COVID-19: Our warehouse is unaffected. Delivery time is 1 to 3 business days.

IOLITE WISPR 2

Hodnocení:
4.75

2999 kč 3799 kč You save: 800 kč

SKU
ignore-this-26
Newest Version! (2020.08)
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Balance de Poche - On Balance Champion - 500 à 0,01g
Kapesní váha - 500 x 0,1 g
510 kč 680 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 500 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

"Vapor Optimizer" pro IOLITE vaporizéry zvyšuje hustotu páry
IOLITE - "Vapor Optimizer"
510 kč 680 kč

"Vapor Optimizer" je navržen tak, aby zlepšil hustotu páry přidáním 3 extra vyhřívacích kolíků do vyhřívací komory. Protože mají IOLITE vaporizéry poměrně velké komory, toto příslušenství tento prostor koncentruje a zvyšuje poměr extrakce bylin o přibližně 15%.

Používá se s: IOLITE Original a IOLITE WISPR 2.

Tato sítka pro IOLITE vaporizéry sedí do plnící komory a zabraňují částečkám bylin ve vstupu do náustku
IOLITE - Sítka
180 kč 240 kč

Sada 3 sítek z nerezové oceli pro používání v plnící komoře náustku, kde zabraňují v průniku částečkám bylinného materiálu.

Obsahuje:

 • Sítka (3)
 • Podložky pod sítka (3)

Používá se s: IOLITE Original a IOLITE WISPR 2.

Tato jemná sítka blokují i ty nejmenší částečky bylin, aby udržela cestu páry vašeho IOLITE vaporizéru čistou
IOLITE - Jemná sítka
180 kč 240 kč

Sada 6 jemných sítek pro IOLITE Original a IOLITE WISPR 2. Tato sítka se používají stejným způsobem jako standardní sítka, no byla navržena tak, aby zabránila v proniknutí i těm nejmenším částečkám.

Obsahuje:

 • Jemná sítka (6)

Používá se s: IOLITE Original a IOLITE WISPR 2.

Toto je plnící komora (a náustek) pro IOLITE WISPR 2, pokud potřebujete nahradit původní
IOLITE WISPR 2 - Plnící komora
790 kč 1060 kč

Náhradní náustek a plnící komora pro IOLITE WISPR 2 vaporizér.

Obsahuje:

 • Plnící komora (1)
 • Flexibilní slamka (1)

Používá se s: IOLITE WISPR 2.

Funkce

 • Nahřívání butanovým plynem
 • Rychlé nahřívání (30 sekund)
 • Snadné používání
 • Lehký se skládacím náustkem
 • Unikátní design
 • Až do 2,5 hodiny vapování na jedno nabití
 • Vylepšený butanový systém

Pro koho je IOLITE WISPR 2 určen?

Pokud u výběru vaporizéru oceňujete styl a funkčnost, WISPR 2 je skvělou volbou. Má unikátní vnější obal, který je dostupný v množství barev, je výrazný a má příjemný vzhled. Pokud preferujete vapování mimo domova, pak určite oceníte vylepšený butanový systém nahřívání, který zaručuje jemnou, chutnou páru při každém posezení. Protože funguje pouze na butanový plyn, nikdy se nebudete muset obávat o stav baterie nebo hledat zásuvku, ve které byste jej mohli nabít.

Chytrý design

Moderní design WISPR 2 vám umožňuje vidět množství zbývajícího butanu, když jej držíte přímo, co znamená, že ihned zjistíte, že je potřeba jej doplnit. Nikdy se vám tedy nestane, že vám najednou dojde palivo. Další funkcí je skládací silikonový náustek, který lze snadno skrýt, když jej nepoužíváte. Díky tomu si lze WISPR 2 vzít do téměř jakékoliv velké kapsy nebo tašky.

Rapidní nahřívání

WISPR 2 dokáže dosáhnout teplotu 210°C za pouhých 30 sekund, co jej dělá perfektním pro rychlá posezení, kdy prostě chcete co nejdříve vapovat. Jeho výjimečně efektivní butanový systém nahřívání způsobuje, že je okamžitě po nahřátí produkována jemná, hustá pára a vaše byliny budou rovnoměrně vaporizovány.

Působivá výdrž

WISPR 2 trvá pouhých 10 sekund doplnit palivo a po plném doplnění dokáže tento vaporizér vyprodukovat působivé 2,5 hodiny nepřetržité vaporizace. Díky absenci velké baterie je velmi lehký a perfektní, pokud si jej chcete vzít sebou třeba na kempování a festivaly. WISPR 2 nabízí úžasný výkon za nízkou cenu, který určitě ohromí jak začátečníky, tak i pokročilé vapery.

Snadné používání a čištění

Odjímatelný náustek WISPR 2 umožňuje pravidelné a velmi snadné čištění. Protože je vyroben z prémiového silikonu, neporézní vlastnosti tohoto náustku zaručují optimální hygienu. Tento vaporizér mohou používat začátečníci, kteří nemají s vapováním zkušenosti, protože byl navržen tak, aby se jednoduše používal – a opravdu se to ukazuje. Můžete jej zapnout jedním tlačítkem a poté vše, co musíte udělat, je jednoduše počkat 30 sekund na to, než bude dosažena maximální teplota a poté jste připraveni začít vaporizování.

Stylový vzhled

Moderní design je tím, co z WISPR 2 dělá skutečně unikátní vaporizér, který vynikne v davu. Pokud hledáte něco trochu unikátnějšího, než mnoho dnešních jednoduchých přenosných vaporizérů s uniformním lesklým nátěrem, vnější vzor na WISPR 2 je esteticky příjemný a bude vypadat hezky jako dekorace, když jej právě nepoužíváte.

Záruka

Na všechny IOLITE WISPR 2, které prodává MagicVaporizers, se vztahuje 2-letá záruka výrobce, omezená na běžné použití.

IOLITE WISPR 2

In the Box

 • WISPR 2 vaporizér
 • Náustek
 • Pouzdro na nošení
 • Nástroj na údržbu
 • Plnící komora
 • Jemné sítko
 • Čističe na trubky (2)
 • Kryty na náustek (2)
 • Návod k použití
IOLITE WISPR 2

Specifications

Více informací
Velikost: 8,6 x 2,8 x 7,0 cm
Váha: 126 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Butan
Teplota: 210°C
Výrobce: IOLITE
Země výroby: Irsko
Záruka: 2 roky
Prohlížíte si:IOLITE WISPR 2
Vaše hodnocení