Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér Fenix

2 199 Kč

2 649 Kč Ušetřete 450 Kč

Fenix Vaporizer
Fenix Vaporizer Fenix Vaporizer - Top Fenix Vaporizer - Size Fenix Vaporizer - Mouthpiece Fenix Vaporizer - Included
 •  
 •  
 •  
 •  

2 199 Kč

2 649 Kč Ušetřete 450 Kč

2 199 Kč

2 649 Kč Ušetřete 450 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér Fenix dne 11 zář. 2019.

4.4
Číst 17 Recenze | Napište recenzi

Další specialita od Weecke Technology je Fenix Vaporizer, který přichází nabitý funkcemi. Stane se tak v budoucnu nejoblíbenějším vaporizérem do ruky ze všech vaporizérů. Fenix má pevnou stavbu, je elegantní, stylový a nabízí i přes svou kompaktnost mnoho možností. Hodí se do dlaně, je tak vhodný na cestování.


Fenix Vaporizer je navržen s patentovaným konvekčním systémem zahřívání, který zajistí vynikající vdechování, abyste si mohli své suché bylinky vychutnat. Vaporizér má čtyři nastavení teploty a přehledný LED displej, který se nachází na horní části jednotky a zobrazuje teplotu, kterou jste si vybrali. Můžete si vybrat teplotu od 170°C do 210°C. Při vybírání teploty vám zelené světélko ukazuje teplotu 170°C, modré 180°C, fialové 190°C a červené 210°C. Stojí vás to jen jeden dotyk na tlačítku, kterým si nastavíte vaši oblíbenou teplotu, a následně se jednotka za 30 sekund nahřeje. Užít si můžete také inteligentní identifikační modul vaporizéru Fenix, který vám umožní vybrat si mezi dvěma režimy a získat tak požadovanou chuť a hustotu páry při vdechování. Režím Soft nabízí více chutí a režim Enhanced zase hustší páru.

Vaporizér je k dispozici v černé barvě.

Nejdůležitější funkce

Fenix přichází s množstvím funkcí, které vám umožní vychutnat si vdechování a špičkový výkon. Patří mezi ně:

 • Paralelní konvekční technologie
 • Prémiová komora se vzduchovou ohřívací (konvekční) technologií
 • Inteligentní identifikační modul (okamžitá pára)
 • Inteligentní ochrana nehořlavého snímače
 • Rozměr: 11,0 x 2,8 x 5,8 cm
 • 4 možnosti nastavení výšky teploty
 • Doba zahřátí: 20 - 30 sekund
 • 5-minutové bezpečnostní auto vypnutí
 • 2 inhalační režimy: Enhance a Soft
 • Ochrana: ochrana proti zatížení, ochrana proti nadměrnému proudění / zkratu, ochrana před přehřátím, ochrana proti vysokému proudu, ochrana proti chybě snímače
 • Kapacita baterie: 2200mAh
 • Typ baterie: LG lithiová baterie třídy A

 

Co se dá nemilovat na přenosném vaporizéru, který má velkou komoru na bylinky, zahřeje se za pár sekund, umožní vám vybírat si ze čtyř nastavení teploty a dodáváme ho s kapslí vosku, abyste si ho mohli ještě více užít?
 
Fénix vám všechno tohle nabízí. Nabízí vám dokonce více. Je to vaporizér kapesní velikosti od Weecke Technology, který můžete s sebou nosit všude, kam jdete. Fenix je elegantní, stylový, všestranný a není drahý. Používá patentovaný konvekční zahřívací systém, který vám umožní vychutnat si vdechování suchých bylinek co nejefektivněji. Plně izolovaná vzduchová cesta vpouští vzduch přímo do komory, takže se rychle zahřeje a vytvoří čisté chutě za velmi krátký čas. Fenix potřebuje na zahřátí pouze 20-30 sekund.

 

Balení obsahuje

• Náustek
• Nádobku na vosk a olej
• Čisticí kartáček
• Nástroj k použití vosku
• USB nabíječku
• Sítka a silikonové kroužky

 

Nastavení teploty

Jak jsme již zmínili, Fenix má čtyři nastavení teploty, ze kterých si můžete vybírat. Na vrchu odpařovací jednotky najdete jasné LED světlo, které zobrazuje vámi vybrané nastavení teploty. Každé nastavení má jinou barvu. 

 

 • Zelená: 170°C
 • Modrá: 180°C
 • Fialová: 190°C
 • Červená: 210°C

 

Chcete-li Fenix vaporizér vypnout nebo zapnout, potřebujete rychle stisknout multifunkční tlačítko pětkrát po sobě během 2 sekund. Tlačítko se nachází na boku jednotky. LED světlo třikrát blikne a pak se Fenix zahřeje na teplotu, kterou jste na něm naposledy nastavili. Chcete-li teplotu změnit, rychle stiskněte multifunkční tlačítko dvakrát po sobě. Fenix se následně přepne na následující vyšší teplotní stupeň a vrátí se zpět na nejnižší teplotní úroveň. 

 

Režimy zahřívání

Fenix Vaporizer má dva režimy zahřívání/inhalace - režim Enhance a Soft. Rychlost, jakou bliká světlo, když je aktivován režim, vám umožní rozlišit, jaký režim je vybrán. Při režimu Soft LED bliká pomalu a při Enhanced režimu bliká rychleji.
 
Velká komora na bylinky z nerezové oceli je umístěna pod vyjímatelným náustkem a vejdou se do ní až 0,3 gramy sušených bylinek. Nahřeje se za pár vteřin. Jediným negativem Fenix Vaporizer je, že LED světlo není přes den dostatečně viditelné.

 

Přizpůsobivost

Fenix vaporizér je dodáván s kapslí na koncentrát, což znamená, že zařízení se dá použít i se suchými bylinkami i s koncentráty. Takto si můžete užít aromatické směsi/příchutě i z jiných materiálů.
 
Náustek pro Fenix Vaporizer je odolný vysokým teplotám. Nezměkne ani tehdy, když se zahřeje na nejvyšší teplotu. Jednotka má zabudovanou baterii a nabíjí se přes mikro-USB. Fenix je v rámci své třídy vynikající volbou. Je kompaktní, lehoučký, snadno se přenáší, má dlouhou životnost baterie a je dobře izolován.

 

Záruka

Všechny Fenix veporizéry prodávané MagicVaporizers jsou zcela autentické a mají 2-letou záruku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Weecke
Velikost (délka x šířka x výška) 2,8 x 5,8 x 11,1 cm
Hmotnost vaporizéru 134,5 g
Styl Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic heating element
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Vaporizér Fenix

Průměrné hodnocení:

4.4 Založeno na 17 hodnocení
 • 5 Star
   11
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Very pleasant

ΚΩΣΤΑΣ
Another level of vaporizer. It worth the money

Overall, I am very satisfied with the product and will definitely recommend it!

Jack Herer
First look, I love the build and the style. It is compact and sleek and very handy, fits easily in the palm of your hand just like when you are holding a phone. Great for vaping with dry herbs and also produces voluminous clouds. Vapor quality is excellent and thickness is great, provides for a different level of vaping experience. You can adjust the mode (use the enhanced mode) to get the vapor thickness of your liking. I use the soft mode to get more flavor. The Fenix is relatively cheaper but definitely a quality product.

Five starts for versatility, portability, and quality.

Ninja Tom
This is my new favorite travel companion. Perfect for stealthy vaping and fits perfectly at the palm of your hand for convenience. To those looking for portable and discreet vapes that are also budget friendly, this is the product for you. I loved my Fenix because it gets the job done anywhere! I use it for solo sessions so no problems with the battery. I stopped smoking so I get my usual blessings from this vape, really effective and also efficient. Also props for the makers for making a vape that allows the use of dry herbs and concentrates.

Unremarkable

Regyman
It is not excellent, but good enough considering the price. It is not good for group sessions, battery dies out before we can fully enjoy vaping. Maybe if you wanted something for solo use. Also not thrilled about the non-replaceable battery. They should make an upgrade already because mine takes an hour or so to fully charge and I cannot use the vape in that given time. Has four temperature settings that I always get confused about because it shows up also in four different colors. Maybe just show the number? Anyway, the product is average, not quite a remarkable vaporizers. Has many improvements that can be done to make it better.

Fenix is good and is fairly priced

Olof
Not too heavy on the pocket and affordable with great performance. My only issue with it is that the battery drains too much when you use it in group sessions, so that is definitely a let down. But no worries, definitely not a deterrent to buying this otherwise amazing product. Love, love the Fenix and would highly recommend it to those looking for a budget vaporizer that doesn’t lose in quality and performance. All other aspects including the portability, ease-of-use and vapor quality are all five out of five. No regrets in buying this.

I recommend this product

NPC
Fast heating, just 30 seconds or so. Also fast charging so I can get back to vaping again in just around 30 minutes. The Fenix does not overcharge and overheat because it has certain protection features which is very useful to make the product last longer. This assures me that I bought a quality product that is built to last. Also meets all my vaping needs in terms of vapor quality, cloud production, portability, and ease of use. This is also easy to clean so I don’t have to spend too much time on its maintenance.

Excellent product

Purple Cat
The Fenix is great, loved it. Efficient enough and looks very smart and slim. Also produces rich clouds that is consistent throughout the temperature settings. Has around 4 temperature settings corresponding to a certain color, something you’ll get used to eventually. The flavor is also very good, especially as I turn the temp higher. For me the temp levels definitely affect the flavor so I commonly use it at 210 celsius. Also battery life is very good for me and charging time doesn’t take long, maybe around 40 minutes to get to a full charge.

Good quality build

Objectless
Fenix is a budget vaporizer that does not miss out on quality! I purchased it and service was great, arrived two business days after my online order. Was convinced because it looks very sleek and modern and has safety protection features that I need. I tend to overcharge the vapes that I used before, so the vape’s feature which prevents it from overcharging suits my needs very well. Also has overheat protection which I found the second most useful since I use the unit at its highest temp to get more thickness and flavor from the herbs. Love the product!

Does the job

Trambo
The Fenix is portable, efficient, convenient and versatile. I use it for both dry herbs and concentrates, and it works just fine. I get cool draws from this vape and vapor quality is definitely above average. Charging is also very fast, though it would be recommended for the manufacturers to allow for a replaceable battery in the future. Not much of an issue though because the battery gets charged for just around 30 minutes and you are ready to use it again. Has various safety protection features which includes protection from overheat, which is the common problem vape users encounter so this feature is really helpful.

Cheap, good vape.

moos
If you want a cheaper vaporizer which gets the job done, go with Fenix. I purchase this product and have no regrets. It is easy to set up and very easy to use. I recommend not packing the herbs too tightly in the chamber for better air flow. The vapor quality is also good and is perfect for solo use. Get a different vaporizer if you are looking to have group sessions because the Fenix works well with solo sessions. It is also very portable and stylish, easily one of the best-looking vapes in the market. Also sits right on the budget so you don’t have to spend so much and still get quality.

Položky 110 z celkem 17

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér Fenix

Jak hodnotíte tento produkt? *