Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Hydrology 9

5 499 Kč

6 199 Kč Ušetřete 700 Kč

Hydrology 9 Vaporizer
Hydrology 9 Vape Hydrology 9 - Capsule Hydrology 9 - Chamber Hydrology 9 - Cleaning Kit Hydrology 9 - Parts Hydrology 9 - Design Hydrology 9 - Included Hydrology 9 - Package Hydrology 9 Vaporizer
 •  
 •  

5 499 Kč

6 199 Kč Ušetřete 700 Kč

5 499 Kč

6 199 Kč Ušetřete 700 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Hydrology 9 dne 27 kvě. 2019.

4.1
Číst 29 Recenze | Napište recenzi

Hydrology 9 je jedním z nejunikátnějších vaporizérů na současném trhu, což není náhodou. Tento úspěch patří k analytickému přístupu značky Cloudious 9 zaměřenému na design vaporizérů. Při vyvíjení modelu Hydrology 9 brali vývojáři v potaz přesné preference a požadavky uživatelů, což bylo důvodem pro několik revizí a optimalizací, to ale přispělo k vyšperkování každé součástky zařízení. Výsledkem je inovativní a hydraulický vaporizér určený na suché rostliny, který je vhodný pro ty z vás, kteří vyhledáváte moderní a vysoce kvalitní jednotku pro sólo využití.


Hydrology 9 je sice přenosný, jeho velikost však není tak úplně do kapsy – jeho rozměry jsou 17.5 cm na výšku a 4.5 cm na průměr. Zařízení tedy není na kapesní využití, zato vás však oslní jeho futuristický vzhled. Vyrobeno z materiálů vhodných pro letecký průmysl jako jsou anodizované hliníkové slitiny a borosilikátové sklo, činí tento vaporizér jak stylovým, tak velmi výkonným. Tento model je často přirovnáván ke světelnému meči, a to díky LED světelnému systému, které doplňuje futuristický design modelu Hydrology 9. Mezi prvky tohoto modelu dále patří přesné monitorování teploty, chytrá distribuce teploty a systém filtrace vody s ochranou proti úniku tekutin. Pokud tedy hledáte tradiční bongo zážitek bez negativních vlivů kouření, tento vaporizér je přímo pro vás.


Dostupné ve Stříbrné barvě.

Zajímavé prvky

 • Unikátní vaporizér s filtrací vody
 • Vodní filtrace evokující bongo
 • Baterie o kapacitě 2000 mAh a výdrží na 15 programů, s možností nabíjení
 • Vbudované mísicí zařízení
 • Stylové a odolné hliníkovo-skleněné tělo
 • Automatický monitoring teploty
 • Jednoduché LED indikátory
 • Unikátní a nastavitelné vzduchové otvory

 

Doplňky (v ceně)

 • AC Adaptér
 • Nabíjecí kabel
 • Čistící sada

 

Filtrace tekutin připomínající bongo

Hlavní prvek tohoto vaporizérů je schovaný v samotném jméně: Hydrology. Tento produkt byl navržen tak, aby replikoval bongo zážitek. Jako takové má Hydrology 9 inovativní systém hydraulické filtrace, která dostává vaporizování na novou úroveň. Výpary jsou ochlazovány vodou v momentě, kdy procházejí unikátní tunelovou trubicí, díky tomu jsou vytvářeny husté a hladké mraky kouře s unikátní příchutí. Nemusíte se bát toho, že by kvůli tomu bylo zařízení omezené ve své přenositelnosti, v Cloudious 9 mysleli na všechno. Všechny systémy jsou chráněny proti úniku tekutiny, ať už přenášíte zařízení jakkoliv. Ačkoliv je vaporizér jako takové malé bongo, zbavuje vás zdravotních obtíží, které jsou s kouřením spojené, naopak samotná vodní filtrace ještě více snižuje příjem karcinogenů.

 

Specializovaný zahřívací systém pro výkonné vaporizování

Kvalitní výkon patří mezi hlavní prvky zahřívacího systému Hydrology 9. Jako mnoho jiných zařízení, také tento model je vybaven vysoce kvalitním spalováním, které zahřívá vaše rostliny v porcelánové komoře o rozměrech 18 x 10 mm. Oproti jiným zařízením na trhu má tento model chytré funkce díky kterým je vaporizování ještě jednodušší. První funkcí je monitoring teploty. Jakmile si zvolíte preferovanou teplotu, aktivuje se mikročipový procesor uvnitř Hydrology 9, který zajišťuje stabilní hladinu zvolené teploty, tu neustále upravuje v rámci milisekund. Další zajímavou funkcí potřebnou pro kvalitní zahřívání je distribuce tepla. V případě, že není rostlina míchána během samotného programu, nemůže nikdy dojít k jednotné vaporizaci. S tím se v Cloudious 9 poprali přidáním mísícího zařízení z nerezové oceli, které zajišťuje promíchání v komoře, dle potřeby. Díky tomu je snížena také hodnota odpadu a efekt z vybrané rostliny je tak mnohem větší.

 

Jednoduché LED kontrolky

Ačkoliv je Hydrology 9 vybaveno komplexními technologiemi, jeho uživatelské rozhraní je velmi jednoduché. Tomu přispívá také světelný ovládací systém. Jakmile naplníte komory pro umístění rostlin a vody, můžete zařízení aktivovat třemi jednoduchými stisknutími napájecího tlačítka, to následně zezelená. Po rychlém 60vteřinovém zahřátí se barva změní na modrou, která indikuje připravenost přístroje v nejnižší teplotě. Zařízení je vybaveno dalšími 4 teplotními stupni – každý z nich je definován jinou barvou. Modrá pro nejnižší teplotu je následována žlutou, oranžovou, fialovou a nakonec červenou pro nejvyšší teplotní bod. Dále je zařízení vybaveno LED indikátorem stavu baterie, kdy zelená indikuje plně nabitou baterii, modrá pro poloviční stav a červená indikující slabou baterii.

 

Záruka

Veškeré vaporizéry Hydrology 9 prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Cloudious 9, jsou zcela autentické a obsahují 2letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Cloudious9
Velikost (délka x šířka x výška) 4,5 x 4,5 x 17,6 cm
Hmotnost vaporizéru 431 g
Styl Silver
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic Heating Chamber (Conduction)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Designed in Fremont, California (USA). Manufactured in China
Záruka 2 years

Recenze položky Hydrology 9

Průměrné hodnocení:

4.1 Založeno na 29 hodnocení
 • 5 Star
   15
 • 4 Star
   7
 • 3 Star
   3
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   1

Expensive but good

Claude S
This is fairly expensive, but quality does come at a cost. I mean, I have zero regrets after buying the Hydrology. Until now, it still gives me the best and most enjoyable vaping sessions. I did own a vape once that caused irritation in my throat, and contrast that experience with the one I get with Hydrology and I am reminded why I decided to go with a quality product. It does not combust the herbs and it produces a cool, light vapor. This is among my favorite vapes I use it regularly.

Very impressive

Vapey the bear
If there’s a must have right now that all vapor users must at least experience, it is the Hydrology 9. Ads and reviews were not kidding when they said the hydrology reinvents your vaping experience. I cannot get over the initial excitement of finally having this device in my hand because it is so awesome! This vape is very solid and solves many of the problems I’ve had with other vapes. Using it with dry herbs and the vapor quality is smooth and light, and device makes a lot of clouds, which is the way I like it. Battery life and portability are a huge plus. Again, not the cheapest but definitely among the must-haves and must-try vapes today.

Leaks alot?

Karatechopper
Had a small, minor hiccup with using the Hydrology. Got it weeks ago and it leaks water when I turn it upside down. I am not particularly thrilled with having to clean it up everytime I try to refill the chamber, which I need to do more often because the device’s cycles are quite short. However, this is not much of a deal breaker to me and I see no similar experiences. Checked the device and maybe it’s specific to the one I got since I see a gap. Mailed customer service about it already. I still consider this a minor hiccup since vapor quality is still the best when using this vape.

MV Comment: Device was faulty and has now been replaced. No more leakage reported.

Impressively awesome

Hank Hill
My one and only consideration is the vapor quality. I heard about the hydrology and instantly knew I had to try it. The hits are smooth, light and clean. I can perfectly taste the substance without a “burning” smell or other glitches that some vapes give its users. For this alone, I am already very much happy with the hydrology. I have nothing more to say about its build because I think it is perfect. When manufacturers listen to customers, you get a device that is close to perfect. Vapor quality of the hydrology already won me over but it’s battery, accuracy and efficiency took it a mile further than the other devices I owned.

Superb

Purple Cloud
I think it is good to be suspicious when products are advertised like they are the next big thing to hit the market. Naturally, I had to watch and read a few reviews before buying the Hydrology. I think water filtration is a fascinating idea that really adds to the vaping experience, and makes the flavor more light and easy. I am a fan of the hydrology not just because of its solid build and low-maintenance feature, but more because of how it works to give me excellent vapor quality without burning the material. Best vaping experience is when I have it at purple setting. It is also colorful and fun, which is good for people like me who have a monochromatic life.

Worth!

Ababas
I am a skeptic when it comes to vapes that cost this much. I usually think other vapes that are as good can be bought at a lesser price. I didn’t really think of buying this until a close friend recommended it. I saw the device and first impression was it was a solid vape. After I’ve tasted the vapor did I say to myself to get me one of this. I binge watched videos about the hydrology and got myself all excited. It was delivered quickly with no hassle and it is as advertised. The flavor is smooth and gives excellent vapor quality. I rarely say this but this vape is worth the investment!

Not for everyone

Odin
I get why the Hydrology is creating a buzz in the vaping community. I was curious so I purchased it myself. Though I am impressed, let me run down a few things of why this device doesn’t work quite well for me. The color indicators for temp control is confusing and it is a bit bulky for a portable vape. I also found myself constantly charging the device. Due to many of these factors, I usually use this at home. It can also get a bit tricky to use for starters so not beginner friendly. These are a few disadvantages that can be easily set aside, I guess it all just boils down to preference. This is a still a good product nonetheless.

It's too big!

Kantera
The hydrology needs to be a little smaller. You know, less bulky. For a portable vape, it isn’t really the most portable device available. Though I must say that it feels very comfortable in my hand. I guess that is one improvement that the makers of this great device can work on. I do not particularly have much issues with it, though I did wish it was a bit cheaper and less confusing to use. Definitely not ideal as a first vaporizer. My advice is to mail customer service if you need help with making it work, since I’ve had quite a few problems with the buttons. Also, I recommend letting it cool down before using your material for a better experience. Good, but I think a bit overhyped.

It's a good one

Kenta
Not pocket size because it is a bit heavier and bigger than most portable vapes. Also not the most discreet vape out there, but all these kind of fade into the background once you experience how hydrology works. Ok, got confused with the temperature controls but got the hang of it eventually and I must say, it is a different kind of hit and high! Vapor quality is absolutely crazy good and all aspects of the vaping experience is improved upon. Also read that hydrology is among the healthiest. That’s a good thing to note, but definitely none of the taste is sacrificed. Highly recommending this!

Still at the top of my list!

Weibobo
I have used the Hydrology for about a month now and I am still as happy as when I first purchased it. This would be my 5th vape and I can say this is the best in terms of built, battery life, and vapor quality. The device is also easy to clean and spacious, though a bit bulkier than the rest. I did have a problem with reloading every few minutes because of the short heat cycles, but still easily remedied. There is no smoke and smell from using this vape and I can really taste the flavor of the herbs.

Položky 110 z celkem 29

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Hydrology 9

Jak hodnotíte tento produkt? *