COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

IOLITE WISPR 2

2 999 Kč

3 799 Kč Ušetřete 800 Kč

IOLITE WISPR 2 - zahrnuto v soupravě
WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v červené barvě WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v červené barvě v černém WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v červené barvě v hnědé barvě IOLITE WISPR 2 - Included in kit WISPR 2 - nejnovější přenosný vaporizér v modré barvě WISPR 2 - The Newest Portable Vaporizer in Blue
 •  
  Černé
 •  
 •  
 •  

2 999 Kč

3 799 Kč Ušetřete 800 Kč

2 999 Kč

3 799 Kč Ušetřete 800 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství IOLITE WISPR 2 dne 28 čer. 2020.

4.6
Číst 28 Recenze | Napište recenzi

Vaporizér WISPR 2 od společnosti IOLITE je první špičkový vaporizér, které vypadá krásně a také se snadno používá. Hodí se ke všem ostatním designérským předmětem vysoké třídy ve vašem životě a funguje jako sen. Jednoduše ho naplňte aromaterapeutickou směsí dle vašeho výběru, zapněte jej, chvíli počkejte a užívejte si hustou páru přes super-elegantní koncovku. 


Moderní a vylepšený design zajišťuje, že je krásný a efektivnější než předchozí model WISPR. Nakolik je vaporizér WISPR 2 vyrobený výhradně z kvalitních dílů můžete si být jistI, že si vaporizér uchová svou spolehlivost během mnoha let. WISPR 2 má inovativní design, který využívá to nejlepší z druhého bestselleru IOLITE Original - a díky designérské firmě Think Tank ze San Francisca je nejen efektivní, ale také atraktivní.


Dustupný v Černé, Hnědé, Červené, Oranžové a Modré barvě.

Vlastnosti

 • Celkem přenosný
 • Žádné dráty, kabely ani plamen
 • Jednoduché ovládání
 • Malý a lehký
 • Různé barvy
 • Rychlé zahřátí
 

Příslušenství (zahrnuto)

 • Přenosný obal
 • Nástroj na údržbu
 • Uživatelská příručka
 • 2 Nástroj na čištění trubek
 • Plnicí komora
 • Koncové
 • Jemné sítka
 • 2 špičky na koncovku

Úvod

WISPR 2 je nejnovější model od společnosti IOLITE. Využívá vylepšený systém přepravy butanu a koncovku, která je navržena pro vytvoření nejlepšího aroma a hustoty páry při každém použití. Nový gril zařízení umožňuje jednoduše vaporizér WISPR 2 postavit a snadno zkontrolovat hladinu butanu, díky čemuž budete vždy vědět, kdy je potřeba doplnit ho.

 

Díky patentovanému katalytickému zahřívací a termostatu bez plamene dokáže vaporizér WISPR 2 konzistentně vytvářet jemnou a hustou páru. Na jednu plnou dávku butanu můžete tento vaporizér používat nepřetržitě až dvě hodiny! Jako lehký a nenápadný vaporizér vám poskytuje naprostou uživatelskou svobodu. Jde o jednu z nejlepších voleb pro ty, kteří si chtějí vaporizér vzít na místo bez elektřiny, jako například při táboření nebo vícedenní festivalu.

 

Rychlé zahřátí

WISPR 2 je jedním z nejrychlejší přenosných vaporizérů, nakolik optimální teplotu 210 °C dosahuje za méně než 30 sekund! Díky efektivnímu zahřívání butanem okamžitě začíná produkovat bohatší, jemnější a hustší páru než jiné přenosné vaporizéry ve stejné cenové třídě. Sklopná silikonová koncovka je měkká a zcela flexibilní, díky čemuž je její připojení velmi rychlé.

 

Ovládání teploty

Jedním z nejlepších vylepšení vaporizéru WISPR 2 ve srovnání s WISPR je vylepšený systém ventilace a filtrace, který mu umožňuje rychlejší zahřátí a fungování při teplotě vyšší o 20 stupňů. Katalytická konverze probíhá v izolované komoře, díky čemuž může butan zahřát jednotku na optimální teplotu bez nutnosti přijít do kontaktu s aromaterapeutickou směsí. Během průběhu vaporizace se použitý butan vypouští v podobě neškodné vodní páry přes dedikované výstupní ventily.

 

IOLITE Optimizer

IOLITE Optimizer je příslušenství pro vaporizéry IOLITE Original a WISPR 2, které si můžete samostatně zakoupit. Optimizer je inovativní 3 hrotové zařízení, které vložíte do zahřívací komory vaporizéru. 3 kovové hroty slouží k šíření tepla, což umožňuje vaporizéru WISPR 2 dosáhnout požadované teploty výrazně rychleji než běžně. Chcete-li proces vaporizace urychlit, IOLITE Optimizer je pro vás povinností.

 

Záruka

Na všechny vaporizéry Iolite WISPR 2 prodávané společností MagicVaporizers se vztahuje dvouletá záruka výrobce, která je omezena na běžné používání.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce IOLITE
Velikost (délka x šířka x výška) 8,6 x 2,8 x 7,0 cm
Hmotnost vaporizéru 126 g
Styl Černá, hnědá, červená, oranžová nebo modrá
Zdroj napájení Butan
Zahřívací prvek Nerezavějící ocel
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby Irsko
Záruka 2 roky

Recenze položky IOLITE WISPR 2

Průměrné hodnocení:

4.6 Založeno na 28 hodnocení
 • 5 Star
   23
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   2
 • 1 Star
   0

vaping in da office

Ahmad
Since I normally vape in my office, I need a vaporizer that will be equipped with a very quick heating time. This is why my friend suggested that I purchase the Iolite wispr 2. Since purchasing this vaporizer, it has fitted my requirements to the T and I can now enjoy the vape flowing out of the vaporizer.

Cool with Butan gas

Jeff
I tried to do as much research I could about vaporizers before my actual purchase. But after reading and watching reviews for a few hours I understood that the vaporizers Magic offers is all of good quality and high standards. So I basically closed my eyes and just clicked on one of the many good looking vaporizers they offer haha. No not really but at first I was not digging the idea of a butan gas tank so much but I figured that I could give it a try (I like the odd things). And it seems Iolite is the only producer that supplies vaporizers with butan gas tanks? Anyway, Im very satisfied with my choice. So far it has been working perfectly without any issues. Warms up quickly, feels really good and looks really good as well! Nice one!

Coolest vape

Lemontree
Wow, I thought this site was too good to be true when I first see it. "Ships tomorrow", good prices, only good looking vaporz. I gave it a try and Im happy for that! It came delivered as fast as it said. The price was totally worth it. And the vapor look really good! Nobody understands what it is when I walking around with it.
And I ordered the orange one, Orange is new black :)
If you think about buying this vapor, I think you should do it. I have good experience of this and it was 5-6 month since I make my order.
Thank you Magic Vaporizers!

Different in a good way

Stan_
Ok this vape is something different and uncommon. But in a good way I mean that. I have had a IOLITE ORIGINAL for almost a year before I got this one. I was very pleased with it but wanted to upgrade. Really got to like the butan solution so I ordered a Black Wispr :) The best improvement on this compared to the Original is that you can see the butan level on this one. I just hated when I was outdoors with my Original and the gas got empty!
But anyway, this is a really cool and good-working vape! If I had to say one negative thing about it its that its a bit noisy when warming but its no problem really..

I recommend it! Its def a high quality product that delivers!

bargain

pierre
oh yes this is a bargain. this money is nothing in 2016. after i got it and start use it i think no other vaporiser can be this cool ;) i spend a lot of mine time on boats and i there for think this is a perfect salution. people ask me why i walk around with a radio :) i have only good things to say about this, and also about magicvaporizers.com with good delivery times and support. get it your self and you will see:) //pierre

Love them, but reliability and longevity is an issue.

Honker
I have purchased 4 of them now. 2 of the 4 have leaky tanks and will go through a fill in only one session. One of them won't light anymore..... but the tank doesn't leak.
The other one I leave in Hawaii and it is still working well with less use.
I love the portability.....I love that I can walk around with it and nobody knows what it is. It is loud when it's heating, but with the advantage of no batteries and being able to just carry a butane can for refills it's perfect.
If they could improve the reliability of the unit I would give it 5 stars.....But if I have to buy a new one every 6 months due to failures, the shine comes off a bit
I have talked to the manufacturers and they have offered to fix the issues if I send the ones in warranty period back, but I have not done that and that is on me.
For some reason I just keep buying more of them....that may tell you something.

Ok but...

Pat
Everything Was ok, but I didn't recive grinder :(

Always ready to go!

Otto the bus driver
First off, I'd like to say I'm very happy with the overall experience! Easy to deal with and fast shipping! Will buy from again :)

I received my Wispr 2 in the mail today, came well packaged in its shipping box. So far I am really enjoying it. My main intention for the Wispr 2 is for going camping and the cottage, I think it'll fit the bill no problem.

WISPR 2 Review

Indigo
Ups: Heats fast, has butane level indicator, intense, low butane hiss

Downs: kinda pricy, not too great to hold (kinda awkward), thick vapor (depends on preference)

Overall 9.5/10

PS optimizer makes it a little better

Solid buy. Good vape!

McFish
So I know a bit about this. Vaper for long long time.
This vaporizer is the coolest thing I have ever seen. I love not having to deal with charging and it works just like it says on the tin.
Great company to deal with as well.
Thanks

Položky 110 z celkem 28

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: IOLITE WISPR 2

Jak hodnotíte tento produkt? *