COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Air 2

4 599 Kč

5 599 Kč Ušetřete 1 000 Kč

Arizer Air 2 - Colours
Arizer Air 2 - Colours Arizer Air 2 - Included Arizer Air 2 - Display Arizer Air 2 - Size Arizer Air 2 - Glass Mouthpiece Arizer Air 2 - Battery
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

4 599 Kč

5 599 Kč Ušetřete 1 000 Kč

4 599 Kč

5 599 Kč Ušetřete 1 000 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer Air 2 dne 28 čer. 2020.

4.7
Číst 52 Recenze | Napište recenzi

Arizer Air 2 je lehce přenosný elegantní nováček štíhlé linie. Tento impozantní vaporizér potěší každé oko. Dodáváme ho ve dvou barevných provedeních - v černé a magické modré. Na první pohled vypadá jako vylepšená verze externí baterie, ale když si ho prohlédnete podrobněji, zjistíte, že musíte tento výrobek obdivovat díky jeho lesklému designu, který byl moudře navržen tak, aby seděl do každého typu ruky jako rukavice. Tento ruční vaporizér je nápadný a snadno přenosný. Upoutá svou estetickou podobou a je navržen tak, aby se hodil i do těch nejužších kapes a nejtenčích peněženek.


Podporován Canadian tech je Arizer Air 2 nositelem lepšího zážitku pro uživatele díky výkonným keramickým zahřívacím prvkům, které změní vaše oblíbené chutné bylinky na husté oblaky páry. Jednotka je napájena vyjímatelnou a dobíjecí baterií, která vnáší nový význam do slova pohodlí. Dělá váš svět trochu jednodušším díky dokonalému pohodlí, které vám zajistí možnost přenášet ho s sebou kdekoli potřebujete.


K dispozici je v Uhlové Černé a Magické Modré Barvě

Arizer Air 2 – Funkce

 • Rychlé zahřátí
 • Kontrola teploty po stupních
 • Vyměnitelná baterie s dlouhou životností a o 50% vyšší kapacitou
 • Díly vynikající kvality
 • Přenosný a elegantní
 • Vyrábí hustou páru
 • Snadné použití - žádné složité uživatelské manuály
 • Bezúdržbový
 • USB nabíječka
 • Lze používat i během nabíjení
 • Čistota páry - izolovaná vzduchová cesta, díky které získáte tu nejčistší páru
 • Cesta na páru z borosilikátového skla, aby byla zajištěna co nejaromatičťější pára

 

Arizer Air 2 - Příslušenství (je součástí balení)

 • Baterie
 • USB nabíječka
 • Skleněná trubice - 70 mm
 • Skleněná trubice - 70 mm s náustkem
 • Skleněná nádoba na bylinky
 • 2 x silikonový uzávěr trubice
 • Přenosní pouzdro na opasku
 • Míchací nástroj z nerezavějící oceli
 • 4 x sítko z nerezavějící oceli

 

Design 

Kromě elegantního designu a možnosti snadno vaporizér přenášet, je Arizer 2 vybaven tolika funkcemi, že se je čím chlubit. Pro začátečníky musíme uvést, že má ventilovaný uzávěr, který ochlazuje teplotu těla samotného vaporizéru. Předchozí Arizer Air měl spínač "nahoru-dolů" v prostředku vaporizéru, pokud Air 2 má 3 tlačítka namísto předchozího spínačového designu. Ventilační uzávěr pro vaporizér v magické modré i uhlové černé je černý. Na vrchu má víko, které lze otevřít posunutím do boku.

 

Spodní část vaporizéru (modrá při magicky modrém vaporizéru a černá při uhlově černém) má víčko, které lze odejmout, abyste si mohli prohlédnout otvor, kde úhledně zapadne baterie. Při pohledu dovnitř vaporizéru uvidíte borosilikátové sklo, které se dá snadno namontovat a demontovat. Vaporizér má dutý štíhlý konec, odkud vycházejí husté obláčky páry s vynikající příchutí vašich bylinek, jaké se pára získaná spalovací metodou nikdy nemůže vyrovnat.

 

Proč Arizer Air 2?

Potřebujeme vás nadále přesvědčovat, abyste vyzkoušeli toto přenosné zařízení? Co tak začít s těmi nejlepšími funkcemi. V kterémkoliv okamžiku během použití máte k dispozici informaci o úrovni baterie. Vaporizér má automatický časovač a zapínání na displeji, které usnadňuje použití (což představuje jeden z rysů jednoduchého užívání). Je uživatelsky přátelský, vhodný pro nešikovné nováčky i zkušené odborníky. Jednou z jeho úžasných vlastností je, že si nevyžaduje údržbu. Při množství domácích přístrojů, které vyžadují pravidelnou údržbu, znamená tento bezúdržbový vaporizér pro domácnost velkou úlevu. U této "věcičky" máte o jednu starost méně!

 

Pro nedočkavce, kteří nevydrží čekat, dokud se Arizer Air 2 zcela nabije, je tu možnost používání ještě během nabíjení. Pokud k tomu přidáte další výhodu, a to snadný přenos tohoto zařízení během cestování, tak je jasné, kdo je vítěz. Vaporizér Air 2 obsahuje ohřívací element vyhotovený z vysoce kvalitního keramického materiálu, který je zárukou trvanlivosti i dlouhé životnosti. Kvalita není pouze o komponentech, z nichž je přístroj zhotoven. Kvalita to jsou i uživatelské zkušenosti. Ryzost a čistota páry, kterou tento maličký přístroj dokáže produkovat a přenášet cestou z borosilikátového skla, zajistí zážitek plný chutí při každém použití.

 

Díky pouzdru s klipem na opasek se vaporizér Arizer Air 2 snadno a bezpečně přenáší. Do pouzdra dokážete umístit vaporizér, dodatečnou baterii a skleněné aroma trubice. Vaporizér Arizer Air 2 se vyznačuje výjimečnou kvalitou i díky kombinaci vysoké výkonnosti se snadnou přenosností a navíc si můžete užívat bezpochyby výjimečně čistou a ryzí chuť. Krátký čas ohřívání je ideální pro použití v rychlosti, kdy jste limitovaný časem. USB nabíjení je pohodlné při dobíjení energií z vašeho auta, počítače, vzdálené nabíjecí stanice a podobně. Vaporizér Air 2 je vhodný pro milovníky sušených bylinek, kteří vyžadují kvalitu velkého přístroje, ale při malých skutečných rozměrech a pohodlné možnosti přenášení.

 

Není pochyb o tom, že přesto, že Arizer Air 2 je novinkou, má dostatek atributů, které může nabídnout - vzhledný a estetický design, výborné uživatelské zkušenosti, kvalitní komponenty, pohodlí, baterie s dlouhou životností a mnoho jiných. Arizer Air 2 má vše, co by měl přenosný vaporizér obsahovat.

 

Záruka

Všechny Arizer Air 2 vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a na keramickou topnou jednotku je poskytnuta doživotní záruka. Dvouletá záruka je na zpracování vaporizéru a jiné závady. Záruka na baterii je 1 rok.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Styl Carbon Black or Mystic Blue
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic Heating Element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Canada
Záruka Ceramic heating element: lifetime, workmanship and defects: 2 years, battery: 1 year

Recenze položky Arizer Air 2

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 52 hodnocení
 • 5 Star
   37
 • 4 Star
   13
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

A beast at this price

2nd Hand Giraffe
Delivers big clouds or smooth flavours with ease. Battery life is very acceptable. Ultra portable and with a black stem, very stealthy. Less effective outdoors but still a very capable portable. Very low maintenance. For the price, it's a bargain. You sacrifice a lot of power when compared to the solo 2, but you more than make up for that in size. This thing is neat and tidy and takes up very little pocket space. Had it for a month and enjoying it daily.

This is my go to travel vape.

Spoitle
I had the Arizer Air 1 for a couple years and was very happy with it. Then one day it stopped heating up, so I bought the new model, Airizer Air 2! I like being able to pick an exact temperature, rather than just a level. Battery life is definitely longer. But my old batteries from the Air 1 still work in this one. Heats up quick -about 30 seconds. Battery will last close to 2 hours of continuous use. Creates good vapor cloud. Taste is among the best I have tried. Small enough to fit in pocket. Glass draw tube will break if dropped. I always keep a couple spares. Doesn't beat my Mighty for overall quality of vaping experience, but it is much more portable, stealthy, and cheaper. If I leave the house - this goes with me.

Even better than Air 1

Mawski
I upgraded from the original Arizer Air and its a noticable improvement. Precise temperature control is nice, and vapor production is better along with airflow. In my experience vapor production with lower tempatures is better as opposed to the original as well. Reliable, well built, produces plenty of vapor, and easy to clean. They thought of everything when making this product. If you're sick of smoking, buy this vaporizer. One of the best purchases I've made. This device has it all: elegant design, quality construction, ease of use, fair price.

Highly recommended!

White Widow
Overall the Arizer Air 2 is a great vaporizer, just like how the original Air was a solid unit. The Air 2 does make some good improvements like the display and the faster heat up and more powerful batteries. As a whole, I must say that I’m very impressed with the Air 2. As the second edition of the Air portable vaporizer, Arizer took an already solid concept and made several well thought out improvements which in turn created a high quality and reliable device packed with awesome features. I highly recommend the Air 2 to those who are looking for a reliable portable vape experience at an affordable price point!

Good for a beginner like me

Devilus
This is my first vaporizer, I have heard all good things from Arizer and wanted something portable. The Air 2 fit the bill perfectly, I love how easy the glass stems are to clean and the flavor is outstanding. I am a very happy vaper. It's a super nice retail kit, full digital controls, improved air flow and better vapor production. The heat up time could be faster and the battery could last a bit longer but for me, it's not much of an issue. It is definitely worth the purchase!

Pure bliss with this vape

Gabras
I purchased this product just a few days ago, and here it is sitting on my desk. This Arizer Air came to me in excellent condition, and the unit produces phenomenal results with my materials. The price was good, the shipping was fast, and the product is excellent. A+ service. It works almost as good as my desktop herbalaire 2.2 but I like this more! It’s portable and I can bring it anywhere with me thanks to the changeable battery and glass stems. Altho, I worry that I might break the glass stems.... The only downside I can see in this product. But overall, still a solid 4.5 out of 5 stars! Would highly recommend!

420 friendly

Perfect Smile
Vapor quality is very good, I prefer using a fine grind with the screen, although a course grind is recommended I find it doesn’t really have powerful clouds - especially with the heating element at below temp. This is a really nicely design vape, it’s simple to operate, feels great in the hand, and the changeable standard issue batteries ensure that it will be a good vape for many years to come. Gave this as a gift to my friend and now I am very jealous! I will buy one for myself soon!

Love the batteries

Super Mario
The Arizer Air 2 is a great vaporizer!! Almost similar with the original air which I previously owned but with so much more improvements! The increased power and battery capacity is one of the features I really liked about this product! Made it more solid than air 1! This has got to be one of the best vapes I have ever used and owned ever. I highly recommend this to anybody interested in vaping! Trust me! It is worth your money.

Arizer does it again!

Drazad
Upgraded from my Long-Standing Arizer Solo, had to stick with the same company, glad that I did! I used to hate vaporizer, until I realized I just hated COMPLICATED vaporizers! This is just so simple, and the function is just what I'm looking for. It is a great and high quality product! The vape is very powerful and heats up in a reasonable time. Still great for sharing with friends. The battery life for me is great and it’s easy to charge. 5/5!

It works like a charm

Dieshee
Oh my god! I already loved my Vapir Digital air but when I tried air 2, I loved it! Would not go back to my old vaporizer. It just works really really well. You can see how it is well built with a really solid feel to it. The vape production is also really good and efficient. Although the downside to it is that the battery life is pretty minimal for my use. And if you have to buy more extra batteries which will charge you again. All in all tho it’s a great vaporizer.

Položky 110 z celkem 52

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Air 2

Jak hodnotíte tento produkt? *