Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Flowermate SWIFT Pro

4 199 Kč

6 499 Kč Ušetřete 2 300 Kč

Flowermate SWIFT Pro - Colours
Flowermate SWIFT Pro Flowermate SWIFT Pro - Back Flowermate SWIFT Pro - Included Flowermate SWIFT Pro - Size Flowermate SWIFT Pro - Bottom Flowermate SWIFT Pro - Bowl Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool Flowermate SWIFT Pro - Inside Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece Flowermate SWIFT Pro - Colours

4 199 Kč

6 499 Kč Ušetřete 2 300 Kč

Array ( [store_id] => 11 [entity_id] => 262 [entity_type_id] => 4 [attribute_set_id] => 4 [type_id] => simple [sku] => ignore-this-47 [has_options] => 1 [required_options] => 1 [created_at] => 2016-10-31 14:47:16 [updated_at] => 2019-03-11 07:10:40 [absolute_price] => 1 [absolute_weight] => 0 [sku_policy] => 0 [name] => Flowermate SWIFT Pro [meta_title] => Flowermate SWIFT Pro - Skutečné proudění za nízkou cenu. [meta_description] => Flowermate SWIFT Pro je 100% konvekční vaporizér, který vás okouzlí svou efektivností! Doprava zdarma ✔ Nejnižší ceny v České republice ✔ Rychlé dodání ✔. [image] => /f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg [small_image] => /f/l/flowermate-swift-pro-small.jpg [thumbnail] => /f/l/flowermate-swift-pro-thumb.jpg [url_key] => flowermate-swift-pro [url_path] => flowermate-swift-pro [custom_design] => [page_layout] => [options_container] => container2 [image_label] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [small_image_label] => Flowermate SWIFT Pro - Small [thumbnail_label] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [country_of_manufacture] => [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [gift_message_available] => [size] => 12,7 x 5,7 x 10,8 cm [style] => Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě. [vaporizer_weight] => 126 g [power_source] => Baterie [heating_element] => Úplné konvekční zahřívaní (prouděním) [vapor_delivery_method] => Řídit [countryofmanufacture] => Čína [warranty] => 3 roky na přístroj, 90 dní na baterii [instock_text] => [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [product_discount_lab] => [can_vaporize] => 59 [pro_tag_line] => Neskutečná chuť se setkává s impozantní efektivitou [bullet_1] => Zahřívání 30 sekund [bullet_2] => Plně konvekční zahřívání [bullet_3] => Nastavitelná teplota od 60 ° C do 230 ° C [bestseller_image] => no_selection [price] => 6499.0000 [special_price] => 4199.0000 [cost] => [weight] => [msrp] => [manufacturer] => 65 [status] => 1 [is_recurring] => 0 [visibility] => 4 [enable_googlecheckout] => 1 [tax_class_id] => 9 [remove_compare_link] => 0 [position_bestseller] => [cjm_hideshipdate] => 0 [amxnotif_hide_alert] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [is_used_with] => 1 [is_in_bestseller] => 0 [can_vaporize_display] => 68 [description] =>

Funkce

 • Jeden z mála 100% konvekčních vaporizérů momentálně dostupných na trhu
 • Nastavitelná komora určená pro vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs
 • Kompletně odizolovaná vzduchová cestička, aby se předešlo obavě z kontaminace chuti
 • Digitální displej ukazuje přesnou teplotu a zbývající životnost baterie
 • Rozsah teploty od 60 ° C do 230 ° C, teplota se dá nastavovat po 1 stupni
 • Náustek se dá sundat, pokud se vaporizér právě nepoužívá
 • Baterie se nabíjí pomocí standardního USB kabelu, takže se vždy k nějakému dostanete, pokud jste si ten svůj někde zapomněli.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Stěna komory z afrického palisandru
 • Stěna z jihoamerického palisandru
 • Stěna komory z bambusu
 • Stěna komory z borosilikátového skla
 • 5x síťka komory z nerezové oceli
 • 5x síťka do náustku
 • 2x O-kroužky odolné vůči vysoké teplotě
 • Balicí nástroj a štětec
 • Nakládací víčko
 • Nástroj na vybírání komory
 • Čistící kartáček
 • USB napájecí kabel

 

Zahřívání

Ti, co si ještě ze školy pamatují fyziku vědí, že existují 3 způsoby zahřívání: konvekční, kondukční a vyzařování. Většina vaporizérů,  které jsou dnes na trhu jsou kondukční vaporizéry. Jinak řečeno teplo působí přímo na vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs, která se začne vařit. Jelikož se směs vaří, vydává chutnou páru, kterou budete inhalovat. Zcela nový Flowermate SWIFT Pro je 100% konvekční vaporizér, což znamená, že se zahřívá vzduch v komoře. Horký vzduch prochází vaši aromaterapeutickou směsí podle potřeby pouze tehdy, když je to třeba. Výsledkem je, že směs je dostatečně zahřátá, aby vydávala svou aromu i chuť. Jako každý kuchař ví, čím jemnější se jídlo zpracovává, o to je lepší chuť v ústech konzumujícího.

 

Chuť

Chuť je hlavním rysem tohoto nového SWIFT vaporizéru natolik, že uživatel si může dokonce přizpůsobit stěnu skládací komory, do které vloží svou aromaterapeutickou směs. Nový vaporizér SWIFT má několik dřevěných kroužků, které přidávají vaší oblíbené směsi svůj zvláštní a jedinečný nádech. Pokud jste někdy vyzkoušeli skandinávský styl vaření přes horký dřevěný talíř, tak tento proces je stejný. Jako alternativu můžete při inhalaci využít kroužky z nerezové oceli nebo kroužky z borosilikátového skla, a to v případě, pokud chcete cítit jen chuť směsi. Je jedno, které kroužky si vyberete, budete těžit z toho, že zahřívací cestička je kompletně izolovaná, což snižuje riziko toho, že by byla chuť vaší směsi ovlivněna nějakou kontaminací z elektroniky.

 

Dizajn

Přestože vnitřní vypracování Flowermate SWIFT zní navenek pro uživatele velmi komplexně (a je za tím mnoho vědy), Flowermate SWIFT Pro je jednoduchost sama o sobě. Na první pohled je nový SWIFT vaporizér kompaktní a jednoduchý a uživatel si může vybrat zelenou, modrou, červenou nebo jednoduchou, ale sofistikovanou černou barvu. Flowermate SWIFT je takový malý a lehký, že se bez problémů vejde i do kapsy u košile. Aby měl ještě elegantnější vzhled (a aby se snížilo riziko poškození), pokud se náustek nepoužívá, dá se sundat tak, abyste ho mohli později hladce nasadit zpět, pokud budete chtít vaporizér použít.

 

Ovládání

Jedním ze zlatých hřebů tohoto přístroje je digitální displej, na kterém se zobrazuje teplota a zbývající životnost baterie. Flowermate SWIFT Pro má snadno přístupné prvky pro ovládání teploty, která se dá přestavovat po jednom stupni od 60 ° C do 230 ° C. Doba zahřívání je kolem 30 sekund od úplného začátku, kdy je zařízení studené až pokud Flowermate SWIFT automaticky vypne, aby se šetřila baterie. Co se týče baterie, tento SWIFT vaporizér se nabíjí přes mikro USB port, který je umístěn na spodní části zařízení. Znamená to, že pokud si zapomenete svůj dobíjecí kabel, poslouží vám místo něj nabíječka pro mobilní telefon a zařízení díky ní dokážete jednoduše znovu zprovoznit.

 

Záruka

Flowermate Swift Pro má 3 letou záruku od výrobce na samotné zařízení. Na baterii je poskytována záruka 90 dnů.

[short_description] =>

Nový Flowermate SWIFT Pro je momentálně jeden z nízkého počtu skutečně 100% konvekčních vaporizérů na trhu. Při konvekční inhalaci se vzduch ohřívá ve vlastní komoře mimo aromaterapeutické směsi co nejdéle, jak je to jenom možné. Znamená to, že Flowermate SWIFT Pro může uživatelům nabídnout vynikající chuť, protože proces ohřívání oblíbené směsi je mnohem jemnější. Technika procesu je velmi komplexní a je ukryta za jednoduchým designem, který dělá vaporizér malým, lehkým a elegantním.

Přestože Flowermate SWIFT Pro byl navržen jako samostatné zařízení ve větší míře než zařízení propojeno se smartphonem, má digitální kontrolu teploty a digitální displej pro absolutní přesnost a jednoduchost při používání. Dodatečný bonus je nabíjení výkonné baterie přes USB, takže si můžete v případě, že nemáte s sebou svou nabíječku, půjčit USB kabel od kohokoliv jiného.

Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě.

[meta_keyword] => [custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [special_from_date] => 2016-11-11 00:00:00 [special_to_date] => [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => [model] => [group_price] => Array ( ) [group_price_changed] => 0 [media_gallery] => Array ( [images] => Array ( [0] => Array ( [value_id] => 1101 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro [position_default] => 1 [disabled_default] => 0 ) [1] => Array ( [value_id] => 1098 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-back.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Back [position] => 2 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Back [position_default] => 2 [disabled_default] => 0 ) [2] => Array ( [value_id] => 1107 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-included_1.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Included [position] => 3 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Included [position_default] => 3 [disabled_default] => 0 ) [3] => Array ( [value_id] => 1104 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-size.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Size [position] => 4 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Size [position_default] => 4 [disabled_default] => 0 ) [4] => Array ( [value_id] => 1095 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-bottom.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Bottom [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Bottom [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [5] => Array ( [value_id] => 1096 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-bowl.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Bowl [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Bowl [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [6] => Array ( [value_id] => 1099 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-packing-tool.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [7] => Array ( [value_id] => 1097 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-inside.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Inside [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Inside [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 ) [8] => Array ( [value_id] => 1106 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-mouthpiece.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece [position] => 8 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece [position_default] => 8 [disabled_default] => 0 ) [9] => Array ( [value_id] => 1105 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-under-mouthpiece.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece [position] => 9 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece [position_default] => 9 [disabled_default] => 0 ) [10] => Array ( [value_id] => 1102 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [position] => 20 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [position_default] => 20 [disabled_default] => 0 ) [11] => Array ( [value_id] => 1094 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-small.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Small [position] => 22 [disabled] => 1 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Small [position_default] => 22 [disabled_default] => 1 ) [12] => Array ( [value_id] => 1100 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-thumb.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [position] => 23 [disabled] => 1 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [position_default] => 23 [disabled_default] => 1 ) ) [values] => Array ( ) ) [tier_price] => Array ( ) [tier_price_changed] => 0 [stock_item] => Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item Object ( [_minSaleQtyCache:Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item:private] => Array ( ) [_qtyIncrements:protected] => [_eventPrefix:protected] => cataloginventory_stock_item [_eventObject:protected] => item [_productInstance:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object ( [_cacheTag:protected] => catalog_product [_eventPrefix:protected] => catalog_product [_eventObject:protected] => product [_canAffectOptions:protected] => [_typeInstance:protected] => [_typeInstanceSingleton:protected] => Mage_Catalog_Model_Product_Type_Simple Object ( [_product:protected] => [_typeId:protected] => [_setAttributes:protected] => [_editableAttributes:protected] => [_isComposite:protected] => [_canConfigure:protected] => [_canUseQtyDecimals:protected] => 1 [_storeFilter:protected] => [_fileQueue:protected] => Array ( ) ) [_linkInstance:protected] => [_customOptions:protected] => Array ( ) [_urlModel:protected] => [_errors:protected] => Array ( ) [_optionInstance:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_options:protected] => Array ( [87] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [387] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 387 [option_id] => 87 [sku] => SKU532 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 3 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Black [store_title] => Černé [title] => Černé [default_option_type_price_id] => 2022 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2132 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2132 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 181 [option_type_id] => 387 [image_file] => #1E1D1B [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 217 [option_type_id] => 387 [image_file] => options/87/387/flowermate-swift-pro_2.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1886 [option_type_price_id] => 2132 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4199.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4199.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 387 [option_id] => 87 [sku] => SKU532 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 3 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Black [store_title] => Černé [title] => Černé [default_option_type_price_id] => 2022 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2132 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2132 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [386] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 386 [option_id] => 87 [sku] => SKU531 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 2 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Red [store_title] => Červené [title] => Červené [default_option_type_price_id] => 2021 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2135 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2135 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 184 [option_type_id] => 386 [image_file] => #BB1023 [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 220 [option_type_id] => 386 [image_file] => options/87/386/flowermate-swift-pro-red.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1889 [option_type_price_id] => 2135 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4199.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4199.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 386 [option_id] => 87 [sku] => SKU531 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 2 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Red [store_title] => Červené [title] => Červené [default_option_type_price_id] => 2021 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2135 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2135 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [385] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 385 [option_id] => 87 [sku] => SKU530 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 1 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Blue [store_title] => Modré [title] => Modré [default_option_type_price_id] => 2020 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2133 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2133 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 182 [option_type_id] => 385 [image_file] => #005CAA [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 218 [option_type_id] => 385 [image_file] => options/87/385/flowermate-swift-pro-blue.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1887 [option_type_price_id] => 2133 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4199.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4199.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 385 [option_id] => 87 [sku] => SKU530 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 1 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Blue [store_title] => Modré [title] => Modré [default_option_type_price_id] => 2020 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2133 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2133 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [388] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 388 [option_id] => 87 [sku] => SKU533 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 4 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Green [store_title] => Zelené [title] => Zelené [default_option_type_price_id] => 2023 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2134 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2134 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 183 [option_type_id] => 388 [image_file] => #236B46 [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 219 [option_type_id] => 388 [image_file] => options/87/388/flowermate-swift-pro-green.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1888 [option_type_price_id] => 2134 [customer_group_id] => 32000 [price] => 4199.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 4199.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 388 [option_id] => 87 [sku] => SKU533 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 4 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Green [store_title] => Zelené [title] => Zelené [default_option_type_price_id] => 2023 [default_price] => 219.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2134 [store_price] => 6499.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2134 [price] => 6499.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 87 [product_id] => 262 [type] => swatch [is_require] => 1 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 1 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65535 [is_dependent] => 0 [div_class] => [sku_policy] => 0 [image_mode] => 2 [exclude_first_image] => 1 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Colour: [store_title] => Barva: [title] => Barva: [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 87 [product_id] => 262 [type] => swatch [is_require] => 1 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 1 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65535 [is_dependent] => 0 [div_class] => [sku_policy] => 0 [image_mode] => 2 [exclude_first_image] => 1 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Colour: [store_title] => Barva: [title] => Barva: [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [86] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [382] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 382 [option_id] => 86 [sku] => SKU888 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65536 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Metal Grinder [store_title] => Kovový Grinder [title] => Kovový Grinder [default_option_type_price_id] => 2017 [default_price] => 25.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2136 [store_price] => 699.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2136 [price] => 699.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1890 [option_type_price_id] => 2136 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 454.35 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 382 [option_id] => 86 [sku] => SKU888 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65536 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Metal Grinder [store_title] => Kovový Grinder [title] => Kovový Grinder [default_option_type_price_id] => 2017 [default_price] => 25.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2136 [store_price] => 699.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2136 [price] => 699.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [383] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 383 [option_id] => 86 [sku] => SKU883 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65537 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Onyx Black [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [default_option_type_price_id] => 2018 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2137 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2137 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1891 [option_type_price_id] => 2137 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 519.35 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 383 [option_id] => 86 [sku] => SKU883 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65537 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Onyx Black [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [title] => Kovový Vesmír Grinder - Onyx Černé [default_option_type_price_id] => 2018 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2137 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2137 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [384] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 384 [option_id] => 86 [sku] => SKU882 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65538 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Metallic Blue [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [default_option_type_price_id] => 2019 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2138 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2138 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1892 [option_type_price_id] => 2138 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 519.35 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 384 [option_id] => 86 [sku] => SKU882 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65538 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Metallic Blue [store_title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [title] => Kovový Vesmír Grinder - Kovové Modré [default_option_type_price_id] => 2019 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2138 [store_price] => 799.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2138 [price] => 799.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 86 [product_id] => 262 [type] => drop_down [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 2 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 131070 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Grinder (35% Discount) [store_title] => Grinder (35% Sleva) [title] => Grinder (35% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 86 [product_id] => 262 [type] => drop_down [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 2 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 131070 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Grinder (35% Discount) [store_title] => Grinder (35% Sleva) [title] => Grinder (35% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [91] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [403] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 403 [option_id] => 91 [sku] => SKU889 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 5 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Pocket Scale - Champion 500 x 0.1 g [store_title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [default_option_type_price_id] => 2130 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2139 [store_price] => 549.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2139 [price] => 549.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 1893 [option_type_price_id] => 2139 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 466.65 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 403 [option_id] => 91 [sku] => SKU889 [sort_order] => 0 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 5 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Pocket Scale - Champion 500 x 0.1 g [store_title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [title] => Kapesní Váha - Champion 500 x 0,01 g [default_option_type_price_id] => 2130 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => 2139 [store_price] => 549.0000 [store_price_type] => fixed [option_type_price_id] => 2139 [price] => 549.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 91 [product_id] => 262 [type] => checkbox [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 3 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65534 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Add-ons (15% Discount) [store_title] => Add-ons (15% Sleva) [title] => Add-ons (15% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 91 [product_id] => 262 [type] => checkbox [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 3 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65534 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Add-ons (15% Discount) [store_title] => Add-ons (15% Sleva) [title] => Add-ons (15% Sleva) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_reservedAttributes:protected] => [_isDuplicable:protected] => 1 [_calculatePrice:protected] => 1 [_defaultValues:protected] => Array ( [meta_title] => Flowermate SWIFT Pro – True Convection for a Low Price [meta_description] => The Flowermate SWIFT Pro is a 100% convection vaporizer with impressive efficiency! Free Shipping ✔ Europe's Lowest Prices ✔ Fast Delivery ✔. [url_path] => flowermate-swift-pro [image_label] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [small_image_label] => Flowermate SWIFT Pro - Small [thumbnail_label] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [style] => Blue, Red, Black and Green [power_source] => Battery [heating_element] => Full Convection Heating [vapor_delivery_method] => Direct [countryofmanufacture] => China [warranty] => 3 years on the device, 90 days on the battery [pro_tag_line] => Incredible flavour meets impressive efficiency [bullet_1] => 30 seconds heatup [bullet_2] => Full convection heating [bullet_3] => 60 °C–230 °C fully adjustable temperature [price] => 219.0000 [special_price] => 179.0000 [description] =>

Features

 • One of the few 100% convection vaporizers available today
 • Customizable chamber for your favourite aromatherapy blend
 • Completely isolated air path to eliminate the possibility of flavour contamination
 • Digital display shows the exact temperature and the remaining battery life
 • Temperature can be set in 1-degree increments between 60 °C and 230 °C  
 • Mouthpiece folds over when not in use
 • The battery uses a standard micro-USB charger, so it’s always easy to find one if yours isn’t around

 

Accessories (Included)

 • African palisander chamber wall
 • South American palisander chamber wall
 • Bamboo chamber wall
 • Borosilicate glass chamber wall
 • 5x stainless steel chamber screens
 • 5x mouthpiece screens
 • 2x high-temp O-rings
 • Packing tool and dabber
 • Loading cap
 • Chamber removing tool
 • Cleaning brush
 • USB charging cable 

 

Heating

Those who remember their high school physics may know that heat can be transferred by three methods: convection, conduction and radiation. Most vaporizers on the market today are conduction vaporizers. In other words, they apply heat directly to your favourite aromatherapy blend, which means it basically starts to cook. As it does, it gives off delicious vapour, and this is what you inhale. The all-new Flowermate SWIFT Pro is a 100% convection vaporizer, meaning that it heats up air in a contained chamber and then passes it through your aromatherapy blend whenever it is required—and only then. As a result, the blend is heated just enough for it to give off its flavour. As any cook knows, the more gently the ingredient is treated, the better it tastes once it finally reaches the mouth.

 

Flavour

Flavour is the defining feature of this new SWIFT vaporizer, so much so that you can even customise the wall of the modular chamber that holds your aromatherapy blend of choice. The new SWIFT vape has a range of wooden rings which add their own particular and unique notes to your favourite herbal mixture. If you’ve ever experienced Scandinavian-style cooking over a hot wooden platter then you know the kind of effect you’ll be getting. Alternatively, you can vaporize your blend at its purest by using only stainless steel or borosilicate glass rings. Whichever ring you choose, you will benefit from the fact that the heating path has been completely isolated to eliminate any risk of your blend’s taste being contaminated.

 

Design

Even though the inner workings of the Flowermate SWIFT may sound complex (and there is plenty of science behind them), the Flowermate SWIFT Pro is simplicity itself from a users’ perspective. The new SWIFT vaporizer is compact and has a simple aesthetic, though you can choose between the vibrant and stylish colours of green, blue, red or opt for the classic sophistication of black. The Flowermate SWIFT is so small and light that it will easily fit even into your shirt pocket. To enhance its sleek appearance (and to protect against the risk of it snapping off), the mouthpiece folds over when not in use, so that it fits flush against the body of the vaporizer.

 

Control

One of the highlights of the device is its digital screen displaying the temperature and the remaining battery life. The Flowermate SWIFT Pro has easily accessible controls for temperature, which can be set in 1-degree increments all the way from 60 °C to 230 °C. Heating time is roughly 30 seconds from a cold start and the device shuts down automatically after 4 minutes to save the battery life. While on the subject, this SWIFT vape charges via a micro-USB port discretely located at the base of the device. That means that if you’re ever caught short without your own charger, a standard mobile phone charger will get you back up and running again.

 

Warranty

The Flowermate Swift Pro comes with a 3-year manufacturer warranty on the device itself and a 90-day warranty on the battery.

[short_description] =>

The new Flowermate SWIFT Pro is one of the very rare truly 100% convection vaporizers on the market today. In convection vaping, the air is heated in its own chamber and kept separate from the aromatherapy blend until it is actually required. Since its heating process is, therefore, much gentler on your favourite blend, the Flowermate SWIFT Pro extracts outstanding flavour. While the science behind it may be complex, the new SWIFT vaporizer is reassuringly simple in design—small, light and sleek.

Although the Flowermate SWIFT Pro has been designed as a stand-alone device, rather than being intended to connect to a smartphone, it features digital temperature control and a digital display for absolute precision and ease of use. As a bonus, the powerful battery recharges via USB, meaning that there is always someone from whom you can borrow a USB-cable if, for some reason, you find yourself without your own when you need to charge the device.

Available in BlueRedBlack and Green.

) [_storeValuesFlags:protected] => Array ( [meta_title] => 1 [meta_description] => 1 [url_path] => 1 [image_label] => 1 [small_image_label] => 1 [thumbnail_label] => 1 [style] => 1 [power_source] => 1 [heating_element] => 1 [vapor_delivery_method] => 1 [countryofmanufacture] => 1 [warranty] => 1 [pro_tag_line] => 1 [bullet_1] => 1 [bullet_2] => 1 [bullet_3] => 1 [price] => 1 [special_price] => 1 [description] => 1 [short_description] => 1 ) [_lockedAttributes:protected] => Array ( ) [_isDeleteable:protected] => 1 [_isReadonly:protected] => [_resourceName:protected] => catalog/product [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [entity_id] => 262 [entity_type_id] => 4 [attribute_set_id] => 4 [type_id] => simple [sku] => ignore-this-47 [has_options] => 1 [required_options] => 1 [created_at] => 2016-10-31 14:47:16 [updated_at] => 2019-03-11 07:10:40 [absolute_price] => 1 [absolute_weight] => 0 [sku_policy] => 0 [name] => Flowermate SWIFT Pro [meta_title] => Flowermate SWIFT Pro - Skutečné proudění za nízkou cenu. [meta_description] => Flowermate SWIFT Pro je 100% konvekční vaporizér, který vás okouzlí svou efektivností! Doprava zdarma ✔ Nejnižší ceny v České republice ✔ Rychlé dodání ✔. [image] => /f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg [small_image] => /f/l/flowermate-swift-pro-small.jpg [thumbnail] => /f/l/flowermate-swift-pro-thumb.jpg [url_key] => flowermate-swift-pro [url_path] => flowermate-swift-pro [custom_design] => [page_layout] => [options_container] => container2 [image_label] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [small_image_label] => Flowermate SWIFT Pro - Small [thumbnail_label] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [country_of_manufacture] => [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [gift_message_available] => [size] => 12,7 x 5,7 x 10,8 cm [style] => Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě. [vaporizer_weight] => 126 g [power_source] => Baterie [heating_element] => Úplné konvekční zahřívaní (prouděním) [vapor_delivery_method] => Řídit [countryofmanufacture] => Čína [warranty] => 3 roky na přístroj, 90 dní na baterii [instock_text] => [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [product_discount_lab] => [can_vaporize] => 59 [pro_tag_line] => Neskutečná chuť se setkává s impozantní efektivitou [bullet_1] => Zahřívání 30 sekund [bullet_2] => Plně konvekční zahřívání [bullet_3] => Nastavitelná teplota od 60 ° C do 230 ° C [bestseller_image] => no_selection [price] => 6499.0000 [special_price] => 4199.0000 [cost] => [weight] => [msrp] => [manufacturer] => 65 [status] => 1 [is_recurring] => 0 [visibility] => 4 [enable_googlecheckout] => 1 [tax_class_id] => 9 [remove_compare_link] => 0 [position_bestseller] => [cjm_hideshipdate] => 0 [amxnotif_hide_alert] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [is_used_with] => 1 [is_in_bestseller] => 0 [can_vaporize_display] => 68 [description] =>

Funkce

 • Jeden z mála 100% konvekčních vaporizérů momentálně dostupných na trhu
 • Nastavitelná komora určená pro vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs
 • Kompletně odizolovaná vzduchová cestička, aby se předešlo obavě z kontaminace chuti
 • Digitální displej ukazuje přesnou teplotu a zbývající životnost baterie
 • Rozsah teploty od 60 ° C do 230 ° C, teplota se dá nastavovat po 1 stupni
 • Náustek se dá sundat, pokud se vaporizér právě nepoužívá
 • Baterie se nabíjí pomocí standardního USB kabelu, takže se vždy k nějakému dostanete, pokud jste si ten svůj někde zapomněli.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Stěna komory z afrického palisandru
 • Stěna z jihoamerického palisandru
 • Stěna komory z bambusu
 • Stěna komory z borosilikátového skla
 • 5x síťka komory z nerezové oceli
 • 5x síťka do náustku
 • 2x O-kroužky odolné vůči vysoké teplotě
 • Balicí nástroj a štětec
 • Nakládací víčko
 • Nástroj na vybírání komory
 • Čistící kartáček
 • USB napájecí kabel

 

Zahřívání

Ti, co si ještě ze školy pamatují fyziku vědí, že existují 3 způsoby zahřívání: konvekční, kondukční a vyzařování. Většina vaporizérů,  které jsou dnes na trhu jsou kondukční vaporizéry. Jinak řečeno teplo působí přímo na vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs, která se začne vařit. Jelikož se směs vaří, vydává chutnou páru, kterou budete inhalovat. Zcela nový Flowermate SWIFT Pro je 100% konvekční vaporizér, což znamená, že se zahřívá vzduch v komoře. Horký vzduch prochází vaši aromaterapeutickou směsí podle potřeby pouze tehdy, když je to třeba. Výsledkem je, že směs je dostatečně zahřátá, aby vydávala svou aromu i chuť. Jako každý kuchař ví, čím jemnější se jídlo zpracovává, o to je lepší chuť v ústech konzumujícího.

 

Chuť

Chuť je hlavním rysem tohoto nového SWIFT vaporizéru natolik, že uživatel si může dokonce přizpůsobit stěnu skládací komory, do které vloží svou aromaterapeutickou směs. Nový vaporizér SWIFT má několik dřevěných kroužků, které přidávají vaší oblíbené směsi svůj zvláštní a jedinečný nádech. Pokud jste někdy vyzkoušeli skandinávský styl vaření přes horký dřevěný talíř, tak tento proces je stejný. Jako alternativu můžete při inhalaci využít kroužky z nerezové oceli nebo kroužky z borosilikátového skla, a to v případě, pokud chcete cítit jen chuť směsi. Je jedno, které kroužky si vyberete, budete těžit z toho, že zahřívací cestička je kompletně izolovaná, což snižuje riziko toho, že by byla chuť vaší směsi ovlivněna nějakou kontaminací z elektroniky.

 

Dizajn

Přestože vnitřní vypracování Flowermate SWIFT zní navenek pro uživatele velmi komplexně (a je za tím mnoho vědy), Flowermate SWIFT Pro je jednoduchost sama o sobě. Na první pohled je nový SWIFT vaporizér kompaktní a jednoduchý a uživatel si může vybrat zelenou, modrou, červenou nebo jednoduchou, ale sofistikovanou černou barvu. Flowermate SWIFT je takový malý a lehký, že se bez problémů vejde i do kapsy u košile. Aby měl ještě elegantnější vzhled (a aby se snížilo riziko poškození), pokud se náustek nepoužívá, dá se sundat tak, abyste ho mohli později hladce nasadit zpět, pokud budete chtít vaporizér použít.

 

Ovládání

Jedním ze zlatých hřebů tohoto přístroje je digitální displej, na kterém se zobrazuje teplota a zbývající životnost baterie. Flowermate SWIFT Pro má snadno přístupné prvky pro ovládání teploty, která se dá přestavovat po jednom stupni od 60 ° C do 230 ° C. Doba zahřívání je kolem 30 sekund od úplného začátku, kdy je zařízení studené až pokud Flowermate SWIFT automaticky vypne, aby se šetřila baterie. Co se týče baterie, tento SWIFT vaporizér se nabíjí přes mikro USB port, který je umístěn na spodní části zařízení. Znamená to, že pokud si zapomenete svůj dobíjecí kabel, poslouží vám místo něj nabíječka pro mobilní telefon a zařízení díky ní dokážete jednoduše znovu zprovoznit.

 

Záruka

Flowermate Swift Pro má 3 letou záruku od výrobce na samotné zařízení. Na baterii je poskytována záruka 90 dnů.

[short_description] =>

Nový Flowermate SWIFT Pro je momentálně jeden z nízkého počtu skutečně 100% konvekčních vaporizérů na trhu. Při konvekční inhalaci se vzduch ohřívá ve vlastní komoře mimo aromaterapeutické směsi co nejdéle, jak je to jenom možné. Znamená to, že Flowermate SWIFT Pro může uživatelům nabídnout vynikající chuť, protože proces ohřívání oblíbené směsi je mnohem jemnější. Technika procesu je velmi komplexní a je ukryta za jednoduchým designem, který dělá vaporizér malým, lehkým a elegantním.

Přestože Flowermate SWIFT Pro byl navržen jako samostatné zařízení ve větší míře než zařízení propojeno se smartphonem, má digitální kontrolu teploty a digitální displej pro absolutní přesnost a jednoduchost při používání. Dodatečný bonus je nabíjení výkonné baterie přes USB, takže si můžete v případě, že nemáte s sebou svou nabíječku, půjčit USB kabel od kohokoliv jiného.

Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě.

[meta_keyword] => [custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [special_from_date] => 2016-11-11 00:00:00 [special_to_date] => [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => [model] => [group_price] => Array ( ) [group_price_changed] => 0 [media_gallery] => Array ( [images] => Array ( [0] => Array ( [value_id] => 1101 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro [position_default] => 1 [disabled_default] => 0 ) [1] => Array ( [value_id] => 1098 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-back.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Back [position] => 2 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Back [position_default] => 2 [disabled_default] => 0 ) [2] => Array ( [value_id] => 1107 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-included_1.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Included [position] => 3 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Included [position_default] => 3 [disabled_default] => 0 ) [3] => Array ( [value_id] => 1104 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-size.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Size [position] => 4 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Size [position_default] => 4 [disabled_default] => 0 ) [4] => Array ( [value_id] => 1095 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-bottom.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Bottom [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Bottom [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [5] => Array ( [value_id] => 1096 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-bowl.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Bowl [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Bowl [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [6] => Array ( [value_id] => 1099 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-packing-tool.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [7] => Array ( [value_id] => 1097 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-inside.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Inside [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Inside [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 ) [8] => Array ( [value_id] => 1106 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-mouthpiece.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece [position] => 8 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece [position_default] => 8 [disabled_default] => 0 ) [9] => Array ( [value_id] => 1105 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-under-mouthpiece.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece [position] => 9 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece [position_default] => 9 [disabled_default] => 0 ) [10] => Array ( [value_id] => 1102 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [position] => 20 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [position_default] => 20 [disabled_default] => 0 ) [11] => Array ( [value_id] => 1094 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-small.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Small [position] => 22 [disabled] => 1 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Small [position_default] => 22 [disabled_default] => 1 ) [12] => Array ( [value_id] => 1100 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-thumb.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [position] => 23 [disabled] => 1 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Thumb [position_default] => 23 [disabled_default] => 1 ) ) [values] => Array ( ) ) [tier_price] => Array ( ) [tier_price_changed] => 0 [stock_item] => Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item Object *RECURSION* [is_in_stock] => 1 [is_salable] => [category_ids] => Array ( [0] => 7 [1] => 40 [2] => 52 ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => entity_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_customerGroupId:protected] => [_processIndexEvents:protected] => 1 [_resourceName:protected] => cataloginventory/stock_item [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => cataloginventory/stock_item_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [item_id] => 262 [product_id] => 262 [stock_id] => 1 [qty] => 0.0000 [min_qty] => 0.0000 [use_config_min_qty] => 1 [is_qty_decimal] => 0 [backorders] => 0 [use_config_backorders] => 1 [min_sale_qty] => 1.0000 [use_config_min_sale_qty] => 1 [max_sale_qty] => 0.0000 [use_config_max_sale_qty] => 1 [is_in_stock] => 0 [low_stock_date] => 2019-03-11 07:10:40 [notify_stock_qty] => [use_config_notify_stock_qty] => 1 [manage_stock] => 0 [use_config_manage_stock] => 0 [stock_status_changed_auto] => 1 [use_config_qty_increments] => 1 [qty_increments] => 0.0000 [use_config_enable_qty_inc] => 1 [enable_qty_increments] => 0 [is_decimal_divided] => 0 [type_id] => simple [stock_status_changed_automatically] => 1 [use_config_enable_qty_increments] => 1 [product_name] => Flowermate SWIFT Pro [store_id] => 11 [product_type_id] => simple [product_status_changed] => 1 [product_changed_websites] => [stock_qty] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [item_id] => 262 [product_id] => 262 [stock_id] => 1 [qty] => 0.0000 [min_qty] => 0.0000 [use_config_min_qty] => 1 [is_qty_decimal] => 0 [backorders] => 0 [use_config_backorders] => 1 [min_sale_qty] => 1.0000 [use_config_min_sale_qty] => 1 [max_sale_qty] => 0.0000 [use_config_max_sale_qty] => 1 [is_in_stock] => 0 [low_stock_date] => 2019-03-11 07:10:40 [notify_stock_qty] => [use_config_notify_stock_qty] => 1 [manage_stock] => 0 [use_config_manage_stock] => 0 [stock_status_changed_auto] => 1 [use_config_qty_increments] => 1 [qty_increments] => 0.0000 [use_config_enable_qty_inc] => 1 [enable_qty_increments] => 0 [is_decimal_divided] => 0 [type_id] => simple [stock_status_changed_automatically] => 1 [use_config_enable_qty_increments] => 1 ) [_idFieldName:protected] => item_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( [stock_status_changed_automatically] => stock_status_changed_auto [use_config_enable_qty_increments] => use_config_enable_qty_inc ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( [stock_status_changed_automatically] => stock_status_changed_auto [use_config_enable_qty_increments] => use_config_enable_qty_inc [stock_status_changed_auto] => stock_status_changed_automatically [use_config_enable_qty_inc] => use_config_enable_qty_increments ) ) [is_in_stock] => 1 [is_salable] => [website_ids] => Array ( [0] => 1 [1] => 2 [2] => 3 [3] => 4 [4] => 5 [5] => 6 [6] => 7 [7] => 8 [8] => 9 [9] => 10 [10] => 11 [11] => 12 [12] => 13 [13] => 14 [14] => 16 [15] => 17 [16] => 18 [17] => 19 [18] => 20 [19] => 21 [20] => 22 [21] => 23 [22] => 24 ) [request_path] => flowermate-swift-pro [final_price] => 4199.0000 [tax_percent] => 19 [_cache_instance_store_filter] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store [_eventObject:protected] => store [_priceFilter:protected] => [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => website [_eventObject:protected] => website [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [currency/options/base] => CZK ) [_groups:protected] => Array ( [11] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object *RECURSION* [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_groupIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_groupsCount:protected] => 1 [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultGroup:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object *RECURSION* [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_isCanDelete:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Website:private] => [_resourceName:protected] => core/website [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/website_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_idFieldName:protected] => website_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_group:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => website [_eventObject:protected] => website [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [currency/options/base] => CZK ) [_groups:protected] => Array ( [11] => Mage_Core_Model_Store_Group Object *RECURSION* ) [_groupIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_groupsCount:protected] => 1 [_stores:protected] => Array ( [11] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [11] => 11 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [11] => czech ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultGroup:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object *RECURSION* [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_isCanDelete:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Website:private] => [_resourceName:protected] => core/website [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/website_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [website_id] => 11 [code] => czech [name] => .cz [sort_order] => 0 [default_group_id] => 11 [is_default] => 0 ) [_idFieldName:protected] => website_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 11 [website_id] => 11 [name] => .cz [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 11 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [web/secure/base_url] => https://magicvaporizers.cz/ [web/secure/use_in_adminhtml] => 1 [web/secure/use_in_frontend] => 1 [web/url/use_store] => 0 [web/unsecure/base_url] => https://magicvaporizers.cz/ [web/seo/use_rewrites] => 1 [web/unsecure/base_link_url] => https://magicvaporizers.cz/ [web/secure/base_link_url] => https://magicvaporizers.cz/ [general/locale/code] => cs_CZ [web/session/use_frontend_sid] => 0 [ewpagecache/misc/frontend_cookie_name] => frontend [ewpagecache/misc/session_param_name] => SID [general/country/allow] => AX,AT,BE,BG,HR,CY,CZ,DK,EE,FI,FR,DE,GR,HU,IE,IT,LV,LI,LT,LU,MT,MC,NL,NO,PL,PT,RO,SM,RS,SK,SI,ES,SE,CH,GB [web/routers/admin/area] => admin [web/routers/admin/class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin [web/routers/admin] => Array ( [area] => admin [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin ) [web/routers/standard/area] => frontend [web/routers/standard/class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard [web/routers/standard] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard ) [web/routers/install/area] => frontend [web/routers/install/class] => Mage_Install_Controller_Router_Install [web/routers/install] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Install_Controller_Router_Install ) [web/routers] => Array ( [admin] => Array ( [area] => admin [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin ) [standard] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard ) [install] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Install_Controller_Router_Install ) ) [ewpagecache/general/secondary_cache_enabled] => 0 [web/url/redirect_to_base] => 301 [web/cookie/cookie_lifetime] => 86400 [web/cookie/cookie_httponly] => 1 [design/package/ua_regexp] => a:0:{} [design/package/name] => default [design/theme/locale] => [design/theme/default] => default [design/theme/default_ua_regexp] => a:0:{} [dev/translate_inline/active] => 0 [system/external_page_cache/enabled] => 0 [persistent/options/enabled] => 0 [customer/account_share/scope] => 0 [persistent/options/shopping_cart] => 1 [ewpagecache_developer/general/log_enabled] => 0 [ewpagecache_tagging/general/enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/enable_customer_groups] => 0 [mageworx_catalog/customoptions/inventory_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/hide_out_of_stock_options] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/dependent_enabled] => 1 [catalog/frontend/flat_catalog_product] => 1 [tax/calculation/price_includes_tax] => 1 [tax/display/type] => 2 [cataloginventory/item_options/manage_stock] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/assigned_product_attributes] => 2 [mageworx_catalog/customoptions/special_price_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/tier_price_enabled] => 0 [general/locale/timezone] => Europe/Warsaw [snippets/system/breadcrumbs_detailed] => 0 [snippets/system/breadcrumbs] => 0 [snippets/general/enabled] => 1 [design/theme/layout] => default [design/theme/layout_ua_regexp] => a:0:{} [b2b/default/status] => 0 [ewpagecache_advanced/behavior/recently_viewed_products_enabled] => 0 [ewpagecache_advanced/behavior/primary_cache_reentry_types] => cart,login,compare [ewminify/general/filemtime_enabled] => 1 [ewminify_advanced/custom_path/slug] => extendware/ewminify [web/secure/base_js_url] => https://magicvaporizers.cz/js/ [catalog/seo/site_map] => 1 [catalog/seo/search_terms] => 1 [advanced/modules_disable_output/Mage_Checkout] => 0 [firecheckout/general/enabled] => 1 [contacts/contacts/enabled] => 1 [advancedcompare/noreload/enablenorealod] => 0 [advancedcompare/general/removecompare] => 0 [currencymanager/general/enabled] => 1 [outofstocknotify/general/enabled] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_overwrite] => 1 [snippets/products/enabled] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_markup] => rdf [snippets/system/sitelinkssearch] => 1 [snippets/system/sitename] => 1 [snippets/system/sitename_name] => MagicVaporizers [snippets/system/sitename_alternate] => [snippets/system/organization] => 0 [snippets/system/localbusiness] => 0 [snippets/system/ratings] => 0 [catalog/seo/title_separator] => - [design/head/title_prefix] => [design/head/title_suffix] => [catalog/seo/product_canonical_tag] => 1 [sales/msrp/enabled] => 0 [customer/create_account/confirm] => 0 [catalog/review/allow_guest] => 1 [catalog/productalert/allow_price] => 0 [catalog/productalert/allow_stock] => 0 [mageworx_catalog/customoptions/enabled] => 1 [snippets/products/type] => json [design/theme/template] => default [design/theme/template_ua_regexp] => a:0:{} [outofstocknotify/products/simple_enabled] => 1 [outofstocknotify/products/simple_design] => block [customer/startup/redirect_dashboard] => 0 [outofstocknotify/products/config_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/enable_image_mode] => 1 [advanced/modules_disable_output/Mage_Page] => 0 [ewpagecache_advanced/injectors/list] => a:10:{s:17:"_1372377691043_43";a:2:{s:9:"block_key";s:21:"checkout/cart_sidebar";s:12:"injector_key";s:21:"checkout_cart_sidebar";}s:18:"_1372377693789_789";a:2:{s:9:"block_key";s:31:"catalog/product_compare_sidebar";s:12:"injector_key";s:31:"catalog_product_compare_sidebar";}s:18:"_1372377694370_370";a:2:{s:9:"block_key";s:25:"wishlist/customer_sidebar";s:12:"injector_key";s:25:"wishlist_customer_sidebar";}s:18:"_1372377695115_115";a:2:{s:9:"block_key";s:22:"reports/product_viewed";s:12:"injector_key";s:22:"reports_product_viewed";}s:18:"_1372377695919_919";a:2:{s:9:"block_key";s:24:"reports/product_compared";s:12:"injector_key";s:24:"reports_product_compared";}s:18:"_1372377765490_490";a:2:{s:9:"block_key";s:15:"poll/activePoll";s:12:"injector_key";s:15:"poll_activePoll";}s:18:"_1372377767171_171";a:2:{s:9:"block_key";s:21:"sales/reorder_sidebar";s:12:"injector_key";s:21:"sales_reorder_sidebar";}s:18:"_1372377790520_520";a:2:{s:9:"block_key";s:14:"wishlist/links";s:12:"injector_key";s:14:"wishlist_links";}s:18:"_1421443052517_517";a:2:{s:9:"block_key";s:28:"persistent/header_additional";s:12:"injector_key";s:28:"persistent_header_additional";}s:16:"_1430244690006_6";a:2:{s:9:"block_key";s:22:"checkout/cart_minicart";s:12:"injector_key";s:22:"checkout_cart_minicart";}} [ewpagecache_tagging/autotagging/block_tags] => a:2:{s:18:"_1376330540589_589";a:2:{s:9:"block_key";s:19:"catalog/product_new";s:4:"tags";s:8:"newblock";}s:18:"_1376332342400_400";a:2:{s:9:"block_key";s:26:"catalog/product_widget_new";s:4:"tags";s:8:"newblock";}} [ewminify_files/frontend_blocks/enabled] => 0 [design/head/default_media_type] => text/html [design/head/default_charset] => utf-8 [design/head/default_keywords] => [design/head/default_robots] => INDEX,FOLLOW [design/head/shortcut_icon] => default/favicon.ico [web/secure/base_media_url] => https://magicvaporizers.cz/media/ [ewminify_files/frontend_files/defer_js_enabled] => 0 [design/theme/skin] => default [design/theme/skin_ua_regexp] => a:0:{} [web/secure/base_skin_url] => https://magicvaporizers.cz/skin/ [ewminify_files/frontend_files/css_compressor] => csscompressor [ewminify_files/frontend_files/regexp_filters] => a:1:{s:18:"_1401393069101_101";a:1:{s:6:"regexp";s:30:"/(?:checkout|paypal|onepage)/i";}} [ewminify_files/frontend_files/merge_css] => always [ewminify_files/frontend_files/file_merge_exceptions] => a:0:{} [ewminify_advanced/custom_path/js] => js [ewminify/general/java_path] => /usr/bin/java [ewminify/general/php_path] => /usr/bin/php [ewminify/general/execution_mode] => internal [ewminify/general/rewrites_enabled] => 0 [ewminify_files/frontend_files/js_compressor] => none [ewminify_files/frontend_files/merge_js] => never [advanced/modules_disable_output/Mage_Core] => 0 [general/country/optional_zip_countries] => HK,IE,MO,PA [reviewemail/config/orders_block] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/price_prefix_enabled] => 0 [advanced/modules_disable_output/ET_CurrencyManager] => 0 [web/session/use_remote_addr] => 1 [web/session/use_http_via] => 1 [web/session/use_http_x_forwarded_for] => 1 [web/session/use_http_user_agent] => 1 [currency/options/default] => CZK [currency/options/allow] => CZK [currency/options/base] => CZK [currencymanager/general/excludecheckout] => 0 [currencymanager/general/enabledadm] => 0 [currencymanager/general/input_admin] => 0 [currencymanager/general/cutzerodecimal] => 1 [currencymanager/general/cutzerodecimal_suffix] => [currencymanager/general/precision] => 2 [currencymanager/general/position] => 8 [currencymanager/general/display] => 2 [currencymanager/general/min_decimal_count] => 2 [currencymanager/general/zerotext] => [currencymanager/general/symbolreplace] => a:9:{s:8:"currency";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:9:"precision";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:17:"min_decimal_count";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:14:"cutzerodecimal";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:21:"cutzerodecimal_suffix";a:2:{i:0;s:2:",-";i:1;s:2:",-";}s:8:"position";a:2:{i:0;s:1:"8";i:1;s:1:"8";}s:7:"display";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:6:"symbol";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:8:"zerotext";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}} [currencymanager/general] => Array ( [enabled] => 1 [excludecheckout] => 0 [enabledadm] => 0 [input_admin] => 0 [cutzerodecimal] => 1 [cutzerodecimal_suffix] => [precision] => 2 [position] => 8 [display] => 2 [min_decimal_count] => 2 [zerotext] => [symbolreplace] => a:9:{s:8:"currency";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:9:"precision";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:17:"min_decimal_count";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:14:"cutzerodecimal";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:21:"cutzerodecimal_suffix";a:2:{i:0;s:2:",-";i:1;s:2:",-";}s:8:"position";a:2:{i:0;s:1:"8";i:1;s:1:"8";}s:7:"display";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:6:"symbol";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:8:"zerotext";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}} ) [advanced/modules_disable_output/Magmodules_Snippets] => 0 [advanced/modules_disable_output/MagicToolbox_MagicZoomPlus] => 0 [snippets/products/description] => 1 [snippets/products/description_attribute] => short_description [snippets/products/description_lenght] => 0 [design/watermark/small_image_imageOpacity] => [design/watermark/small_image_position] => stretch [design/watermark/small_image_size] => [snippets/products/prices] => [tax/calculation/based_on] => shipping [tax/defaults/country] => SE [tax/defaults/region] => 0 [tax/defaults/postcode] => * [customer/create_account/default_group] => 1 [currency/options/customsymbol] => a:1:{s:3:"SEK";s:2:"kr";} [snippets/products/seller] => MagicVaporizers [snippets/products/mulitple_currencies] => 0 [snippets/products/stock] => 1 [snippets/products/condition] => 1 [snippets/products/condition_default] => new [snippets/products/reviews] => 1 [snippets/products/reviews_source] => [snippets/products/reviews_metric] => 5 [snippets/products/reviews_type] => reviews [snippets/products/attributes] => a:4:{s:26:"availability_5829f5a43934f";a:3:{s:4:"type";s:5:"brand";s:6:"source";s:12:"manufacturer";s:10:"input_type";s:6:"select";}s:26:"availability_5829f5a4393d3";a:3:{s:4:"type";s:5:"color";s:6:"source";s:5:"style";s:10:"input_type";s:4:"text";}s:26:"availability_5829f5a43944b";a:3:{s:4:"type";s:5:"model";s:6:"source";s:12:"ascent_style";s:10:"input_type";s:6:"select";}s:26:"availability_5829f5a4394c1";a:3:{s:4:"type";s:3:"sku";s:6:"source";s:3:"sku";s:10:"input_type";s:4:"text";}} [snippets/products/cus_attributes] => a:0:{} [design/head/includes] => [advanced/modules_disable_output/Mage_GoogleAnalytics] => 0 [google/analytics/account] => UA-41848678-9 [google/analytics/active] => 1 [web/cookie/cookie_restriction] => 0 [web/browser_capabilities/javascript] => 1 [design/head/demonotice] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_Directory] => 0 [design/header/logo_alt] => MagicVaporizers [design/header/logo_src] => images/logo.png [advanced/modules_disable_output/Mage_Cms] => 0 [advanced/modules_disable_output/TM_FireCheckout] => 0 [checkout/sidebar/display] => 1 [checkout/sidebar/count] => 3 [tax/calculation/apply_after_discount] => 0 [tax/calculation/discount_tax] => 0 [sales/totals_sort/discount] => 20 [sales/totals_sort/grand_total] => 100 [sales/totals_sort/shipping] => 30 [sales/totals_sort/subtotal] => 10 [sales/totals_sort/tax] => 40 [sales/totals_sort/weee] => 50 [sales/totals_sort/paymentsurcharge] => 60 [sales/totals_sort] => Array ( [discount] => 20 [grand_total] => 100 [shipping] => 30 [subtotal] => 10 [tax] => 40 [weee] => 50 [paymentsurcharge] => 60 ) [tax/cart_display/grandtotal] => 1 [tax/cart_display/zero_tax] => 1 [tax/cart_display/subtotal] => 2 [onestepcheckout/general/active] => 0 [onestepcheckout/general/checkout_title] => MagicVaporizers Checkout [onestepcheckout/general/checkout_description] => Please fill in the fields below and click Place order to complete your purchase! [onestepcheckout/general/show_shipping_address] => 0 [onestepcheckout/general/country_id] => DE [onestepcheckout/general/default_payment] => [onestepcheckout/general/default_shipping] => internationalshipping [onestepcheckout/general/postcode] => [onestepcheckout/general/region_id] => 0 [onestepcheckout/general/city] => [onestepcheckout/general/use_for_disabled_fields] => 1 [onestepcheckout/general/hide_shipping_method] => 1 [onestepcheckout/general/page_layout] => 3columns [onestepcheckout/field_management/show_city] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_zipcode] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_company] => 0 [onestepcheckout/field_management/show_fax] => 0 [onestepcheckout/field_management/show_telephone] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_region] => 1 [onestepcheckout/general/show_comment] => 0 [onestepcheckout/general/show_newsletter] => 1 [onestepcheckout/general/show_discount] => 1 [onestepcheckout/general/newsletter_default_checked] => 1 [onestepcheckout/field_management/enable_giftmessage] => 0 [onestepcheckout/checkout_mode/show_login_link] => 0 [onestepcheckout/checkout_mode/enable_registration] => 1 [onestepcheckout/checkout_mode/allow_guest] => 1 [onestepcheckout/checkout_mode/login_link_title] => Already have an account? Click here to login [onestepcheckout/ajax_update/enable_ajax] => 1 [onestepcheckout/ajax_update/ajax_fields] => country,postcode,state/region,city [onestepcheckout/ajax_update/update_payment] => 1 [onestepcheckout/ajax_update/reload_payment] => 2 [onestepcheckout/terms_conditions/enable_terms] => 0 [onestepcheckout/terms_conditions/term_html] => [onestepcheckout/terms_conditions/term_width] => 400 [onestepcheckout/terms_conditions/term_height] => 250 [onestepcheckout/order_notification/enable_notification] => 0 [onestepcheckout/order_notification/notification_email] => [onestepcheckout/giftwrap/enable_giftwrap] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_Catalog] => 0 [snippets/system/breadcrumbs_custom] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_customname] => MagicVaporizers [tax/weee/enable] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_CatalogInventory] => 0 [tax/weee/apply_vat] => 0 [tax/weee/display] => 0 [catalog/frontend/parse_url_directives] => 1 [design/watermark/image_imageOpacity] => [design/watermark/image_position] => stretch [design/watermark/image_size] => [design/watermark/thumbnail_imageOpacity] => [design/watermark/thumbnail_position] => stretch [design/watermark/thumbnail_size] => [cataloginventory/item_options/enable_qty_increments] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_ProductAlert] => 0 [advanced/modules_disable_output/Magmodules_Outofstocknotify] => 0 ) [_configCacheBaseNodes:protected] => Array ( [0] => catalog/price/scope [1] => web/secure/base_url [2] => web/secure/use_in_adminhtml [3] => web/secure/use_in_frontend [4] => web/url/use_store [5] => web/unsecure/base_url [6] => web/seo/use_rewrites [7] => web/unsecure/base_link_url [8] => web/secure/base_link_url [9] => general/locale/code ) [_dirCache:protected] => Array ( ) [_urlCache:protected] => Array ( ) [_baseUrlCache:protected] => Array ( [web/true] => https://magicvaporizers.cz/ [link/null] => https://magicvaporizers.cz/ [link/true] => https://magicvaporizers.cz/ [web/null] => https://magicvaporizers.cz/ [js/null] => https://magicvaporizers.cz/js/ [link/false] => https://magicvaporizers.cz/ [media/null] => https://magicvaporizers.cz/media/ [skin/null] => https://magicvaporizers.cz/skin/ ) [_session:protected] => Mage_Core_Model_Session Object ( [_skipSessionIdFlag:protected] => [_data:protected] => Array ( [_session_validator_data] => Array ( [remote_addr] => 195.122.192.18 [http_via] => 2.0 58bcd6f2e1bc29fb83f080f1743cfeca.cloudfront.net (CloudFront) [http_x_forwarded_for] => 195.122.192.18 [http_user_agent] => Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/73.0.3683.86 Safari/537.36 [session_expire_timestamp] => 1553700804 ) [session_hosts] => Array ( [magicvaporizers.cz] => 1 ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_isAdminSecure:protected] => [_isFrontSecure:protected] => 1 [_frontendName:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store:private] => [_resourceName:protected] => core/store [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [store_id] => 11 [code] => czech [website_id] => 11 [group_id] => 11 [name] => .cz [sort_order] => 0 [is_active] => 1 [available_currency_codes] => Array ( [0] => CZK ) [do_not_round_et] => [base_currency] => ET_CurrencyManager_Model_Currency Object ( [_filter:protected] => [_rates:protected] => Array ( [CZK] => 1 ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => directory/currency [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => directory/currency_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [currency_code] => CZK ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [current_currency] => ET_CurrencyManager_Model_Currency Object ( [_filter:protected] => [_rates:protected] => [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => directory/currency [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => directory/currency_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [currency_code] => CZK ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [store_id] => 11 [code] => czech [website_id] => 11 [group_id] => 11 [name] => .cz [sort_order] => 0 [is_active] => 1 ) [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [media_gallery_images] => Varien_Data_Collection Object ( [_items:protected] => Array ( [1101] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1101 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro [position_default] => 1 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro.jpg [id] => 1101 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1098] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1098 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-back.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Back [position] => 2 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Back [position_default] => 2 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-back.jpg [id] => 1098 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-back.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1107] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1107 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-included_1.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Included [position] => 3 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Included [position_default] => 3 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-included_1.jpg [id] => 1107 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-included_1.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1104] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1104 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-size.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Size [position] => 4 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Size [position_default] => 4 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-size.jpg [id] => 1104 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-size.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1095] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1095 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-bottom.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Bottom [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Bottom [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-bottom.jpg [id] => 1095 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-bottom.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1096] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1096 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-bowl.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Bowl [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Bowl [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-bowl.jpg [id] => 1096 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-bowl.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1099] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1099 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-packing-tool.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Packing Tool [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-packing-tool.jpg [id] => 1099 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-packing-tool.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1097] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1097 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-inside.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Inside [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Inside [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-inside.jpg [id] => 1097 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-inside.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1106] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1106 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-mouthpiece.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece [position] => 8 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Mouthpiece [position_default] => 8 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-mouthpiece.jpg [id] => 1106 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-mouthpiece.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1105] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1105 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-under-mouthpiece.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece [position] => 9 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Under Mouthpiece [position_default] => 9 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-under-mouthpiece.jpg [id] => 1105 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-under-mouthpiece.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1102] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1102 [file] => /f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg [label] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [position] => 20 [disabled] => 0 [label_default] => Flowermate SWIFT Pro - Colours [position_default] => 20 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.cz/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg [id] => 1102 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/l/flowermate-swift-pro-colours.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_itemObjectClass:protected] => Varien_Object [_orders:protected] => Array ( ) [_filters:protected] => Array ( ) [_isFiltersRendered:protected] => [_curPage:protected] => 1 [_pageSize:protected] => [_totalRecords:protected] => [_isCollectionLoaded:protected] => [_cacheKey:protected] => [_cacheTags:protected] => Array ( ) [_cacheLifetime:protected] => 86400 [_flags:protected] => Array ( ) ) )
Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...

4 199 Kč

6 499 Kč Ušetřete 2 300 Kč

4.4
Číst 7 Recenze | Napište recenzi

Nový Flowermate SWIFT Pro je momentálně jeden z nízkého počtu skutečně 100% konvekčních vaporizérů na trhu. Při konvekční inhalaci se vzduch ohřívá ve vlastní komoře mimo aromaterapeutické směsi co nejdéle, jak je to jenom možné. Znamená to, že Flowermate SWIFT Pro může uživatelům nabídnout vynikající chuť, protože proces ohřívání oblíbené směsi je mnohem jemnější. Technika procesu je velmi komplexní a je ukryta za jednoduchým designem, který dělá vaporizér malým, lehkým a elegantním.


Přestože Flowermate SWIFT Pro byl navržen jako samostatné zařízení ve větší míře než zařízení propojeno se smartphonem, má digitální kontrolu teploty a digitální displej pro absolutní přesnost a jednoduchost při používání. Dodatečný bonus je nabíjení výkonné baterie přes USB, takže si můžete v případě, že nemáte s sebou svou nabíječku, půjčit USB kabel od kohokoliv jiného.


Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě.

Funkce

 • Jeden z mála 100% konvekčních vaporizérů momentálně dostupných na trhu
 • Nastavitelná komora určená pro vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs
 • Kompletně odizolovaná vzduchová cestička, aby se předešlo obavě z kontaminace chuti
 • Digitální displej ukazuje přesnou teplotu a zbývající životnost baterie
 • Rozsah teploty od 60 ° C do 230 ° C, teplota se dá nastavovat po 1 stupni
 • Náustek se dá sundat, pokud se vaporizér právě nepoužívá
 • Baterie se nabíjí pomocí standardního USB kabelu, takže se vždy k nějakému dostanete, pokud jste si ten svůj někde zapomněli.

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Stěna komory z afrického palisandru
 • Stěna z jihoamerického palisandru
 • Stěna komory z bambusu
 • Stěna komory z borosilikátového skla
 • 5x síťka komory z nerezové oceli
 • 5x síťka do náustku
 • 2x O-kroužky odolné vůči vysoké teplotě
 • Balicí nástroj a štětec
 • Nakládací víčko
 • Nástroj na vybírání komory
 • Čistící kartáček
 • USB napájecí kabel

 

Zahřívání

Ti, co si ještě ze školy pamatují fyziku vědí, že existují 3 způsoby zahřívání: konvekční, kondukční a vyzařování. Většina vaporizérů,  které jsou dnes na trhu jsou kondukční vaporizéry. Jinak řečeno teplo působí přímo na vaši oblíbenou aromaterapeutickou směs, která se začne vařit. Jelikož se směs vaří, vydává chutnou páru, kterou budete inhalovat. Zcela nový Flowermate SWIFT Pro je 100% konvekční vaporizér, což znamená, že se zahřívá vzduch v komoře. Horký vzduch prochází vaši aromaterapeutickou směsí podle potřeby pouze tehdy, když je to třeba. Výsledkem je, že směs je dostatečně zahřátá, aby vydávala svou aromu i chuť. Jako každý kuchař ví, čím jemnější se jídlo zpracovává, o to je lepší chuť v ústech konzumujícího.

 

Chuť

Chuť je hlavním rysem tohoto nového SWIFT vaporizéru natolik, že uživatel si může dokonce přizpůsobit stěnu skládací komory, do které vloží svou aromaterapeutickou směs. Nový vaporizér SWIFT má několik dřevěných kroužků, které přidávají vaší oblíbené směsi svůj zvláštní a jedinečný nádech. Pokud jste někdy vyzkoušeli skandinávský styl vaření přes horký dřevěný talíř, tak tento proces je stejný. Jako alternativu můžete při inhalaci využít kroužky z nerezové oceli nebo kroužky z borosilikátového skla, a to v případě, pokud chcete cítit jen chuť směsi. Je jedno, které kroužky si vyberete, budete těžit z toho, že zahřívací cestička je kompletně izolovaná, což snižuje riziko toho, že by byla chuť vaší směsi ovlivněna nějakou kontaminací z elektroniky.

 

Dizajn

Přestože vnitřní vypracování Flowermate SWIFT zní navenek pro uživatele velmi komplexně (a je za tím mnoho vědy), Flowermate SWIFT Pro je jednoduchost sama o sobě. Na první pohled je nový SWIFT vaporizér kompaktní a jednoduchý a uživatel si může vybrat zelenou, modrou, červenou nebo jednoduchou, ale sofistikovanou černou barvu. Flowermate SWIFT je takový malý a lehký, že se bez problémů vejde i do kapsy u košile. Aby měl ještě elegantnější vzhled (a aby se snížilo riziko poškození), pokud se náustek nepoužívá, dá se sundat tak, abyste ho mohli později hladce nasadit zpět, pokud budete chtít vaporizér použít.

 

Ovládání

Jedním ze zlatých hřebů tohoto přístroje je digitální displej, na kterém se zobrazuje teplota a zbývající životnost baterie. Flowermate SWIFT Pro má snadno přístupné prvky pro ovládání teploty, která se dá přestavovat po jednom stupni od 60 ° C do 230 ° C. Doba zahřívání je kolem 30 sekund od úplného začátku, kdy je zařízení studené až pokud Flowermate SWIFT automaticky vypne, aby se šetřila baterie. Co se týče baterie, tento SWIFT vaporizér se nabíjí přes mikro USB port, který je umístěn na spodní části zařízení. Znamená to, že pokud si zapomenete svůj dobíjecí kabel, poslouží vám místo něj nabíječka pro mobilní telefon a zařízení díky ní dokážete jednoduše znovu zprovoznit.

 

Záruka

Flowermate Swift Pro má 3 letou záruku od výrobce na samotné zařízení. Na baterii je poskytována záruka 90 dnů.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Smiss
Velikost (délka x šířka x výška) 12,7 x 5,7 x 10,8 cm
Hmotnost vaporizéru 126 g
Styl Dostupný je v modré, červené, černé a zelené barvě.
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Úplné konvekční zahřívaní (prouděním)
Způsob přesouvání páry Řídit
Země výroby Čína
Záruka 3 roky na přístroj, 90 dní na baterii

Recenze položky Flowermate SWIFT Pro

Průměrné hodnocení:

4.4 Založeno na 7 hodnocení
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

3/5

Dijon
As a first time vape, to try out. sure. As a daily user, i'd recomend something a litle bit more pricy. The Swift is quite fast heating up, around 20sec from 30 - 210c. Constantly clogs up, everywhere, so it's a piece that needs high maintenance.

Good vape!

Dufflon
Cool thing. Heats up fas but not as fast as the boundless but only like 10 seconds slower. But the one star deduction is the battery consumption. The convection heating is wonderful but it takes a lot of energy to keep it going. You can use it for a quick ses outdoors but remember to bring a power bank.

But for casual smoking at home with a charger nearby ist fantastic!

Wonderful Temperature Range From 60°C To About 200°C

Sebastian
Most of the people that I know have been searching for the perfect vaporizer, and I would like to suggest that the new Flowermate swift pro. It is one of the best vaporizers in the current market, and I make use of this product as it is professional grade. I have been very big on vaping for quite a while now since I have quit tobacco smoking, and this is the ideal vaporizer that I have been using for quite a while. With a wonderful temperature range from 60°C to about 200°C, I have been able to extract the best possible flavour from every puff of smoke that I intake. The other good thing about this vaporizer is the mouthpiece which can easily fold over when it is not in use. This can make it easier transport able.

The ability of customization

Aleksi
Since I have gotten rid of my tobacco addiction, I fall back on my vaporizer for all my smoking habits. With my purchase of the Flowermate swift pro, I can honestly say that I need not worry about purchasing any other vaporizer in the near future. The ability of customization is also a wonderful feature in this product.

Love it

Jayson
I love this one. Chose the green one ofcourse. Looks really sleek and nice and gives a lovely taste which none of my other vaporizers could deliver!

Had some questions before ordering and the support here was very good and fast answers. Got delivered within only 2 days!! Never tried this site before but will definitly order here again IF I ever get tired of this one :)

High quality product that needs more recognition

Cool thing

Ryda91
I wanted to buy the blue one but says its only possible to order black and green? maybe out of stock? I got a black one but will get the blue as soon its availebaly. Very cool design and smart to have the display at side! Uniqe! Have a stationery arizer for home and this I buy for walk in the sun:) See you soon again Magicvaporizers! Thank you.

all good

haakun
its a good vaporizer this piece. best function is the heat, can choose EXACT temprature. not like my old one that only had some preprogramed temp-levels! Quality feel could be a liiitle better but anyway it works very well so not much to argue on. Im satisfied!
/All the best from Hungary!

položek: 7

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Flowermate SWIFT Pro

Jak hodnotíte tento produkt? *