Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

IOLITE Original

2 449 Kč

2 899 Kč Uložit 450 Kč

Original - nejnovější model v černé barvě
IOLITE Original - nejnovější model v bílé barvě IOLITE Original - nejnovější model v modré barvě Original - nejnovější model v zelené barvě Original - nejnovější model v purpurové barvě Original - nejnovější model v černé barvě
 •  
 •  
 •  
 •  

2 449 Kč

2 899 Kč Uložit 450 Kč

2 449 Kč

2 899 Kč Uložit 450 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství IOLITE Original dne 27 Apr. 2017.

4.6
Číst 18 Recenze | Napište recenzi

Po vylepšeních vaporizéru IOLITE Original můžeme nyní s jistotou říci, že se řadí mezi nejlepší přenosné vaporizéry. Jeho výkon je vynikající a recenze uvádějí, že je výkonný jako stolní elektrické vaporizéry. Váží pouze 81 gramů, díky čemuž je pohodlné nejen jeho používání, ale i přenášení.


Důvod, proč se vaporizér IOLITE Original vejde do takového malého balení, je vnitřní tepelný katalyzátor, který efektivně a rovnoměrně rozvádí vytvořené teplo. Tato skutečnost v kombinaci s Piezo elektrickým zapalovačem znamená, že jde o ultra přenosný vaporizér, který vydrží celé roky.


IOLITE Original využívá na zahřívání plyn butan. Nakolik je butan plyn, který se používá i na doplňování zapalovačů Zippo, najdete ho téměř v každé trafice.


Dostupné v Černé, Bílé, Modré, Zelené a Purpurové barvě.


Vlastnosti

 • NOVÁ VERZE - vylepšený design a efektivita
 • Celkem přenosný - Žádné dráty, kabely, plamen ani baterie
 • Rychlé zahřátí - méně než 45 sekund
 • Jednoduché ovládání
 • Různé barvy
 • Záruka 2 roky

 

Příslušenství (zahrnuto)

 • Přenosný obal
 • Srážeč vlhkosti
 • Nářadí na široké čištění
 • 7 sítek komory
 • Nástroj na údržbu
 • Clona zahřívacího sítka
 • 2 nástroje na čištění trubek
 • Rozkládací koncovka
 • Návod k použití
 

Vylepšený design a efektivita

Vaporizér IOLITE Original byl vylepšen o nové funkce a zvýšenou efektivitu butanu, která dále zlepšuje jeho postavení v kategorii přenosných vaporizérů. Nejnovější model má spolehlivý elektrický piezo zapalovač, který spouští efektivní zahřívání komory, které může dosáhnout až 190 °C. Nový butanový kanystr se plní rychleji než v předchozím modelu, což znamená, že zbývá méně odpadu a můžete na jednu náplň odpařovat až 2 hodiny. Zahřívací komnata se postará o doplnění paliva po přibližně 15 sekundách, díky čemuž se vy můžete soustředit na páru.
 

Ovládání teploty

K dosažení a udržení teploty 190 °C +/- 5 °C využívá vaporizér IOLITE Original termostaticky ovládaný bimetalický regulátor, který využívají také jiné elektrické vyporizéry vysoké třídy, jako například vaporizéry Volcano. Ke konverzi dochází v uzavřené komoře, ve které se může butan zahřát, přičemž zařízení následně vypouští neškodnou vodní páru, která při používání uniká z ventilačních otvorů.

 

Použití

IOLITE Original je nejen efektivní, ale také dobře vypadá. Vaporizér IOLITE Original je kvalitní přenosný vaporizér, který vás osvobozuje od omezení, jako jsou například kabely nebo baterie. Můžete ho doplnit levnou a běžnou látkou - butanem, který je široce dostupný a jedno naplnění stačí na minimálně 2 hodiny nepřetržitého používání.

 

IOLITE Optimizer

IOLITE Optimizer je příslušenství pro vaporizéry IOLITE Original a WISPR 2, které si můžete samostatně zakoupit Optimizer inovativní 3 hrotové zařízení, které vložíte do zahřívací komory vaporizéru. 3 kovové hroty slouží k šíření tepla, což umožňuje vaporizéru WISPR 2 dosáhnout požadované teploty výrazně rychleji než běžně. Chcete-li proces vaporizace urychlit, IOLITE Optimizer je pro vás povinností.

 

Záruka

Dvouletá záruka výrobce omezena na běžné používání.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce IOLITE
Velikost (délka x šířka x výška) 5,6 x 2,5 x 10,7 cm
Hmotnost vaporizéru 81 g
Styl Černá, modrá, zelená, purpurová nebo bílá
Zdroj napájení Butan
Zahřívací prvek Nerezavějíci ocel
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Irsko
Záruka 2 roky

Recenze položky IOLITE Original

Průměrné hodnocení:

4.6 Založeno na 18 hodnocení
 • 5 Star
   14
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

nice little vape

Bryon
For a thing like this I really like that it has no charger. Perfect for a walk :)

First

Mr. Tilt
This was my first vaporizer, I bought it something like a year ago. I still use it from time to time, but I mostly use my stationary nowadays. Im happily surprised each time I use since its works without any issues *knock on wood* :) I remember how excited I was when I first got this in the mail. Used it 24/7 and later switched up to a stationary. But this is my little baby that I can always rely on. I use it like 2-3 times/month nowadays and its a pleasure everytime.

So - its a good vape, for a good price - what more can one ask for?

Good price !!

Reza
I know that this vape cost more in some other shops,. so I think this is good quality vape for less money comparing with similar. I first think no vape under 150euro is ever going to last long. but I was wrong. Wich is good:) I especialy like it has no cables for charge. And quality feels good, no problem with the working of the vape. So it is a vape that I can very much recomend to other who think to buy it! buy it!:)

Two thumbs up!

Marcus Trout
Just got this as my first vap. Wasnt sure what to expect. I have used it three times so far tonight and LOVE it ! It is easy to use, heats up really quickly and the aromas is soooo good, way better than the traditional way. Cant wait to use it some more ;)
Killer price too. My local shop sells it for 249 !

Farewell

Sandra
Loved my Iolite, had the original not the V2, and had her for 2 1/2 years with absolutely NO problems at all ever, until, I dropped her on my concrete basement floor about 2 weeks ago!! It smashed a small piece inside that couldn't be fixed nor replace. Farewell, my beloved departed :'(
I've just now ordered her replacement, trying the DaVinci this time to compare, but I wouldn't hesitate to buy another Iolite again. RIP my friend, we had a great run together!! :)

Good experience

John
Hey There,
I’ve tried several Vapes before and found them either too big and importable or gimmicky and ineffective. I happened to stumble upon a Show that demonstrated this little device and I was a little skeptical at first that its efficiency and effectiveness wasn’t exaggerated. Boy was I wrong, I feel I’ve made an investment in a device that saves me money and delivers the required effect, Cheers
John

not ok

Yawn
I bought an ioliote portable vaporizer from my local head-shop some months ago. I was pleased with the experience and the vapor was actually quite thick for a unit so small, however, within a month it had stopped working for reasons completely unknown to me. I was unimpressed with the quality of this product and will not be purchasing any iolite products in the future based on this.

Not a happy camper

Brainscientist
I've owned an Iolite original for a couple of years. It's been used in hotelrooms, at concerts and in lots of other places. Using aromatherapy blends is easy and it takes only a couple of minutes to get the hang of it. Waxes needs a bit more preparation. Problems with not firing up has been due to poor quality of gas. Use pure butane! I've used isopropanol to clean it. Someone else must have loved the Iolite too since it got stolen from me at a festival not long ago. That really ticked me off since I'm on a really tight budget and can't afford to buy a new one for quite some time. You can't go to the swedish police to report a stolen Iolite!! I will order a new one as soon as I can.

Only wish i got it earlier!

Maestro
So far I really like it. How can you not love it..its my new favorite toy.

Meh

Tootoo
I purchased this unit recently and have been happy with it for the first two weeks however I haven't finished one tank of butane and I am starting to question if the unit doesn't have an intermittant fault.
The end result is that I don't always see the orage glow and the unit heats up only slightly. I fiddle with the switch more often and the ignition not always sure if the unit is working correctly. I'm going to give it another week before I send it back.

Položky 110 z celkem 18

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: IOLITE Original

Jak hodnotíte tento produkt? *