Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Flowermate UNO

3 899 Kč
Flowermate UNO
Flowermate UNO Flowermate UNO - Front Flowermate UNO - Chamber Flowermate UNO - Size Flowermate UNO - Included Flowermate UNO - Front Flowermate UNO - Top Flowermate UNO - Charging Dock Flowermate UNO - Box
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
3 899 Kč
3 899 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Flowermate UNO dne 16 May. 2019.

4.3
Číst 9 Recenze | Napište recenzi

Flowermate UNO je všestranný vaporizér navržený tak, aby byl vhodný jak pro bylinné oleje, tak koncentráty. Jeho součástí je displej OLED, díky kterému můžete zkontrolovat stav baterie, teplotu a informace o spalování. UNO je lehké a kompaktní, díky čemuž s ním můžete jednoduše cestovat a využít všechny funkce v jednom balení. UNO navíc disponuje plnou kontrolou nad teplotou mezi 60 °C až 230 °C, s automatickým vypínačem, který dále šetří stav baterie. Jeho součástí je dále otočný magnetický náustek, díky kterému je doplňování ještě jednodušší. Pokud budete chtít výpary ochladit můžete navíc připojit vodní dýmku, adaptér je součástí zařízení.


Dostupné v Černé barvě.

Parametry

 • Úplné ovládání teploty
 • Šetřič baterie
 • Automatický časovač vypínání
 • Adaptér pro vodní dýmku
 • Víceúčelové (koncentráty, byliny, oleje)
 • Lehký design
 • Vyměnitelná 1800 mAh baterie

 

Doplňky (součástí výrobku)

 • 1800 mAh baterie
 • Nabíječka
 • 5x filtr náustku
 • 2x filtr komory
 • Podložka
 • Balící pomůcky
 • Štětec
 • Adaptér pro vodní dýmku
 • USB kabel

 

Víceúčelový design

Flowermate UNO je výkonný vaporizér, který je zároveň lehký a přenositelný. Vaporizér vysoké kvality, který kombinuje to nejlepší z vapování do jednoho produktu, díky tomu si můžete Flowermate užít na výletech nebo při každodenním využívání, navíc se diskrétně vejde do vaší kapsy. Mezi jeho mnohé vlastnosti patří například možnost si užít jak byliny, tak koncentráty nebo oleje. Jednoduchým přepojením se můžete přenést ze světa květin a příchutí do hladkých tónů a hutného dýmu vysoce kvalitních koncentrátů. UNO navíc obsahuje podložku pro koncentráty, díky které si můžete vybrat každý den to, co vám nejvíce vyhovuje. Vaši jedinou volbou je se rozhodnout, na co máte daný den chuť. Tuto úroveň svobody u jiných modelů nenajdete. 

 

Jednoduchý přechod

Díky opravdu jednoduchému způsobu pro přechod se můžete jednoduše přepnout z jednoho produktu na druhý v rámci několika minut, ať již máte chuť na cokoliv. UNO má navíc možnost přidat další možnosti dle vašich preferencí a chutí. Jednoduchým způsobem můžete také připojit adaptér vodní dýmky pro 14 mm/19 mm průměr, díky čemuž jste jen jedno připojení od úplně nového zážitku.

  

Pohodlí

Flowermate UNO používá otočný magnetický náustek, díky kterému je doplňování jednodušší a díky kterému nepřijdete ani o kapku produktu. V případě, že není náustek používaný, je uložený v pevné pozici, vhodné pro přenositelnost.

 

Baterie s dlouhou výdrží

Díky dlouhotrvající baterii 1800 mAh se nemusíte obávat, že vám dojde “šťáva”, baterii navíc můžete nabít do plné kapacity za méně než dvě hodiny. A pro ještě větší pohodlí je UNO vybaveno automatickým vypínáním, které přidává na bezpečí. Při rozměrech 13,6 x 6,7 x 3,5 cm je Flowemate UNO dostatečně kompaktní a robustní na každodenní použití, a to i na cestách. Pohodlně se vám vejde do dlaně a jeho váhy si za dlouhé hodiny nošení v kapse ani nevšimnete.

  

Digitální displej

OLED displej (takový, jako se používá v chytrých telefonech) je digitální informační panel, který ukazuje současnou teplotu, stav baterie a stav zahřívání. Všechny informace máte na dosah ruky. OLED displej je krásně přehledný a může být dokonce i otočen. Na displeji se navíc nachází tlačítka pro jednoduché nastavení teploty za pomocí šipek v rozmezí 60 °C–230 °C.

 

Jednoduché použití

Výhoda UNO je jeho rychlost. Optimální teploty dosahuje za méně než 30 vteřin, vapování si tak užijete během chvilky. Flowermate navíc používá haptický sensor, který vás upozorní na připravenost přístroje k použití. Najdete také vbudovanou ochranu proti zkratům, která dále chrání Flowermate UNO. Tento přístroj zaručuje jednoduchost, přenositelnost a multifunkčnost se kterou si užijete bylin, olejů a koncentrátů.

 

Stylový

Design Flowermate UNO je nabízen v elegantním černém pouzdře a s komorou z nerezové oceli, na přední straně najdete také USB port. Tento výrobek je navíc úzký a hladce se vám vejde do dlaně. V té vám bude příjemná také textura pokrývající přístroj. Jeho další součástí je velký a přehledný displej s otočným náustkem.

  

Záruka

Všechny Flowermate výrobky zakoupené u MagicVaporizers jsou nabízeny s 2letou zárukou (6měsíční pro baterii), která je omezena na běžné používání.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Smiss
Velikost (délka x šířka x výška) 13.6 x 6.7 x 3.5 cm
Hmotnost vaporizéru 561 g
Styl Black
Zdroj napájení 1800 mAh battery
Zahřívací prvek Full Convection (Steel Chamber)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years, 6 months on the battery

Recenze položky Flowermate UNO

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 9 hodnocení
 • 5 Star
   6
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

The Flowermate UNO is the best in its price range.

Hampus
It really went the extra mile to provide users with variety and a solid performance. It isn’t the best looking vape out there nor is it the lightest, but it is portable enough to suit your needs on-the-go. Of course, aesthetics depends from person to person, but performance and function is undeniable. The UNO has really accurate temp controls and it is very instinctive and easy to use. Yes, no learning curve and you get warmed-up to the device easily, as if meeting an acquaintance who feels like you’ve been friends forever. Does that make sense? I hope it does but anyway, this is a solid vape! Recommending!

Good value

Znax
The UNO is really easy to use so it is perfect for beginners like me I do not have much to compare it with but just the easiness of figuring things out was already a big help for me. I like the flavor and the clouds that this vape produces. I do not have any problems with it and I find it really went beyond my expectations. Decently priced also. The controls are accurate and the battery life is good enough for me. I am really happy with the flowermate UNO and I would recommend this. You definitely get value for your money.

Good value

Vapman
If you like variety that comes at a decent price, then UNO is your guy. This vape is fast and performance is solid. Heating time is just around 30 seconds and it can accommodate herbs just as easily as extracts. I find that the magnetic cap for easily loading is really a thoughtful addition. Nothing bad to say about the vapor quality since it is very excellent. All in all, one of the most decently priced but excellently performing device I have tried.

Good once you know how to use

Fundos
I have tried using concentrates because of the UNO. Prior to this, I’ve only used it for dry herbs. But hey, since there was a concentrate pad and I already had the device, why not? I now love the UNO because I get to try all sorts of vaping experience with it. I had to learn and adjust quite a bit to using the device but once I got the hang of it, everything was a breeze. I always get a cool and tasty vapor from the UNO and it has been my number one choice of companion for several months now.

My new best friend

Wanda
The Flowemate UNO is like THE vape. It is a powerful device that you can feel and it produces dense clouds. Vapor quality is amazing and the heating time is fast. I find that loading is made particularly easy, thanks to the magnetic cap. This is very useful when Im tired and not really in my highest concentration mode. What’s more, it can cater to the preferences of many of my friends. Be it be herbs or oils, the UNO has got us all covered.

Great vape!

KIM
One thing that I always consider when buying portable vapes is the upkeep. I mean, can you imagine having a small device and scratching your head to figure out how to clean it up and maintain it? The smaller the device, the smaller the parts. I am happy to announce that aside from UNO’s wonderful performance as a portable vape, it is also fairly easy to maintain. Of course it has a cleaning tool included in the kit but it is easy to get through the chamber, mouthpiece and other bits. Just don’t forget to do your upkeep every week or so.

OK but not great

Sergor
I didn’t really like the material used for it. I mean first thought was: too much plastic. I did however give it the benefit of the doubt and looked around for other reviews. I was glad I did because it did help me get sorted on eventually buying the flowermate UNO. I now think it is a workable device and it really has accurate controls and a really satisfying vapor quality. I mean, of course, the “too much plastic” is still something I’d have preferred changed but what do I know. At least I got a vape that gave me my money’s worth.

This device is a winner.

Manne
One of the things I have started to consider about portable vapes is the battery, considering I am travelling most of the time and don’t have time to plug and charge for hours. There were quite a few portable vapes that were a pity, considering that most features were perfect except it did not have a removable battery for added portability. This is why I am very happy with the Flowermate UNO. Such a powerful device and my biggest concern about charging is good as solved! Comes with USB cable charging plus an 1800 mAh battery that can be replaced. Functionality and vapor quality are all beyond expectations.

UNO Dos Tres

10-pointer
The UNO is impressive. It is very fast and has a good battery life in comparison to other portable vapes. This device has certainly kept up with the needs of vape users, since it has tried to accommodate for both herbs and oils. It also has a water adapter, among other new features. It is instinctive, meaning easy enough to figure out. Not to mention its portability makes it perfect for everyday use and travels. Using this device for months, the UNO has never let me down yet.

položek: 9

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Flowermate UNO

Jak hodnotíte tento produkt? *