COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

ČASTÉ DOTAZY

Naši odborníci rádi odpovídají na otázky, a to obzvláště, co se týče vaporizérů.

Některé otázky posloucháme neustále, proto jsme složili seznam, který vám zpřístupňujeme. Pokud nevidíte svůj dotaz zde, jednoduše nám ji odešlete prostřednictvím stránky Služby zákazníkům a jeden z našich odborníků vám s radostí odpoví na všechny vaše dotatzy a nejasnosti.

 

1. Co je to vaporizér?

Vaporizér je zařízení, které zahřívá aromaterapeutické směsi na teploty, které uvolňují aroma do aromatické páry.

 

2. Na co se vaporizéry používají?

Vaporizéry se používají na zahřívání různých typů aromaterapeutických směsí a uvolňování aromat z páry. Během celé historie a v různých koutech světa se tradičně využívaly esenciální oleje eukalyptu, rozmarýnu, heřmánku, jasmínu, meduňky, růže, šalvěje a tymiánu v parfémech a kadidlovým směsích, neboť mají příznivé účinky na tělo a mysl. 

 

3. Zahrnují vaporizéry vyrobené mimo Slovenska také napájecí adaptér?

Ano! Všechny vaporizéry, které si adaptér vyžadují, budou fungovat ve všech zemích Evropy s výjimkou Spojeného království a Švýcarska. Pokud žijete ve Spojeném království nebo ve Švýcarsku, budete si muset zajistit adaptér na místní zástrčky.

 

4. Mohu si objednat samostatné náhradní díly?

Ano, ovšem. Uchovávání vaporizérů bez zašpiněných nebo poškozených dílů je nejlepší způsob, jak dosáhnout dlouhou životnost všech dílů. Pro každý poskytovaný výrobek však nabízíme kompletní inventář náhradních a nových dílů.

 

5. Jaká údržba se obvykle vyžaduje?

Nejdůležitější součást údržby vaporizéru je zamezení hromadění rezidua. Každý vaporizér vyžaduje mírně odlišný způsob údržby, avšak většina vaporizérů má odnímatelné clony, které umožňují bezproblémovou výměnu a mnoho našich vaporizérů je vybavených čistícími soupravami, které pomohou uchovat aroma vaší páry. S kouskem péče může váš vaporizér dlouho zůstat čistý a bude vám tak poskytovat bohatou páru.

 

6. Mohou mi ve vaporizéry přísady začít hořet?

Obvykle ne. Některé vaporizéry mají široký rozsah teplot, přičemž nejvyšší teplota může v případě některých citlivých přísad vést ke vznícení. Některé vaporizéry, jako například vaporizéry značky Volcano, nedokážou dosáhnout teploty nad 230 °C, a proto není možné většinu materiálů vznítit. Vždy postupujte opatrně, abyste ubezpečili, že vaporizér není nastaven nad maximální teplotu vaporizace.

 

7. Kterou teplotu si mám zvolit?

Přestože je ideální teplota odlišná v případě každého vaporizéru a typu materiálu, snadno zjistíte, že teplota je správná, když uvidíte jemnou průhlednou bílou páru. Sotva viditelná pára často naznačuje, že buď není teplota dostatečně vysoká, nebo byla vyčerpána směs a je třeba znovu naplnit komoru. Nejlepší způsob, jak najít vaši oblíbenou teplotu, je začít na nízké a postupujte ji zvyšovat, dokud se neuvolní vaše požadované aroma.

 

8. Kolik trvá doručení?


Běžné doručení společností UPS v EÚ trvá 1 - 5 pracovních dní a mimo EÚ trvá 4 - 7 pracovních dní.

 

Všechny zásilky obecně odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky. Pokud využíváte naši nabídku bezplatného doručení, na svou zásilku můžete čekat už o 3 dny. Ačkoli může doručení někdy zpozdit proces platby, více než 80% objednávek se doručí během 5 dní od nákupu. Nezapomínejte, že objednávky uskutečněné o víkendu se odešlou až přes nejbližší pracovní den.

 

Přečtěte si více o doručení na stránce doručení.

 

9. Do kterých zemí zasíláte zboží?

Vaporizéry zasíláme do všech zemí Evropy.