Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Magic Flight - Napájecí Adaptér 2.1

2 069 Kč
Magic Flight - napájecí adaptér 2.1
Magic Flight - Napájecí Adaptér 2.1 Magic Flight - Napájecí Adaptér 2.1 Magic Flight - Napájecí Adaptér 2.1 Magic Flight - Napájecí Adaptér 2.1
2 069 Kč
Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...

Napájecí adaptér Magic-Flight 2.1 ukončí vaši potřebu používat baterie a při připojení do zástrčky na stěně nebo v autě je nevyčerpatelným zdrojem energie. Poskytuje stabilní napájení pro dokonalé a konzistentní používání s vaporizérem Launch Box.


Integrovaný otočný ovladač nabízí úplnou kontrolu nad vaporizací, jelikož můžete vaporizér Box používat se širokým spektrem nastavení teploty. Dokáže fungovat při nižších teplotách pro vaše aromaterapeutické směsi a vyšších teplotách pro vaporizací pomocí hadice vodní dýmky koncetrátových podložek. Nový design zástrčky ve stylu banánu efektivně zapadá ke všem generacím vaporizéru Launch Box a po připojení nabízí spolehlivý zdroj energie. Energie se do vašeho vaporizéru Launch Box dostává pomocí snadno stlačitelného tlačítka se na konci nabíječky, díky čemuž je vaporizace pomocí vaporizéru Launch Box ještě lehčí.


Stejně jako vždy poskytuje na napájecí adaptér Magic Flight 2.1 i v tomto případě společnost Flight doživotní záruku.