Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Fenix Svaty

1 999 Kč

3 149 Kč Ušetřete 1 150 Kč

Fenix Svaty Vaporizer
Fenix Svaty Vaporizer Fenix Svaty - Side Fenix Svaty - Display Fenix Svaty - Bowl Fenix Svaty - Included
 •  
 •  

1 999 Kč

3 149 Kč Ušetřete 1 150 Kč

1 999 Kč

3 149 Kč Ušetřete 1 150 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Fenix Svaty dne 15 Mar. 2018.

4.5
Číst 4 Recenze | Napište recenzi

Weecke Technology zpestřili nabídku na trhu dalším okouzlujícím vaporizérem Fenix Svaty. Jde o kompaktní, účinný vaporizér na bylinky do ruky, který by neměl ve vaší sbírce chybět. Fenix Svaty je pouze 10 centimetrů vysoký a perfektně sedne do vaší dlaně, takže ho s sebou jednoduše seberete kamkoli. Mezi nejzajímavější rysy vaporizéru Svaty patří to, že se rychle nahřívá a vyrábí páru plnou chuti.

Toho, že se vám vybije baterie a zůstanete ve štychu se obávat nemusíte. Vaporizér Svaty má výkonnou 1650 mAh lithiovou baterii, která nabízí třicet minut nepřetržitého provozu. Mikro USB nabíječka vám umožnit nabití vaporizéru kdekoliv a kdykoliv. Vaporizér Svaty využívá výkonnou technologii ohřívání vzduchu, takže se zahřeje do 30 sekund. Pokročilý konvekční systém ohřívání zajistí, že vzduch je předehřátý ještě dříve, než projde samotným materiálem, takže si můžete vychutnat páru nejvyšší kvality. Velikost vaporizéru Fenix umožňuje pohodlné a snadné cestování s vaporizérem v ruce a tak si tajně užít inhalaci.

Kovové tělo vaporizéra Svaty je vyrobeno z hliníku a dodáváme jej ve dvou barvách: černé a stříbrné.

Nejdůležitější funkce

• Hybridní ohřívání/ Konvekční ohřev/Vzduchové ohřívání
• Zahřátí do 30 sekund
• Rozsah teploty: 160°C - 210°C
• Výkonná 1650 mAh lithiová baterie
• Životnost baterie je dvě hodiny a vydrží fungovat nepřetržitě 30 minut
• Mikro USB nabíječka
• Kompaktní 10 cm vysoký vaporizér

• Váha 70 g
• Digitální displej
 
Nadšenci inhalace si mohou vydechnout, protože se nyní dostanou k jednomu z nejlepších vaporizérů - vaporizéru Fenix Svaty od Weecke Technology. Vaporizér Svaty je kompaktní 10 cm vysoký vaporizér a zajistí vám potěšení díky výborné kvalitě.
 
Naskýtá se otázka, která asi každému okamžitě probleskla hlavou. Je takové maličké zařízení schopné poskytnout to co chci a to v dostatečné míře? Krátká i dlouhá odpověď zní ano. Malý vaporizér má trojúhelníkový tvar, snadno se používá a můžete si ho vzít s sebou kdekoliv chcete. Jeho kompaktní velikost, funkce a přenosnost vám umožní diskrétní inhalaci. Čistá kvalita inhalace není nijak omezena velikostí vaporizéra. Přečtěte si pár detailů o některých funkcích, které jsou vám k dispozici.
 

Balení obsahuje

• Silikonový náustek
• Čisticí kartáček
• Nástroj na plnění/míchání
• (Mikro) USB nabíjecí kabel
 

Konvekční nahřívání

Dokonalý, konvekční vaporizér Fenix Svaty používá hybridní technologii. Tato technologie vám dokáže poskytnout tu nejvyšší kvalitu inhalace, protože se vzduch předehřívá ještě předtím, než projde zařízením. Zcela izolovaná vzduchová cesta vyrábí tu nejčistší páru z ohřívacího procesu, který probíhá v eloxované ohřívací komoře. Teplota se dá nastavit od 160°C do 210°C. Zahřátí na vámi vybranou teplotu trvá jen 30 sekund.
 

Čas zahřívání

Nenechte se oklamat velikostí vaporizéra Svaty. Navzdory své velikosti v sobě skrývá obrovský potenciál. Výkonná 1650 mAh vnitřní lithiová baterie má dostatek energie, aby vytvořila teplotu od 160°C - 210°C za pouhých 30 sekund od momentu, kdy si teplotu zvolíte.
 

Absorpce

Topný systém vaporizéra Svaty je navržen tak, že teplota je distribuována rovnoměrně a uživatel se nesetká s tím, že by cítil spálenou nebo hořkou chuť. Silikonový náustek redukuje teplotu, má izolovanou vzduchovou cestu, která udrží vzduch studený a příjemný na inhalaci. Díky eloxované ohřevné komoře si můžete být jisti, že při každé jedné inhalaci si vychutnáte perfektní chuť.
 

Životnost baterie a doba chodu

Kompaktní a snadno přenosný vaporizér Fenix Svaty vás elegantně vyvede z éry velkých vaporizérů. Mikro vaporizér je nejen moderní, ale poskytuje také velký výkon. Výkonná 1650 mAh lithiová baterie funguje průběžně 30 minut a šetří energii tím, že se automaticky vypne po 5 minutách nečinnosti. Baterie vydrží až 2 hodiny a následně můžete na rychlé a pohodlné nabití použít mikro USB nabíječku. Doba nabíjení je přibližně dvě hodiny.

 

Záruka

Všechny Fenix Svaty vaporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a je na ně poskytována 2-letá záruka.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Weecke
Velikost (délka x šířka x výška) 2,5 x 3,3 x 10,0 cm
Hmotnost vaporizéru 70 g
Styl Black and Silver
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Fenix Svaty

Průměrné hodnocení:

4.5 Založeno na 4 hodnocení
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Wonderful Temperatures Range From 160°C To 210°C

Cheney
Since I am an amateur to the world of vaporizer, I was looking for something that was extremely easy to use and also contained a digital screen that would give me all the pertinent information. Well, I purchased the Fenix svaty after a recommendation from my friend and I could not be happier at a product. This has extremely small amount of weight, and is also very compact, so much so that I can easily carry it around in my own pocket. Moreover, it has a wonderful temperatures range from 160°C to 210°C which is more than enough in order to generate the amount of smoke that I need on a daily basis. This product also comes with a hybrid heating facility that is more than enough for new technology in a vaporizer.

very easily corrected

Verrill
With a heating time of only 30 seconds, my Fenix svaty is an excellent vaporizer that I use when I go for the office break. Due to the fast heating, I do not have to spend a lot of time, and therefore it is a win-win situation for me. I definitely look forward to my break time nowadays.

rich texture of this product

Jarope?k
While there are many issues with various vaporizers in the market, my Fenix svaty only give me a few problems with the charging which was very easily corrected when I took it back to the shop. After that initial niggle I have never faced any kind of problems with my vaporizer till date.

left me mesmerized

Gerwazy
Going by the popular reviews, I purchased the Fenix svaty and it was easily the best decision that I have made in a long time. The smoothness and the rich texture of this product is something that has left me mesmerized and I will keep using it for a long time.

položek: 4

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Fenix Svaty

Jak hodnotíte tento produkt? *