Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

DaVinci Ascent

4 599 Kč

6 599 Kč Ušetřete 2 000 Kč

DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth
DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth DaVinci Ascent - část vedoucí páru celá ze skla DaVinci Ascent - pohled svrchu DaVinci Ascent - pohled zespodu DaVinci Ascent - zahrnuté v soupravě (+ nabíječka) DaVinci Ascent
 •  
 •  
 •  
 •  

4 599 Kč

6 599 Kč Ušetřete 2 000 Kč

4 599 Kč

6 599 Kč Ušetřete 2 000 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství DaVinci Ascent dne 09 Jan. 2019.

4.7
Číst 26 Recenze | Napište recenzi

Ti, kteří na trhu hledají dobře vypadající, všestranný vaporizér nejvyšší kvality, zjistí, že vaporizér DaVinci Ascent splňuje jejich kritéria a dokonce je překonává. Ascent by DaVinci je vaporizér do ruky, který je dostupný ve třech různých stylech, byl vyroben jako výsledek specializovaného průzkumu DaVinci Ascent k zajištění, že tento nový produkt nejen splní očekávání zákazníků, ale dokonce je překoná. Výsledek je vaporizér, který mohou hrdě používat všichni uživatelé.


Existuje mnoho důvodů, proč vaporizéry DaVinci Ascent překonávají konkurenci. Jedním z hlavních důvodů je fakt, že jsou kompatibilní se širokým spektrem látek. Mezi ně patří aromaterapeutické směsi, esenciální oleje a koncentráty. Skutečnost, že tyto vaporizéry se snadno používají a mají viditelný OLED displej zobrazující teplotu a nabití baterie umožňuje i nezkušeným uživatelům užívat si směsi podle jejich volby. Modely vaporizérů DaVinci Ascent mají navíc specializovanou skleněnou část, kterou prochází pára a trubici, která zajišťuje elegantní, stylový a příjemný uživatelský zážitek.


Nové vaporizéry DaVinci Ascent jsou vybaveny novými lithium-iontovými bateriemi s dlouhou životností. Díky tomu si je můžete jednoduše vzít kamkoli sebou, protože tyto baterie dokáží zajistit více než 3 hodiny provozu.


Kdokoliv, kdo hledá spolehlivý vaporizér, „který má všechno“, rozhodně uzná, že DaVinci Ascent je špičkovou volbou, kterou můžete jednoduše využívat ještě mnoho let. DaVinci Ascent je navíc dostupný za rozumnou cenu (spolu s patronami a náhradními díly).


Nyní je k dispozici v provedeních Stealth, Karbonové vlákno a Dřevo.

Vlastnosti

 • Výlučně skleněná cesta páry
 • Keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem
 • Přesné digitální ovládání teploty
 • Výdrž baterie více než 3 hodiny
 • Funkční OLED displej
 • Patentovaná duální koncovka
 • Možnost odpařovat aromaterapeutické směsi a také esenciální oleje
 • Skleněné olejové kazety, které sedí v jednotce

 


Příslušenství (zahrnuto)

 • Nástěnná nabíječka
 • 2 skleněné koncovky
 • 2 skleněné interní komponenty
 • 2 skleněné sklenice na olej se silikonovým víky lékařské třídy
 • Přenosný obal
 • Kryt koncový
 • Nástroj na míchání
 • Sítka


Popis vaporizéru DaVinci Ascent

Jak jsme si mohli všimnout výše, všechny vaporizéry DaVinci Ascent se vyrábějí s výhradně skleněnou částí, kudy prochází pára, díky čemuž poskytují uživatelům aroma nejvyšší kvality. Mezi další vlastnosti a doplňky patří keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem, skleněné olejové kazety, které dokonale sedí v každé jednotce a unikátní patentovaná koncová, která umožňuje snadno sdílet vaporizér DaVinci Ascent s dobrým přítelem či partnerem.

 

Přesné digitální ovládání teploty zajišťuje, že vaše směs má přesně tu správnou teplotu. Navíc si dokonce můžete nastavení přizpůsobit dle potřeby. Vaporizér Ascent by DaVinci kompatibilní s aromaterapeutickými směsmi a také esenciálními oleji. Každý vaporizér DaVinci Ascent je navržen tak, aby uspokojil potřeby těchto materiálů jednoduše, protože celá spodní část zařízení se dá vyklopit pro snadné naplnění.

 

Externí příslušenství

Na rozdíl od ostatních modelů vaporizérů poskytuje Ascent by DaVinci široké spektrum bezplatného příslušenství. Díky těmto pomůckám navíc si můžete užít vaporizace hned, když dostanete nový vaporizér bez nutnosti zakupovat si další položky.

 

Toto příslušenství je součástí všech vaporizérů DaVinci Ascent a zahrnuje nástěnnou nabíječku, dvě skleněné koncovky, dvě skleněné interní komponenty a kryt koncovky. Nechybějí ani dvě skleněné sklenice na olej se silikonovými víky lékařské třídy a nástroj na míchání. Ascent by DaVinci navíc nabízí ke všem zakoupeným zařízením také stylový přenosný obal a sítka, díky čemuž si můžete svůj nový vaporizér snadno vzít s sebou i na cesty.

 

Další výhody používání

Odborníci uvádějí, že vaporizéry DaVinci Aascent jsou vyrobeny tak, aby splňovaly vysoké standardy. Fakt, že tyto vaporizéry používají pokročilé technologie, je zřejmý stejně jako skutečnost, že značná pozornost byla věnována také stylu, přenosnosti a použitým materiálem. Možnost plně ovládat teplotu všech vaporizovaných aromaterapeutických směsí a také možnost odpařovat různé aromaterapeutické látky pomocí jediného zařízení a také další výhody dělají z vaporizéru DaVinci Ascent zařízení, které vyniká i mezi známými značkovými zařízeními.

 

Výrobci mysleli i na malé podrobnosti. Na rozdíl od jiných vaporizérů na trhu se dá vaporizér DaVinci Ascent vyčistit už za pár minut, a to díky tomu, že obě koncovky a také část vedoucí vzduch se dají od zařízení odpojit.

 

S ohledem na všechny výhody, které vaporizér Ascent by DaVinci nabízí, není žádným překvapením, že tyto vaporizéry se rychle stávají jedněmi z nejoblíbenějších na trhu. Tyto vaporizéry se prodávají se širokým spektrem bezplatných doplňků, dají se využít k vaporizaci různých látek a nabízejí jednoduché ovládání, které zvládnou úplní začátečníci i zkušení uživatelé. Vaporizéry DaVinci Ascent si můžete jednoduše vzít s sebou, kamkoli se vydáte, a jejich stylový vzhled umožňuje, abyste je používali hrdě a sebevědomě.

 

Záruka

Na všechny vaporizéry DaVinci prodávané společností MagicVaporizers se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která je omezena na běžné používání. Lithium-iontové baterie mají standardní záruku 90 dní.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce DaVinci
Velikost (délka x šířka x výška) 12 x 5,7 x 2,6 cm
Hmotnost vaporizéru 192 g
Styl Stealth
Zdroj napájení Lithium-iontové baterie
Zahřívací prvek Keramický zahřívací prvek se sklneným obvodem
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Čína
Záruka 2 roky

Recenze položky DaVinci Ascent

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 26 hodnocení
 • 5 Star
   20
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Better then joints!

Alan
With the big OLED temperature screen as well is the battery level display in the Davinci ascent, you would be able to get all the important information regarding your vapor flavor with this vaporizer. This is extremely good and I have had the pleasure of using this vaporizer at all times without fail.

purchasing the vaporizer Davinci ascent

Akseli
The probable reason as to why most of the people do not give up joints is the lack of alternatives. So, when you are thinking about giving up on joints, you could go for vaping like I have done by purchasing the vaporizer Davinci ascent. It is one of the best prodts in the current market and definitely a product that you need to purchase in order to get into proper vaping.

very good

Dennis
Many companys selling things on the internet describe them as great but when you get the product you can easily see that its not. But this DaVinci Ascent is really all that great as in the description!

I bought a carbon fibre model and it looks as great as it works. Im really glad I bought this! I have tried a few vaporizers over the years but this is, so far, the best. No problems what so ever. Good duration on the battery too.

The delivery time was really fast and I got a really good impression of this site. The described delivery time was accurate, the product was described exactly as how it is. Just great! Nothing bad to say!

Magic!

PE17
Magic Vaporizers rules!! Hope the guys working with the site really reads this! You got the best vape shop! Fastest delivery, only great products and the best support! And the site itself is always up and running! Simply the best!! Magic!

And yeah, I got this vape and a stationary. Love the battery time on this, its perfect for outside use :)

Nice indeed

Timbus
Its a nice little vape this one, too bad its not available in carbon fibre anymore, but Im glad I ordered one before they sold out (?). And I can understand why they did, they just look so freakin awesome with carbon fibre. And the digital display on there, really nice vape. Works without worries too and so its a great complement for my V-tower. the feeling of the mouthpiece is really nice, not like some others with that rubbery feeling. Very satisfied, highly recommend it!

So stylish!

RickRock
This vape is just so stylish! Many vapes looks good on image but IRL they look like crap. This one has a quality feel to it all the way. other that, I dont know what to say really. Its been working good for me for almost 1 year now and the shipping time was super great! It came within only 2 days So.. You wanna get a good looking, good working vape, get this one.

Also, love the nice little bag that comes with it! :)

Everything you could ask for!

Rojvan
This vape has everything you could ask for! The design kills it! I purchased mine some months ago (my second vape) and I just love it! My old vape was nothing I could bring outside, it dissappoitned me everytime with either low battery lever or it just didnt work correctly. But this has a long battery time so its good for trips! I once charged it fully, put it in my bag and went away. It had been in my bag for 3 days (in cold, warm and on a train) and when I finnaly got to use it just worked without any doubts! Thats what I call a quality vape!

Works like a charm

Jimmy
I have a collection of vaporizers.

Out of all the portable vapes I have, The Ascent is the ONLY portable vape that is like a stationary!!

It's easy to pack and empty. The bowls a decent size for sessions. Most portables I've used have small bowls. It's also quick to get up to temp.

The Battery life is the best out of any!! Seriously you won't be spending the whole time charging this unit, you'll be too busy using it! Other units I have I spend more time charging them than I do using them.

The auto-shutoff on this unit is a decent time too(20m). I was annoyed with the auto-shutoff when I first got this, but learned that you can prolong the shut-down by pressing setting then temp up (the setting for turning bowl on). Other portables have short auto-shutoffs and you cannot prolong them, you have to turn unit back on then select temp (this unit does not have that issue). I prefer longer sessions than quick ones so the Ascent is perfect for my needs.

I would recommend this unit if your looking for a portable unit that acts more like a stationary unit than a portable.

Delighted!

Nina
This was my first purchase of a vaporizer so I don't have to much experience with them. However I went based on other reviews here when I decided to purchase and most were very helpful and actually accurate. I wish someone would have mentioned some things to consider;

- You should purchase more of those circle screens depending what you use them for residue builds up on them quickly. Luckily there fairly cheap to get more from this site.

- You might want to consider getting a couple extra glass end pieces off the bat so you don't have to worry about them in the future. Nothing was wrong with having two upon purchase but ' just incase'

- The battery life is good I have to charge it every other day but I use it regularly basically almost like most smartphones.

- Cleaning the parts I use my own small brush and organic cleaners but it might be good to buy cleaning supplies.


Overall I'm please with the purchase just needed to consider spare parts. Good luck!

Couldnt ask for more

sinnergurl
This is a product that went above and beyond my expectations...Easy to use, easy to clean, charge and then just go. I love the flexibility that this vaporizer has given me. No mess, no fuss, a girls best friend !

Položky 110 z celkem 26

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: DaVinci Ascent

Jak hodnotíte tento produkt? *