Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Solo

4 499 Kč

5 199 Kč Uložit 700 Kč

Arizer Solo - výkonný a přenosný vaporizér!
Arizer Solo - výkonný a přenosný vaporizér! Arizer Solo - černý - zahrnuto Arizer Solo - stříbrný - zahrnuto
 •  
 •  

4 499 Kč

5 199 Kč Uložit 700 Kč

4 499 Kč

5 199 Kč Uložit 700 Kč

We guarantee you the latest/newest vaporizer versions. We received this stock of Arizer Solo on 17 Nov. 2016

4.7
Číst 40 Recenze | Napište recenzi

Arizer Solo je vysoce pohodlný a přenosný vaporizér, který je navržen pro všechny uživatele a všechny podmínky. S dobíjecí lithium-iontovou baterií, která pohání keramický zahřívací prvek, dokáže vytvořit páru za méně než 2 minuty. Páru můžete následně využívat přes kvalitní skleněnou trubici. Tento vaporizér na vás zapůsobí nejen velikostí, ale také technologií, nakolik jeho součástí je pokročilé ovládání teploty se 7 různými nastaveními teploty, které sahají od 50 °C až do 210 °C. Pokud hledáte kvalitní vaporizér, který se vám vejde do dlaně, Arizer Solo rozhodně stojí za zvážení.


Díky kompaktnímu provedení složenému z vysoce odolného vnějšího krytu je vaporizér Solo chráněn před poškrábáním a všeobecným opotřebením. Keramický zahřívací prvek je obklopen pevným základem, který poskytuje vrstvu odolnosti navíc, kterou jiné přenosné vaporizéry nemají. V případě, pokud se cokoliv stane, se také nemusíte bát, jelikož společnost Arizer poskytuje všem zákazníkům společnosti MagicVaporizers 2-letou záruku. Na keramický zahřívací prvek se vztahuje celoživotní záruka!


Dostupný v Černé a Stříbrné barvě.


Vlastnosti

 • Snadné použití
 • Kompaktní a jednoduchý design
 • Celkem přenosný - žádné kabely ani dráty
 • Kvalitní lithium-iontová baterie: 1 - 2 hodiny souvislého užívání!
 • Systém ovládání teploty s diodami LED
 • Využívá namísto plastů sklo
 

Příslušenství k (zahrnuto)

 • Návod k použití
 • Nabíječka baterií
 • Nádoba na pot-pourri
 • 2 rozvodové hadice


Nejnovější model Arizer Solo

Vaporizér Arizer Solo je přenosný vaporizér nejvyšší kvality. Jeho výrobcem je nadaná společnost Arizer Tech v Kanadě. Využívá lithium-iontovou baterii, která pohání zahřívací prvek z nerezavějící oceli. Má přenosnost vaporizéru Magic Flight a výkon elektronického vaporizéru, díky čemuž jde o vynikající vaporizér do ruky, který si můžete s sebou vzít na všechna dobrodružství.

 

Výdrž vaporizéru Arizer Solo je výjimečná, nakolik je vnější schránka vyrobena z celkem pevného hliníku, který chrání vnější povrch před poškrábáním a všeobecným opotřebením. Uvnitř se nachází pevný základ, který chrání zahřívací prvek, díky čemuž vaporizér zvládne i náročnější cestu v batohu / kabelce a umožní vám využívat ho kdekoliv.

 

Několik úrovní zahřívání

Přizpůsobte si teplotu zahřívání pomocí přesného ovladače teploty. Můžete si vybrat z následujících 7 různých úrovní zahřívání (doba zahřívání):

 

 • Úroveň 1 - 50 °C (15 sek)
 • Úroveň 2 - 185 °C (1 min)
 • Úroveň 3 - 190 °C (1 min 10 sec)
 • Úroveň 4 - 195 °C (1 min 30 sec)
 • Úroveň 5 - 200 °C (1 min 50 sec)
 • Úroveň 6 - 205 °C (2 min 10 sec)
 • Úroveň 7 - 210 °C (2 min 30 sec)
 

Prodloužená vaporizace

Lithium-iontová baterie umožňuje na jedno plně nabití 1 až 2 hodiny nepřetržitého provozu, což je v porovnání s ostatními přenosnými vaporizérů podstatně vyšší výdrž. Baterie vaporizéru Arizer Solo si na plné nabití vyžaduje 4 hodiny nabíjení.

 

Automatické vypnutí

Arizer Solo má integrovaný systém automatického vypnutí, který se aktivuje po 12 minutách nečinnosti. Chcete-li ohřívání spustit znovu, jednoduše jej znovu zapněte dobu několikasekundovým stiskem tlačítka se šipkou směřující dolů. Tímto krokem se obnoví vaporizace na poslední úrovni teploty.

 

Záruka

Na elektroniku uvnitř Arizer Solo se vztahuje dvouletá záruka, zatímco na keramický zahřívací prvek se vztahuje doživotní záruka.

Další informace

Remove Compare Link Ne
Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 4,3 x 4,3 x 11,4 cm
Hmotnost vaporizéru 198 g
Styl Černá nebo stříbrná
Zdroj napájení Lithium-iontová baterie
Zahřívací prvek Keramický
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Kanada
Záruka 2 roky

Recenze položky Arizer Solo

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 40 hodnocení
 • 5 Star
   34
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   2

Nejporuchovější vaporizer na trhu

Jadran
Nejporuchovější vaporizer na trhu.60% reklamací. Jinak dobrý.

Totally ok

Jamal
Shipment was fast. No complaints. I love it. The arizer is a great vaporizer. But the only thing is that I don't like why it has to shut off every 12 minutes

Amazing

Andrea from Cagliari
Fantastic product, you realize it I well made only touching it. No plastic smell and very good material. Very intuitive use and very nice vapor taste. You will love this vaporizer. Very long battery life. Magicvaporizers is a very good, professional and affordable seller. Thank you very much!!

2nd buy

Jofa
Getting this one for a gift for family member....so he would stop using mine...lol. No need to say much, just look at the other reviews, they tell all. Best portable, with awesome vape quality, ya can't go wrong with this one.

performs every day

Åland
At first glance when you look at the Arizer Solo your first thought is there is no way that this is a portable vape. Even though the vape it's self is rather small the long glass stems make it nearly impossible to carry around on the go. That being said this is my only con for this vape what it lacks in portability it makes up for in spades in quality and vapor production. It is an excellent choice for anyone who wants desktop vapor quality in a unit you can walk around with in your house. The aromas are among the best in vape market. Battery life is very good and can be used while charging which is another bonus. Overall great investment and Great Canadian product.

Cant ask for more

Koolaidman
Arrived today so this is just a 1 day review but what a sweet unit, smaller than expected and so very easy to learn to use. Vapor quality like the best, solid construction, fast shipping, well designed and totaly fits in my hand what more can you ask for? thats right, nothing!

Shitty

Angry
Worked pretty good for 9 months. Stopped heating up. Been trying to get help with warranty. Manufacturer offers lame service and I read apparently lots of issues with battery, charger, etc. I was going to purchase one of their stationary models but not anymore. Can't trust them and it is a lot of money if you can't count on them standing behind their products. Choose another vape brand.

you wont regret buying it

PingPingPong
This is my first Vapor device and I am very pleased with my purchase. I compared many devices at MagicVaporizers and found the Arizer Solo to have superior warranty and met all of my requirements. Since receiving my Solo I have been more than content with its performance. This is a well made device that is easy to use at home or away.

Tasteful

Alessandrooo
It arrived today, only after 2 days of shipping! It's simply tasteful, never tried other vaporizers before but this seems a cool one to own.

Solo for life

^^,
I used to have the iolite original when it first came out and this vaporizer blows it out of the park. I especially like that you can vape while being plugged in. The vapor quality is even comparable to the Volcano Vaporizer. Very pleased with this vape!

Položky 110 z celkem 40

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Solo

Jak hodnotíte tento produkt? *