COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Puffco Plus V2

Hodnocení:
4.45

2399 kč 2699 kč Ušetřili jste: 300 kč

SKU
SKU2900
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 500 x 0,1 g
500 kč 660 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 500 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Puffco Plus V2 vlastnosti

 • Pouze na koncentráty (vosk nebo olej)
 • Úžasná chuť
 • Rychlé nahřívání
 • Malý a stylový
 • Indikátor světla
 • Dva provozní režimy
 • Vestavěný nástroj na nakládání

Pro koho je Puffco Plus V2 určen?

Pokud vás baví vapování koncentrátů, bude těžké najít lepší vape než Puffco Plus V2. Hlavními vylepšeními pro V2 jsou re-designovaný rozšiřitelný náustek a vylepšená baterie, ale pro zlepšení pohodlí bylo provedeno mnoho malých upgradů.

Je vzácné najít malý vape, který produkuje tak chutnou páru a zároveň je stále tak snadno použitelný. Jak veteráni, tak začátečníci v oblasti vapingových koncentrátů si užijí jednoduchost a promyšlené funkce Puffco Plus V2. Poskytuje dokonalou kombinaci chuti páry a utajení pro použití doma nebo venku.

Rozšířitelný náustek

Náustek Plus V2 má neobvyklý tvar přesýpacích hodin, který se příjemně používá a slouží také jako nástroj na nakládání. Nástroj na nakládání můžete rozšířit stisknutím dolů na špičce náustku, což usnadňuje nakládání koncentrátů, i když nejste doma.

Nástroj na nakládání sedí přímo pod náustkem a nad nahřívací komorou, aby zajistil důkladné zahřátí vašich koncentrátů jak kondukčním, tak konvekčním teplem.

Ovládání jedním tlačítkem

Pokud jde o vapovací pera, klíčem je jednoduchost. Puffco Plus V2 je vybaven jednoduchým ovládacím systémem s jedním tlačítkem, který je intuitivní a snadno použitelný. Několikanásobním klepnutím na stejné tlačítko můžete vaporizér aktivovat a procházet všemi jeho nastaveními.

Klepnutím na tlačítko pětkrát jej aktivujete, klepnutím na tlačítko čtyřikrát změníte nastavení teploty, stisknutím tlačítka během inhalování (max. 8 sekund) nebo dvojím klepnutím spustíte režim „sesh“ pro generování 12 sekund kontinuální páry. Po dokončení deaktivujte jednotku opětovným klepnutím na tlačítko pětkrát.

Světelný indikátor vás informuje, jaké nastavení teploty jste zvolili pomocí následujícího systému barev:

 • Zelená – 304 °C
 • Modrá – 343 °C
 • Bílá – 382 °C

Pokud je světlo červené, je čas nabít baterii.

Keramická nahřívací komora bez cívky

Keramická komora Puffco Plus V2 je bez cívky a je navržena, aby pojmula velké množství koncentrátu (až 0,3 g) při rovnoměrném zahřívání, což má za následek chutnou páru při každém potáhnutí.

Díky této konstrukci trvá Plus V2 dosažení teploty nahřívání o něco déle než u jiných koncentrátových vaporizérů. Bude však také produkovat páru, která je jemnější a chutnější než pára, kterou produkují vaporizéry, které se primárně zaměřují na rychlost a hustotu páry.

Pamatujte, že keramická nahřívací komora se může opotřebovat v závislosti na tom, jak ji používáte a jak často ji čistíte. Pokud plánujete časté používání, doporučujeme dokoupit další nahřívací komoru, abyste byli připraveni pro případ, že ji budete muset vyměnit.

Vylepšená baterie

Puffco Plus V2 je vybaven baterií o kapacitě 520 mAh, která je navržena pro vapování koncentrátů. Je to o 15% více než u Puffco Plus V1, což je dost na 30 až 50 potáhnutí. Dodává se s USB nabíječkou, která zařízení nabije přibližně za 35 minut. Kontrolka nabíječky bude během nabíjení červená a po dokončení zelená.

Snadno se čistí

Protože nahřívací komora Puffco Plus V2 je vyrobena z keramiky, lze ji snadno čistit. Součástí jednotky jsou čtyři vatové tampony, které usnadňují setření veškerých zbytků. Náustek i nástroj na nakládání (po odstranění silikonové špičky) lze vyčistit namočením na několik hodin do isopropylalkoholu.

Chcete-li pícku vyčistit, můžete odstranit téměř všechny zůstávající zbytky spuštěním režimu „sesh“, takže je prakticky samočisticí. Aby nedošlo k ucpání, měli byste alespoň jednou po každém použití spustit režim „sesh“.

Záruka

Všechny Puffco Plus V2 vaporizéry, který jsou prodávány MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Puffco, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 1-roční záruka na vady výrobce pro elektronickou základnu a 1-měsíční záruku na nahřívací komoru.

Puffco Plus V2

In the Box

 • Puffco Plus V2 vaporizér
 • USB nabíječka
 • Rukojeť
 • Vatové tampony (4)
 • Návod k použití
Puffco Plus V2

Specifikace

Více informací
Velikost: 13,3 x 1,3 cm
Váha: 58 g
Vyhřívání: Hybridní (konvekční+kondukční)
Čas zahřívání: 12 sekund
Zdroj energie: Baterie (520 mAh)
Teplota: 304 °C až 382 °C
Výrobce: Puffco
Záruka: 1 rok (1 měsíc na nahřívací komoru)
Země výroby: Čína
Prohlížíte si:Puffco Plus V2
Hodnocení