COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

IOLITE Original

2 099 Kč

2 899 Kč Ušetřete 800 Kč

Original - nejnovější model v černé barvě
IOLITE Original - nejnovější model v bílé barvě IOLITE Original - nejnovější model v modré barvě Original - nejnovější model v zelené barvě Original - nejnovější model v purpurové barvě Original - nejnovější model v černé barvě IOLITE Original - Included
 •  
  Černé
 •  
  Modré
 •  
 •  
 •  

2 099 Kč

2 899 Kč Ušetřete 800 Kč

2 099 Kč

2 899 Kč Ušetřete 800 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství IOLITE Original dne 28 čer. 2020.

4.6
Číst 22 Recenze | Napište recenzi

Po vylepšeních vaporizéru IOLITE Original můžeme nyní s jistotou říci, že se řadí mezi nejlepší přenosné vaporizéry. Jeho výkon je vynikající a recenze uvádějí, že je výkonný jako stolní elektrické vaporizéry. Váží pouze 81 gramů, díky čemuž je pohodlné nejen jeho používání, ale i přenášení.


Důvod, proč se vaporizér IOLITE Original vejde do takového malého balení, je vnitřní tepelný katalyzátor, který efektivně a rovnoměrně rozvádí vytvořené teplo. Tato skutečnost v kombinaci s Piezo elektrickým zapalovačem znamená, že jde o ultra přenosný vaporizér, který vydrží celé roky.


IOLITE Original využívá na zahřívání plyn butan. Nakolik je butan plyn, který se používá i na doplňování zapalovačů Zippo, najdete ho téměř v každé trafice.


Dostupné v Černé, Bílé, Modré, Zelené a Purpurové barvě.

Vlastnosti

 • NOVÁ VERZE - vylepšený design a efektivita
 • Celkem přenosný - Žádné dráty, kabely, plamen ani baterie
 • Rychlé zahřátí - méně než 45 sekund
 • Jednoduché ovládání
 • Různé barvy
 • Záruka 2 roky

 

Příslušenství (zahrnuto)

 • Přenosný obal
 • Srážeč vlhkosti
 • Nářadí na široké čištění
 • 7 sítek komory
 • Nástroj na údržbu
 • Clona zahřívacího sítka
 • 2 nástroje na čištění trubek
 • Rozkládací koncovka
 • Návod k použití
 

Vylepšený design a efektivita

Vaporizér IOLITE Original byl vylepšen o nové funkce a zvýšenou efektivitu butanu, která dále zlepšuje jeho postavení v kategorii přenosných vaporizérů. Nejnovější model má spolehlivý elektrický piezo zapalovač, který spouští efektivní zahřívání komory, které může dosáhnout až 190 °C. Nový butanový kanystr se plní rychleji než v předchozím modelu, což znamená, že zbývá méně odpadu a můžete na jednu náplň odpařovat až 2 hodiny. Zahřívací komnata se postará o doplnění paliva po přibližně 15 sekundách, díky čemuž se vy můžete soustředit na páru.
 

Ovládání teploty

K dosažení a udržení teploty 190 °C +/- 5 °C využívá vaporizér IOLITE Original termostaticky ovládaný bimetalický regulátor, který využívají také jiné elektrické vyporizéry vysoké třídy, jako například vaporizéry Volcano. Ke konverzi dochází v uzavřené komoře, ve které se může butan zahřát, přičemž zařízení následně vypouští neškodnou vodní páru, která při používání uniká z ventilačních otvorů.

 

Použití

IOLITE Original je nejen efektivní, ale také dobře vypadá. Vaporizér IOLITE Original je kvalitní přenosný vaporizér, který vás osvobozuje od omezení, jako jsou například kabely nebo baterie. Můžete ho doplnit levnou a běžnou látkou - butanem, který je široce dostupný a jedno naplnění stačí na minimálně 2 hodiny nepřetržitého používání.

 

IOLITE Optimizer

IOLITE Optimizer je příslušenství pro vaporizéry IOLITE Original a WISPR 2, které si můžete samostatně zakoupit Optimizer inovativní 3 hrotové zařízení, které vložíte do zahřívací komory vaporizéru. 3 kovové hroty slouží k šíření tepla, což umožňuje vaporizéru WISPR 2 dosáhnout požadované teploty výrazně rychleji než běžně. Chcete-li proces vaporizace urychlit, IOLITE Optimizer je pro vás povinností.

 

Záruka

Dvouletá záruka výrobce omezena na běžné používání.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce IOLITE
Velikost (délka x šířka x výška) 5,6 x 2,5 x 10,7 cm
Hmotnost vaporizéru 81 g
Styl Černá, modrá, zelená, purpurová nebo bílá
Zdroj napájení Butan
Zahřívací prvek Nerezavějíci ocel
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Irsko
Záruka 2 roky

Recenze položky IOLITE Original

Průměrné hodnocení:

4.6 Založeno na 22 hodnocení
 • 5 Star
   18
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

A Very Quick Heating Time

Andreas
The Iolite original vaporizer is one of the best products in the vaporizer category that comes below € 100. However, what is even more fantastic about using this product is that it is completely portable as it does not contain any kind of batteries, wires or even cords. Since I’ve been using it for over three months, I can say that the wide range of colors helps me to choose and select the vaporizer according to my needs. Moreover, it is not only about the fantastic colour choice, but to also get a very quick heating time, which is less than 45 seconds. That in fact is one of the best features enables me to smoke without having to worry about any problems at a moment’s notice.

with two years warranty

Adalgiso
The concept of vaping stems from the fact that people would like to get rid of nicotine smoking since it is extremely harmful to the health as well as standing beside you. This is the reason why people have now gone for purchasing vaporizers like the Iolite original, and it comes in a wide range of colors along with two years warranty on the make of the product.

nice little vape

Bryon
For a thing like this I really like that it has no charger. Perfect for a walk :)

much love

parwar
ok everybody i know is talking about vaporizers. so i find this site and think i must try, dont know much about vaporizers. i buyed this because;
1.the price
2. butan gas :)
i always use zippo lighter so it sounded like a genuin product to me.
i have now being used my vaporizer IOLITE orginal in some weeks and i am very glad i buy it. no problems at all.

and thank you magic vaporizers it was a plesure do business with you. much thanks for mega fast shipping time.

First

Mr. Tilt
This was my first vaporizer, I bought it something like a year ago. I still use it from time to time, but I mostly use my stationary nowadays. Im happily surprised each time I use since its works without any issues *knock on wood* :) I remember how excited I was when I first got this in the mail. Used it 24/7 and later switched up to a stationary. But this is my little baby that I can always rely on. I use it like 2-3 times/month nowadays and its a pleasure everytime.

So - its a good vape, for a good price - what more can one ask for?

Good price !!

Reza
I know that this vape cost more in some other shops,. so I think this is good quality vape for less money comparing with similar. I first think no vape under 150euro is ever going to last long. but I was wrong. Wich is good:) I especialy like it has no cables for charge. And quality feels good, no problem with the working of the vape. So it is a vape that I can very much recomend to other who think to buy it! buy it!:)

Lovely

Kevinthedude
The price was cheap so I figured Id give it a try sence I need one more portable vap. Got it home very fast for no shipping cost which was a nice bonus. I choose the green version looks like a little radio haha. But the Iolite works better then expected. Warms fast and works very well. No weigth to talk about but dont really matter just a funny thing. Overall Im much thankful for this good product, the fast shipping and now I start it up again!

Two thumbs up!

Marcus Trout
Just got this as my first vap. Wasnt sure what to expect. I have used it three times so far tonight and LOVE it ! It is easy to use, heats up really quickly and the aromas is soooo good, way better than the traditional way. Cant wait to use it some more ;)
Killer price too. My local shop sells it for 249 !

Farewell

Sandra
Loved my Iolite, had the original not the V2, and had her for 2 1/2 years with absolutely NO problems at all ever, until, I dropped her on my concrete basement floor about 2 weeks ago!! It smashed a small piece inside that couldn't be fixed nor replace. Farewell, my beloved departed :'(
I've just now ordered her replacement, trying the DaVinci this time to compare, but I wouldn't hesitate to buy another Iolite again. RIP my friend, we had a great run together!! :)

Good experience

John
Hey There,
I’ve tried several Vapes before and found them either too big and importable or gimmicky and ineffective. I happened to stumble upon a Show that demonstrated this little device and I was a little skeptical at first that its efficiency and effectiveness wasn’t exaggerated. Boy was I wrong, I feel I’ve made an investment in a device that saves me money and delivers the required effect, Cheers
John

Položky 110 z celkem 22

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: IOLITE Original

Jak hodnotíte tento produkt? *