DynaVap M 2021

Hodnocení:
DynaVap M 2021 4.6 5

1999 kč

SKU
ignore-this-61
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Deluxe DynaKit pro vaporizéry DynaVap má vše, co potřebujete pro udržení vašeho vaporizéru v nejlepším stavu.
DynaVap - DynaKit: Deluxe
860 kč 1150 kč

DynaKit: Deluxe od DynaVap je plný náhradních součástí a čistících prostředků, které můžete použít pro udržení vašeho vaporizéru DynaVap v perfektním stavu. Čištění vašeho vaporizéru je velmi užitečné a také pomáhá udržet chuť vašeho VapCap optimální.

Součástí této sady je Cyclone II trojitý hořák, zapalovač, který je odolný vůči větru a je perfektní pro nahřívání vašeho vaporizéru DynaVap, hrubý náustek, tři titanové difuzory pro filtrování vzduchu, DynaMag pro bezdotekovou manipulaci s horkým víčkem, malý SnapStash pro uložení bylin a dvě úložné trubice pro přenos vašeho vaporizéru.

Pro údržbu vašeho vaporizéru DynaVap tato sada obsahuje DynaWax, pět bavlněných čističů trubek a dvě různé sady O-kroužků.

Obsahuje:

 • Cyclone II trojitý hořák (prázdný) (1)
 • Hrubý náustek(1)
 • Titanový CCD (3)
 • DynaMag (1)
 • SnapStash (malý) (1)
 • Úložné trubky (2)
 • DynaWax (1)
 • Bavlněné čističe trubek (5)
 • O-kroužky do kondenzátoru (3)
 • O-kroužky pro vysokou teplotu (5)

DynaKit: Deluxe je kompatibilní s následujícími DynaVap vaporizéry:

DynaTec Apollo 2 indukční nahřívač od DynaVap je perfektní pro nahřátí vašeho VapCap doma.
DynaVap - DynaTec Apollo 2 Indukční Nahřívač
3040 kč 4050 kč

DynaVap udělal revoluci ve VapCap nahřívání s novým DynaTec Apollo 2 indukčním nahřívačem! Použití indukčního nahřívače je úplně jiný způsob, jak nahřát DynaVap VapCap, protože neohřívá váš materiál plamenem, místo toho používá chráněnou cívku k nahřátí kolem víčka. DynaTec Apollo 2 bude pracovat se špičkami z nerezové oceli a titanu a dosáhne teploty za pouhých 5 až 8 sekund.

V komoře je zabudovaný spínač, takže nahřívač se aktivuje, pouze když je vložen DynaVap VapCap, co je indikováno červeným světlem, a nahoře je také magnet, který po použití víčko rychleji ochladí, což vám pomůže ušetřit více materiálu.

Ve srovnání s použitím hořáku se zahřívá na nižší teplotu, takže je ideální pro milovníky chutí a pro ty, kteří dávají přednost chladnějším teplotám. U žhavějších potáhnutí nechte vape uvnitř po kliknutí ještě jednu nebo dvě další sekundy.

Funkce automatického vypnutí omezuje nahřívání na maximálně 15 sekund, aby bylo vše v bezpečí. DynaVap poskytuje 12-měsíční záruční dobu pro případ, že zažijete jakékoliv problémy.

Díky indukčnímu nahřívači DynaTec Apollo 2 se bude váš DynaVap VapCap snadněji a pohodlněji používat a bude mít lepší chuť - co víc si můžete přát?

Obsahuje:

 • DynaVap DynaTec Apollo 2 indukční nahřívač
 • Zdroj napájení
 • Dvouhrotová EU zástrčka
 • Návod k použití

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Užijte si přenosné indukční nahřívání s DynaTec Orion indukčním nahřívačem, který je zvlášť určen pro vaporizéry DynaVap.
DynaVap - DynaTec Orion V2 Indukční Nahřívač
4750 kč 6340 kč

DynaVap DynaTec Orion indukční nahřívač je extrémně lehký, přenosný systém nahřívání, který je vyroben speciálně pro vaporizéry DynaVap. Užijte si konzistentní páru plnou chuti se svým DynaVap VapCap, kamkoliv jdete! Baterie má kapacitu 1000 mAh, co je dost pro průměrně 50 nahřátí a funguje jak s titanovými špičkami, tak i se špičkami z nerezové oceli.

Nemusíte se bát stisknutí žádného tlačítka, protože indukční nahřívač Orion cítí, když je vložen VapCap. Pro fungování jednoduše vložte DynaVap VapCap do komory, než uvidíte blikat oranžové světlo a uslyšíte kliknutí, které indikuje, že je zahřátý (nebo počítejte blikání). Za pouhé čtyři až šest sekund se váš materiál zahřeje k dokonalosti a vy budete připraveni na luxusní, chutnou páru. Funkce automatického vypnutí omezuje ohřev na maximálně 10 sekund najednou.

Obal na zip, který je součástí balení, se hodí nejen k vašemu Orion, no také k USB-C nabíjecímu kabelu, přiloženému SnapStash a má místo pro bezpečné uložení vašich VapCaps.

DynaTec Orion indukční nahřívač je navržen a sestaven v USA a má 1-roční záruku.

Obsahuje:

 • DynaVap DynaTec Orion indukční nahřívač
 • DynaVap DynaTec obal na zip
 • USB-C nabíjecí kabel
 • SnapStash (malý)
 • Návod k použití

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Vertigo Cyclone II trojitý hořák je dostupný hořákový zapalovač s nádrží na palivo.
Cyclone II Trojitý hořák
290 kč 380 kč

Vertigo Cyclone II trojitý hořák je jedním z nejvíc cenově dostupných hořákových zapalovačů, jaké můžete najít. Má velkou palivovou nádrž, a tak budete vždycky vědět, kolik paliva vám zbývá a také hodně usnadňuje doplňování. Zaoblený design vám skvěle padne do ruky, zatímco číselnik na základně zapalovače snadno přizpůsobí velikost plamene. Větru-odolný plamen dokáže fungovat ve výšce až 3 500 metrů nad mořem.

Před použitím ho naplňte butanem (není součástí balení). Nečistěte alkoholem, protože by to poškodilo plast a mohlo by dojít k úniku paliva.

DynaStash je optimálním příslušenstvím pro uložení vašeho DynaVap VapCap (a nějakých bylin!).
DynaVap - DynaStash (vlašský ořech)
1050 kč 1400 kč

DynaStash je perfektním doplňkem k vaporizéru DynaVap. Má velkou přihrádku, která pojme velké množství bylin, díky čemu se váš DynaVap velmi snadno naplňuje. Vše, co musíte udělat, je vtlačit svůj DynaVap do materiálu, otočit, a poté jste připraveni začít vapovat!

Také obsahuje další přihrádku pro uložení vašeho DynaVap, a tak máte vše, co potřebujete (kromě zdroje tepla), na jednom místě. Navíc je DynaStash silný magnet, který lze používat k uložení vašeho DynaVap, když se nepoužívá, jako i ke chlazení mezi potáhnutími.

Používá se s: DynaVap M 2021.

Udržujte svůj DynaVap ve skvělém stavu s pomocí sady na údržbu DynaKit.
DynaVap - DynaKit: Údržba
290 kč 380 kč

DynaKit: Údržba vám pomáhá čistit váš vaporizér DynaVap rychle a efektivně. DynaWax, který je součástí balení, by se měl používat k udržování O-kroužků dobře namazaných.

Protože O-kroužky jsou malé a snadno je ztratíte, tato sada obsahuje osm dalších kusů. Existují zde dva různé typy O-kroužků, které najdete v DynaKit Údržba; O-kroužky do kondenzátoru a O-kroužky pro vysokou teplotu.

Obsahuje:

 • DynaWax (1)
 • Bavlněné čističe trubek (5)
 • O-kroužky do kondenzátoru (3)
 • O-kroužky pro vysokou teplotu (5)

Sada je kompatibilní s následujícími DynaVap modely:

S DynaCoil můžete vaporizovat koncentráty se svým vaporizérem DynaVap.
DynaVap - DynaCoil
550 kč 740 kč

DynaVap DynaCoil je navržena tak, aby se vešla do víčka vašeho vaporizéru DynaVap a umožnila vám jej používat s vašimi oblíbenými koncentráty nebo jinými lepkavými látkami. Chcete-li ji použít, vše, co musíte udělat, je odstranit sítko na byliny z víčka, vložit DynaCoil, umístit koncentrát přímo na cívku, zahřát a užívat si.

Pamatujte, že DynaCoil dostanete navitou a neměla by se z nějakého důvodu odvíjet.

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

Použijte hrubý náustek, pokud chcete spojit svůj vaporizér DynaVap k vodní dýmce (14 mm).
DynaVap - Hrubý náustek
100 kč 130 kč

DynaVap hrubý náustek bude sedět na koncovou část všech DynaVap modelů.

Lze jej použit jako další náustek pro sdílení mezi přáteli nebo může být použit jako adaptér na vodní dýmku, který sedí na všechna 14 mm samičí připojení, což vám umožní snadno přeměnit váš vaporizér DynaVap na vodou chlazený vaporizér.

Vezměte prosím na vědomí - Hrubý náustek se nevejde do otvoru DynaStash, musíte jej před vložením vašeho DynaVap do DynaStash odstranit.

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

DynaVap sítka z nerezové oceli uchovávají vaši páru čistou a chutnou.
DynaVap - Sítka z nerezové oceli (3 kusy)
130 kč 180 kč

Sítka z nerezové oceli jdou mezi komoru a cíp VapCap pro uchování páry čisté a bez jemných částic z vašich bylin. Tato sítka jsou kompatibilné s cípy z titanu i nerezové oceli.

Obsahuje:

 • Sítka z nerezové oceli (3)

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

DynaVap záchytné víčko pro nízké teploty má unikátní logo, které jej odlišuje od normálního záchytného víčka.
DynaVap - Záchytné víčko pro nízké teploty
550 kč 740 kč

DynaVap záchytné víčko pro nízké teploty poskytuje úplně novou zkušenost s vaším vaporizérem DynaVap VapCap. Kliknutím dříve v cyklu nahřívání vám pomáhá být konzistentnější v otázce vašeho času nahřívání, umožňuje vám vapovat vaše byliny s menším rizikem spalování a užít si komplexnější chuťový profil. Záchytné víčko pro nížké teploty má také unikátní logo, které jej odlišuje od standardního záchytného víčka.

DynaVap záchytné víčko pro nízké teploty bylo navrženo pro DynaVap VapCap M, no bude sedět na jakýkoliv VapCap. Pokud hledáte chadnější páru, nebo chcete získat více chuti z vašich bylin, toto je pro vás skvělé příslušenství.

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

DynaVap záchytné víčko pomáhá lépe distribuovat proudění vzduchu.
DynaVap - Záchytné víčko
550 kč 740 kč

Nové DynaVap záchytné víčko pomáhá udržet víčko na místě, zatímco také umožňuje rovnoměrnější distribuci proudění vzduchu. Pokud se vám někdy během nahřívání z vašeho DynaVap uvolnilo víčko, velmi oceníte nový design tohoto víčka. "Kliknutí", které uslyšíte, když se vaporizér nahřál nebo ochladil, je také zřetelnější a snadněji ho uslyšíte.

DynaVap záchytné víčko bylo navrženo pro DynaVap VapCap M, no bude sedět na jakýkoliv VapCap. Pokud hledáte náhradní víčko nebo prostě chcete něco nového, záchytné víčko je skvělou volbou.

Používá se s: DynaVap M 2021 a DynaVap Omni 2021.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

DynaVap M 2021 funkce

 • Nejnovější verze! (2021.11)
 • Vyrobeno z nerezové oceli
 • Perfektní pro mikrodávkování
 • Unikátní “klikací” víčko
 • Hybridní nahřívání
 • Plně recyklovatelné balení
 • Navrženo a vyrobeno v USA

Pro koho je DynaVap M 2021 určen?

VapCap M 2021 od DynaVap je perfektní pro kohokoliv, kdo hledá vaporizér, který se snadno používá, je ovládán manuálně a má praktickou a odolní stavbu. Jednoduchý design produkuje chutnou, spolehlivou páru a umožňuje nenápadné vapovací posezení, u kterých by jiné vaporizéry přitahovali příliš velkou pozornost.

Co je nového s “M” edicí?

Aby byla zajištěna maximální chuť, DynaVap M 2021 je pořád vyroben z lékařské nerezové oceli, ale nyní je vybaven novým „Záchytným víčkem“ se dvěma malými odsazeními v blízkosti koncovky, aby bylo víčko bezpečně na svém místě, aniž by to ovlivnilo proudění vzduchu.

Novinkou pro tuto verzi je také technologie přizpůsobení misky, kterou lze použít ke zmenšení extrakční komory o 50% pro snazší mikrodávkování. Pokud jste fanouškem chlazení páry, oceníte také vylepšený zúžený náustek, který vám umožní rychlé a snadné připojení k vodnímu nástroji.

A konečně, DynaVap také upustil od plastových balení a nyní dodává VapCap M 2021 ve 100% recyklovatelné lepenkové krabici, kterou lze také použít jako pouzdro.

Manuálně ovládaný

DynaVap M 2021 může být nahříván prakticky jakýmkoli externím zdrojem tepla, jako je hořák nebo indukční nahřívač. Díky tomuto důmyslnému designu dokáže okamžitě dodat silná a chutná potáhnutí z malého množství bylin. „Víčko“ má slyšitelné kliknutí, aby vás informovalo, že jste dosáhli minimální teploty a vaporizér je připraven na produkci páry.

S ručním nahříváním DynaVap M máte plnou kontrolu nad hustotou páry. Připravte si rychlou a lehkou páru nebo hustý a těžký oblak páry, podle toho, kde víčko nahříváte. I při malé velikosti misky je každé potáhnutí plné síly a chuti.

Velikost misky na míru

Pokud chcete sladit svoji spotřebu bylin s danou příležitostí, oceníte špičku DynaVap M 2021 pro nastavení misky, která má dvě nastavení - 0,1 gramu a 0,05 gramu. Perfektní pro mikrodávkování! Miska z nerezové oceli je překvapivě účinná, i když je naloženo malé množství bylin. Také se rychlé plní, takže po dokončení jedné misky můžete rychle vapovat další misku.

Dokáže vaporizovat celou komoru za 1 až 2 potáhnutí, ale pokud ji nedokončíte, můžete se dokonce později vrátit ke stejné misce, protože DynaVap M 2021 vaši bylinu mezi vdechnutími nenahřívá.

Pohodlně si jej vezmete kamkoliv

DynaVap M 2021 je dlouhý 9 centimetrů a váží pouze 19 gramů, což z něj činí jeden z nejmenších vaporizérů vůbec. Není to jen dokonalý vaporizér pro festivaly a kempování, je také ideální pro každého cestovatele, protože jediné, co potřebujete, je zapalovač a nějaké byliny. Žádný jiný přenosný vaporizér na byliny nenabízí tak okamžitá a silná potáhnutí za tak rozumnou cenu.

Jak jej používat?

Naplňte DynaVap M 2021 buď přidáním bylin do špičky, nebo špičku do bylin několikrát zatlačte. Prstem se zbavte přebytečných bylin a nasaďte víčko.

Jakmile je vaše miska naplněna, nahřejte víčko buď hořákem, nebo indukčním ohřívačem, dokud neuslyšíte pověstné „cvaknutí“ DynaVap, které vám dá vědět, že je připraven k použití. Proud vzduchu můžete ovládat pomocí vylepšeného přívodu vzduchu při potáhnutí hustější páry, nebo jej můžete nechat odkrytý pro lehčí a plynulejší potáhnutí.

Záruka

Všechny DynaVap M 2021 vaporizéry prodávané MagicVaporizers, autorizovaným distributorem DynaVap produktů, jsou autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka, omezená na normální užívání.

DynaVap M 2021

V balení

 • DynaVap VapCap M 2021 vaporizér
 • Recyklovatelné balení
DynaVap M 2021

Specifikace

Více informací
Velikost: 9,2 × 1,2 × 1,2 cm
Váha: 20 g
Vyhřívání: Hybridní (Konvekční+Kondukční)
Čas zahřívání: 12 sekund
Zdroj energie: Hořák nebo indukce
Teplota: 150 °C do 230 °C
Výrobce: DynaVap
Záruka: 2 roky
Země výroby: Spojené státy americké
Napište svou vlastní recenzi o DynaVap M 2021
Prohlížíte si:DynaVap M 2021
Hodnocení