Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Magic Flight Launch Box

2 900 Kč
Magic Flight Launch Box - New Package 2015
Magic Flight Launch Box - přenosný vaporizér poháněn baterií Magic Flight Launch Box - třešňový design Magic Flight Launch Box - Small Box Magic Flight Launch Box - ořechový design Magic Flight Launch Box - Included Accessories Třešeň, zázvor, ořech Magic Flight Launch Box - New Package 2015
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
2 900 Kč
2 900 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Magic Flight Launch Box dne 15 Mar. 2018.

4.7
Číst 47 Recenze | Napište recenzi

Magic Flight Launch Box je skvělý první vaporizér, ale své místo si najde i v sbírce zkušených odborníků v této oblasti. Po způsobení počáteční revoluce na trhu přenosných vaporizérů byl následně vylepšený jeho vzhled a také výkon. Nyní si můžete vybrat elegantní původní javorový design nebo si vybrat exkluzivní vzhled třešně nebo ořechu. Prohlédněte si další obrázky a vyberte si Magic Flight Launch Box, který nejlépe vystihuje váš životní styl!


Jako přenosný vaporizér vyrobený v USA s kapacitou 0,5 gramu, který se zahřeje za méně než 5 sekund, je Magic Flight Launch Box jednou z nejlepších voleb pro všechny ty, kteří se snaží z aromaterapeutických směsí vytěžit maximum. Je drobný, ale jeho produkce páry je výjimečná!


Magic Flight Launch Box je vysoce účinný, krásný a osobní, nakolik každý kus je ručně vyrobený ze dřeva. K dispozici je také obsáhlé příslušenství, jako například Napájecí Adaptér 2.1 který si můžete zakoupit na přizpůsobení zkušenosti s používáním vaporizéru Flight.


Pokud si zakoupíte Magic Flight Launch Box od společnosti MagicVaporizers, získáte také doživotní záruku, přičemž si můžete být jisti, že je nejvyšší kvality, jelikož společnost vyrábějící vaporizéry Magic Flight se skutečně zajímá o své zákazníky.


Vlastnosti

 • Přenosný - žádné kabely ani zástrčky
 • Rychlé zahřátí (méně než 5 sekund)
 • Využívá alkalické baterie (žádný butan)
 • Malý (6.5 x 4.5 x 2 cm)
 • Snadné použití
 • Ručně vyrobený v USA
 • Celoživotní záruka

Příslušenství (zahrnuto):

 • Čisticí kartáček
 • „Brčko“ Magic Flight
 • 2 baterie Magic Flight s kryty na baterii (verze Glyph)
 • Nabíječka na AA baterie
 • Pokyny
 • Elastické "cestovní popruhy"
 

Přehled vaporizéru

Od představení na trhu v roce 2010 získával vaporizér Magic Flight Launch Box mnoho chvály od uživatelů a v současnosti jde o jeden z nejlepších přenosných vaporizérů, které jsou na trhu dostupné. Je vyroben ručně a je k dispozici ve třech typech dřeva - javorové, třešňové a ořech. Uvnitř se nacházejí kovové tyče pokryté mědí a dobíjecí baterie. Vaporizér díky tomu efektivně produkuje páru.


Magic Flight Launch Box je nejmenší přenosný vaporizér na světě, který měří pouze 6,3 (Š) x 3,0 (D) x 2,3 (V) cm a váží pouze 57 gramů! Nenechte se však zmást jeho velikostí, protože dvě dobíjecí baterie NIMH jsou více než dost na zahřátí vaší oblíbené aromaterapeutické směsi a uvolnění aroma.

 

Další informace o tom, jak vaporizér Flight používat nejefektivnější, naleznete v oficiální příručce Flight.

Snadné použití

Magic Flight Launch Box se používá snadno: Stačí rozdrtit vaši aromaterapeutickou směs na jemnou konzistenci, zasunout víko na jednu stranu a nasypat směs na jemnou síťku. Následně stačí zavřít víko a do boční část vaporizéru zasunout nabitou baterii a následně si už jen užívat páru.

 
Zařízení můžete připravit, použít a nabít, aniž byste museli čekat, kdy okamžité zahřátí připraví páru. Mezitím stačí Launch Box potřást nebo promíchat.

 
Jedna baterie umožňuje 5 minut nepřetržité vaporizace a jedna kompletní dávka aromaterapie se dá spotřebovat 4 až 8 krát - v závislosti od vašeho použití a vašich preferencí. Launch Box se dá používat dokonce i ve větrném počasí.

 

Ultra rychlé zahřátí

Po vložení hybridní baterie do zahřívacího prvku začne Launch Box vytvářet po 5-10 sekundách páru (v závislosti na nabití baterie). Díky tomu, že ve svém designu využívá infra-červené (IR) záření, si můžete být jisti, že teplo rozkládá rovnoměrně a uchovává ho konzistentní. Teplota je kalibrovaná na 190 °C a je dosažena po 4 sekundách. Po dosažení teploty se spotřebovává pára, přičemž Launch Box nadále monitoruje teplo, aby zůstala během celého užívání kvalita páry stejná.

Údržba

Udržovat váš vaporizér Launch Box čistý je snadné, protože jediné, co musíte udělat, je použít zahrnutý čistící kartáček na očištění sítka mezi jednotlivými použitími, abyste tak zabránili hromadění zbytků.

Záruka

Všechny vaporizéry Launch Boxes zakoupené od společnosti MagicVaporizers získáváte s doživotní zárukou výrobce, která já omezená na štandardní použití. Na dobíjecí baterie se vztahuje záruka 6 měsíců.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Magic-Flight
Velikost (délka x šířka x výška) 6,3 x 3,0 x 2,3 cm
Hmotnost vaporizéru 57 g
Styl Javor, třešeň nebo ořech
Zdroj napájení Lithium-iontová baterie
Zahřívací prvek Nerezavějící ocel
Způsob přesouvání páry Přímá spotřeba
Země výroby USA
Záruka Doživotní

Recenze položky Magic Flight Launch Box

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 47 hodnocení
 • 5 Star
   38
 • 4 Star
   7
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

awesome

bgeezy
got this a few days ago...(I ordered it tuesday and it came on friday so super fast delivery!) and it is amazing. it's almost scary how well it works. The only downside are the batteries, I'm not a huge fan of that whole...thing haha but yeah it works really well, it's incredibly discrete (there is virtually no smell) and I definitely feel like I'll get my money's worth. Also the lifetime warranty thing was pretty much what convinced me to take the plunge and buy it, hey...I like security, what can I say.

good vaporizer in the first instance

Adam
For those people that want a good vaporizer in the first instance, they should go for the Magic flight launch box like me. I can honestly say that the kind of smok emanating from this vaporizer is unseen in the many products that you can currently find in the market. This is the cherry pick of all the vaporizers in the current scenario.

Coool ish!

Don J
What the heeell is this!? :) Was my first thought when looking at this. Is it even a vaporizer?? After reading about it and watching a video review I decided to give it a try! Everything I heard about it just made me more and more interested. And Im happy I ordered it! It is really fun using this vaporizer. The absolut best thing about this "MFLB" is the size, amazingly small!!

for life!

pablo
this comes wit lifetime garantie which is the best about this one. I have this, another portable and a station one. I think every tru vaporlover should have this. its a great little thing. very very easy to use and never no trouble wit it. also I must say magicvaporizers.com seems very very serious busness. super quik delivery!! thank you so much!! and anybody want to buy this vaporizer do it, its for life!!!

This is it!

Dragonfly
I cant understand how I could have not seen this vape before, I started using vaporizers like 1 year ago, but completely missed this piece. very nice design and quality, works very vell too, no problems at all. the best about this site I think is that they show how much time is left before the vape can be shipped if bought! So you dont need to stress about anything here, this my third time bying from here and I always got my deliveries on the time written. Magic :)

and yeah, now that I got this Magic Flight box I never use my other vapes anymore

Get it!!

Kamil
I think everybody should have one of these! Its like the iphone of vapors! Works just as fine as others but the looks of this vape is just too good to be true :) I got two friends to buy their own MFLBs after seeing mine :)

And I think magicvaporizers.com has the best price on these? Anyway they dont charge extra for shipping which is great. And the shipping time was basically a nights sleep haha!

So..The best vaporizer at the best vaporizer-site! Need I say more??

Rock on !

Rocky
First I will say that MagicVaporizers.Com deserves an applause! Best place on net for vapes.

Ok. This one is my favourite vape. I actually have two; one maple and also one walnut that I just purchased. The maple Ive had for over a year now. Works fine, the maple I just got it and its like a dream version of the maple one :) this is a great innovation really... If you consider yourself a VAPER then you need to have one of these :) If I must say something negative about them its the battery time but really no problem at all... And for this price too, no wonder its called the king of vapes..!!

Does the job

Finland=WC
After ordering my second MFLB through Magicvaporizer, I've decided to leave a review, as I know how valuable they are to someone looking to buy their first vaporizer/and or MFLB. I own the maple edition, as well as the premium walnut, and I have to say there is only a minor difference in the two, with the premium walnut edition being the more efficient model (no disrespect to the maple version, the walnut version just tastes better, and with a more efficient golden trench). With that being said, I have been a user of many types of vaporizers (Pax, DaVinci Ascent, Deluxe Daddy, Atmos) and I have to say that the MFLB is my personal favourite, as it is by the far the most convenient, and while the vapor quality isn't a 10/10, I would give it a solid 8/10.

It took me a few days to get the technique down, and I was fortunate to have been introduced to the MFLB from a close friend, and had the opportunity to "try before I buy," and I was instantly in love; enough to have purchased two of them, just in case.

All in all, this vaporizer is perfect on many levels, and I have been the individual in the beginning who thought that the price is too steep for what you're getting, however, if you factor in the hand-made and lifetime warranty aspect (excluding the screen), then the price looks reasonable.

Magical

Stonehenge
Hand crafted, wooden and natural, smooth vapor ( even without the stem ) and is the perfect vape for a new-age hippie like me who likes to keep it simple :)

Not satisfied

elima
PROS:
Very beautiul, small and sly vape.
Good vapour, efficient

CONS:
For the amount of money I spent on this vape and additional battery kits, I feel ripped off. The batteries cost a lot, they take 7 hours to charge, and only last 5-6 minutes, or 10 minutes at most. That is very disappointing because I use a lot, thus, this product is only designed for MINIMAL use and NOT DAILY USE unless you buy the power cord, which costs a fortune.

I definitely feel that the Magic Flight company is taking advantage of its customer base by producing lower-than-expected-quality batteries, and by overpricing them.
As a budgeted person, I prefer to spend that money elsewhere than to replace batteries every 3 months.

Položky 110 z celkem 47

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Magic Flight Launch Box

Jak hodnotíte tento produkt? *