, pořád můžete pokračovat ve vapování, a to pomocí technologie baterie "Pass through", která vám umožňuje zařízení nabíjet a používat zároveň!

Silný výkon 

Navzdory jeho kompaktnímu tvaru a velikosti je Arizer Air 2 vybavený výkonným nahřívacím tělesem a plně izolovaným průtokem vzduchu. Jeho nahřívací komora funguje na principu hybridního nahřívání (kondukce + konvekce) a je vybavena praktickým nástrojem na míchání, který vám zabezpečí, že budou byliny zahřívány rovnoměrně a bez spalování. Průtok vzduchu je izolovaný a náustek je vyroben ze skla medicínské kvality. Díky tomu vám tento vaporizér při každém jednom potáhnutí nabízí páru vynikající chuti.

Ještě lepší je to, že zabudované vnitřní nahřívací těleso vám zajišťuje, že Arizer Air 2 si bez námahy poradí i s tím nejdelším potáhnutím. Díky tomu je skvělou volbu pro zkušené vapery, kteří hledají vaporizér s dostatečným výkonem na to, aby zvládl jejich techniku vapování.

Plné ovládání teploty

Jednou z výjimečných vlastností Arizer Air 2 je přesné ovládání teploty, které vám umožňuje ušít si celý zážitek z vapování na míru, aby splňoval vaše požadavky. Dává vám příležitost nastavit si teplotu na jednotlivé stupně, což je opravdu skvělé v porovnání s vaporizéry, které mají pouze přednastavené teploty bez možnosti dodatečné úpravy. Teplota se nastavuje skutečně velmi jednoduše, a to pomocí tlačítek na povrchu zařízení. Teplotu si můžete upravovat i během používání.

Digitální LED displej

Moderní LED displej je umístěn na přední straně vaporizéru Arizer Air 2 a obsahuje všechny informace potřebné pro sledování správného fungování po celou dobu používání. Na displeji uvidíte přesné údaje o teplotě, stavu baterie a signalizaci toho, jestli je aktivována funkce automatického vypnutí zařízení, co znamená, že budete mít vždy přehled o všem, co váš vaporizér dělá.

Záruka

Všechny Arizer Air 2 vaporizéry, které MagicVaporizers prodává, jsou úplně autentické a nabízejí vám doživotní záruku na keramické topné těleso, 2-roční záruku na zpracování a 1-roční záruku na baterii.

Arizer Air 2

In the Box

 • Arizer Air 2 vaporizér
 • Baterie
 • USB nabíječka
 • Skleněná trubka – 70 mm
 • Skleněná trubka – 70 mm s koncovkou
 • Skleněná miska
 • Pouzdro se sponou na opasek
 • Nástroj na míchání
 • Sítka (4)
 • Silikonové kryty na tubu (2)
 • Návod k použití
Arizer Air 2

Specifikace

Více informací
Velikost: 2,9 x 12, 2 cm
Váha: 126 g
Vyhřívání: Hybrid (konvekce+kondukce)
Čas zahřívání: 90 sekund
Zdroj energie: Baterie (3000 mAh)
Teplota: 50 až 220°C
Výrobce: Arizer Tech
Záruka: 2 roky
Země výroby: Kanada
Prohlížíte si:Arizer Air 2
Hodnocení