DynaVap - DynaTec Apollo 2 Indukční Nahřívač

3510 kč

SKU
SKU3018
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě

DynaVap udělal revoluci ve VapCap nahřívání s novým DynaTec Apollo 2 indukčním nahřívačem! Použití indukčního nahřívače je úplně jiný způsob, jak nahřát DynaVap VapCap, protože neohřívá váš materiál plamenem, místo toho používá chráněnou cívku k nahřátí kolem víčka. DynaTec Apollo 2 bude pracovat se špičkami z nerezové oceli a titanu a dosáhne teploty za pouhých 5 až 8 sekund.

V komoře je zabudovaný spínač, takže nahřívač se aktivuje, pouze když je vložen DynaVap VapCap, co je indikováno červeným světlem, a nahoře je také magnet, který po použití víčko rychleji ochladí, což vám pomůže ušetřit více materiálu.

Ve srovnání s použitím hořáku se zahřívá na nižší teplotu, takže je ideální pro milovníky chutí a pro ty, kteří dávají přednost chladnějším teplotám. U žhavějších potáhnutí nechte vape uvnitř po kliknutí ještě jednu nebo dvě další sekundy.

Funkce automatického vypnutí omezuje nahřívání na maximálně 15 sekund, aby bylo vše v bezpečí. DynaVap poskytuje 12-měsíční záruční dobu pro případ, že zažijete jakékoliv problémy.

Díky indukčnímu nahřívači DynaTec Apollo 2 se bude váš DynaVap VapCap snadněji a pohodlněji používat a bude mít lepší chuť - co víc si můžete přát?

Obsahuje:

  • DynaVap DynaTec Apollo 2 indukční nahřívač
  • Zdroj napájení
  • Dvouhrotová EU zástrčka
  • Návod k použití

Používá se s: DynaVap MDynaVap M+ (Plus)DynaVap Omni a DynaVap VonG (i): Titan.