Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Fenix Svaty

1 999 Kč

3 149 Kč Ušetřete 1 150 Kč

Fenix Svaty Vaporizer
Fenix Svaty Vaporizer Fenix Svaty - Side Fenix Svaty - Display Fenix Svaty - Bowl Fenix Svaty - Included
 •  
  Černé
 •  
 •  

1 999 Kč

3 149 Kč Ušetřete 1 150 Kč

1 999 Kč

3 149 Kč Ušetřete 1 150 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Fenix Svaty dne 11 zář. 2019.

4.2
Číst 14 Recenze | Napište recenzi

Weecke Technology zpestřili nabídku na trhu dalším okouzlujícím vaporizérem Fenix Svaty. Jde o kompaktní, účinný vaporizér na bylinky do ruky, který by neměl ve vaší sbírce chybět. Fenix Svaty je pouze 10 centimetrů vysoký a perfektně sedne do vaší dlaně, takže ho s sebou jednoduše seberete kamkoli. Mezi nejzajímavější rysy vaporizéru Svaty patří to, že se rychle nahřívá a vyrábí páru plnou chuti.

Toho, že se vám vybije baterie a zůstanete ve štychu se obávat nemusíte. Vaporizér Svaty má výkonnou 1650 mAh lithiovou baterii, která nabízí třicet minut nepřetržitého provozu. Mikro USB nabíječka vám umožnit nabití vaporizéru kdekoliv a kdykoliv. Vaporizér Svaty využívá výkonnou technologii ohřívání vzduchu, takže se zahřeje do 30 sekund. Pokročilý konvekční systém ohřívání zajistí, že vzduch je předehřátý ještě dříve, než projde samotným materiálem, takže si můžete vychutnat páru nejvyšší kvality. Velikost vaporizéru Fenix umožňuje pohodlné a snadné cestování s vaporizérem v ruce a tak si tajně užít inhalaci.

Kovové tělo vaporizéra Svaty je vyrobeno z hliníku a dodáváme jej ve dvou barvách: černé a stříbrné.

Nejdůležitější funkce

• Hybridní ohřívání/ Konvekční ohřev/Vzduchové ohřívání
• Zahřátí do 30 sekund
• Rozsah teploty: 160°C - 210°C
• Výkonná 1650 mAh lithiová baterie
• Životnost baterie je dvě hodiny a vydrží fungovat nepřetržitě 30 minut
• Mikro USB nabíječka
• Kompaktní 10 cm vysoký vaporizér

• Váha 70 g
• Digitální displej
 
Nadšenci inhalace si mohou vydechnout, protože se nyní dostanou k jednomu z nejlepších vaporizérů - vaporizéru Fenix Svaty od Weecke Technology. Vaporizér Svaty je kompaktní 10 cm vysoký vaporizér a zajistí vám potěšení díky výborné kvalitě.
 
Naskýtá se otázka, která asi každému okamžitě probleskla hlavou. Je takové maličké zařízení schopné poskytnout to co chci a to v dostatečné míře? Krátká i dlouhá odpověď zní ano. Malý vaporizér má trojúhelníkový tvar, snadno se používá a můžete si ho vzít s sebou kdekoliv chcete. Jeho kompaktní velikost, funkce a přenosnost vám umožní diskrétní inhalaci. Čistá kvalita inhalace není nijak omezena velikostí vaporizéra. Přečtěte si pár detailů o některých funkcích, které jsou vám k dispozici.
 

Balení obsahuje

• Silikonový náustek
• Čisticí kartáček
• Nástroj na plnění/míchání
• (Mikro) USB nabíjecí kabel
 

Konvekční nahřívání

Dokonalý, konvekční vaporizér Fenix Svaty používá hybridní technologii. Tato technologie vám dokáže poskytnout tu nejvyšší kvalitu inhalace, protože se vzduch předehřívá ještě předtím, než projde zařízením. Zcela izolovaná vzduchová cesta vyrábí tu nejčistší páru z ohřívacího procesu, který probíhá v eloxované ohřívací komoře. Teplota se dá nastavit od 160°C do 210°C. Zahřátí na vámi vybranou teplotu trvá jen 30 sekund.
 

Čas zahřívání

Nenechte se oklamat velikostí vaporizéra Svaty. Navzdory své velikosti v sobě skrývá obrovský potenciál. Výkonná 1650 mAh vnitřní lithiová baterie má dostatek energie, aby vytvořila teplotu od 160°C - 210°C za pouhých 30 sekund od momentu, kdy si teplotu zvolíte.
 

Absorpce

Topný systém vaporizéra Svaty je navržen tak, že teplota je distribuována rovnoměrně a uživatel se nesetká s tím, že by cítil spálenou nebo hořkou chuť. Silikonový náustek redukuje teplotu, má izolovanou vzduchovou cestu, která udrží vzduch studený a příjemný na inhalaci. Díky eloxované ohřevné komoře si můžete být jisti, že při každé jedné inhalaci si vychutnáte perfektní chuť.
 

Životnost baterie a doba chodu

Kompaktní a snadno přenosný vaporizér Fenix Svaty vás elegantně vyvede z éry velkých vaporizérů. Mikro vaporizér je nejen moderní, ale poskytuje také velký výkon. Výkonná 1650 mAh lithiová baterie funguje průběžně 30 minut a šetří energii tím, že se automaticky vypne po 5 minutách nečinnosti. Baterie vydrží až 2 hodiny a následně můžete na rychlé a pohodlné nabití použít mikro USB nabíječku. Doba nabíjení je přibližně dvě hodiny.

 

Záruka

Všechny Fenix Svaty vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a je na ně poskytována 2-letá záruka.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Weecke
Velikost (délka x šířka x výška) 2,5 x 3,3 x 10,0 cm
Hmotnost vaporizéru 70 g
Styl Black and Silver
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Fenix Svaty

Průměrné hodnocení:

4.2 Založeno na 14 hodnocení
 • 5 Star
   8
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   3
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

OK

James
The Svaty gives me a good high and doesn’t take a long time for me to be able to use it. 30 second heating time is already very impressive. The metal body is super cool and looks very stylish. I actually have it in my pocket while I’m writing this review. Only issue with it is that sometimes it will not charge. Had to call customer support and bring it in to have it checked. It got fixed immediately and now I’m happily back to vaping with my reliable Svaty again. The battery issue makes me give it a 3 only, it wasn't for that it's a clear 5.

Hybrid powertool

Vinyl81
Portability? Check. Heating time? Check (only around 30 seconds). Design and appearance? Check. Battery life? Check (lasts around 30 minutes on a full battery). Accurate and good range temp? Check (from 160 C to 210 C). The Svaty ticks off all that you need in your vape list. Seriously, get yourself one of these because it is a good product that will satisfy your needs. I use this device on a daily basis and I love its wide range of temp and that it gives me good clouds. Customer support told me that the Svaty uses a hybrid heating facility. Sure works because this product is rocking!

Im amazed

mech!
Have been using the Svaty for weeks now and overall, I am very satisfied with it. One of the best portable vaporizers in my opinion. It is a bit expensive but meh, sometimes you have to spend a little to get quality product. That is exactly the case fo the Fenix Svaty. Actually was nervous because had problems with the USB charging at the start, but it was a minor glitch that was easily remedied. Other than that, had no problems with the Svaty since. I use it everyday and it provides me with the hits I need daily. Really great, quality product. Please do invest in it, you won’t regret this decision.

Im walking on clouds

TopCat
This is my second vape and I am very happy with it. Definitely better than my first one! Loved the Svaty because it is extremely portable and easy to use. Was looking for something with a digital screen since the first one I had confused me very much, and the Svaty not only gave me a screen that gave me all the information I needed, but also very good and sleek design. I ordered it in silver and I am really happy with how it performs and how it looks. The Svaty is like the person you like -- beautiful and effective inside and out. Rating this five out of five!

Satisfying!

endrite
Looks good and performs well. This is like the vape I have been waiting for! Has good battery life and heats up pretty quick, maybe around 30 seconds or so. For those who cannot wait to vape after they’ve loaded the material (like me because I’m impatient), this one is for us. The Svaty looks really sophisticated, even the name sounds so cool and different! Haha. I consider this one of my new travel companions. Hasn’t failed me and has given me very good results since I bought it weeks ago. One of my favorite compact vapes so far. Also excellent vapor quality. What more could I ask for?

Great but not perfect

Lecameca
My friends are actually starting to get annoyed because I keep talking about how awesome the Svaty is! I work a 9 to 5 office job and only get 20 to 30 minutes of break, excluding lunch break. It is a very small window especially if I want to grab food to eat. With the Svaty I can now improve the break without worrying about time! Recommending this product because I’ve always had good results with it and gives me excellent vapor quality every time. Only downside is the battery which seems to slow down with heavy use.

Packs a powerful punch

Leafybear
How can something so small be very powerful? Well, I do not know but the Fenix Svaty comes in the market and proves that it is possible. Its features are very useful to me. I find that it is convenient and very efficient. I always have it in my pocket and use it whenever. If battery dies out, USB charging allows me to charge the vape while I’m in my car or while waiting out for traffic. Also vapor quality is amazing. Nothing bad to say about this awesome and quality product. Definitely worth it!

Meh

Jane the Ripper
Saw the Svaty and fell in love with it at first sight. Read reviews and saw nothing negative so I went ahead with the purchase. Loved the design because it looks really modern and discreet. The only problem was that after several weeks of use, ended up having problems with the charging. I do not know if it was because I charged it via USB quite a lot. The device is now under repair which is really a disappointment. Saw nothing in the manual that too much USB charging would damage the product. Anyway, I did like it a lot but maybe had to learn to take better care of it.

Cloudmaking piece of art

Mr Rodgers
Oh my goodness the Fenix Svaty is as handsome and sleek as your CEO in well-ironed tux! Honestly, can this product get anymore gorgeous?! Haha Appearance aside, I love this latest Fenix so much! It is very convenient and portable, I almost want to show it off to everyone I meet! Easily fits in my pocket and just the right size for my hand. Also very efficient and with good battery life. Around 30 minutes of vaping on a fully charged battery. The Svaty is also discreet, can pass off as a mini speaker or a powerbank or something. Oh and did I mention it looks soo coool? Love, love, love the product!

My man

Symeon
Purchasing the Svaty was one of the best decisions I have made. No complaints here so far. I use it everyday because I am in love with the smooth hits, flavorful and excellent vapor, and rich texture that I get from it. Also 100 points for portability and design. Props to the makers for making something so adorably sized yet works magic! One of the best compact vapes out there in the market. This is one of the products I would not think twice of buying because of its quality and consistent results. I am also very happy with the battery life and the convenience since it allows USB charging.

Položky 110 z celkem 14

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Fenix Svaty

Jak hodnotíte tento produkt? *