Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Flowermate SWIFT Pro

4 599 Kč

6 499 Kč Ušetřete 1 900 Kč

Flowermate SWIFT Pro - Colours
Flowermate SWIFT Pro Flowermate SWIFT Pro - Back Flowermate SWIFT Pro - Included Flowermate SWIFT Pro - Size Flowermate SWIFT Pro - Bowl Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool Flowermate SWIFT Pro - Bottom Flowermate SWIFT Pro - Inside Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Colours
 •  
  Černé
 •  
  Modré
 •  

4 599 Kč

6 499 Kč Ušetřete 1 900 Kč

4 599 Kč

6 499 Kč Ušetřete 1 900 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Flowermate SWIFT Pro dne 09 Jan. 2019.

4.4
Číst 7 Recenze | Napište recenzi

Nový Flowermate SWIFT Pro je momentálně jeden z nízkého počtu skutečně 100% konvekčních vaporizérů na trhu. Při konvekční inhalaci se vzduch ohřívá ve vlastní komoře mimo aromaterapeutické směsi co nejdéle, jak je to jenom možné. Znamená to, že Flowermate SWIFT Pro může uživatelům nabídnout vynikající chuť, protože proces ohřívání oblíbené směsi je mnohem jemnější. Technika procesu je velmi komplexní a je ukryta za jednoduchým designem, který dělá vaporizér malým, lehkým a elegantním.


Přestože Flowermate SWIFT Pro byl navržen jako samostatné zařízení ve větší míře než zařízení propojeno se smartphonem, má digitální kontrolu teploty a digitální displej pro absolutní přesnost a jednoduchost při používání. Dodatečný bonus je nabíjení výkonné baterie přes USB, takže si můžete v případě, že nemáte s sebou svou nabíječku, půjčit USB kabel od kohokoliv jiného.


Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě.

Funkce

 • Jeden z mála 100% konvekčních vaporizérů momentálně dostupných na trhu
 • Nastavitelná komora určená pro vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs
 • Kompletně odizolovaná vzduchová cestička, aby se předešlo obavě z kontaminace chuti
 • Digitální displej ukazuje přesnou teplotu a zbývající životnost baterie
 • Rozsah teploty od 60 ° C do 230 ° C, teplota se dá nastavovat po 1 stupni
 • Náustek se dá sundat, pokud se vaporizér právě nepoužívá
 • Baterie se nabíjí pomocí standardního USB kabelu, takže se vždy k nějakému dostanete, pokud jste si ten svůj někde zapomněli.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Stěna komory z afrického palisandru
 • Stěna z jihoamerického palisandru
 • Stěna komory z bambusu
 • Stěna komory z borosilikátového skla
 • 5x síťka komory z nerezové oceli
 • 5x síťka do náustku
 • 2x O-kroužky odolné vůči vysoké teplotě
 • Balicí nástroj a štětec
 • Nakládací víčko
 • Nástroj na vybírání komory
 • Čistící kartáček
 • USB napájecí kabel

 

Zahřívání

Ti, co si ještě ze školy pamatují fyziku vědí, že existují 3 způsoby zahřívání: konvekční, kondukční a vyzařování. Většina vaporizérů,  které jsou dnes na trhu jsou kondukční vaporizéry. Jinak řečeno teplo působí přímo na vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs, která se začne vařit. Jelikož se směs vaří, vydává chutnou páru, kterou budete inhalovat. Zcela nový Flowermate SWIFT Pro je 100% konvekční vaporizér, což znamená, že se zahřívá vzduch v komoře. Horký vzduch prochází vaši aromaterapeutickou směsí podle potřeby pouze tehdy, když je to třeba. Výsledkem je, že směs je dostatečně zahřátá, aby vydávala svou aromu i chuť. Jako každý kuchař ví, čím jemnější se jídlo zpracovává, o to je lepší chuť v ústech konzumujícího.

 

Chuť

Chuť je hlavním rysem tohoto nového SWIFT vaporizéru natolik, že uživatel si může dokonce přizpůsobit stěnu skládací komory, do které vloží svou aromaterapeutickou směs. Nový vaporizér SWIFT má několik dřevěných kroužků, které přidávají vaší oblíbené směsi svůj zvláštní a jedinečný nádech. Pokud jste někdy vyzkoušeli skandinávský styl vaření přes horký dřevěný talíř, tak tento proces je stejný. Jako alternativu můžete při inhalaci využít kroužky z nerezové oceli nebo kroužky z borosilikátového skla, a to v případě, pokud chcete cítit jen chuť směsi. Je jedno, které kroužky si vyberete, budete těžit z toho, že zahřívací cestička je kompletně izolovaná, což snižuje riziko toho, že by byla chuť vaší směsi ovlivněna nějakou kontaminací z elektroniky.

 

Dizajn

Přestože vnitřní vypracování Flowermate SWIFT zní navenek pro uživatele velmi komplexně (a je za tím mnoho vědy), Flowermate SWIFT Pro je jednoduchost sama o sobě. Na první pohled je nový SWIFT vaporizér kompaktní a jednoduchý a uživatel si může vybrat zelenou, modrou, červenou nebo jednoduchou, ale sofistikovanou černou barvu. Flowermate SWIFT je takový malý a lehký, že se bez problémů vejde i do kapsy u košile. Aby měl ještě elegantnější vzhled (a aby se snížilo riziko poškození), pokud se náustek nepoužívá, dá se sundat tak, abyste ho mohli později hladce nasadit zpět, pokud budete chtít vaporizér použít.

 

Ovládání

Jedním ze zlatých hřebů tohoto přístroje je digitální displej, na kterém se zobrazuje teplota a zbývající životnost baterie. Flowermate SWIFT Pro má snadno přístupné prvky pro ovládání teploty, která se dá přestavovat po jednom stupni od 60 ° C do 230 ° C. Doba zahřívání je kolem 30 sekund od úplného začátku, kdy je zařízení studené až pokud Flowermate SWIFT automaticky vypne, aby se šetřila baterie. Co se týče baterie, tento SWIFT vaporizér se nabíjí přes mikro USB port, který je umístěn na spodní části zařízení. Znamená to, že pokud si zapomenete svůj dobíjecí kabel, poslouží vám místo něj nabíječka pro mobilní telefon a zařízení díky ní dokážete jednoduše znovu zprovoznit.

 

Záruka

Flowermate Swift Pro má 3 letou záruku od výrobce na samotné zařízení. Na baterii je poskytována záruka 90 dnů.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Smiss
Velikost (délka x šířka x výška) 12,7 x 5,7 x 10,8 cm
Hmotnost vaporizéru 126 g
Styl Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě.
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Úplné konvekční zahřívaní (prouděním)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Čína
Záruka 3 roky na přístroj, 90 dní na baterii

Recenze položky Flowermate SWIFT Pro

Průměrné hodnocení:

4.4 Založeno na 7 hodnocení
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

3/5

Dijon
As a first time vape, to try out. sure. As a daily user, i'd recomend something a litle bit more pricy. The Swift is quite fast heating up, around 20sec from 30 - 210c. Constantly clogs up, everywhere, so it's a piece that needs high maintenance.

Good vape!

Dufflon
Cool thing. Heats up fas but not as fast as the boundless but only like 10 seconds slower. But the one star deduction is the battery consumption. The convection heating is wonderful but it takes a lot of energy to keep it going. You can use it for a quick ses outdoors but remember to bring a power bank.

But for casual smoking at home with a charger nearby ist fantastic!

Wonderful Temperature Range From 60°C To About 200°C

Sebastian
Most of the people that I know have been searching for the perfect vaporizer, and I would like to suggest that the new Flowermate swift pro. It is one of the best vaporizers in the current market, and I make use of this product as it is professional grade. I have been very big on vaping for quite a while now since I have quit tobacco smoking, and this is the ideal vaporizer that I have been using for quite a while. With a wonderful temperature range from 60°C to about 200°C, I have been able to extract the best possible flavour from every puff of smoke that I intake. The other good thing about this vaporizer is the mouthpiece which can easily fold over when it is not in use. This can make it easier transport able.

The ability of customization

Aleksi
Since I have gotten rid of my tobacco addiction, I fall back on my vaporizer for all my smoking habits. With my purchase of the Flowermate swift pro, I can honestly say that I need not worry about purchasing any other vaporizer in the near future. The ability of customization is also a wonderful feature in this product.

Love it

Jayson
I love this one. Chose the green one ofcourse. Looks really sleek and nice and gives a lovely taste which none of my other vaporizers could deliver!

Had some questions before ordering and the support here was very good and fast answers. Got delivered within only 2 days!! Never tried this site before but will definitly order here again IF I ever get tired of this one :)

High quality product that needs more recognition

Cool thing

Ryda91
I wanted to buy the blue one but says its only possible to order black and green? maybe out of stock? I got a black one but will get the blue as soon its availebaly. Very cool design and smart to have the display at side! Uniqe! Have a stationery arizer for home and this I buy for walk in the sun:) See you soon again Magicvaporizers! Thank you.

all good

haakun
its a good vaporizer this piece. best function is the heat, can choose EXACT temprature. not like my old one that only had some preprogramed temp-levels! Quality feel could be a liiitle better but anyway it works very well so not much to argue on. Im satisfied!
/All the best from Hungary!

položek: 7

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Flowermate SWIFT Pro

Jak hodnotíte tento produkt? *