Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Hydrology 9

5 499 Kč

6 199 Kč Ušetřete 700 Kč

Hydrology 9 Vaporizer
Hydrology 9 Vape Hydrology 9 - Capsule Hydrology 9 - Chamber Hydrology 9 - Cleaning Kit Hydrology 9 - Parts Hydrology 9 - Design Hydrology 9 - Included Hydrology 9 - Package Hydrology 9 Vaporizer

5 499 Kč

6 199 Kč Ušetřete 700 Kč

Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...

Hydrology 9 je jedním z nejunikátnějších vaporizérů na současném trhu, což není náhodou. Tento úspěch patří k analytickému přístupu značky Cloudious 9 zaměřenému na design vaporizérů. Při vyvíjení modelu Hydrology 9 brali vývojáři v potaz přesné preference a požadavky uživatelů, což bylo důvodem pro několik revizí a optimalizací, to ale přispělo k vyšperkování každé součástky zařízení. Výsledkem je inovativní a hydraulický vaporizér určený na suché rostliny, který je vhodný pro ty z vás, kteří vyhledáváte moderní a vysoce kvalitní jednotku pro sólo využití.


Hydrology 9 je sice přenosný, jeho velikost však není tak úplně do kapsy – jeho rozměry jsou 17.5 cm na výšku a 4.5 cm na průměr. Zařízení tedy není na kapesní využití, zato vás však oslní jeho futuristický vzhled. Vyrobeno z materiálů vhodných pro letecký průmysl jako jsou anodizované hliníkové slitiny a borosilikátové sklo, činí tento vaporizér jak stylovým, tak velmi výkonným. Tento model je často přirovnáván ke světelnému meči, a to díky LED světelnému systému, které doplňuje futuristický design modelu Hydrology 9. Mezi prvky tohoto modelu dále patří přesné monitorování teploty, chytrá distribuce teploty a systém filtrace vody s ochranou proti úniku tekutin. Pokud tedy hledáte tradiční bongo zážitek bez negativních vlivů kouření, tento vaporizér je přímo pro vás.


Dostupné ve Stříbrné barvě.

Zajímavé prvky

 • Unikátní vaporizér s filtrací vody
 • Vodní filtrace evokující bongo
 • Baterie o kapacitě 2000 mAh a výdrží na 15 programů, s možností nabíjení
 • Vbudované mísicí zařízení
 • Stylové a odolné hliníkovo-skleněné tělo
 • Automatický monitoring teploty
 • Jednoduché LED indikátory
 • Unikátní a nastavitelné vzduchové otvory

 

Doplňky (v ceně)

 • AC Adaptér
 • Nabíjecí kabel
 • Čistící sada

 

Filtrace tekutin připomínající bongo

Hlavní prvek tohoto vaporizérů je schovaný v samotném jméně: Hydrology. Tento produkt byl navržen tak, aby replikoval bongo zážitek. Jako takové má Hydrology 9 inovativní systém hydraulické filtrace, která dostává vaporizování na novou úroveň. Výpary jsou ochlazovány vodou v momentě, kdy procházejí unikátní tunelovou trubicí, díky tomu jsou vytvářeny husté a hladké mraky kouře s unikátní příchutí. Nemusíte se bát toho, že by kvůli tomu bylo zařízení omezené ve své přenositelnosti, v Cloudious 9 mysleli na všechno. Všechny systémy jsou chráněny proti úniku tekutiny, ať už přenášíte zařízení jakkoliv. Ačkoliv je vaporizér jako takové malé bongo, zbavuje vás zdravotních obtíží, které jsou s kouřením spojené, naopak samotná vodní filtrace ještě více snižuje příjem karcinogenů.

 

Specializovaný zahřívací systém pro výkonné vaporizování

Kvalitní výkon patří mezi hlavní prvky zahřívacího systému Hydrology 9. Jako mnoho jiných zařízení, také tento model je vybaven vysoce kvalitním spalováním, které zahřívá vaše rostliny v porcelánové komoře o rozměrech 18 x 10 mm. Oproti jiným zařízením na trhu má tento model chytré funkce díky kterým je vaporizování ještě jednodušší. První funkcí je monitoring teploty. Jakmile si zvolíte preferovanou teplotu, aktivuje se mikročipový procesor uvnitř Hydrology 9, který zajišťuje stabilní hladinu zvolené teploty, tu neustále upravuje v rámci milisekund. Další zajímavou funkcí potřebnou pro kvalitní zahřívání je distribuce tepla. V případě, že není rostlina míchána během samotného programu, nemůže nikdy dojít k jednotné vaporizaci. S tím se v Cloudious 9 poprali přidáním mísícího zařízení z nerezové oceli, které zajišťuje promíchání v komoře, dle potřeby. Díky tomu je snížena také hodnota odpadu a efekt z vybrané rostliny je tak mnohem větší.

 

Jednoduché LED kontrolky

Ačkoliv je Hydrology 9 vybaveno komplexními technologiemi, jeho uživatelské rozhraní je velmi jednoduché. Tomu přispívá také světelný ovládací systém. Jakmile naplníte komory pro umístění rostlin a vody, můžete zařízení aktivovat třemi jednoduchými stisknutími napájecího tlačítka, to následně zezelená. Po rychlém 60vteřinovém zahřátí se barva změní na modrou, která indikuje připravenost přístroje v nejnižší teplotě. Zařízení je vybaveno dalšími 4 teplotními stupni – každý z nich je definován jinou barvou. Modrá pro nejnižší teplotu je následována žlutou, oranžovou, fialovou a nakonec červenou pro nejvyšší teplotní bod. Dále je zařízení vybaveno LED indikátorem stavu baterie, kdy zelená indikuje plně nabitou baterii, modrá pro poloviční stav a červená indikující slabou baterii.

 

Záruka

Veškeré vaporizéry Hydrology 9 prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Cloudious 9, jsou zcela autentické a obsahují 2letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Cloudious9
Velikost (délka x šířka x výška) 4,5 x 4,5 x 17,6 cm
Hmotnost vaporizéru 431 g
Styl Silver
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic Heating Chamber (Conduction)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Designed in Fremont, California (USA). Manufactured in China
Záruka 2 years

Recenze položky Hydrology 9

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 3 hodnocení
 • 5 Star
   2
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Crazy power

Namemore
The hydrology is crazy efficient and crazy smooth. It is like love at first sight and at first taste. How can anyone refuse such a solid and effective vape? Okay, let’s talk about this little piece of magic. First,it uses a unique water filtration technology that takes vaping experience to the next level with smooth and light hits. The device doesn’t get hot because it is made so that heat is evenly distributed. Battery life is also very impressive, lasting to around 15 full sessions. So many of past problems with other vaporizers were effectively remedied and considered in the making of the hydrology. Some things are just worth having, and the hydrology 9 is one of those things.

Good idea but not perfect execution

Banjo
I understand what the rave is about when I tried this vape. I mean, this is the product you get when manufacturers listen to customers and use their input to improve on a device. Overall, this is a smart and practical device. Also one of the healthiest around. Many issues pertaining to maintenance, batteries, liquid vapes are all addressed. One thing I will say is that I did have a hard time with the LED indicators that correspond to certain temperatures. Maybe I am getting old or you know, just used to straightforward numbers, but I easily get confused with controlling the temp via color indicators. Just a small issue. I’m sure I’ll get used to it in no time. All in all, best vape in the market.

Gamechanger

Panos
Oh my goodness, are you kidding me? The Hydrology 9 is a demigod in the vape market. Really, it sets the standard at a different level and challenges other vape manufacturers to think outside the usual. Just from reading and watching the reviews, I got so hyped and excited into buying this vape and couldn’t contain myself when it was finally delivered. Okay, this was quite an investment but who cares when you get this carefully though out and majestic device! It doesn’t just look nice, manufacturers went out of their way to make it entertaining with LED lights! I am still discovering this wonderful piece of art, but I’m already loving and enjoying it so much!

položek: 3

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Hydrology 9

Jak hodnotíte tento produkt? *