Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

IOLITE WISPR 2

3 599 Kč

3 799 Kč Uložit 200 Kč

IOLITE WISPR 2 - zahrnuto v soupravě
WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v červené barvě WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v červené barvě v černém WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v červené barvě v hnědé barvě WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v modré barvě IOLITE WISPR 2 - zahrnuto v soupravě WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v modré barvě
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 599 Kč

3 799 Kč Uložit 200 Kč

3 599 Kč

3 799 Kč Uložit 200 Kč

We guarantee you the latest/newest vaporizer versions. We received this stock of IOLITE WISPR 2 on 30 Nov. 2016

4.6
Číst 21 Recenze | Napište recenzi

 Vaporizér WISPR 2 od společnosti IOLITE je první špičkový vaporizér, které vypadá krásně a také se snadno používá. Hodí se ke všem ostatním designérským předmětem vysoké třídy ve vašem životě a funguje jako sen. Jednoduše ho naplňte aromaterapeutickou směsí dle vašeho výběru, zapněte jej, chvíli počkejte a užívejte si hustou páru přes super-elegantní koncovku


Moderní a vylepšený design zajišťuje, že je krásný a efektivnější než předchozí model WISPR. Nakolik je vaporizér WISPR 2 vyrobený výhradně z kvalitních dílů můžete si být jistI, že si vaporizér uchová svou spolehlivost během mnoha let. WISPR 2inovativní design, který využívá to nejlepší z druhého bestselleru IOLITE Original - a díky designérské firmě Think Tank ze San Francisca je nejen efektivní, ale také atraktivní.


Dustupný v Černé, Hnědé, Červené, Oranžové a Modré barvě.


Vlastnosti

 • Celkem přenosný
 • Žádné dráty, kabely ani plamen
 • Jednoduché ovládání
 • Malý a lehký
 • Různé barvy
 • Rychlé zahřátí
 

Příslušenství (zahrnuto)

 • Přenosný obal
 • Nástroj na údržbu
 • Uživatelská příručka
 • 2 Nástroj na čištění trubek
 • Plnicí komora
 • Koncové
 • Jemné sítka
 • 2 špičky na koncovku

Úvod

WISPR 2 je nejnovější model od společnosti IOLITE. Využívá vylepšený systém přepravy butanu a koncovku, která je navržena pro vytvoření nejlepšího aroma a hustoty páry při každém použití. Nový gril zařízení umožňuje jednoduše vaporizér WISPR 2 postavit a snadno zkontrolovat hladinu butanu, díky čemuž budete vždy vědět, kdy je potřeba doplnit ho.

 

Díky patentovanému katalytickému zahřívací a termostatu bez plamene dokáže vaporizér WISPR 2 konzistentně vytvářet jemnou a hustou páru. Na jednu plnou dávku butanu můžete tento vaporizér používat nepřetržitě až dvě hodiny! Jako lehký a nenápadný vaporizér vám poskytuje naprostou uživatelskou svobodu. Jde o jednu z nejlepších voleb pro ty, kteří si chtějí vaporizér vzít na místo bez elektřiny, jako například při táboření nebo vícedenní festivalu.

 

Rychlé zahřátí

WISPR 2 je jedním z nejrychlejší přenosných vaporizérů, nakolik optimální teplotu 210 °C dosahuje za méně než 30 sekund! Díky efektivnímu zahřívání butanem okamžitě začíná produkovat bohatší, jemnější a hustší páru než jiné přenosné vaporizéry ve stejné cenové třídě. Sklopná silikonová koncovka je měkká a zcela flexibilní, díky čemuž je její připojení velmi rychlé.

 

Ovládání teploty

Jedním z nejlepších vylepšení vaporizéru WISPR 2 ve srovnání s WISPR je vylepšený systém ventilace a filtrace, který mu umožňuje rychlejší zahřátí a fungování při teplotě vyšší o 20 stupňů. Katalytická konverze probíhá v izolované komoře, díky čemuž může butan zahřát jednotku na optimální teplotu bez nutnosti přijít do kontaktu s aromaterapeutickou směsí. Během průběhu vaporizace se použitý butan vypouští v podobě neškodné vodní páry přes dedikované výstupní ventily.

 

IOLITE Optimizer

IOLITE Optimizer je příslušenství pro vaporizéry IOLITE Original a WISPR 2, které si můžete samostatně zakoupit. Optimizer je inovativní 3 hrotové zařízení, které vložíte do zahřívací komory vaporizéru. 3 kovové hroty slouží k šíření tepla, což umožňuje vaporizéru WISPR 2 dosáhnout požadované teploty výrazně rychleji než běžně. Chcete-li proces vaporizace urychlit, IOLITE Optimizer je pro vás povinností.

 

Záruka

Na všechny vaporizéry Iolite WISPR 2 prodávané společností MagicVaporizers se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která je omezena na běžné používání.

 

Další informace

Remove Compare Link Ne
Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce IOLITE
Velikost (délka x šířka x výška) 8,6 x 2,8 x 7,0 cm
Hmotnost vaporizéru 126 g
Styl Černá, hnědá, červená, oranžová nebo modrá
Zdroj napájení Butan
Zahřívací prvek Nerezavějící ocel
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Irsko
Záruka 2 roky

Recenze položky IOLITE WISPR 2

Průměrné hodnocení:

4.6 Založeno na 21 hodnocení
 • 5 Star
   17
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   2
 • 1 Star
   0

Always ready to go!

Otto the bus driver
First off, I'd like to say I'm very happy with the overall experience! Easy to deal with and fast shipping! Will buy from again :)

I received my Wispr 2 in the mail today, came well packaged in its shipping box. So far I am really enjoying it. My main intention for the Wispr 2 is for going camping and the cottage, I think it'll fit the bill no problem.

WISPR 2 Review

Indigo
Ups: Heats fast, has butane level indicator, intense, low butane hiss

Downs: kinda pricy, not too great to hold (kinda awkward), thick vapor (depends on preference)

Overall 9.5/10

PS optimizer makes it a little better

Solid buy. Good vape!

McFish
So I know a bit about this. Vaper for long long time.
This vaporizer is the coolest thing I have ever seen. I love not having to deal with charging and it works just like it says on the tin.
Great company to deal with as well.
Thanks

good for outdoor people

Linus S
This vaporizer is perfect especially if you hate charging batteries. Vapour is aromatic and the device works perfectly. Amazing staff at magicvaporizer...I love the grinder and they explained everything in detail!

So so

Yvette
The Good
It worked fine and quickly when it did work. Battery time was good, especially compared to the mflb.

The Bad
With the end piece, and the option of bright colors, it isn't nearly as subtle as I would like. It also made veeery loud noises every time it would light, and couldn't fit in many pant pockets. It's 'portable' but I would recommend bringing your big purse... or your trailer.

The Ugly
Like other users I would have problems lighting it quite often. It wasn't really noticeable at first but it got worse much quick. The WISPR 2 seems to be designed to be a fashionable accessory more than a handy, portable vaporizer. I definitely recommend getting a vape, just not this one. Don't buy this.

Slick

Mata del Zinko
Well I'm not so sure about the other reviews haha, but it's pretty slick! Love the design, really simple to use. Could be a touch cheaper but real nice vape!

Excellent quality

Hans Olo
I can't believe this even exists! The Iolite wispr came in a small apple like packaging. It looks very stylish and fits into the palm of your hand. Portable vaporizers are gonna be the next big thing. The only thing I'm worried about is cleaning but it comes with 2 cleaning straws. I can't wait to see what new vaporizers are gonna look like in the future.

unmatched portability

Polarbeer
Loving the portable-ness of this product... no wall plugin or waiting for the unit to charge. I have this in the black colour and it's a great design! Haven't had a problem with the unit yet (2 months), but i would suggest stocking up some butane for the year if you frequent the vaporizer.

Im impressed

Ivy
This vaporizer is the coolest thing I have ever seen. I love not having to deal with charging and it works just like it says on the tin.
Great company to deal with as well.
Thanks

Excellent

Random
Wow, I love the Wispr 2. The vape is amazing. I have to admit I was an iolite original freak, but I've been using only the Wispr since it was released last month. It's fast and really easy to use.

Improvements over the original iolite include a more robust vape, 3 hour butane supply between fill ups, fuel gauge, and instant shut off. I highly recommend the Wispr2.

Položky 110 z celkem 21

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: IOLITE WISPR 2

Jak hodnotíte tento produkt? *