Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

DaVinci Ascent

4 599 Kč

6 599 Kč Ušetřete 2 000 Kč

DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth
DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth DaVinci Ascent - část vedoucí páru celá ze skla DaVinci Ascent - pohled svrchu DaVinci Ascent - pohled zespodu DaVinci Ascent - zahrnuté v soupravě (+ nabíječka) DaVinci Ascent

4 599 Kč

6 599 Kč Ušetřete 2 000 Kč

Array ( [store_id] => 11 [entity_id] => 137 [entity_type_id] => 4 [attribute_set_id] => 4 [type_id] => simple [sku] => ignore-this-22 [has_options] => 1 [required_options] => 1 [created_at] => 2014-05-23 12:01:55 [updated_at] => 2019-04-08 15:01:46 [absolute_price] => 1 [absolute_weight] => 0 [sku_policy] => 0 [name] => DaVinci Ascent [meta_title] => DaVinci Ascent - Posuňte Vaporizaci na Vyšší Úroveň! [meta_description] => DaVinci Ascent - revoluce na trhu vaporizérů! Nejvýkonnější přenosný vaporizér. Přečtěte si recenze vaporizérů a kupte si svůj na MagicVaporizers.cz [image] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [small_image] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [thumbnail] => /d/a/davinci-ascent-thumbnail.jpg [url_key] => davinci-ascent-old [url_path] => davinci-ascent-old [custom_design] => [page_layout] => [options_container] => container2 [image_label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [small_image_label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [thumbnail_label] => DaVinci Ascent - náhled [country_of_manufacture] => [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [gift_message_available] => 0 [size] => 12 x 5,7 x 2,6 cm [style] => Stealth [vaporizer_weight] => 192 g [power_source] => Lithium-iontové baterie [heating_element] => Keramický zahřívací prvek se sklneným obvodem [vapor_delivery_method] => Přímá spotřeba [countryofmanufacture] => Čína [warranty] => 2 roky [instock_text] => [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [product_discount_lab] => [can_vaporize] => 59,61,60 [pro_tag_line] => Moderní a stylový vaporizér [bullet_1] => Část vedoucí páru výhradně ze skla [bullet_2] => OLED obrazovka s hladinou baterie a teplotou [bullet_3] => Výdrž baterie více než 3 hodiny [bestseller_image] => /d/a/davinci-ascent_1.png [price] => 6599.0000 [special_price] => 4599.0000 [weight] => [msrp] => [manufacturer] => 30 [status] => 1 [is_recurring] => 0 [visibility] => 4 [enable_googlecheckout] => 1 [tax_class_id] => 9 [remove_compare_link] => 0 [position_bestseller] => 35 [cjm_hideshipdate] => 0 [amxnotif_hide_alert] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [is_used_with] => 1 [is_in_bestseller] => 1 [can_vaporize_display] => 68 [description] =>

Vlastnosti

 • Výlučně skleněná cesta páry
 • Keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem
 • Přesné digitální ovládání teploty
 • Výdrž baterie více než 3 hodiny
 • Funkční OLED displej
 • Patentovaná duální koncovka
 • Možnost odpařovat aromaterapeutické směsi a také esenciální oleje
 • Skleněné olejové kazety, které sedí v jednotce

 


Příslušenství (zahrnuto)

 • Nástěnná nabíječka
 • 2 skleněné koncovky
 • 2 skleněné interní komponenty
 • 2 skleněné sklenice na olej se silikonovým víky lékařské třídy
 • Přenosný obal
 • Kryt koncový
 • Nástroj na míchání
 • Sítka


Popis vaporizéru DaVinci Ascent

Jak jsme si mohli všimnout výše, všechny vaporizéry DaVinci Ascent se vyrábějí s výhradně skleněnou částí, kudy prochází pára, díky čemuž poskytují uživatelům aroma nejvyšší kvality. Mezi další vlastnosti a doplňky patří keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem, skleněné olejové kazety, které dokonale sedí v každé jednotce a unikátní patentovaná koncová, která umožňuje snadno sdílet vaporizér DaVinci Ascent s dobrým přítelem či partnerem.

 

Přesné digitální ovládání teploty zajišťuje, že vaše směs má přesně tu správnou teplotu. Navíc si dokonce můžete nastavení přizpůsobit dle potřeby. Vaporizér Ascent by DaVinci kompatibilní s aromaterapeutickými směsmi a také esenciálními oleji. Každý vaporizér DaVinci Ascent je navržen tak, aby uspokojil potřeby těchto materiálů jednoduše, protože celá spodní část zařízení se dá vyklopit pro snadné naplnění.

 

Externí příslušenství

Na rozdíl od ostatních modelů vaporizérů poskytuje Ascent by DaVinci široké spektrum bezplatného příslušenství. Díky těmto pomůckám navíc si můžete užít vaporizace hned, když dostanete nový vaporizér bez nutnosti zakupovat si další položky.

 

Toto příslušenství je součástí všech vaporizérů DaVinci Ascent a zahrnuje nástěnnou nabíječku, dvě skleněné koncovky, dvě skleněné interní komponenty a kryt koncovky. Nechybějí ani dvě skleněné sklenice na olej se silikonovými víky lékařské třídy a nástroj na míchání. Ascent by DaVinci navíc nabízí ke všem zakoupeným zařízením také stylový přenosný obal a sítka, díky čemuž si můžete svůj nový vaporizér snadno vzít s sebou i na cesty.

 

Další výhody používání

Odborníci uvádějí, že vaporizéry DaVinci Aascent jsou vyrobeny tak, aby splňovaly vysoké standardy. Fakt, že tyto vaporizéry používají pokročilé technologie, je zřejmý stejně jako skutečnost, že značná pozornost byla věnována také stylu, přenosnosti a použitým materiálem. Možnost plně ovládat teplotu všech vaporizovaných aromaterapeutických směsí a také možnost odpařovat různé aromaterapeutické látky pomocí jediného zařízení a také další výhody dělají z vaporizéru DaVinci Ascent zařízení, které vyniká i mezi známými značkovými zařízeními.

 

Výrobci mysleli i na malé podrobnosti. Na rozdíl od jiných vaporizérů na trhu se dá vaporizér DaVinci Ascent vyčistit už za pár minut, a to díky tomu, že obě koncovky a také část vedoucí vzduch se dají od zařízení odpojit.

 

S ohledem na všechny výhody, které vaporizér Ascent by DaVinci nabízí, není žádným překvapením, že tyto vaporizéry se rychle stávají jedněmi z nejoblíbenějších na trhu. Tyto vaporizéry se prodávají se širokým spektrem bezplatných doplňků, dají se využít k vaporizaci různých látek a nabízejí jednoduché ovládání, které zvládnou úplní začátečníci i zkušení uživatelé. Vaporizéry DaVinci Ascent si můžete jednoduše vzít s sebou, kamkoli se vydáte, a jejich stylový vzhled umožňuje, abyste je používali hrdě a sebevědomě.

 

Záruka

Na všechny vaporizéry DaVinci prodávané společností MagicVaporizers se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která je omezena na běžné používání. Lithium-iontové baterie mají standardní záruku 90 dní.

 

[short_description] =>

Ti, kteří na trhu hledají dobře vypadající, všestranný vaporizér nejvyšší kvality, zjistí, že vaporizér DaVinci Ascent splňuje jejich kritéria a dokonce je překonává. Ascent by DaVinci je vaporizér do ruky, který je dostupný ve třech různých stylech, byl vyroben jako výsledek specializovaného průzkumu DaVinci Ascent k zajištění, že tento nový produkt nejen splní očekávání zákazníků, ale dokonce je překoná. Výsledek je vaporizér, který mohou hrdě používat všichni uživatelé.

Existuje mnoho důvodů, proč vaporizéry DaVinci Ascent překonávají konkurenci. Jedním z hlavních důvodů je fakt, že jsou kompatibilní se širokým spektrem látek. Mezi ně patří aromaterapeutické směsi, esenciální oleje a koncentráty. Skutečnost, že tyto vaporizéry se snadno používají a mají viditelný OLED displej zobrazující teplotu a nabití baterie umožňuje i nezkušeným uživatelům užívat si směsi podle jejich volby. Modely vaporizérů DaVinci Ascent mají navíc specializovanou skleněnou část, kterou prochází pára a trubici, která zajišťuje elegantní, stylový a příjemný uživatelský zážitek.

Nové vaporizéry DaVinci Ascent jsou vybaveny novými lithium-iontovými bateriemi s dlouhou životností. Díky tomu si je můžete jednoduše vzít kamkoli sebou, protože tyto baterie dokáží zajistit více než 3 hodiny provozu.

Kdokoliv, kdo hledá spolehlivý vaporizér, „který má všechno“, rozhodně uzná, že DaVinci Ascent je špičkovou volbou, kterou můžete jednoduše využívat ještě mnoho let. DaVinci Ascent je navíc dostupný za rozumnou cenu (spolu s patronami a náhradními díly).

Nyní je k dispozici v provedeních Stealth, Karbonové vlákno a Dřevo.

[meta_keyword] => [custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [special_from_date] => 2019-01-05 00:00:00 [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => [model] => [group_price] => Array ( ) [group_price_changed] => 0 [media_gallery] => Array ( [images] => Array ( [0] => Array ( [value_id] => 417 [file] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - The Newest Model In Stealth Style [position_default] => 1 [disabled_default] => 1 ) [1] => Array ( [value_id] => 422 [file] => /d/a/davinci-ascent-thumbnail.jpg [label] => DaVinci Ascent - náhled [position] => 4 [disabled] => 1 [label_default] => DaVinci Ascent - Thumbnail [position_default] => 4 [disabled_default] => 1 ) [2] => Array ( [value_id] => 421 [file] => /d/a/davinci-ascent-all-glass-vapor-path_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - část vedoucí páru celá ze skla [position] => 5 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - All Glass Vapor Path [position_default] => 5 [disabled_default] => 0 ) [3] => Array ( [value_id] => 418 [file] => /d/a/davinci-ascent-top_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - pohled svrchu [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Viewed from the Top [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [4] => Array ( [value_id] => 419 [file] => /d/a/davinci-ascent-bottom_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - pohled zespodu [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Viewed from the Bottom [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 ) [5] => Array ( [value_id] => 424 [file] => /d/a/davinci-ascent-included_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - zahrnuté v soupravě (+ nabíječka) [position] => 8 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Included in the kit (+AC Charger) [position_default] => 8 [disabled_default] => 0 ) [6] => Array ( [value_id] => 589 [file] => /d/a/davinci-ascent_1.png [label] => DaVinci Ascent Vaporizer [position] => 10 [disabled] => 1 [label_default] => DaVinci Ascent Vaporizer [position_default] => 10 [disabled_default] => 1 ) [7] => Array ( [value_id] => 1854 [file] => /d/a/davinci-ascent-styles.jpg [label] => DaVinci Ascent [position] => 11 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent [position_default] => 11 [disabled_default] => 0 ) [8] => Array ( [value_id] => 1855 [file] => /d/a/davinci-ascent-small.jpg [label] => DaVinci Ascent - Small [position] => 12 [disabled] => 1 [label_default] => DaVinci Ascent - Small [position_default] => 12 [disabled_default] => 1 ) ) [values] => Array ( ) ) [tier_price] => Array ( ) [tier_price_changed] => 0 [stock_item] => Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item Object ( [_minSaleQtyCache:Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item:private] => Array ( ) [_qtyIncrements:protected] => [_eventPrefix:protected] => cataloginventory_stock_item [_eventObject:protected] => item [_productInstance:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object ( [_cacheTag:protected] => catalog_product [_eventPrefix:protected] => catalog_product [_eventObject:protected] => product [_canAffectOptions:protected] => [_typeInstance:protected] => [_typeInstanceSingleton:protected] => Mage_Catalog_Model_Product_Type_Simple Object ( [_product:protected] => [_typeId:protected] => [_setAttributes:protected] => [_editableAttributes:protected] => [_isComposite:protected] => [_canConfigure:protected] => [_canUseQtyDecimals:protected] => 1 [_storeFilter:protected] => [_fileQueue:protected] => Array ( ) ) [_linkInstance:protected] => [_customOptions:protected] => Array ( ) [_urlModel:protected] => [_errors:protected] => Array ( ) [_optionInstance:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_options:protected] => Array ( [140] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [606] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 606 [option_id] => 140 [sku] => SKU41 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 12 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Stealth [store_title] => Stealth [title] => Stealth [default_option_type_price_id] => 3718 [default_price] => 190.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 3733 [store_price] => 6599.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 3733 [price] => 6599.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 243 [option_type_id] => 606 [image_file] => options/140/606/stealth.jpg [sort_order] => 1 [source] => 1 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 246 [option_type_id] => 606 [image_file] => options/140/606/1.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 3548 [option_type_price_id] => 3733 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4599.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4599.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 606 [option_id] => 140 [sku] => SKU41 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 12 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Stealth [store_title] => Stealth [title] => Stealth [default_option_type_price_id] => 3718 [default_price] => 190.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 3733 [store_price] => 6599.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 3733 [price] => 6599.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [607] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 607 [option_id] => 140 [sku] => SKU43 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 13 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Carbon Fiber [store_title] => Karbonové [title] => Karbonové [default_option_type_price_id] => 3719 [default_price] => 190.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 3734 [store_price] => 6599.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 3734 [price] => 6599.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 244 [option_type_id] => 607 [image_file] => options/140/607/carbon-fiber.jpg [sort_order] => 1 [source] => 1 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 248 [option_type_id] => 607 [image_file] => options/140/607/davinci-ascent-carbon.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 3549 [option_type_price_id] => 3734 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4599.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4599.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 607 [option_id] => 140 [sku] => SKU43 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 13 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Carbon Fiber [store_title] => Karbonové [title] => Karbonové [default_option_type_price_id] => 3719 [default_price] => 190.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 3734 [store_price] => 6599.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 3734 [price] => 6599.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [608] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 608 [option_id] => 140 [sku] => SKU42 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 14 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Burl [store_title] => Dřevo [title] => Dřevo [default_option_type_price_id] => 3720 [default_price] => 190.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 3735 [store_price] => 6599.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 3735 [price] => 6599.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 245 [option_type_id] => 608 [image_file] => options/140/608/burl-wood.jpg [sort_order] => 1 [source] => 1 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 247 [option_type_id] => 608 [image_file] => options/140/608/3.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 3550 [option_type_price_id] => 3735 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4599.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4599.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 608 [option_id] => 140 [sku] => SKU42 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 14 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Burl [store_title] => Dřevo [title] => Dřevo [default_option_type_price_id] => 3720 [default_price] => 190.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 3735 [store_price] => 6599.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 3735 [price] => 6599.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 140 [product_id] => 137 [type] => swatch [is_require] => 1 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 1 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65532 [is_dependent] => 0 [div_class] => [sku_policy] => 0 [image_mode] => 2 [exclude_first_image] => 1 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Style: [store_title] => Styl: [title] => Styl: [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 140 [product_id] => 137 [type] => swatch [is_require] => 1 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 1 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65532 [is_dependent] => 0 [div_class] => [sku_policy] => 0 [image_mode] => 2 [exclude_first_image] => 1 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Style: [store_title] => Styl: [title] => Styl: [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [29] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [88] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 88 [option_id] => 29 [sku] => SKU888 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 4 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Metal Grinder [store_title] => Kovový Grinder [title] => Kovový Grinder [default_option_type_price_id] => 147 [default_price] => 25.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 658 [store_price] => 699.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 658 [price] => 699.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 519 [option_type_price_id] => 658 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 454.35 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 88 [option_id] => 29 [sku] => SKU888 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 4 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Metal Grinder [store_title] => Kovový Grinder [title] => Kovový Grinder [default_option_type_price_id] => 147 [default_price] => 25.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 658 [store_price] => 699.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 658 [price] => 699.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [234] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 234 [option_id] => 29 [sku] => SKU883 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 10 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Onyx Black [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [default_option_type_price_id] => 442 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 659 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 659 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 520 [option_type_price_id] => 659 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 519.35 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 234 [option_id] => 29 [sku] => SKU883 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 10 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Onyx Black [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [default_option_type_price_id] => 442 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 659 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 659 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [235] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 235 [option_id] => 29 [sku] => SKU882 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 11 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Metallic Blue [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [default_option_type_price_id] => 443 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 660 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 660 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 521 [option_type_price_id] => 660 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 519.35 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 235 [option_id] => 29 [sku] => SKU882 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 11 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Metallic Blue [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [default_option_type_price_id] => 443 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 660 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 660 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 29 [product_id] => 137 [type] => drop_down [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 2 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65534 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Grinder (35% Discount) [store_title] => Grinder (35% Sleva) [title] => Grinder (35% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 29 [product_id] => 137 [type] => drop_down [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 2 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65534 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Grinder (35% Discount) [store_title] => Grinder (35% Sleva) [title] => Grinder (35% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [30] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [174] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 174 [option_id] => 30 [sku] => SKU889 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 9 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Pocket Scale - Champion 500 x 0.1 g [store_title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [default_option_type_price_id] => 325 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 661 [store_price] => 549.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 661 [price] => 549.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 522 [option_type_price_id] => 661 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 466.65 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 174 [option_id] => 30 [sku] => SKU889 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 9 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Pocket Scale - Champion 500 x 0.1 g [store_title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [default_option_type_price_id] => 325 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 661 [store_price] => 549.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 661 [price] => 549.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [92] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 92 [option_id] => 30 [sku] => SKU59 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 8 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => DaVinci Ascent - Water Tool Adapter [store_title] => DaVinci Ascent - Adaptér Pro Vodní Nástroj [title] => DaVinci Ascent - Adaptér Pro Vodní Nástroj [default_option_type_price_id] => 151 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 662 [store_price] => 549.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 662 [price] => 549.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 523 [option_type_price_id] => 662 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 466.65 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 92 [option_id] => 30 [sku] => SKU59 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 8 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => DaVinci Ascent - Water Tool Adapter [store_title] => DaVinci Ascent - Adaptér Pro Vodní Nástroj [title] => DaVinci Ascent - Adaptér Pro Vodní Nástroj [default_option_type_price_id] => 151 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 662 [store_price] => 549.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 662 [price] => 549.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [90] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 90 [option_id] => 30 [sku] => SKU57 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 6 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => DaVinci Ascent - Glass Set [store_title] => DaVinci Ascent - Sada Skla [title] => DaVinci Ascent - Sada Skla [default_option_type_price_id] => 149 [default_price] => 9.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 663 [store_price] => 209.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 663 [price] => 209.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 524 [option_type_price_id] => 663 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 177.65 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 90 [option_id] => 30 [sku] => SKU57 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 6 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => DaVinci Ascent - Glass Set [store_title] => DaVinci Ascent - Sada Skla [title] => DaVinci Ascent - Sada Skla [default_option_type_price_id] => 149 [default_price] => 9.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 663 [store_price] => 209.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 663 [price] => 209.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [91] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 91 [option_id] => 30 [sku] => SKU58 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 7 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => DaVinci Ascent - Oil Jars [store_title] => DaVinci Ascent - Nádoby na Olej [title] => DaVinci Ascent - Nádoby na Olej [default_option_type_price_id] => 150 [default_price] => 7.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 664 [store_price] => 209.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 664 [price] => 209.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 525 [option_type_price_id] => 664 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 177.65 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 91 [option_id] => 30 [sku] => SKU58 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 7 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => DaVinci Ascent - Oil Jars [store_title] => DaVinci Ascent - Nádoby na Olej [title] => DaVinci Ascent - Nádoby na Olej [default_option_type_price_id] => 150 [default_price] => 7.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 664 [store_price] => 209.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 664 [price] => 209.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 30 [product_id] => 137 [type] => checkbox [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 3 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65533 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Add-ons (15% Discount) [store_title] => Add-ons (15% Sleva) [title] => Add-ons (15% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 30 [product_id] => 137 [type] => checkbox [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 3 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65533 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Add-ons (15% Discount) [store_title] => Add-ons (15% Sleva) [title] => Add-ons (15% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_reservedAttributes:protected] => [_isDuplicable:protected] => 1 [_calculatePrice:protected] => 1 [_defaultValues:protected] => Array ( [name] => DaVinci Ascent [meta_title] => DaVinci Ascent – Take your vaporization to the next level! [meta_description] => The DaVinci Ascent is revolutionizing the vaporizer market! One of the most powerful portable vaporizers. Free Shipping ✔ Europe's Lowest Prices ✔ Fast Delivery ✔. [image] => /d/a/davinci-ascent-styles.jpg [small_image] => /d/a/davinci-ascent-small.jpg [thumbnail] => /d/a/davinci-ascent-thumbnail.jpg [url_path] => davinci-ascent-old [custom_design] => [image_label] => DaVinci Ascent [small_image_label] => DaVinci Ascent - Small [thumbnail_label] => DaVinci Ascent - Thumbnail [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [style] => Stealth [power_source] => Lithium Ion Batteries [heating_element] => Glass Lined Ceramic Heating Element [vapor_delivery_method] => Direct Consume [countryofmanufacture] => China [warranty] => 2 years [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [pro_tag_line] => A high-tech and stylish vaporizer [bullet_1] => All-glass vapour path [bullet_2] => OLED screen with battery level and temperature [bullet_3] => 3+ hours of battery life [bestseller_image] => /d/a/davinci-ascent_1.png [price] => 190.0000 [special_price] => [msrp] => [status] => 2 [tax_class_id] => 9 [cjm_hideshipdate] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [description] =>

Features

 • All-glass vapour path
 • Glass-lined ceramic heating element
 • Precision digital temperature control
 • 3+ hour battery life
 • Functional OLED display
 • Patented dual mouthpiece
 • Ability to vaporize aromatherapy blends as well as essential oils
 • Glass oil cartridges that will fit in the unit

 

Accessories (Included)

 • Wall charger
 • 2 glass mouthpieces
 • 2 glass internal components
 • 2 glass oil jars with medical grade silicone lids
 • Carrying satchel
 • Mouthpiece cover
 • Stir tool
 • Screens

 

Description

As noted above, all DaVinci Ascent vaporizers are made with an all-glass vapour path to make sure the users enjoy a top-quality aroma. Other features and accessories include a glass-lined ceramic heating element, glass oil cartridges that fit each unit perfectly and a unique, patented dual mouthpiece that enables you to easily share your DaVinci Ascent vaporizer with a friend or partner.

 

The precise digital temperature controls ensure that your blend is heated just right, while the customisable settings let you get the most out of the experience according to your own preferences. Ascent by DaVinci is compatible with essential aromatherapy oils and blends; each DaVinci Ascent vaporizer is designed to accommodate any one of these substances with ease as the entire bottom part of the unit can be swung out for easy loading.

 

External Accessories

Unlike other vaporizer models, the Ascent by DaVinci provides a wide range of helpful accessories at no cost. These extra goodies let you fully enjoy vaping as soon as you get your new vaporizer without having to purchase additional items at an extra cost.

 

The accessories that come with the purchase of any DaVinci Ascent vaporizer include a wall charger, two glass mouthpieces, two glass internal components and a mouthpiece cover. Two glass oil jars with medical grade silicone lids and a stir tool are also provided. Ascent by DaVinci additionally throws in a cool carrying satchel and screens, making it easy for you to carry this trendy new vaporizer with you wherever you go.

 

Other Benefits and Advantages of Using a DaVinci Ascent Vaporizer

Experts note that DaVinci Ascent Vaporizers are made to meet high standards—the fact that these vaporizers use advanced technology is clearly evident, as is the fact that careful attention has been paid to style, portability and the choice of materials used in each unit. The ability to both have full control over the temperate of any aromatherapy substance vaporized and vaporize various aromatherapy substances using the same unit are advantages that further set the DaVinci Ascent models apart from other well-known brand names.

 

Even smaller details have been attended to. Unlike many other vaporizers on the market, DaVinci Ascent vaporizers can be cleaned in just a few minutes due to the fact that both the mouthpiece and the air path can easily be removed from any unit.

 

Given all that the Ascent by DaVinci has to offer, it is no wonder that these vaporizers are fast becoming one of the most popular options on the market. They come with a wide range of free features and accessories, can be used to vaporize numerous substances and offer user-friendly controls that first-time and experienced users alike are sure to find useful. DaVinci Ascent vaporizers can easily be taken with you wherever you go, while their stylish exterior and ease of use will make anyone use these units proudly and confidently.

 

Warranty

All DaVinci Vaporizers sold by MagicVaporizers are backed by a 2-year manufacturer's warranty restricted to normal use. The lithium-ion rechargeable batteries come with a standard 90-day warranty.

[short_description] =>

Those who are in the market for a good looking, top-quality, highly versatile vaporizer will find that the DaVinci Ascent Vaporizer meets this criteria and beyond. Ascent by DaVinci, a handheld vaporizer available in three distinct styles, has been created according to data from a specialized DaVinci Ascent survey designed to ensure that the new product met and surpassed customer expectations. The result is a vaporizer that users from all walks of life can use with ease and pride.

There are many reasons why the DaVinci Ascent vaporizers top the competition. One of the main ones is the fact that they are compatible with a wide range of substances, including dry aromatherapy blends, essential oils and concentrates. The fact that the Ascent models are easily manageable and have a conspicuous OLED temperature and battery level display make it easy for first-time users to enjoy the brew of their choice. What is more, they have a specialised glass vapour path and tube that provide a sleek, smooth and highly enjoyable experience.

The new DaVinci Ascent vaporizers come with updated, long-lasting lithium-ion batteries. These make vaping on the go easy and convenient as the batteries can power these vaporizers for well over three hours at a time.

Anyone who is looking for a reliable vaporizer that simply "has it all" is sure to find the DaVinci Ascent to be a top-notch, reliable option that can be used with ease for many years to come. What is more, the DaVinci Ascent (along with cartridges and replacement components) is very reasonably priced.

Now available in StealthCarbon Fiber and Burl Wood.

[custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => ) [_storeValuesFlags:protected] => Array ( [name] => 1 [meta_title] => 1 [meta_description] => 1 [image] => 1 [small_image] => 1 [thumbnail] => 1 [url_path] => 1 [custom_design] => 1 [image_label] => 1 [small_image_label] => 1 [thumbnail_label] => 1 [msrp_enabled] => 1 [msrp_display_actual_price_type] => 1 [style] => 1 [power_source] => 1 [heating_element] => 1 [vapor_delivery_method] => 1 [countryofmanufacture] => 1 [warranty] => 1 [cjm_stocktext] => 1 [cjm_ships_in] => 1 [cjm_preordertext] => 1 [pro_tag_line] => 1 [bullet_1] => 1 [bullet_2] => 1 [bullet_3] => 1 [bestseller_image] => 1 [price] => 1 [special_price] => 1 [msrp] => 1 [status] => 1 [tax_class_id] => 1 [cjm_hideshipdate] => 1 [vap_size] => 1 [vap_power] => 1 [vap_delivery] => 1 [vap_temporary] => 1 [description] => 1 [short_description] => 1 [custom_layout_update] => 1 [cjm_stockmessage] => 1 [news_from_date] => 1 [news_to_date] => 1 [custom_design_from] => 1 [custom_design_to] => 1 [cjm_expecdate] => 1 [cjm_preorderdate] => 1 ) [_lockedAttributes:protected] => Array ( ) [_isDeleteable:protected] => 1 [_isReadonly:protected] => [_resourceName:protected] => catalog/product [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [entity_id] => 137 [entity_type_id] => 4 [attribute_set_id] => 4 [type_id] => simple [sku] => ignore-this-22 [has_options] => 1 [required_options] => 1 [created_at] => 2014-05-23 12:01:55 [updated_at] => 2019-04-08 15:01:46 [absolute_price] => 1 [absolute_weight] => 0 [sku_policy] => 0 [name] => DaVinci Ascent [meta_title] => DaVinci Ascent - Posuňte Vaporizaci na Vyšší Úroveň! [meta_description] => DaVinci Ascent - revoluce na trhu vaporizérů! Nejvýkonnější přenosný vaporizér. Přečtěte si recenze vaporizérů a kupte si svůj na MagicVaporizers.cz [image] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [small_image] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [thumbnail] => /d/a/davinci-ascent-thumbnail.jpg [url_key] => davinci-ascent-old [url_path] => davinci-ascent-old [custom_design] => [page_layout] => [options_container] => container2 [image_label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [small_image_label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [thumbnail_label] => DaVinci Ascent - náhled [country_of_manufacture] => [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [gift_message_available] => 0 [size] => 12 x 5,7 x 2,6 cm [style] => Stealth [vaporizer_weight] => 192 g [power_source] => Lithium-iontové baterie [heating_element] => Keramický zahřívací prvek se sklneným obvodem [vapor_delivery_method] => Přímá spotřeba [countryofmanufacture] => Čína [warranty] => 2 roky [instock_text] => [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [product_discount_lab] => [can_vaporize] => 59,61,60 [pro_tag_line] => Moderní a stylový vaporizér [bullet_1] => Část vedoucí páru výhradně ze skla [bullet_2] => OLED obrazovka s hladinou baterie a teplotou [bullet_3] => Výdrž baterie více než 3 hodiny [bestseller_image] => /d/a/davinci-ascent_1.png [price] => 6599.0000 [special_price] => 4599.0000 [weight] => [msrp] => [manufacturer] => 30 [status] => 1 [is_recurring] => 0 [visibility] => 4 [enable_googlecheckout] => 1 [tax_class_id] => 9 [remove_compare_link] => 0 [position_bestseller] => 35 [cjm_hideshipdate] => 0 [amxnotif_hide_alert] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [is_used_with] => 1 [is_in_bestseller] => 1 [can_vaporize_display] => 68 [description] =>

Vlastnosti

 • Výlučně skleněná cesta páry
 • Keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem
 • Přesné digitální ovládání teploty
 • Výdrž baterie více než 3 hodiny
 • Funkční OLED displej
 • Patentovaná duální koncovka
 • Možnost odpařovat aromaterapeutické směsi a také esenciální oleje
 • Skleněné olejové kazety, které sedí v jednotce

 


Příslušenství (zahrnuto)

 • Nástěnná nabíječka
 • 2 skleněné koncovky
 • 2 skleněné interní komponenty
 • 2 skleněné sklenice na olej se silikonovým víky lékařské třídy
 • Přenosný obal
 • Kryt koncový
 • Nástroj na míchání
 • Sítka


Popis vaporizéru DaVinci Ascent

Jak jsme si mohli všimnout výše, všechny vaporizéry DaVinci Ascent se vyrábějí s výhradně skleněnou částí, kudy prochází pára, díky čemuž poskytují uživatelům aroma nejvyšší kvality. Mezi další vlastnosti a doplňky patří keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem, skleněné olejové kazety, které dokonale sedí v každé jednotce a unikátní patentovaná koncová, která umožňuje snadno sdílet vaporizér DaVinci Ascent s dobrým přítelem či partnerem.

 

Přesné digitální ovládání teploty zajišťuje, že vaše směs má přesně tu správnou teplotu. Navíc si dokonce můžete nastavení přizpůsobit dle potřeby. Vaporizér Ascent by DaVinci kompatibilní s aromaterapeutickými směsmi a také esenciálními oleji. Každý vaporizér DaVinci Ascent je navržen tak, aby uspokojil potřeby těchto materiálů jednoduše, protože celá spodní část zařízení se dá vyklopit pro snadné naplnění.

 

Externí příslušenství

Na rozdíl od ostatních modelů vaporizérů poskytuje Ascent by DaVinci široké spektrum bezplatného příslušenství. Díky těmto pomůckám navíc si můžete užít vaporizace hned, když dostanete nový vaporizér bez nutnosti zakupovat si další položky.

 

Toto příslušenství je součástí všech vaporizérů DaVinci Ascent a zahrnuje nástěnnou nabíječku, dvě skleněné koncovky, dvě skleněné interní komponenty a kryt koncovky. Nechybějí ani dvě skleněné sklenice na olej se silikonovými víky lékařské třídy a nástroj na míchání. Ascent by DaVinci navíc nabízí ke všem zakoupeným zařízením také stylový přenosný obal a sítka, díky čemuž si můžete svůj nový vaporizér snadno vzít s sebou i na cesty.

 

Další výhody používání

Odborníci uvádějí, že vaporizéry DaVinci Aascent jsou vyrobeny tak, aby splňovaly vysoké standardy. Fakt, že tyto vaporizéry používají pokročilé technologie, je zřejmý stejně jako skutečnost, že značná pozornost byla věnována také stylu, přenosnosti a použitým materiálem. Možnost plně ovládat teplotu všech vaporizovaných aromaterapeutických směsí a také možnost odpařovat různé aromaterapeutické látky pomocí jediného zařízení a také další výhody dělají z vaporizéru DaVinci Ascent zařízení, které vyniká i mezi známými značkovými zařízeními.

 

Výrobci mysleli i na malé podrobnosti. Na rozdíl od jiných vaporizérů na trhu se dá vaporizér DaVinci Ascent vyčistit už za pár minut, a to díky tomu, že obě koncovky a také část vedoucí vzduch se dají od zařízení odpojit.

 

S ohledem na všechny výhody, které vaporizér Ascent by DaVinci nabízí, není žádným překvapením, že tyto vaporizéry se rychle stávají jedněmi z nejoblíbenějších na trhu. Tyto vaporizéry se prodávají se širokým spektrem bezplatných doplňků, dají se využít k vaporizaci různých látek a nabízejí jednoduché ovládání, které zvládnou úplní začátečníci i zkušení uživatelé. Vaporizéry DaVinci Ascent si můžete jednoduše vzít s sebou, kamkoli se vydáte, a jejich stylový vzhled umožňuje, abyste je používali hrdě a sebevědomě.

 

Záruka

Na všechny vaporizéry DaVinci prodávané společností MagicVaporizers se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která je omezena na běžné používání. Lithium-iontové baterie mají standardní záruku 90 dní.

 

[short_description] =>

Ti, kteří na trhu hledají dobře vypadající, všestranný vaporizér nejvyšší kvality, zjistí, že vaporizér DaVinci Ascent splňuje jejich kritéria a dokonce je překonává. Ascent by DaVinci je vaporizér do ruky, který je dostupný ve třech různých stylech, byl vyroben jako výsledek specializovaného průzkumu DaVinci Ascent k zajištění, že tento nový produkt nejen splní očekávání zákazníků, ale dokonce je překoná. Výsledek je vaporizér, který mohou hrdě používat všichni uživatelé.

Existuje mnoho důvodů, proč vaporizéry DaVinci Ascent překonávají konkurenci. Jedním z hlavních důvodů je fakt, že jsou kompatibilní se širokým spektrem látek. Mezi ně patří aromaterapeutické směsi, esenciální oleje a koncentráty. Skutečnost, že tyto vaporizéry se snadno používají a mají viditelný OLED displej zobrazující teplotu a nabití baterie umožňuje i nezkušeným uživatelům užívat si směsi podle jejich volby. Modely vaporizérů DaVinci Ascent mají navíc specializovanou skleněnou část, kterou prochází pára a trubici, která zajišťuje elegantní, stylový a příjemný uživatelský zážitek.

Nové vaporizéry DaVinci Ascent jsou vybaveny novými lithium-iontovými bateriemi s dlouhou životností. Díky tomu si je můžete jednoduše vzít kamkoli sebou, protože tyto baterie dokáží zajistit více než 3 hodiny provozu.

Kdokoliv, kdo hledá spolehlivý vaporizér, „který má všechno“, rozhodně uzná, že DaVinci Ascent je špičkovou volbou, kterou můžete jednoduše využívat ještě mnoho let. DaVinci Ascent je navíc dostupný za rozumnou cenu (spolu s patronami a náhradními díly).

Nyní je k dispozici v provedeních Stealth, Karbonové vlákno a Dřevo.

[meta_keyword] => [custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [special_from_date] => 2019-01-05 00:00:00 [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => [model] => [group_price] => Array ( ) [group_price_changed] => 0 [media_gallery] => Array ( [images] => Array ( [0] => Array ( [value_id] => 417 [file] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - The Newest Model In Stealth Style [position_default] => 1 [disabled_default] => 1 ) [1] => Array ( [value_id] => 422 [file] => /d/a/davinci-ascent-thumbnail.jpg [label] => DaVinci Ascent - náhled [position] => 4 [disabled] => 1 [label_default] => DaVinci Ascent - Thumbnail [position_default] => 4 [disabled_default] => 1 ) [2] => Array ( [value_id] => 421 [file] => /d/a/davinci-ascent-all-glass-vapor-path_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - část vedoucí páru celá ze skla [position] => 5 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - All Glass Vapor Path [position_default] => 5 [disabled_default] => 0 ) [3] => Array ( [value_id] => 418 [file] => /d/a/davinci-ascent-top_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - pohled svrchu [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Viewed from the Top [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [4] => Array ( [value_id] => 419 [file] => /d/a/davinci-ascent-bottom_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - pohled zespodu [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Viewed from the Bottom [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 ) [5] => Array ( [value_id] => 424 [file] => /d/a/davinci-ascent-included_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - zahrnuté v soupravě (+ nabíječka) [position] => 8 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Included in the kit (+AC Charger) [position_default] => 8 [disabled_default] => 0 ) [6] => Array ( [value_id] => 589 [file] => /d/a/davinci-ascent_1.png [label] => DaVinci Ascent Vaporizer [position] => 10 [disabled] => 1 [label_default] => DaVinci Ascent Vaporizer [position_default] => 10 [disabled_default] => 1 ) [7] => Array ( [value_id] => 1854 [file] => /d/a/davinci-ascent-styles.jpg [label] => DaVinci Ascent [position] => 11 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent [position_default] => 11 [disabled_default] => 0 ) [8] => Array ( [value_id] => 1855 [file] => /d/a/davinci-ascent-small.jpg [label] => DaVinci Ascent - Small [position] => 12 [disabled] => 1 [label_default] => DaVinci Ascent - Small [position_default] => 12 [disabled_default] => 1 ) ) [values] => Array ( ) ) [tier_price] => Array ( ) [tier_price_changed] => 0 [stock_item] => Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item Object *RECURSION* [is_in_stock] => 1 [is_salable] => [category_ids] => Array ( [0] => 4 [1] => 7 [2] => 11 [3] => 38 [4] => 40 ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => entity_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_customerGroupId:protected] => [_processIndexEvents:protected] => 1 [_resourceName:protected] => cataloginventory/stock_item [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => cataloginventory/stock_item_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [item_id] => 137 [product_id] => 137 [stock_id] => 1 [qty] => 0.0000 [min_qty] => 0.0000 [use_config_min_qty] => 1 [is_qty_decimal] => 0 [backorders] => 0 [use_config_backorders] => 1 [min_sale_qty] => 1.0000 [use_config_min_sale_qty] => 1 [max_sale_qty] => 0.0000 [use_config_max_sale_qty] => 1 [is_in_stock] => 0 [low_stock_date] => 2019-04-08 15:01:47 [notify_stock_qty] => 0.0000 [use_config_notify_stock_qty] => 1 [manage_stock] => 0 [use_config_manage_stock] => 0 [stock_status_changed_auto] => 1 [use_config_qty_increments] => 1 [qty_increments] => 0.0000 [use_config_enable_qty_inc] => 1 [enable_qty_increments] => 0 [is_decimal_divided] => 0 [type_id] => simple [stock_status_changed_automatically] => 1 [use_config_enable_qty_increments] => 1 [product_name] => DaVinci Ascent [store_id] => 11 [product_type_id] => simple [product_status_changed] => 1 [product_changed_websites] => [stock_qty] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [item_id] => 137 [product_id] => 137 [stock_id] => 1 [qty] => 0.0000 [min_qty] => 0.0000 [use_config_min_qty] => 1 [is_qty_decimal] => 0 [backorders] => 0 [use_config_backorders] => 1 [min_sale_qty] => 1.0000 [use_config_min_sale_qty] => 1 [max_sale_qty] => 0.0000 [use_config_max_sale_qty] => 1 [is_in_stock] => 0 [low_stock_date] => 2019-04-08 15:01:47 [notify_stock_qty] => 0.0000 [use_config_notify_stock_qty] => 1 [manage_stock] => 0 [use_config_manage_stock] => 0 [stock_status_changed_auto] => 1 [use_config_qty_increments] => 1 [qty_increments] => 0.0000 [use_config_enable_qty_inc] => 1 [enable_qty_increments] => 0 [is_decimal_divided] => 0 [type_id] => simple [stock_status_changed_automatically] => 1 [use_config_enable_qty_increments] => 1 ) [_idFieldName:protected] => item_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( [stock_status_changed_automatically] => stock_status_changed_auto [use_config_enable_qty_increments] => use_config_enable_qty_inc ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( [stock_status_changed_automatically] => stock_status_changed_auto [use_config_enable_qty_increments] => use_config_enable_qty_inc [stock_status_changed_auto] => stock_status_changed_automatically [use_config_enable_qty_inc] => use_config_enable_qty_increments ) ) [is_in_stock] => 1 [is_salable] => [website_ids] => Array ( [0] => 1 [1] => 2 [2] => 3 [3] => 4 [4] => 5 [5] => 6 [6] => 7 [7] => 8 [8] => 9 [9] => 10 [10] => 11 [11] => 12 [12] => 13 [13] => 14 [14] => 16 [15] => 17 [16] => 18 [17] => 19 [18] => 20 [19] => 21 [20] => 22 [21] => 23 [22] => 24 [23] => 25 ) [request_path] => davinci-ascent-old [final_price] => 4599.0000 [tax_percent] => 19 [_cache_instance_store_filter] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store [_eventObject:protected] => store [_priceFilter:protected] => [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => website [_eventObject:protected] => website [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [currency/options/base] => CZK ) [_groups:protected] => Array ( [11] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object *RECURSION* [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_groupIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_groupsCount:protected] => 1 [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultGroup:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object *RECURSION* [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_isCanDelete:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Website:private] => [_resourceName:protected] => core/website [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/website_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_idFieldName:protected] => website_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_group:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => website [_eventObject:protected] => website [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [currency/options/base] => CZK ) [_groups:protected] => Array ( [11] => Mage_Core_Model_Store_Group Object *RECURSION* ) [_groupIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_groupsCount:protected] => 1 [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultGroup:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object *RECURSION* [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_isCanDelete:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Website:private] => [_resourceName:protected] => core/website [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/website_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_idFieldName:protected] => website_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [web/secure/base_url] => https://magicvaporizers.cz/ [web/secure/use_in_adminhtml] => 1 [web/secure/use_in_frontend] => 1 [web/url/use_store] => 0 [web/unsecure/base_url] => https://magicvaporizers.cz/ [web/seo/use_rewrites] => 1 [web/unsecure/base_link_url] => https://magicvaporizers.cz/ [web/secure/base_link_url] => https://magicvaporizers.cz/ [general/locale/code] => cs_CZ [web/session/use_frontend_sid] => 0 [ewpagecache/misc/frontend_cookie_name] => frontend [ewpagecache/misc/session_param_name] => SID [general/country/allow] => AX,AT,BE,BG,HR,CY,CZ,DK,EE,FI,FR,DE,GR,HU,IE,IT,LV,LI,LT,LU,MT,MC,NL,NO,PL,PT,RO,SM,RS,SK,SI,ES,SE,CH,GB [web/routers/admin/area] => admin [web/routers/admin/class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin [web/routers/admin] => Array ( [area] => admin [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin ) [web/routers/standard/area] => frontend [web/routers/standard/class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard [web/routers/standard] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard ) [web/routers/install/area] => frontend [web/routers/install/class] => Mage_Install_Controller_Router_Install [web/routers/install] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Install_Controller_Router_Install ) [web/routers] => Array ( [admin] => Array ( [area] => admin [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin ) [standard] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard ) [install] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Install_Controller_Router_Install ) ) [ewpagecache/general/secondary_cache_enabled] => 0 [web/url/redirect_to_base] => 301 [web/cookie/cookie_lifetime] => 86400 [web/cookie/cookie_path] => [web/cookie/cookie_domain] => [web/cookie/cookie_httponly] => 1 [design/package/ua_regexp] => a:0:{} [design/package/name] => default [design/theme/locale] => [design/theme/default] => default [design/theme/default_ua_regexp] => a:0:{} [dev/translate_inline/active] => 0 [system/external_page_cache/enabled] => 0 [persistent/options/enabled] => 0 [customer/account_share/scope] => 0 [persistent/options/shopping_cart] => 1 [ewpagecache_developer/general/log_enabled] => 0 [ewpagecache_tagging/general/enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/enable_customer_groups] => 0 [mageworx_catalog/customoptions/inventory_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/hide_out_of_stock_options] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/dependent_enabled] => 1 [catalog/frontend/flat_catalog_product] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/assigned_product_attributes] => 2 [mageworx_catalog/customoptions/special_price_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/tier_price_enabled] => 0 [general/locale/timezone] => Europe/Warsaw [snippets/system/breadcrumbs_detailed] => 0 [snippets/system/breadcrumbs] => 0 [snippets/general/enabled] => 1 [design/theme/layout] => default [design/theme/layout_ua_regexp] => a:0:{} [b2b/default/status] => 0 [ewpagecache_advanced/behavior/recently_viewed_products_enabled] => 0 [ewpagecache_advanced/behavior/primary_cache_reentry_types] => cart,login,compare [ewminify/general/filemtime_enabled] => 1 [ewminify_advanced/custom_path/slug] => extendware/ewminify [web/secure/base_js_url] => https://magicvaporizers.cz/js/ [catalog/seo/site_map] => 1 [catalog/seo/search_terms] => 1 [advanced/modules_disable_output/Mage_Checkout] => 0 [firecheckout/general/enabled] => 1 [contacts/contacts/enabled] => 1 [advancedcompare/noreload/enablenorealod] => 0 [advancedcompare/general/removecompare] => 0 [currencymanager/general/enabled] => 1 [outofstocknotify/general/enabled] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_overwrite] => 1 [snippets/products/enabled] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_markup] => rdf [snippets/system/sitelinkssearch] => 1 [snippets/system/sitename] => 1 [snippets/system/sitename_name] => MagicVaporizers [snippets/system/sitename_alternate] => [snippets/system/organization] => 0 [snippets/system/localbusiness] => 0 [snippets/system/ratings] => 0 [catalog/seo/title_separator] => - [design/head/title_prefix] => [design/head/title_suffix] => [catalog/seo/product_canonical_tag] => 1 [sales/msrp/enabled] => 0 [customer/create_account/confirm] => 0 [catalog/review/allow_guest] => 1 [catalog/productalert/allow_price] => 0 [catalog/productalert/allow_stock] => 0 [mageworx_catalog/customoptions/enabled] => 1 [snippets/products/type] => json [design/theme/template] => default [design/theme/template_ua_regexp] => a:0:{} [outofstocknotify/products/simple_enabled] => 1 [outofstocknotify/products/simple_design] => block [customer/startup/redirect_dashboard] => 0 [outofstocknotify/products/config_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/enable_image_mode] => 1 [advanced/modules_disable_output/Mage_Page] => 0 [ewpagecache_advanced/injectors/list] => a:10:{s:17:"_1372377691043_43";a:2:{s:9:"block_key";s:21:"checkout/cart_sidebar";s:12:"injector_key";s:21:"checkout_cart_sidebar";}s:18:"_1372377693789_789";a:2:{s:9:"block_key";s:31:"catalog/product_compare_sidebar";s:12:"injector_key";s:31:"catalog_product_compare_sidebar";}s:18:"_1372377694370_370";a:2:{s:9:"block_key";s:25:"wishlist/customer_sidebar";s:12:"injector_key";s:25:"wishlist_customer_sidebar";}s:18:"_1372377695115_115";a:2:{s:9:"block_key";s:22:"reports/product_viewed";s:12:"injector_key";s:22:"reports_product_viewed";}s:18:"_1372377695919_919";a:2:{s:9:"block_key";s:24:"reports/product_compared";s:12:"injector_key";s:24:"reports_product_compared";}s:18:"_1372377765490_490";a:2:{s:9:"block_key";s:15:"poll/activePoll";s:12:"injector_key";s:15:"poll_activePoll";}s:18:"_1372377767171_171";a:2:{s:9:"block_key";s:21:"sales/reorder_sidebar";s:12:"injector_key";s:21:"sales_reorder_sidebar";}s:18:"_1372377790520_520";a:2:{s:9:"block_key";s:14:"wishlist/links";s:12:"injector_key";s:14:"wishlist_links";}s:18:"_1421443052517_517";a:2:{s:9:"block_key";s:28:"persistent/header_additional";s:12:"injector_key";s:28:"persistent_header_additional";}s:16:"_1430244690006_6";a:2:{s:9:"block_key";s:22:"checkout/cart_minicart";s:12:"injector_key";s:22:"checkout_cart_minicart";}} [ewpagecache_tagging/autotagging/block_tags] => a:2:{s:18:"_1376330540589_589";a:2:{s:9:"block_key";s:19:"catalog/product_new";s:4:"tags";s:8:"newblock";}s:18:"_1376332342400_400";a:2:{s:9:"block_key";s:26:"catalog/product_widget_new";s:4:"tags";s:8:"newblock";}} [ewminify_files/frontend_blocks/enabled] => 0 [design/head/default_media_type] => text/html [design/head/default_charset] => utf-8 [design/head/default_keywords] => [design/head/default_robots] => INDEX,FOLLOW [design/head/shortcut_icon] => default/favicon.ico [web/secure/base_media_url] => https://magicvaporizers.cz/media/ [ewminify_files/frontend_files/defer_js_enabled] => 0 [design/theme/skin] => default [design/theme/skin_ua_regexp] => a:0:{} [web/secure/base_skin_url] => https://magicvaporizers.cz/skin/ [ewminify_files/frontend_files/css_compressor] => csscompressor [ewminify_files/frontend_files/regexp_filters] => a:1:{s:18:"_1401393069101_101";a:1:{s:6:"regexp";s:30:"/(?:checkout|paypal|onepage)/i";}} [ewminify_files/frontend_files/merge_css] => always [ewminify_files/frontend_files/file_merge_exceptions] => a:0:{} [ewminify_advanced/custom_path/js] => js [ewminify/general/java_path] => /usr/bin/java [ewminify/general/php_path] => /usr/bin/php [ewminify/general/execution_mode] => internal [ewminify/general/rewrites_enabled] => 0 [ewminify_files/frontend_files/js_compressor] => none [ewminify_files/frontend_files/merge_js] => never [advanced/modules_disable_output/Mage_Core] => 0 [general/country/optional_zip_countries] => HK,IE,MO,PA [reviewemail/config/orders_block] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/price_prefix_enabled] => 0 [advanced/modules_disable_output/ET_CurrencyManager] => 0 [web/session/use_remote_addr] => 1 [web/session/use_http_via] => 0 [web/session/use_http_x_forwarded_for] => 1 [web/session/use_http_user_agent] => 1 [currency/options/default] => CZK [currency/options/allow] => CZK [currency/options/base] => CZK [currencymanager/general/excludecheckout] => 0 [currencymanager/general/enabledadm] => 0 [currencymanager/general/input_admin] => 0 [currencymanager/general/cutzerodecimal] => 1 [currencymanager/general/cutzerodecimal_suffix] => [currencymanager/general/precision] => 2 [currencymanager/general/position] => 8 [currencymanager/general/display] => 2 [currencymanager/general/min_decimal_count] => 2 [currencymanager/general/zerotext] => [currencymanager/general/symbolreplace] => a:9:{s:8:"currency";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:9:"precision";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:17:"min_decimal_count";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:14:"cutzerodecimal";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:21:"cutzerodecimal_suffix";a:2:{i:0;s:2:",-";i:1;s:2:",-";}s:8:"position";a:2:{i:0;s:1:"8";i:1;s:1:"8";}s:7:"display";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:6:"symbol";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:8:"zerotext";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}} [currencymanager/general] => Array ( [enabled] => 1 [excludecheckout] => 0 [enabledadm] => 0 [input_admin] => 0 [cutzerodecimal] => 1 [cutzerodecimal_suffix] => [precision] => 2 [position] => 8 [display] => 2 [min_decimal_count] => 2 [zerotext] => [symbolreplace] => a:9:{s:8:"currency";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:9:"precision";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:17:"min_decimal_count";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:14:"cutzerodecimal";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:21:"cutzerodecimal_suffix";a:2:{i:0;s:2:",-";i:1;s:2:",-";}s:8:"position";a:2:{i:0;s:1:"8";i:1;s:1:"8";}s:7:"display";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:6:"symbol";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:8:"zerotext";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}} ) [advanced/modules_disable_output/Magmodules_Snippets] => 0 [advanced/modules_disable_output/MagicToolbox_MagicZoomPlus] => 0 [snippets/products/description] => 1 [snippets/products/description_attribute] => short_description [snippets/products/description_lenght] => 0 [design/watermark/small_image_imageOpacity] => [design/watermark/small_image_position] => stretch [design/watermark/small_image_size] => [snippets/products/prices] => [tax/calculation/price_includes_tax] => 1 [tax/display/type] => 2 [tax/calculation/based_on] => shipping [tax/defaults/country] => SE [tax/defaults/region] => 0 [tax/defaults/postcode] => * [customer/create_account/default_group] => 1 [currency/options/customsymbol] => a:1:{s:3:"SEK";s:2:"kr";} [snippets/products/seller] => MagicVaporizers [snippets/products/mulitple_currencies] => 0 [snippets/products/stock] => 1 [snippets/products/condition] => 1 [snippets/products/condition_default] => new [snippets/products/reviews] => 1 [snippets/products/reviews_source] => [snippets/products/reviews_metric] => 5 [snippets/products/reviews_type] => reviews [snippets/products/attributes] => a:4:{s:26:"availability_5829f5a43934f";a:3:{s:4:"type";s:5:"brand";s:6:"source";s:12:"manufacturer";s:10:"input_type";s:6:"select";}s:26:"availability_5829f5a4393d3";a:3:{s:4:"type";s:5:"color";s:6:"source";s:5:"style";s:10:"input_type";s:4:"text";}s:26:"availability_5829f5a43944b";a:3:{s:4:"type";s:5:"model";s:6:"source";s:12:"ascent_style";s:10:"input_type";s:6:"select";}s:26:"availability_5829f5a4394c1";a:3:{s:4:"type";s:3:"sku";s:6:"source";s:3:"sku";s:10:"input_type";s:4:"text";}} [snippets/products/cus_attributes] => a:0:{} [design/head/includes] => [advanced/modules_disable_output/Mage_GoogleAnalytics] => 0 [google/analytics/account] => UA-41848678-9 [google/analytics/active] => 1 [web/cookie/cookie_restriction] => 0 [web/browser_capabilities/javascript] => 1 [design/head/demonotice] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_Directory] => 0 [design/header/logo_alt] => MagicVaporizers [design/header/logo_src] => images/logo.png [advanced/modules_disable_output/Mage_Cms] => 0 [advanced/modules_disable_output/TM_FireCheckout] => 0 [checkout/sidebar/display] => 1 [checkout/sidebar/count] => 3 [tax/calculation/apply_after_discount] => 0 [tax/calculation/discount_tax] => 0 [sales/totals_sort/discount] => 20 [sales/totals_sort/grand_total] => 100 [sales/totals_sort/shipping] => 30 [sales/totals_sort/subtotal] => 10 [sales/totals_sort/tax] => 40 [sales/totals_sort/weee] => 50 [sales/totals_sort/paymentsurcharge] => 60 [sales/totals_sort] => Array ( [discount] => 20 [grand_total] => 100 [shipping] => 30 [subtotal] => 10 [tax] => 40 [weee] => 50 [paymentsurcharge] => 60 ) [tax/cart_display/grandtotal] => 1 [tax/cart_display/zero_tax] => 1 [tax/cart_display/subtotal] => 2 [onestepcheckout/general/active] => 0 [onestepcheckout/general/checkout_title] => MagicVaporizers Checkout [onestepcheckout/general/checkout_description] => Please fill in the fields below and click Place order to complete your purchase! [onestepcheckout/general/show_shipping_address] => 0 [onestepcheckout/general/country_id] => DE [onestepcheckout/general/default_payment] => [onestepcheckout/general/default_shipping] => internationalshipping [onestepcheckout/general/postcode] => [onestepcheckout/general/region_id] => 0 [onestepcheckout/general/city] => [onestepcheckout/general/use_for_disabled_fields] => 1 [onestepcheckout/general/hide_shipping_method] => 1 [onestepcheckout/general/page_layout] => 3columns [onestepcheckout/field_management/show_city] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_zipcode] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_company] => 0 [onestepcheckout/field_management/show_fax] => 0 [onestepcheckout/field_management/show_telephone] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_region] => 1 [onestepcheckout/general/show_comment] => 0 [onestepcheckout/general/show_newsletter] => 1 [onestepcheckout/general/show_discount] => 1 [onestepcheckout/general/newsletter_default_checked] => 1 [onestepcheckout/field_management/enable_giftmessage] => 0 [onestepcheckout/checkout_mode/show_login_link] => 0 [onestepcheckout/checkout_mode/enable_registration] => 1 [onestepcheckout/checkout_mode/allow_guest] => 1 [onestepcheckout/checkout_mode/login_link_title] => Already have an account? Click here to login [onestepcheckout/ajax_update/enable_ajax] => 1 [onestepcheckout/ajax_update/ajax_fields] => country,postcode,state/region,city [onestepcheckout/ajax_update/update_payment] => 1 [onestepcheckout/ajax_update/reload_payment] => 2 [onestepcheckout/terms_conditions/enable_terms] => 0 [onestepcheckout/terms_conditions/term_html] => [onestepcheckout/terms_conditions/term_width] => 400 [onestepcheckout/terms_conditions/term_height] => 250 [onestepcheckout/order_notification/enable_notification] => 0 [onestepcheckout/order_notification/notification_email] => [onestepcheckout/giftwrap/enable_giftwrap] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_Catalog] => 0 [snippets/system/breadcrumbs_custom] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_customname] => MagicVaporizers [tax/weee/enable] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_CatalogInventory] => 0 [tax/weee/apply_vat] => 0 [tax/weee/display] => 0 [catalog/frontend/parse_url_directives] => 1 [design/watermark/image_imageOpacity] => [design/watermark/image_position] => stretch [design/watermark/image_size] => [design/watermark/thumbnail_imageOpacity] => [design/watermark/thumbnail_position] => stretch [design/watermark/thumbnail_size] => [cataloginventory/item_options/enable_qty_increments] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_ProductAlert] => 0 [advanced/modules_disable_output/Magmodules_Outofstocknotify] => 0 ) [_configCacheBaseNodes:protected] => Array ( [0] => catalog/price/scope [1] => web/secure/base_url [2] => web/secure/use_in_adminhtml [3] => web/secure/use_in_frontend [4] => web/url/use_store [5] => web/unsecure/base_url [6] => web/seo/use_rewrites [7] => web/unsecure/base_link_url [8] => web/secure/base_link_url [9] => general/locale/code ) [_dirCache:protected] => Array ( ) [_urlCache:protected] => Array ( ) [_baseUrlCache:protected] => Array ( [web/true] => https://magicvaporizers.cz/ [link/null] => https://magicvaporizers.cz/ [link/true] => https://magicvaporizers.cz/ [web/null] => https://magicvaporizers.cz/ [js/null] => https://magicvaporizers.cz/js/ [link/false] => https://magicvaporizers.cz/ [media/null] => https://magicvaporizers.cz/media/ [skin/null] => https://magicvaporizers.cz/skin/ ) [_session:protected] => Mage_Core_Model_Session Object ( [_skipSessionIdFlag:protected] => [_data:protected] => Array ( [_session_validator_data] => Array ( [remote_addr] => 3.90.56.90 [http_via] => 1.1 c640b1afa51b342db4c4d96d404a1eda.cloudfront.net (CloudFront) [http_x_forwarded_for] => 3.90.56.90 [http_user_agent] => CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) [session_expire_timestamp] => 1556276034 ) [session_hosts] => Array ( [magicvaporizers.cz] => 1 ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_isAdminSecure:protected] => [_isFrontSecure:protected] => 1 [_frontendName:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store:private] => [_resourceName:protected] => core/store [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [store_id] => 11 [code] => czech [website_id] => 11 [group_id] => 11 [name] => .cz [sort_order] => 0 [is_active] => 1 [available_currency_codes] => Array ( [0] => CZK ) [do_not_round_et] => [base_currency] => ET_CurrencyManager_Model_Currency Object ( [_filter:protected] => [_rates:protected] => Array ( [CZK] => 1 ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => directory/currency [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => directory/currency_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [currency_code] => CZK ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [current_currency] => ET_CurrencyManager_Model_Currency Object ( [_filter:protected] => [_rates:protected] => [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => directory/currency [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => directory/currency_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [currency_code] => CZK ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [store_id] => 11 [code] => czech [website_id] => 11 [group_id] => 11 [name] => .cz [sort_order] => 0 [is_active] => 1 ) [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [media_gallery_images] => Varien_Data_Collection Object ( [_items:protected] => Array ( [417] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 417 [file] => /d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [label] => DaVinci Ascent - nejnovější model v stylu stealth [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - The Newest Model In Stealth Style [position_default] => 1 [disabled_default] => 1 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-stealth.jpg [id] => 417 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-stealth.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [421] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 421 [file] => /d/a/davinci-ascent-all-glass-vapor-path_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - část vedoucí páru celá ze skla [position] => 5 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - All Glass Vapor Path [position_default] => 5 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-all-glass-vapor-path_1.jpg [id] => 421 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-all-glass-vapor-path_1.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [418] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 418 [file] => /d/a/davinci-ascent-top_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - pohled svrchu [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Viewed from the Top [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-top_1.jpg [id] => 418 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-top_1.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [419] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 419 [file] => /d/a/davinci-ascent-bottom_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - pohled zespodu [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Viewed from the Bottom [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-bottom_1.jpg [id] => 419 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-bottom_1.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [424] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 424 [file] => /d/a/davinci-ascent-included_1.jpg [label] => DaVinci Ascent - zahrnuté v soupravě (+ nabíječka) [position] => 8 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent - Included in the kit (+AC Charger) [position_default] => 8 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-included_1.jpg [id] => 424 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-included_1.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1854] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1854 [file] => /d/a/davinci-ascent-styles.jpg [label] => DaVinci Ascent [position] => 11 [disabled] => 0 [label_default] => DaVinci Ascent [position_default] => 11 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-styles.jpg [id] => 1854 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/d/a/davinci-ascent-styles.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_itemObjectClass:protected] => Varien_Object [_orders:protected] => Array ( ) [_filters:protected] => Array ( ) [_isFiltersRendered:protected] => [_curPage:protected] => 1 [_pageSize:protected] => [_totalRecords:protected] => [_isCollectionLoaded:protected] => [_cacheKey:protected] => [_cacheTags:protected] => Array ( ) [_cacheLifetime:protected] => 86400 [_flags:protected] => Array ( ) ) )
Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...

4 599 Kč

6 599 Kč Ušetřete 2 000 Kč

4.7
Číst 26 Recenze | Napište recenzi

Ti, kteří na trhu hledají dobře vypadající, všestranný vaporizér nejvyšší kvality, zjistí, že vaporizér DaVinci Ascent splňuje jejich kritéria a dokonce je překonává. Ascent by DaVinci je vaporizér do ruky, který je dostupný ve třech různých stylech, byl vyroben jako výsledek specializovaného průzkumu DaVinci Ascent k zajištění, že tento nový produkt nejen splní očekávání zákazníků, ale dokonce je překoná. Výsledek je vaporizér, který mohou hrdě používat všichni uživatelé.


Existuje mnoho důvodů, proč vaporizéry DaVinci Ascent překonávají konkurenci. Jedním z hlavních důvodů je fakt, že jsou kompatibilní se širokým spektrem látek. Mezi ně patří aromaterapeutické směsi, esenciální oleje a koncentráty. Skutečnost, že tyto vaporizéry se snadno používají a mají viditelný OLED displej zobrazující teplotu a nabití baterie umožňuje i nezkušeným uživatelům užívat si směsi podle jejich volby. Modely vaporizérů DaVinci Ascent mají navíc specializovanou skleněnou část, kterou prochází pára a trubici, která zajišťuje elegantní, stylový a příjemný uživatelský zážitek.


Nové vaporizéry DaVinci Ascent jsou vybaveny novými lithium-iontovými bateriemi s dlouhou životností. Díky tomu si je můžete jednoduše vzít kamkoli sebou, protože tyto baterie dokáží zajistit více než 3 hodiny provozu.


Kdokoliv, kdo hledá spolehlivý vaporizér, „který má všechno“, rozhodně uzná, že DaVinci Ascent je špičkovou volbou, kterou můžete jednoduše využívat ještě mnoho let. DaVinci Ascent je navíc dostupný za rozumnou cenu (spolu s patronami a náhradními díly).


Nyní je k dispozici v provedeních Stealth, Karbonové vlákno a Dřevo.

Vlastnosti

 • Výlučně skleněná cesta páry
 • Keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem
 • Přesné digitální ovládání teploty
 • Výdrž baterie více než 3 hodiny
 • Funkční OLED displej
 • Patentovaná duální koncovka
 • Možnost odpařovat aromaterapeutické směsi a také esenciální oleje
 • Skleněné olejové kazety, které sedí v jednotce

 


Příslušenství (zahrnuto)

 • Nástěnná nabíječka
 • 2 skleněné koncovky
 • 2 skleněné interní komponenty
 • 2 skleněné sklenice na olej se silikonovým víky lékařské třídy
 • Přenosný obal
 • Kryt koncový
 • Nástroj na míchání
 • Sítka


Popis vaporizéru DaVinci Ascent

Jak jsme si mohli všimnout výše, všechny vaporizéry DaVinci Ascent se vyrábějí s výhradně skleněnou částí, kudy prochází pára, díky čemuž poskytují uživatelům aroma nejvyšší kvality. Mezi další vlastnosti a doplňky patří keramický zahřívací prvek se skleněným obvodem, skleněné olejové kazety, které dokonale sedí v každé jednotce a unikátní patentovaná koncová, která umožňuje snadno sdílet vaporizér DaVinci Ascent s dobrým přítelem či partnerem.

 

Přesné digitální ovládání teploty zajišťuje, že vaše směs má přesně tu správnou teplotu. Navíc si dokonce můžete nastavení přizpůsobit dle potřeby. Vaporizér Ascent by DaVinci kompatibilní s aromaterapeutickými směsmi a také esenciálními oleji. Každý vaporizér DaVinci Ascent je navržen tak, aby uspokojil potřeby těchto materiálů jednoduše, protože celá spodní část zařízení se dá vyklopit pro snadné naplnění.

 

Externí příslušenství

Na rozdíl od ostatních modelů vaporizérů poskytuje Ascent by DaVinci široké spektrum bezplatného příslušenství. Díky těmto pomůckám navíc si můžete užít vaporizace hned, když dostanete nový vaporizér bez nutnosti zakupovat si další položky.

 

Toto příslušenství je součástí všech vaporizérů DaVinci Ascent a zahrnuje nástěnnou nabíječku, dvě skleněné koncovky, dvě skleněné interní komponenty a kryt koncovky. Nechybějí ani dvě skleněné sklenice na olej se silikonovými víky lékařské třídy a nástroj na míchání. Ascent by DaVinci navíc nabízí ke všem zakoupeným zařízením také stylový přenosný obal a sítka, díky čemuž si můžete svůj nový vaporizér snadno vzít s sebou i na cesty.

 

Další výhody používání

Odborníci uvádějí, že vaporizéry DaVinci Aascent jsou vyrobeny tak, aby splňovaly vysoké standardy. Fakt, že tyto vaporizéry používají pokročilé technologie, je zřejmý stejně jako skutečnost, že značná pozornost byla věnována také stylu, přenosnosti a použitým materiálem. Možnost plně ovládat teplotu všech vaporizovaných aromaterapeutických směsí a také možnost odpařovat různé aromaterapeutické látky pomocí jediného zařízení a také další výhody dělají z vaporizéru DaVinci Ascent zařízení, které vyniká i mezi známými značkovými zařízeními.

 

Výrobci mysleli i na malé podrobnosti. Na rozdíl od jiných vaporizérů na trhu se dá vaporizér DaVinci Ascent vyčistit už za pár minut, a to díky tomu, že obě koncovky a také část vedoucí vzduch se dají od zařízení odpojit.

 

S ohledem na všechny výhody, které vaporizér Ascent by DaVinci nabízí, není žádným překvapením, že tyto vaporizéry se rychle stávají jedněmi z nejoblíbenějších na trhu. Tyto vaporizéry se prodávají se širokým spektrem bezplatných doplňků, dají se využít k vaporizaci různých látek a nabízejí jednoduché ovládání, které zvládnou úplní začátečníci i zkušení uživatelé. Vaporizéry DaVinci Ascent si můžete jednoduše vzít s sebou, kamkoli se vydáte, a jejich stylový vzhled umožňuje, abyste je používali hrdě a sebevědomě.

 

Záruka

Na všechny vaporizéry DaVinci prodávané společností MagicVaporizers se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která je omezena na běžné používání. Lithium-iontové baterie mají standardní záruku 90 dní.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce DaVinci
Velikost (délka x šířka x výška) 12 x 5,7 x 2,6 cm
Hmotnost vaporizéru 192 g
Styl Stealth
Zdroj napájení Lithium-iontové baterie
Zahřívací prvek Keramický zahřívací prvek se sklneným obvodem
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Čína
Záruka 2 roky

Recenze položky DaVinci Ascent

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 26 hodnocení
 • 5 Star
   20
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Better then joints!

Alan
With the big OLED temperature screen as well is the battery level display in the Davinci ascent, you would be able to get all the important information regarding your vapor flavor with this vaporizer. This is extremely good and I have had the pleasure of using this vaporizer at all times without fail.

purchasing the vaporizer Davinci ascent

Akseli
The probable reason as to why most of the people do not give up joints is the lack of alternatives. So, when you are thinking about giving up on joints, you could go for vaping like I have done by purchasing the vaporizer Davinci ascent. It is one of the best prodts in the current market and definitely a product that you need to purchase in order to get into proper vaping.

very good

Dennis
Many companys selling things on the internet describe them as great but when you get the product you can easily see that its not. But this DaVinci Ascent is really all that great as in the description!

I bought a carbon fibre model and it looks as great as it works. Im really glad I bought this! I have tried a few vaporizers over the years but this is, so far, the best. No problems what so ever. Good duration on the battery too.

The delivery time was really fast and I got a really good impression of this site. The described delivery time was accurate, the product was described exactly as how it is. Just great! Nothing bad to say!

Magic!

PE17
Magic Vaporizers rules!! Hope the guys working with the site really reads this! You got the best vape shop! Fastest delivery, only great products and the best support! And the site itself is always up and running! Simply the best!! Magic!

And yeah, I got this vape and a stationary. Love the battery time on this, its perfect for outside use :)

Nice indeed

Timbus
Its a nice little vape this one, too bad its not available in carbon fibre anymore, but Im glad I ordered one before they sold out (?). And I can understand why they did, they just look so freakin awesome with carbon fibre. And the digital display on there, really nice vape. Works without worries too and so its a great complement for my V-tower. the feeling of the mouthpiece is really nice, not like some others with that rubbery feeling. Very satisfied, highly recommend it!

So stylish!

RickRock
This vape is just so stylish! Many vapes looks good on image but IRL they look like crap. This one has a quality feel to it all the way. other that, I dont know what to say really. Its been working good for me for almost 1 year now and the shipping time was super great! It came within only 2 days So.. You wanna get a good looking, good working vape, get this one.

Also, love the nice little bag that comes with it! :)

Everything you could ask for!

Rojvan
This vape has everything you could ask for! The design kills it! I purchased mine some months ago (my second vape) and I just love it! My old vape was nothing I could bring outside, it dissappoitned me everytime with either low battery lever or it just didnt work correctly. But this has a long battery time so its good for trips! I once charged it fully, put it in my bag and went away. It had been in my bag for 3 days (in cold, warm and on a train) and when I finnaly got to use it just worked without any doubts! Thats what I call a quality vape!

Works like a charm

Jimmy
I have a collection of vaporizers.

Out of all the portable vapes I have, The Ascent is the ONLY portable vape that is like a stationary!!

It's easy to pack and empty. The bowls a decent size for sessions. Most portables I've used have small bowls. It's also quick to get up to temp.

The Battery life is the best out of any!! Seriously you won't be spending the whole time charging this unit, you'll be too busy using it! Other units I have I spend more time charging them than I do using them.

The auto-shutoff on this unit is a decent time too(20m). I was annoyed with the auto-shutoff when I first got this, but learned that you can prolong the shut-down by pressing setting then temp up (the setting for turning bowl on). Other portables have short auto-shutoffs and you cannot prolong them, you have to turn unit back on then select temp (this unit does not have that issue). I prefer longer sessions than quick ones so the Ascent is perfect for my needs.

I would recommend this unit if your looking for a portable unit that acts more like a stationary unit than a portable.

Delighted!

Nina
This was my first purchase of a vaporizer so I don't have to much experience with them. However I went based on other reviews here when I decided to purchase and most were very helpful and actually accurate. I wish someone would have mentioned some things to consider;

- You should purchase more of those circle screens depending what you use them for residue builds up on them quickly. Luckily there fairly cheap to get more from this site.

- You might want to consider getting a couple extra glass end pieces off the bat so you don't have to worry about them in the future. Nothing was wrong with having two upon purchase but ' just incase'

- The battery life is good I have to charge it every other day but I use it regularly basically almost like most smartphones.

- Cleaning the parts I use my own small brush and organic cleaners but it might be good to buy cleaning supplies.


Overall I'm please with the purchase just needed to consider spare parts. Good luck!

Couldnt ask for more

sinnergurl
This is a product that went above and beyond my expectations...Easy to use, easy to clean, charge and then just go. I love the flexibility that this vaporizer has given me. No mess, no fuss, a girls best friend !

Položky 110 z celkem 26

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: DaVinci Ascent

Jak hodnotíte tento produkt? *