COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

DaVinci MIQRO

3 379 Kč

3 999 Kč Ušetřete 620 Kč

DaVinci MIQRO Vaporizer
DaVinci MIQRO Vaporizer DaVinci MIQRO - Colours DaVinci MIQRO - In Use DaVinci MIQRO - Included DaVinci MIQRO - Open DaVinci MIQRO - Side DaVinci MIQRO - Chamber DaVinci MIQRO - Mouthpiece
 •  
  Fialové
 •  
  Modré
 •  
  Šedé
 •  
  Černé
 •  
  Červené
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 379 Kč

3 999 Kč Ušetřete 620 Kč

3 379 Kč

3 999 Kč Ušetřete 620 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství DaVinci MIQRO dne 04 čer. 2020.

4.3
Číst 85 Recenze | Napište recenzi

DaVinci MIQRO je čtvrtým modelem vaporizéru od inovativní společnosti DaVinci, který je perfektním přírůstkem k jejich odkazu ve vytváření ryzí příchutě. Tento model nabízí veškeré výhody svého předchůdce, modelu DaVinci IQ, a to v menším provedení. Při svých rozměrech 80 x 34 x 23 mm a váze 104 g je MIQRO o 33 %  menší než IQ. Diskrétně jej tedy schováte do své dlaně, ať již jste kdekoliv. I přes svou velikost využívá MIQRO odolných materiálů a pokročilých technologií. 


Nejpůsobivějším vlastností tohoto suchého rostlinného vaporizéru je jeho multifunkční zahřívací systém. Dle vaší vlastní preference si můžete vybrat mezi běžnou teplotou, chytrým ovládáním teploty, a dokonce i módem pro rychlé zahřívání. DaVinci MIQRO je navíc vybaven vlastním nastavitelným spalováním, můžete si proto vybrat intenzitu při kažém použití. Tyto dvě funkce jsou doplňovány zirkonovou vzduchovou komorou, díky té se aroma z rostlin nijak nemění. 


Dostupné ve Fialové, Modré, Šedé, Černé a Červené barvě.

Zajímavé prvky

 • O 33 % menší než DaVinci IQ
 • Vzduchová komora vyrobená z keramiky a zirkonia zachovává příchuť
 • Nastavitelná komora, do níž se vejde 0.1 g až 0.25 g
 • Vyměnitelná baterie s výdrží od 4 do 6 používání na jedno nabití (900 mAh)
 • 3 moduly zahřívání: Precision, Smart Path, and Boost
 • 80 x 34 x 23 mm a váha pouhých 104 g

 

Doplňky (v ceně)

 • USB nabíjecí kabel
 • Čistící sada
 • Prodloužený náustek

 

Multifunkční zahřívací systém

DaVinci MIQRO je vybaveno multifunkční zahřívacím systémem, který ocení jak začátečníci, tak pokročilí uživatelé. Prvním modulem je Precision, díky kterému si můžete zvolit teplotu, která vám vyhovuje. Tento program je vhodný zejména pro pokročilé uživatele, kteří přesně ví, jakou teplotu daná rostlina požaduje. Druhým modulem je chytrá technologie Smart Path. Smart Paths jsou přednastavené automatické programy, které postupně zvyšují teplotu o 12°C. Program obsahuje 4 nastavení Smart Paths, a to v rozmezích od 176 °C do 188 °C (v nejnižších teplotách) po 210 °C až 222 °C (v nejvyšších hodnotách). V případě nejnižšího nastavení se vám dostává nejintenzivnější příchutě a silných efektů, zatímco spalování ve vysokých teplotách je nejlepší pro celkový efekt. Díky této funkci si mohou vaporizování naplno užít také začínající uživatelé. Navíc je zde třetí možnost, Boost, tento modul MIQRO rychle zahřeje a udržuje jej na nejvyšší teplotě (po dobu stisku tlačítka).

 

Design podporující příchuť

Vaporizování s kvalitní příchutí je předností společnosti DaVinci. Kromě několika možností pro zahřívání vaporizéru si můžete vybrat také intenzitu příchutě vašich výparů, a to díky vzduchové komoře DaVinci MIQRO, která je vyrobena ze zirkonia. Komory, spalovna i náustek jsou vyrobeny z pevného keramického zirkonia, díky kterému nejsou výpary ničím kontaminovány a jejich příchuť zůstává stejná, oproti jiným výrobkům, u kterých mohou použité materiály při vysoké teplotě ovlivnit příchuť. Další výbavou MIQRO je nastavitelná spalovací komora, u té může být změněna velikost až o 50 %. Díky tomu můžete nastavovat funkce během každého použití a tím si vytvořit intenzitu příchutě dle vlastního přání. Nebojte se si s velikostí komory pohrát, právě díky tomu najdete kombinaci, která bude sedět přímo vašim chuťovým buňkám.

 

Jednoduché použití

Také moduly multifunkčního zahřívání jsou do DaVinci MIQRO zakomponovány tak, aby byly v souladu s jednoduchým uživatelským rozhraním výrobku. Vše je zabaleno do tří tlačítek a jednoduchého matrixového displeje, díky kterému není potřeba se učit složité volby. Před každým použitím začněte nastavením spalovací komory dle vašeho přání. Druhým krokem je naplnit komoru rostlinami. Jakmile je vaporizér nachystaný, stačí zapnout tlačítko napájení, a to pěti stisknutími. Nakonec dalším tlačítkem zvolíte požadovaný modul zahřívání (Precision nebo Smart Path) a pomocí tlačítek nastavíte požadovanou teplotu. Přístroji trvá pouhých 30 vteřin se zahřát do nejnižší teplotní hranice, vaporizér proto můžete používat kdykoliv a kdekoliv bez zbytečného zdržování. Pokud přerušíte používání, přepne se vaporizér do pozastaveného modulu, ten udržuje životnost jak rostlin, tak baterie. V případě, že vaporizér nepoužijete po dobu dvou minut, bude přístroj automaticky vypnut, s vypínáním si proto nemusíte dělat starosti.

 

Záruka

Všechny vaporizéry DaVinci, které jsou prodávány společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem pro DaVinci, jsou zcela autentické a jsou dodávány s 10letou zárukou zařízení a 1letou zárukou baterie.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce DaVinci
Velikost (délka x šířka x výška) 3,4 x 2,3 x 8,0 cm
Hmotnost vaporizéru 104 g
Styl Amethyst (Purple), Cobalt (Blue), Graphite (Gray), Onyx (Black) and Rust (Red)
Zdroj napájení Replaceable Battery (900 mAh)
Zahřívací prvek Ceramic Heat Chamber (Conduction)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 10 years on the device and a 1 year on the battery.

Recenze položky DaVinci MIQRO

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 85 hodnocení
 • 5 Star
   53
 • 4 Star
   18
 • 3 Star
   6
 • 2 Star
   6
 • 1 Star
   2

Excellant product

ChrisD
I am new to the whole herb thing(partner has been long time user) and I first purchased a cheap vaporiser but it was really poor. My partner has the Davinci IQ and I was so impressed I looked at buying one and then came across this new little baby. What a delight it is and in such a fetching purple colour(which happens to be my fav colour). I have never been a smoker so found it really hard in the early days until he purchased his IQ and now a whole new world of pleasure has opened up to me. I love the sleek feel good style of it and yes, the battery isn't great but for a small user like me it's more than adequate. It's so much smoother on the throat then anything else I've tried. Purchasing from this site was really trouble free and quick and after I noticed it I saw they had reduced it so contacted them and they gave me some money back so all in all, great customer service to boot.

Highly recommending this awesome vape!

Jinjo
So happy with the Miqro. I like the materials used and the design was really well thought-of. The flavor is clean and vapor quality is smooth and nice. It has 4 smart paths that vary in terms of heating time, but the longest is just under a minute. The LED lights are helpful enough and the interface is easy enough to figure out and get used to. The miqro provides several ‘modes’ that you can use depending on your preference. For a very compact device, it sure has a lot of features. I also like the extra accessories in the explorer edition.

Disappointing battery!

Wombat
Does not have a good battery life. Lasts for less than an hour, just a little over 30 minutes. At least the battery is replaceable but it still doesn’t last long enough. Two batteries would already equal the battery life of other portable vapes. I like the miqro and bought it even though I knew the battery life span. It is so cute and handy and perfect for solo sessions. I try to be ready with more than one replaceable battery which is an additional purchase. Regardless, it is still a good vape that is affordable enough and of good quality. Recommending if you don’t mind the battery life.

Almost there - 4 out of 5

Filip K.
Not really the cheapest, but it is a really good vape to invest in. Whether a newbie or a long-time vaping enthusiast, the davinci miqro will spark interest. The design itself and the compactness will get you to take a second look. Well, that was what happened to me when I first learned of the MIQRO. Really nice build and I couldn’t believe how small it is. Despite its size, it is still a great dry herb vaporizer with excellent vapor quality. The only thing I find difficult with the miqro aside from the poor battery life, is that it gets a bit too hot. The makers acknowledges this because they provide a glove, but it can be a bit annoying.

Well deserved reputation

Jungle King
The MIQRO is the classy newcomer that everyone wants to be friends with. It is fast and easy to use. This has introduced me to a whole new way of vaping, and it is perfect for night outs. The replaceable battery easily makes up for the short battery life of the miqro. Vapor quality is good, clean and pure, and it is easy enough to operate. I was very happy that the vapor path is made of ceramic and not plastic, since it removes the paranoia and dreaded anticipation that I would soon taste plastic or something. Very impressed with this device and something deserving of the attention its getting.

The Davinci Miqro redefines portability! Wow!

Sloth
It looks so sleek and it is very classy and modern. It fits in my pocket and I sometimes forget it is there. Feels like a lighter in my pocket. It really is a pretty and quality product. The vapor is smooth and I really love the flavor. Temp controls are also satisfactory and it is easy to use. I was a bit worried that cleaning may be hard, but alas! No problem there! This is so well designed that the mouthpiece and vapor path are easily removeable. No hassle! Great product!

Small size and small production

Othani
This needs some getting used to if youre coming from a cloud chase device. It doesnt need much more than that, if Davinci gets to fix that issue, they will for sure make the perfect vape. This thing is near perfect as it is. With a little more tweaks they will have it for sure. The style they put on it is very good too. The flat mouthpiece helps with the stealth is great, also not something you see common. That being said, this vape is very fashionable and stealthy. You can bring it out of your pocket and people wouldnt know its a vape. The style is also classy because of the minimalistic design it has. Some have issues with the battery but for me it is not much of an issue because you can easily charge it or replace the current ones with another set.

Tiny like a keychain thing

Trötter
Patience is a little something you need with this, because of the battery, nevertheless the product is very good. The style is amazing, the color options are great, and the performance is very good. If you can see past the 90 minute charge time, and the short battery life, this vape should be on top of your to buy list. If you need more battery I suggest you get the IQ.

Easy, fashionable and functional

Xzam
Happy with the purchase, wish i got it sooner so i didnt need to explore other vapes just to find out this is the one i really needed. Its very simple to use even a first timer wont need much time to figure it out. It has several colors too so you can easily find the one that suits you, like i did. (I got the black one) Also worth mentioning, its tiny. But it gives very smooth and flavorful vapor.

Two thumbs up!

Ajax
Miqro is doing really great for me esp because of how easy it is to use. Some people think the battery life isnt as long as they want it to be, but for me it is very easy to replace because of its small size. Also, it has usb charging so you it is very portable. The features of the device together with its size is very impressive, it definately makes your vaping easier as a user. You just open the lid, load and start it up. Vape time! Quick delivery from magicvaporizers too, THANKS!

Položky 110 z celkem 85

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 9

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: DaVinci MIQRO

Jak hodnotíte tento produkt? *