Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Air

5 300 Kč

5 999 Kč Ušetřete 699 Kč

Arizer Air - přenosný vaporizér od společnosti Arizer Tech v černém
Arizer Air - přenosný vaporizér od společnosti Arizer Tech v černém Arizer Air - přenosný vaporizér od společnosti Arizer Tech v černém Arizer Air - vejde se do kapsy

5 300 Kč

5 999 Kč Ušetřete 699 Kč

Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...

5 300 Kč

5 999 Kč Ušetřete 699 Kč

4.8
Číst 13 Recenze | Napište recenzi

Arizer Air je nejnovější přenosný vaporizér od uznávaného kanadského výrobce - společnosti Arizer Tech. Tento ultra-kompaktní a lehký vaporizér má na výšku pouhých 12,2 cm a jeho průměr je 2,9 cm, díky čemuž se vejde do dlaně. Vysoce kvalitní dobíjecí a vyměnitelné lithiové baterie vám umožňují odpařovat celé hodiny bez potřeby napájení. Pokud plánujete na delší dobu opustit domov, můžete se dokonce zásobit nabitými bateriemi! Pokud se vám dojdou baterie, vaporizér Arizer Air můžete používat i během nabíjení, díky čemuž máte ještě více příležitostí na vapování.


Chcete-li využít plný potenciál aromaterapeutických směsí, optimalizovaný systém zahřívání vaporizéru Arizer Air v kombinaci s vysoce kvalitní skleněnou nádobou zajistí, že vždy získáte hustou páru. Vnější pevná schránka chrání zařízení před běžným opotřebením a horní část s ventilací zajišťuje, že povrchová teplota zůstává vždy nízká.


Vaporizér Arizer Air vytváří páru využitím keramického zahřívacího prvku, který je chráněn pevným podkladem a také se na něj vztahuje doživotní záruka. Čas zahřátí vaporizéru Arizer Air je pouze 1 - 2 minuty a díky pokročilému systému ovládání teploty si můžete vybrat z 5 různých teplot! Jeho jednoduchý dizajn umožňuje snadné ovládání pro každého. Dodatečnou bezpečnost zajišťuje funkce automatického vypnutí, která se aktivuje po 10 minutách nečinnosti.


Vaporizér Arizer Black je dostupný v Černé a Stříbrné barvě.


Vlastnosti

 • Snadné používání a údržba
 • Kompaktní a jednoduchý design
 • Celkem přenosný - žádné kabely ani dráty
 • Dobíjecí lithiové baterie
 • Zahřátí za 1-2 minuty
 • Jedno nabití stačí na hodinu souvislého používání
 • Odolná tvrdá vnější schránka
 

Příslušenství (zahrnuto)

 • Nabíječka
 • Skleněná aromatická nádoba
 • 2 skleněné rozvodové trubice
 • Přenosný obal
 • Čistý ochranný silikonový povrch
 • Nástroj na míchání z nerezavějící oceli
 

Nejnovější model Arizer Air

Inženýři vzali nejlepší vlastnosti vaporizéru Arizer Solo a vyvinuly jejich tak, aby vytvořily ještě příjemnější zážitek z vapovania, který nyní nabízí nejnovější přenosný vaporizér Arizer Air. Je menší, odolnější, výkonnější a jeho součástí jsou lithiové baterie, které můžete ze zařízení odstranit a nabít jejich. Každá plně nabitá baterie vydrží až hodinu užívání, takže pokud plánujete vaporizér Arizer Air používat mimo domu déle, navrhujeme vám zakoupit si také baterii Arizer Air navíc. Doma mžete vaporizér Arizer Air používat současně s jeho nabíjením.

 

Jako u všech výrobků společnosti Arizer Tech i v případě vaporizéru Arizer Air platí, že je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, což znamená, že vydrží dlouhou dobu používání a na keramický zahřívací prvek dostanete dokonce celoživotní záruku!

 

Několik úrovně teploty

Přizpůsobte teplotu svým potřebám pomocí přesného a pokročilého ovládání teploty - světélko vám zobrazí teplotu, kterou máte momentálně zvolenou. Můžete si vybrat z následujících 5 nastavení zahřívání:

 

 • Úroveň 1 (modrá) - 185 ° C
 • Úroveň 2 (bílá) - 195 ° C
 • Úroveň 3 (zelená) - 200 ° C
 • Úroveň 4 (oranžová) - 205 ° C
 • Úroveň 5 (červená) - 210 ° C
 

Automatické vypnutí

Vaporizér Arizer Air má integrovaný systém automatického vypnutí, který se spustí po 10 minutách bez činnosti. Chcete-li zahřívání znovu spustit, jednoduše jej znovu zapněte stisknutím tlačítka na několik sekund, čímž se obnoví vaporizace na dříve nastavené úrovni teploty.

 

Záruka

Na elektronických součástí vaporizéru Arizer Air dostáváte dvouletou záruku, zatímco na keramický zahřívací prvek dostáváte celoživotní záruku.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 2,9 x 2,9 x 12,2 cm
Hmotnost vaporizéru 340 g
Styl Černá a stříbrná
Zdroj napájení Baterie anebo nabíječka
Zahřívací prvek Keramický zahřívací prvek
Způsob přesouvání páry Přímý
Země výroby Kanada
Záruka 2 roky na elektroniku. Celoživotní záruka na keramický zahřívací prvek

Recenze položky Arizer Air

Průměrné hodnocení:

4.8 Založeno na 13 hodnocení
 • 5 Star
   10
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Portable

Alain
This has proved to be a really good and needful addition to my collection of vaporisers. It is cost effective and really does what has been written in the description. Moreover, the MV always provides with genuine stuff so there is no point in doubting them. I have owned this vaporizer for 6 months and I really feel satisfied by the performance, durability and battery backup. The vaporising unit is strong and can deliver with quality vapours for years. That means it is not only pretty also is really strong. It is easy to maintain and it is very good for people like me who consider maintenance a really big task. The batteries charge quick and provide strong operation for an hour. Charging is really easy and if you don’t get a chance to charge it up, you can readily exchange the battery with an already charged one. This is a hassle free vaporizer which must have into everyone’s collection you might not use it every time but at some point you will face a need to sue it. I highly recommend it.

It is extremely durable

Abdirahman
Going by the recent reviews, I purchased the Arizer Air, and I must say that I am truly delighted with this product. It is extremely durable, and recharging can happen within a very short period of time. Moreover, it is very easy to carry around with the carrying case, and does not have any extensive need for maintenance whatsoever.

Loving it

dos cervezas por favor
I had a fairly open budget so I researched many units online. I've had my Air for just over a week now and I'm very confident I made the best choice. This vape is well built, very easy to use, and produces nice clean, aromatic vapour. My favourite things are how it loads, the belt clip case, and the stem caps. It's easy to load up two stems, cap them, pack them and the base into the case and head out on a hike, to a concert, or wherever and have everything you need right on your hip.

As always, MagicVaporizers was excellent to deal with. Thanks again, you guys!

Worth it

o.O
I am somewhat new to vaping, had a flight box that was absolute poo. The Arizer Air however, is un frinkin real. I've used stationary vaps and it is very close to that quality. definitely worth the 240
Great unit, very impressed

Wooo hoooo

Igor
I have my EQ and this now. Resisted getting the SOLO for a long time and I'm glad I did! SOOOO smoooooth!

Arizer > Rest

FME
I've had the Solo for 3 years and it's still going. Fantastic quality product that is long lasting, easy and really does the job well. I had to get this when I saw it come out. I was looking for something a bit more portable for a while but Davinci's quality concerns got me to stray from the ascent. Glad I waited for this. It's exactly what I wanted, a mini Solo.

Super happy with my purchase

Nicky
Surprisingly light and small. The air is like a minisolo. Good vapor quality and flavor. All my solo glass fits perfectly on the Air so this gives a lot of versatility. The swappable battery is a nice feature. The glass&plastic stems can also make for 14mm h2o connections. The only less awesome aspect is the autonomy. Lasts about an hour so approx 5 full sessions but can be used while charging. Great vape with probably the least maintenance and cleaning involved. My favorite unit as of now. Overall greatly satisfied.

my new favorite!

Airhead
My collection of vaporizers consists of a "Volcano", a "DaVinci Ascent" and now the "Arizer Air". Each of them is great in their own way but my "Air" has quickly become my favourite portable unit.
I've been using the "Air" for about two weeks now and find it easy to fill, simple to operate with outstanding results.
The only thing I would recommend is to have at least one spare, fully charged, battery on hand at all times then running out of power is not a problem. Get it, you'll love it.

So far so good

Buy me a a Coke
Everything about it is great!!!
The portable case could be a little bigger to be aloud to carry a tube cap. But that is a minor detail...

top notch

Cara
removable battery, arizer name, glass for purity, auto preset temps... all key components to why i chose this and boy am I happy i did - if u've got the €€ don't waste time surfing for other options. get this, its like ripping off a bandaid 300 € credit card charge and boom this is in your lap literally next day (it took them less than 24 hours to ship to me in germany. i am still surprised at their awesome service) and you'll have an amazing performing vape for life. i have the v tower and trust me when i say Arizer knows their shit. they've got good engineers. this thing works. perfectly. and with all the shit i read up about ascent problems, i didn't even second guess this purchase. go for quality and longevity , not looks. the ascent is just pretty..thats all it does and in my opinion the airs got all the good AND is damn good lookin

Položky 110 z celkem 13

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Air

Jak hodnotíte tento produkt? *