Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Magic Flight Launch Box

2 799 Kč
Magic Flight Launch Box - New Package 2015
Magic Flight Launch Box Magic Flight Launch Box - Side Magic Flight Launch Box - Scale Magic Flight Launch Box - Including Magic Flight Launch Box - Package Magic Flight Launch Box - Maple Magic Flight Launch Box - Cherry Magic Flight Launch Box - Walnut
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
2 799 Kč
2 799 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Magic Flight Launch Box dne 11 zář. 2019.

4.7
Číst 57 Recenze | Napište recenzi

Magic Flight Launch Box je skvělý první vaporizér, ale své místo si najde i v sbírce zkušených odborníků v této oblasti. Po způsobení počáteční revoluce na trhu přenosných vaporizérů byl následně vylepšený jeho vzhled a také výkon. Nyní si můžete vybrat elegantní původní javorový design nebo si vybrat exkluzivní vzhled třešně nebo ořechu. Prohlédněte si další obrázky a vyberte si Magic Flight Launch Box, který nejlépe vystihuje váš životní styl!


Jako přenosný vaporizér vyrobený v USA s kapacitou 0,5 gramu, který se zahřeje za méně než 5 sekund, je Magic Flight Launch Box jednou z nejlepších voleb pro všechny ty, kteří se snaží z aromaterapeutických směsí vytěžit maximum. Je drobný, ale jeho produkce páry je výjimečná!


Magic Flight Launch Box je vysoce účinný, krásný a osobní, nakolik každý kus je ručně vyrobený ze dřeva. K dispozici je také obsáhlé příslušenství, jako například Napájecí Adaptér 2.1 který si můžete zakoupit na přizpůsobení zkušenosti s používáním vaporizéru Flight.


Pokud si zakoupíte Magic Flight Launch Box od společnosti MagicVaporizers, získáte také doživotní záruku, přičemž si můžete být jisti, že je nejvyšší kvality, jelikož společnost vyrábějící vaporizéry Magic Flight se skutečně zajímá o své zákazníky.

Vlastnosti

 • Přenosný - žádné kabely ani zástrčky
 • Rychlé zahřátí (méně než 5 sekund)
 • Využívá alkalické baterie (žádný butan)
 • Malý (6.5 x 4.5 x 2 cm)
 • Snadné použití
 • Ručně vyrobený v USA
 • Celoživotní záruka

Příslušenství (zahrnuto):

 • Čisticí kartáček
 • „Brčko“ Magic Flight
 • 2 baterie Magic Flight s kryty na baterii (verze Glyph)
 • Nabíječka na AA baterie
 • Pokyny
 • Elastické "cestovní popruhy"
 

Přehled vaporizéru

Od představení na trhu v roce 2010 získával vaporizér Magic Flight Launch Box mnoho chvály od uživatelů a v současnosti jde o jeden z nejlepších přenosných vaporizérů, které jsou na trhu dostupné. Je vyroben ručně a je k dispozici ve třech typech dřeva - javorové, třešňové a ořech. Uvnitř se nacházejí kovové tyče pokryté mědí a dobíjecí baterie. Vaporizér díky tomu efektivně produkuje páru.


Magic Flight Launch Box je nejmenší přenosný vaporizér na světě, který měří pouze 6,3 (Š) x 3,0 (D) x 2,3 (V) cm a váží pouze 57 gramů! Nenechte se však zmást jeho velikostí, protože dvě dobíjecí baterie NIMH jsou více než dost na zahřátí vaší oblíbené aromaterapeutické směsi a uvolnění aroma.

 

Další informace o tom, jak vaporizér Flight používat nejefektivnější, naleznete v oficiální příručce Flight.

Snadné použití

Magic Flight Launch Box se používá snadno: Stačí rozdrtit vaši aromaterapeutickou směs na jemnou konzistenci, zasunout víko na jednu stranu a nasypat směs na jemnou síťku. Následně stačí zavřít víko a do boční část vaporizéru zasunout nabitou baterii a následně si už jen užívat páru.

 
Zařízení můžete připravit, použít a nabít, aniž byste museli čekat, kdy okamžité zahřátí připraví páru. Mezitím stačí Launch Box potřást nebo promíchat.

 
Jedna baterie umožňuje 5 minut nepřetržité vaporizace a jedna kompletní dávka aromaterapie se dá spotřebovat 4 až 8 krát - v závislosti od vašeho použití a vašich preferencí. Launch Box se dá používat dokonce i ve větrném počasí.

 

Ultra rychlé zahřátí

Po vložení hybridní baterie do zahřívacího prvku začne Launch Box vytvářet po 5-10 sekundách páru (v závislosti na nabití baterie). Díky tomu, že ve svém designu využívá infra-červené (IR) záření, si můžete být jisti, že teplo rozkládá rovnoměrně a uchovává ho konzistentní. Teplota je kalibrovaná na 190 °C a je dosažena po 4 sekundách. Po dosažení teploty se spotřebovává pára, přičemž Launch Box nadále monitoruje teplo, aby zůstala během celého užívání kvalita páry stejná.

Údržba

Udržovat váš vaporizér Launch Box čistý je snadné, protože jediné, co musíte udělat, je použít zahrnutý čistící kartáček na očištění sítka mezi jednotlivými použitími, abyste tak zabránili hromadění zbytků.

Záruka

Všechny vaporizéry Launch Boxes zakoupené od společnosti MagicVaporizers získáváte s doživotní zárukou výrobce, která já omezená na štandardní použití. Na dobíjecí baterie se vztahuje záruka 6 měsíců.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Magic-Flight
Velikost (délka x šířka x výška) 6,3 x 3,0 x 2,3 cm
Hmotnost vaporizéru 57 g
Styl Javor, třešeň nebo ořech
Zdroj napájení Lithium-iontová baterie
Zahřívací prvek Nerezavějící ocel
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby USA
Záruka Doživotní

Recenze položky Magic Flight Launch Box

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 57 hodnocení
 • 5 Star
   44
 • 4 Star
   10
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Breath right!

low95
If you only get the life box, it is a sneaky vaporizer. Now if you buy the wall adapter and water pipe whip, it is just as good as any of the big name products out there. You can most certainly taste the variety of strains and actually the MFLB is one of the better vapes for that "connoisseurs"... because its all in the user and his mastery of the Launch Box. Dry your herb a little. Let it get to the slightly crunchy stage. Grind it, to an almost kief consistency... then give it another go. You might be surprised.

Manual transmission

Kigabargy
I have been an avid Launch Box user for many, many years. Comparing the experience of the Box after one or two uses to its fully-automated brethren like the Pax I/II, Atmos, or any other dry-herb vape is like comparing a car with an automatic transmission to one with a manual. The first couple of times you drive a manual is a bumpy, bumpy ride too, until you get the hang of it. It all comes down to proper filling and technique. You NEED to fill the trench with DRY, FINE herb; the drier the better, the finer the better. Like learning how to smoothly drive a manual, you need to -practice- with the Box for a week or two to get the technique down right, and when you do, I guarantee you that the Launch Box will, quite literally, put you into orbit.

One of the top vapes in this price range

Roddas
I have three Magic Flight boxes. I keep different strains in each with a full trench. To get a fine grind, use an electric coffee grinder like the Mr. Coffee. Five seconds or so will do it. Ten seconds and it will be like dust. As for batteries, try the Imedion brand rather than generic rechargeables. These are similar to what MF supplies and they last a long, long time. The MFLB is a very good product.

So far so good

Andrew
After several days of anticipation, my Launch Box arrived earlier today and I am very impressed with it. I love the small, discrete, natural looking design and I also like the nice words about love on the back. It's totally silent and leaves no odor behind, which, for a first-time vaporizer owner, is very nice.

After trying out the Box with a couple friends, I'm amazed at how effective this little thing was. Between the amazing efficiency and all the other nice qualities (no smell, no smoke, healthier), Good bye smoking!

Good if used correctly

Cleanox
To be honest, Magic Flight Launch Box is very hit or miss and recommending it isn’t easy. It’s a decent choice if you’re looking for a portable vape that’s affordable. As a result, the 109 € price tag can be pretty alluring. However, elegant, powerful, and versatile vaporizers that produces thick, flavorful vapor do come with a price. You might be able to find better options. But again, let’s not forget that you’ll be paying a lot more. Overall, it’s a pretty good device.

Stealthy and powerful

irahack
I love my MF Box very much because it grants me the freedom to openly walk around my town and enjoy the delicious herbs that I love most without anyone else being the wiser to it. Can't do that sort of stuff with a bic! I just can't get over how well it fits in my hand.....so concealable and low key. I love it! I gotta hand it to this vape....it works well. It gets the job done. Had the best session in my life with the little LB this weekend. Some buddies and I hiked up a trail to overlook our town. The sights and the vapors made it one of the best session so far using the LB..

TO ANYONE LOOKING FOR A GOOD PORTABLE VAPE: GET THIS ONE!!

<3 Simple
I have not tried a large number of vapes. But if my experience with the Vapir NO2 is like any of the rest, then I say again: JUST BUY THE LAUNCH BOX, and save yourself the money and grief. The Launch Box has nothing to fail! No switches, no electronics. It’s as simple a design as can be. You push the battery into the box to make contact, and the screen heats up in 5sec. I’m used to taking large draws, and the Box satisfies. You can take as little or as much as you want. Flip the box over, give it a shake, flip it back over and tap the contents back into the trench, and yer ready for another puff.

Learn the technique

McLovin
I’ve had mine for a while. My technique was poor. My herbs were not well ground. And the batteries failed. I attempted to use it again recently due to health concerns, and the quality is incomparable. Technique is everything. Do not rush while using it. The manual that I did not previously read gives excellent detail on how to use it. Patience, though. Finely ground herb is best. The instructions to turn, tumble, and tap are important. And cleaning the trench is a must. And my battery charging situation was remedied by plugging a wall adapter into the charger included. The hits are great now.

Slow and steady wins the race

Dustinbo
Pics and videos do not do this thing justice -- it is ridiculously small -- I'm talking miniscule. I have run one trench so far and I think that it definitely lives up to my expectations. I love this thing. I'm sitting in my office and I've been on the same battery for about 11 or 12 solid draws. I think there are a few more in there. I have got to say, this thing is super efficient. Slow and steady wins the race for Minnie (my launch box's new name -- I think it's fitting). Minnie and I have spent the last 2 days together...and I am in love. This thing is great!

Not for beginners

Babuchito
I just got one of these, and although it has a learning curve, it’s a great little vape. You need to have your herb ground fine, and although its small, and doesn’t make huge clouds of vapor, after a few tokes you will be stoned. Excellent design, clever battery and screen, small and discrete, and comes with everything you need. It has its ups and downs but once you get used to how it works, it works pretty well. Not sure if I would recommend it though.

Položky 110 z celkem 57

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Magic Flight Launch Box

Jak hodnotíte tento produkt? *