Flower Mill - Drtička Premium Edition

2799 Kč

SKU
ignore-this-118
Doprava zdarma

 

Přestaňte drtit své bylinky

Zažijte nový způsob drcení s Drtičkou z Prémiové edice od Flower Mill s patentovaným designem, která sroluje bylinky a rozdrobí je na jemnou, nadýchanou texturu.

Jak používat

Jednoduše odstraňte vrchní část, vložte bylinky dovnitř a vrch vraťte zpět. Jemně otáčejte s rovnoměrným tlakem a čekejte na změnu zvuku, která indikuje dokončení. Získejte přístup k čerstvě namletým bylinkám odstraněním spodní pojistky.

Hybridní konstrukce

Užijte si výhody potravinářské nerezové oceli (304) a lehkého leteckého hliníku (6061), které poskytují bezpečný a trvanlivý způsob mletí vašich bylinek.

Drolení místo drcení na prach 

Objevte extra nadýchanou texturu, protože Flower Mill vaše bylinky drolí, nikoli seká, čímž zajišťuje lehčí a nadýchanější produkt. To pomáhá vaporizérům důkladně extrahovat bylinky díky zlepšenému proudění vzduchu skrz bylinky.

Perfektní velikost

Speciálně navržený rotor zpracovává vaše bylinky na ideální velikost pro vapování a nezanechává žádné částečně zpracované bylinky.

Bez námahy

Prémiová drtička se snadno používá, má magnetický uzávěr na vrchním víku a kolektor níže, který pro snadné odstranění vyžaduje pouze čtvrt otočení.

Velká kapacita

S hlubokou komorou a bez zubů, které nezabírají místo, zpracujete v této 2,5" (6,35 cm) drtičce najednou až 3,5 g bylinek.

Snadné čištění

Pro kompletní přístup a důkladné vyčištění všechny díly zcela rozeberte.

Vyměnitelná sítka

Přiložené střední sítko dodává namleté bylinky optimální velikosti pro většinu vaporizérů tak, že vytváří dostatečně malé kousky pro účinné vapování při zachování snadného proudění vzduchu.

Pokud chcete více možností, Sada sítek (prodává se samostatně) obsahuje čtyři sítka různých velikostí. Jemná a extra jemná sítka jsou perfektní pro maximalizaci plochy povrchu, což je činí ideálními pro přípravu mletých bylinek na mikrodávkování.