COVID-19: Our warehouse is unaffected. Delivery time is 1 to 3 business days.

DaVinci MIQRO

Hodnocení:
4.35

3379 kč 3999 kč You save: 620 kč

SKU
ignore-this-57
Newest Version! (2020.08)
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Balance de Poche - On Balance Champion - 500 à 0,01g
Kapesní váha - 500 x 0,1 g
510 kč 670 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 500 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

DaVinci MIQRO - Baterie
DaVinci MIQRO - Baterie
300 kč 400 kč

Potřebujete vyměnit DaVinci MIQRO baterii, nebo chcete mít nějakou navíc? Pak je tato 18350 900 mAh baterie právě pro vás.

Používá se s: DaVinci MIQRO.

DaVinci - Nabíječka na baterie
DaVinci - Nabíječka na baterie
510 kč 670 kč

Nabíjejte vícero baterií najednou, abyste nikdy nemuseli přerušit své posezení kvůli vybitým bateriím. S touto nabíječkou na baterie můžete nabíjet jak své baterie typu 18650, tak i typu 18350.

Používá se s: DaVinci IQDaVinci IQ2 a DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Obal
DaVinci MIQRO - Obal
300 kč 400 kč

Obal lze nasadit na váš DaVinci MIQRO. Použijte obal, pokud máte pocit, že je váš MIQRO příliš horký nebo pokud jej chcete ochránit před pády a nárazy.

Používá se s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Měkké pouzdro
DaVinci MIQRO - Měkké pouzdro
320 kč 430 kč

Vezměte si s sebou svůj DaVinci MIQRO kamkoliv! Toto měkké pouzdro má zips, který nepropouští pachy a kapsy pro příslušenství, co z něj dělá perfektní pouzdro na váš vaporizér DaVinci MIQRO, když jdete ven.

Používá se s: DaVinci MIQRO.

DaVinci - Plátěné úložné pouzdro
DaVinci - Úložné pouzdro
380 kč 510 kč

DaVinci úložné pouzdro je perfektní pro ty chvíle, kdy potřebujete svůj vaporizér přenést. Toto úložné pouzdro má plátěný vnější povrch se zipem, který nepropouští pachy, vnější kapsu, kapsy na příslušenství nebo vaporizér a dokonce i kapsu na byliny.

Používá se s: DaVinci IQDaVinci IQ2 a DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Perla
DaVinci MIQRO - Perla
180 kč 240 kč

Perla umožňuje zmenšit velikost pícky DaVinci MIQRO o 50%, díky čemu budete moci vapovat své byliny efektivněji. Kupte si perlu navíc, abyste měli vždy k dispozici jednu čistou!

Obsahuje:

 • Perla (1)
 • Držák (1)
 • Skrutka (1)

Používá se s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Prodloužený náustek
DaVinci MIQRO - Prodloužený náustek
240 kč 320 kč

Prodloužený náustek je vyroben ze zirkoniové keramiky pro zachování chutí vašich bylin. Použijte tento prodloužený náustek, pokud je plochý náustek příliš horký pro vaše rty. Tento prodloužený náustek také sedí na jakékoliv 10 mm samičí připojení, můžete tak na něj připojit vodní dýmku nebo bubbler.

Používá se s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Plochý náustek
DaVinci MIQRO - Plochý náustek
160 kč 220 kč

Plochý náustek je vyroben ze zirkoniové keramiky pro skvělou chuť a má vnitřní průtok vzduchu, který pomáhá ochladit páru.

Používá se s: DaVinci MIQRO.

Funkce

 • Kompaktní a kapesní velikost
 • Teplota až do 220°C
 • Stylový design
 • Vícero dostupných barev
 • Vyměnitelná baterie
 • 40 sekund nahřívání
 • Nastavitelná velikost pícky
 • Plně digitální ovládání teploty

Pro koho je DaVinci MIQRO určen?

Pokud hledáte jednoduchý, no efektivní přenosný vaporizér, který dokáže produkovat voňavou a hustou páru, měli byste určitě zvážit DaVinci MIQRO. Je specificky navržen tak, aby byl praktický a diskrétní a snadno ho lze přenášet téměř v každé kapse nebo tašce, což z něj dělá skvělou volbu pro nošení mimo domova! S mnoha užitečnými funkcemi, jako je například nastavitelná pícka, rychlé nahřívání a několik nastavení teploty zaručuje DaVinci MIQRO opravdu unikátní zážitek z vapování.

Kompaktní a diskrétní

DaVinci MIQRO je považován za jeden z nejmenších vaporizérů na trhu, co z něj dělá perfektní volbu pro ty, kteří oblibují vapování mimo domova. Díky své malé velikosti vypadá nenápadně a snadno jej lze skrýt do dlaně vaší ruky, a tak si můžete užít vapování i na místech, kde je vyžadována diskrétnost.

Bohatá chuť

Inovativní systém nahřívání vaporizéru DaVinci MIQRO je navržen tak, aby z vašich bylin dostal jejich skutečnou chuť, díky čemu budete vdechovat páru, která je jak aromatická, tak i hustá. Používá inovativní průtok vzduchu vyrobený ze zirkonia v kombinaci s keramickou píckou. Díky tomu si produkovaná chuť vaší páry zachovává čistotu a neobsahuje žádné toxiny. Kromě toho má průtok vzduchu vaporizéru DaVinci MIQRO silný chladivý efekt, díky čemu ochlazuje páru ještě předtím, než se dotkne vašich rtů. To zaručuje maximální pohodlí při každém potáhnutí.

Vícero nastavení teploty

Všestrannost vaporizéru DaVinci MIQRO spočívá zejména v jeho různých nastaveních teploty, která vám umožňují přizpůsobit si vaše vapování v závislosti na bylině, kterou využíváte. K dispozici máte tři režimy; režim Boost, který rapidně zvýší teplotu, režim Smart Paths, který zvyšuje teplotu postupně, krok za krokem, a přesné ovládání teploty až do 220°C. Další působivou věcí na DaVinci MIQRO je to, že se dokáže plně nahřát za méně než 40 sekund, co znamená, že můžete začít vapovat téměř ihned.

Nastavitelná velikost pícky

Vaporizér DaVinci MIQRO vám dává možnost upravit velikost jeho pícky až o působivých 50%. Toto vám umožňuje přizpůsobit si posezení tak, aby vyhovovalo vašim preferencím, protože můžete pícku zmenšit, abyste ze svých bylin dostali co nejvíce – zvlášť pokud jich nemáte příliš mnoho. DaVinci MIQRO pomáhá produkovat hustější oblaky páry a zajišťuje, že každá jedna část vašich bylin je perfektně nahřátá díky své výjimečné funkci – nastavitelné pícce.

Vyměnitelná baterie 

Pokud máte připravenou plně nabitou baterii, délka vašeho posezení s DaVinci MIQRO je v podstatě neomezená! Zatímco tento vaporizér může poskytnout až 30 minut nepřetržitého vapování na jednu plně nabitou baterii, toto nemusí znamenat, že zde musí vaše posezení skončit. Jednoduše vyměňte vybitou baterii za novou, nabitou a bez problémů můžete pokračovat - nemusíte tak čekat na zdlouhavé nabíjení.

Záruka

Všechny DaVinci MIQRO vaporizéry, které prodává MagicVaporizers, autorizovaný distributor DaVinci, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 5-letá záruka na zařízení a 1-roční záruka na baterii.

DaVinci MIQRO

In the Box

 • DaVinci MIQRO vaporizér
 • Baterie
 • USB nabíjecí kabel
 • Plochý náustek
 • Prodloužený náustek
 • Sada doplňků
 • Sada na čištění
 • Návod k použití
DaVinci MIQRO

Specifications

Více informací
Velikost: 3,4 x 2,3 x 8,0 cm
Váha: 104 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 45 sekund
Zdroj energie: Baterie (900 mAh)
Teplota: 149°C až 221°C
Výrobce: DaVinci
Země výroby: Čína
Záruka: 5 let
Prohlížíte si:DaVinci MIQRO
Vaše hodnocení