COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Kovový Vesmír Grinder

799 Kč
Metal Space Grinder - Onyx Black
Metal Space Grinder - Sharp Grinder Teeth Metal Space Grinder - 4 Pieces Metal Space Grinder - Assembled Metal Space Grinder - In Metallic Blue and Onyx Black Metal Space Grinder - In Metallic Blue Metal Space Grinder - Including spade Metal Space Grinder - Onyx Black
799 Kč
799 Kč

Kovový Grinder od MagicVaporizers je skvělý 4-dílný grinder, který je dokonale přizpůsoben pro všechny aromaterapeutické směsi. Jeho průměr je 4 centimetry, zatímco výška je 4,5 centimetrů - takže jej snadno vejdete do kapsy. Pro zajištění samotného rozdrcení používá kovový grinder ostré kovové zuby ve tvaru diamantu, které zůstanou ostré po celé roky. Horní část produktu je místem, kam vložíte směs na drcení. Odtud padá do dolní části na sítko. Zbytek, který zůstane na sítku lze snadno vyjmout.


Grinder je vyroben technologií CNC z leteckého hliníku, což znamená, že kousky tohoto kovového Grinder spolu dokonale zapadají a zároveň je také lehký (95 g). Magnety v Grinder zajišťují, že se spojí a uzavře, když v něm drtíte materiál nebo ho přenášíte. Pokud jej chcete použít, jednoduše otevřete horní část, přidejte svou směs, zavřete a začněte drtit točením horní části. Poté otevřete a nechte se ohromit výsledkem!


Zahrnuje:  • Čtyřdílný kovový grinder

  • Rydlo pro vyjmutí rezidua

  • Odolný přenosný obalDostupné v Onyx černé a kovové modré.