COVID-19: Náš sklad nebyl nijak ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Hydrology 9

Hodnocení:
4.35

6199 kč

SKU
ignore-this-71
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 630 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Hydrology 9 - Cylindrická borosilikátová skleněná trubka
Hydrology 9 - Borosilikátová skleněná trubka
290 kč 380 kč

Potřebujete vyměnit borosilikátovou skleněnou trubku, která byla přiložena k vašemu Hydrology 9 vaporizéru? Pak je tento náhradní díl pro vás.

Má délku 7 cm a průměr 4,5 cm.

Používá se s: Hydrology 9.

Funkce

 • Pokročilá hydraulická technologie
 • Zážitek jako u bongu
 • Chutná a jemná pára
 • Vestavěný nástroj na míchání
 • Výkonná baterie
 • Udržování přesné teploty
 • Snadné používání

Pro koho je Hydrology 9 určen?

Hydrology 9 je považován za jeden z technologicky nejpokročilejších vaporizérů na dnešním trhu a je skvělou volbou pro zkušené vapery, kteří chtějí posouvat hranice vapování. Do výroby tohoto vaporizéru vstoupil i intenzivní výzkum, ve snaze replikovat zážitek, který můžete pocítit při používání bongu a pro zaručení té nejvyšší kvality páry. Používá unikátní hydraulický systém a je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které z něj v kombinaci s futuristickým designem dělají vaporizér, který vynikne mezi ostatními.

Inovativní filtrace tekutin

Uvnitř Hydrology 9 se skrývá komplexní hydraulický filtrační systém, který efektivně chladí páru přes vodu poté, co se vytvoří chutné mraky páry. Důvod pro volbu tohoto typu filtračního systému je replikace chutě a pocitu, který můžete zažít při používání bongu, co je ve srovnání s jinými přenosnými vaporizéry velmi unikátní zážitek.

Není tak úplně kapesní, stále je ale přenosný a jednoduše si jej můžete vzít sebou bez obav z neočekávaných úniků. Přestože systém obsahuje vodu, celá struktura vaporizéru byla navržena tak, aby byla 100% nepromokavá.

Konzistentní distribuce tepla 

Na rozdíl od mnoha jiných vaporizérů, u kterých je míchání bylin uprostřed sezení složité, Hydrology 9 udělá všechnu těžkou práci za vás. Tento vaporizér má vestavěný nástroj na míchání z nerezové oceli, který je odolný vůči teplu, integrovaný do spodního krytu komory, co umožňuje efektivně distribuovat vaše byliny s minimální námahou. Pomáhá to redukovat zbytečné plýtvání a pokaždé zaručuje maximálně efektivní využití vašich bylinek.

Přesné monitorování teploty 

Hydrology 9 byl vybaven pokročilým mikročipovým procesorem pro ovládání a udržování optimální úrovně teploty. Po nastavení vybrané úrovně teploty sleduje tento vestavěný procesor přesnou teplotu zařízení a neustále ji udržuje konzistentní a stabilní. Přestavuje teplotu během milisekund pro zabránění jakémukoliv kolísání, a tak vám zaručuje konzistentní teplotu po celou dobu vašeho používání - bez jakýchkoliv problémů a bez toho, abyste vy sami museli něco nastavovat.

Snadné používání 

I když se systém Hydrology 9 může zdát být komplikovaný, opravdu snadno se používá! Jednoduše třikrát rychle po sobě stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí a aktivujte tak proces nahřívání. Pro sledování procesu nahřívání se jednoduše podívejte na svítící kontrolní systém.

Zahřátí trvá pouhých 60 sekund a jakmile byla dosažena nejnižší teplota, zapne se jasně modré LED světlo. V závislosti na aktuální teplotě se objeví různé barvy světla, které vás budou informovat o aktuální úrovni teploty. Najdete zde také užitečný LED displej baterie, který poskytuje přesné informace o stavu baterie. Baterie je vestavěná, má kapacitu 2000 mAh a vydrží až do působivých 15 posezení.

Záruka

Všechny Hydrology 9 vaporizéry, které jsou prodávány MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Cloudious 9, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka.

Hydrology 9

In the Box

 • Hydrology 9 vaporizér
 • USB kabel
 • Nástroj na stláčení
 • Kefky na čištění (2)
 • Návod k použití
Hydrology 9

Specifikace

Více informací
Velikost: 4,5 × 17,6 cm
Váha: 413 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 60 sekund
Zdroj energie: Baterie (2000 mAh)
Teplota: 170°C až 210°C
Výrobce: Cloudious 9
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Write your own review about Hydrology 9
Prohlížíte si:Hydrology 9
Hodnocení