Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér Fenix

2 300 Kč

2 649 Kč Ušetřete 349 Kč

Fenix Vaporizer
Fenix Vaporizer Fenix Vaporizer - Top Fenix Vaporizer - Size Fenix Vaporizer - Mouthpiece Fenix Vaporizer - Included
 •  
 •  
 •  

2 300 Kč

2 649 Kč Ušetřete 349 Kč

2 300 Kč

2 649 Kč Ušetřete 349 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér Fenix dne 17 Jan. 2018.

4.3
Číst 6 Recenze | Napište recenzi

Další specialita od Weecke Technology je Fenix Vaporizer, který přichází nabitý funkcemi. Stane se tak v budoucnu nejoblíbenějším vaporizérem do ruky ze všech vaporizérů. Fenix má pevnou stavbu, je elegantní, stylový a nabízí i přes svou kompaktnost mnoho možností. Hodí se do dlaně, je tak vhodný na cestování.


Fenix Vaporizer je navržen s patentovaným konvekčním systémem zahřívání, který zajistí vynikající vdechování, abyste si mohli své suché bylinky vychutnat. Vaporizér má čtyři nastavení teploty a přehledný LED displej, který se nachází na horní části jednotky a zobrazuje teplotu, kterou jste si vybrali. Můžete si vybrat teplotu od 170°C do 210°C. Při vybírání teploty vám zelené světélko ukazuje teplotu 170°C, modré 180°C, fialové 190°C a červené 210°C. Stojí vás to jen jeden dotyk na tlačítku, kterým si nastavíte vaši oblíbenou teplotu, a následně se jednotka za 30 sekund nahřeje. Užít si můžete také inteligentní identifikační modul vaporizéru Fenix, který vám umožní vybrat si mezi dvěma režimy a získat tak požadovanou chuť a hustotu páry při vdechování. Režím Soft nabízí více chutí a režim Enhanced zase hustší páru.

Vaporizér je k dispozici v černé barvě.

Nejdůležitější funkce

Fenix přichází s množstvím funkcí, které vám umožní vychutnat si vdechování a špičkový výkon. Patří mezi ně:

 • Paralelní konvekční technologie
 • Prémiová komora se vzduchovou ohřívací (konvekční) technologií
 • Inteligentní identifikační modul (okamžitá pára)
 • Inteligentní ochrana nehořlavého snímače
 • Rozměr: 11,0 x 2,8 x 5,8 cm
 • 4 možnosti nastavení výšky teploty
 • Doba zahřátí: 20 - 30 sekund
 • 5-minutové bezpečnostní auto vypnutí
 • 2 inhalační režimy: Enhance a Soft
 • Ochrana: ochrana proti zatížení, ochrana proti nadměrnému proudění / zkratu, ochrana před přehřátím, ochrana proti vysokému proudu, ochrana proti chybě snímače
 • Kapacita baterie: 2200mAh
 • Typ baterie: LG lithiová baterie třídy A

 

Co se dá nemilovat na přenosném vaporizéru, který má velkou komoru na bylinky, zahřeje se za pár sekund, umožní vám vybírat si ze čtyř nastavení teploty a dodáváme ho s kapslí vosku, abyste si ho mohli ještě více užít?
 
Fénix vám všechno tohle nabízí. Nabízí vám dokonce více. Je to vaporizér kapesní velikosti od Weecke Technology, který můžete s sebou nosit všude, kam jdete. Fenix je elegantní, stylový, všestranný a není drahý. Používá patentovaný konvekční zahřívací systém, který vám umožní vychutnat si vdechování suchých bylinek co nejefektivněji. Plně izolovaná vzduchová cesta vpouští vzduch přímo do komory, takže se rychle zahřeje a vytvoří čisté chutě za velmi krátký čas. Fenix potřebuje na zahřátí pouze 20-30 sekund.

 

Balení obsahuje

• Náustek
• Nádobku na vosk a olej
• Čisticí kartáček
• Nástroj k použití vosku
• USB nabíječku
• Sítka a silikonové kroužky

 

Nastavení teploty

Jak jsme již zmínili, Fenix má čtyři nastavení teploty, ze kterých si můžete vybírat. Na vrchu odpařovací jednotky najdete jasné LED světlo, které zobrazuje vámi vybrané nastavení teploty. Každé nastavení má jinou barvu. 

 

 • Zelená: 170°C
 • Modrá: 180°C
 • Fialová: 190°C
 • Červená: 210°C

 

Chcete-li Fenix vaporizér vypnout nebo zapnout, potřebujete rychle stisknout multifunkční tlačítko pětkrát po sobě během 2 sekund. Tlačítko se nachází na boku jednotky. LED světlo třikrát blikne a pak se Fenix zahřeje na teplotu, kterou jste na něm naposledy nastavili. Chcete-li teplotu změnit, rychle stiskněte multifunkční tlačítko dvakrát po sobě. Fenix se následně přepne na následující vyšší teplotní stupeň a vrátí se zpět na nejnižší teplotní úroveň. 

 

Režimy zahřívání

Fenix Vaporizer má dva režimy zahřívání/inhalace - režim Enhance a Soft. Rychlost, jakou bliká světlo, když je aktivován režim, vám umožní rozlišit, jaký režim je vybrán. Při režimu Soft LED bliká pomalu a při Enhanced režimu bliká rychleji.
 
Velká komora na bylinky z nerezové oceli je umístěna pod vyjímatelným náustkem a vejdou se do ní až tři gramy sušených bylinek. Nahřeje se za pár vteřin. Jediným negativem Fenix Vaporizer je, že LED světlo není přes den dostatečně viditelné.

 

Přizpůsobivost

Fenix vaporizér je dodáván s kapslí na koncentrát, což znamená, že zařízení se dá použít i se suchými bylinkami i s koncentráty. Takto si můžete užít aromatické směsi/příchutě i z jiných materiálů.
 
Náustek pro Fenix Vaporizer je odolný vysokým teplotám. Nezměkne ani tehdy, když se zahřeje na nejvyšší teplotu. Jednotka má zabudovanou baterii a nabíjí se přes mikro-USB. Fenix je v rámci své třídy vynikající volbou. Je kompaktní, lehoučký, snadno se přenáší, má dlouhou životnost baterie a je dobře izolován.

 

Záruka

Všechny Fenix veporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 2-letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Weecke
Velikost (délka x šířka x výška) 2,8 x 5,8 x 11,1 cm
Hmotnost vaporizéru 134,5 g
Styl Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Vaporizér Fenix

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 6 hodnocení
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Excellent budget vaporizer.

Michal
Just to clarify, "Enhanced Mode" adds 5 degrees Celsius to whatever setting you're using.
The chamber holds 0.2g of material when you pack it loosely and 0.35g if you pack it very tightly (not recommended for convection vaporizers).
The vaporizer is very nice overall and provides above average quality vapor. It's easy to set up and use. Great value for money in my opinion. Battery life is good for solo use but heavily lacking for group sessions - if the manufacturer was to feature a removable battery in the next revision, it would make for a much more versatile product.

Good solo vape for on-the-go vaping.

Michal
Exceptional value, however the battery capacity is way too low for a group sesh. Otherwise it does its job perfectly. I wish it came with the glass mouthpiece tip which can be found on the Puri5 Titanic 2.

Versatality takes it all

Aran1986
Not all the vaporizer in this range allows usage of dry as well as concentrate but this one does. The mouth piece doesn’t soften up at its highest temperature and at the user end cool air is received. The LED indicators are good to examine the temperature and set then according to the need. The charging us quick and the battery lasts long. The safety protection is one of the bonus features of this product. It never overcharges or over discharges. A good product to buy from MagicVaporizers.

Warms up really quick

Sampeatent65
The vaporizer is very inexpensive with all these functionalities and included accessories. It warms us quickly and doesn’t let you wait for long. The herbs flavours are absorbed well in the vapours. It looks stylish and is also very sleek. The 4 presents of temperature are easy to observe with that LED display unit as the colour changes with each temperature setting. Easy to use and maintain and a good battery life too. I will recommend it if you don’t want to invest too much money. Its best in class vaporiser.

Best for steathy vaping

Hyped
Have been using vaporizers for 2 years now. Always wanted a potable and stealthy vape, and my prayers were answered in the form of this vaporizer. This sleek and stylish vaporizer has given me a new out worldly scope to vape and chill. I can go out and carry this along with be as the battery is giving me good backup. It also doesn’t cost more so even if you are using a heavy duty vaporizer, you can get this one for on the go experience. Its surely recommended by me.

Full marks for portability

Gregori
Portability is one of the major issues when people are buying products now-a-days. But this vaporizer is so portable that I can give it 10 on 10 for portability. The LED indicators are precise as per the pre-set temperatures. Its sleek, light weight and has a good battery life and the silicone mouthpiece has a good insulation to heat. It heats up quickly to deliver good flavoured and dense vapours in a matter of seconds. I like the fact that is inexpensive too. A good product worth buying.

položek: 6

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér Fenix

Jak hodnotíte tento produkt? *