IOLITE Original

Hodnocení:
4.65

2889 kč 2899 kč Ušetřili jste: 10 kč

SKU
ignore-this-25
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Butanové napájení – žádné baterie nebo kabely!
 • 100% přenosný
 • Snadné používání
 • 45-sekundový čas nahřívání
 • Lehký design

Pro koho je IOLITE Original určen?

IOLITE Original je ve světě vapování klasický model a je jednou z nejlepších možností, pokud hledáte vaporizér, který je spolehlivý, snadno se používá a zaručuje vám dlouholeté používání. Je specificky navržen pro vysokou odolnost a protože je napájen butanem, můžete zapomenout na nabíjení a vapovat své byliny tak dlouho, dokud máte zásoby butanu – není vyžadována žádná elektřina!

Snadné používání

Na rozdíl od mnoha jiných přenosných vaporizérů s komplexní kombinací tlačítek, aplikací a LED displejů se IOLITE Original soustředí výlučně na jednoduchost. Má jediné tlačítko, kterým spustíte mechanismus nahřívání a maximální teplotu dosáhne za krátkých 45 sekund, co znamená, že se můžete soustředit výhradně na kvalitu vašeho zážitku z vaporizace a nemusíte se starat o to, jak přesně dostat z vašich bylin maximum.

Zvýšená efektivita

IOLITE Original časem prošel množstvím úprav a v současnosti je efektivnější než kdykoliv předtím. Butanový kanystr se dokáže rychle naplnit a poskytne plné 2 hodiny nepřetržité vaporizace předtím, než ho budete muset doplnit. Efektivní podstata tohoto vaporizéru je nepopiratelná a umožňuje vám zcela se osvobodit od těžkých baterií a otravných nabíjecích kabelů.

100% přenosný

Díky jeho malým rozměrům si ho můžete vzít sebou kdekoli bez toho, aby vám zabral příliš mnoho místa v kapse a zároveň vám poskytne mimořádně působivou vaporizaci mimo domova. IOLITE Original je také vybaven elegantním přenosným pouzdrem, takže v případě potřeby můžete být tak diskrétní, jak chcete.

Vestavěné ovládání teploty

Nový design IOLITE Original využívá kvalitní bimetalický regulátor, který zaručuje přesné nastavení teploty po celou dobu vašeho posezení. Butanový plyn zahřeje zařízení bez jakýchkoliv problémů a následně je z vaporizéru vyloučen ve formě neškodné vodní páry pro maximální bezpečnost při používání.

Záruka

2-letá záruka výrobce, omezená na běžné používání.

Uživatelská příručka

IOLITE Original

V balení

 • IOLITE Original vaporizér
 • Náustek
 • Přenosný obal
 • Kondenzátor vlhkosti
 • Nástroj na čištění
 • Nástroj na údržbu
 • Sítko do pícky
 • Sítka do komory (7)
 • Čističe trubek (2)
 • Návod k použití
IOLITE Original

Specifikace

Více informací
Velikost: 5,6 × 2,5 × 10,7 cm
Váha: 81 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 50 sekund
Zdroj energie: Butan
Teplota: 190°C
Výrobce: IOLITE
Záruka: 2 roky
Země výroby: Irsko
Write your own review about IOLITE Original
Prohlížíte si:IOLITE Original
Hodnocení