Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér Firefly

4 899 Kč

6 499 Kč Uložit 1 600 Kč

Firefly Vaporizer - 5 views
Vaporizér Firefly v tmavosivom prevedení Vaporizér Firefly v červeném prevedení Vaporizér Firefly v stříbrném prevedení Vaporizér Firefly Vaporizér Firefly - Porovnanie veľkosti Vaporizér Firefly - Zahrnuté v balení Vaporizér Firefly - 5 zobrazení
 •  

4 899 Kč

6 499 Kč Uložit 1 600 Kč

4 899 Kč

6 499 Kč Uložit 1 600 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér Firefly dne 26 Jun. 2017.

3.8
Číst 4 Recenze | Napište recenzi

Vaporizér Firefly představuje atraktivní kombinaci stylového designu a vynikajícího výkonu. Zevně vypadá spíše jako kvalitní USB klíč, a proto se snadno vejde do kapsy nebo tašky, aniž by výrazně vyčníval a zbytečně tak poutal pozornost. K dispozici je v univerzálním tmavošedém, stylovém stříbrném a výrazném červeném provedení, díky čemuž si každý může vybrat podle svého vkusu. Vaporizér Firefly však není atraktivní pouze na pohled – požitkem je také jeho používání. Jeho jemná, ale pevná konstrukce znamená, že se dá pohodlně držet v ruce, a to bez ohledu na to, jak velké máte ruce.


Všechny aspekty vaporizéru Firefly byly důkladně promyšlené tak, aby ho mohli jednoduše používat i začátečníci, zatímco zkušenější uživatelé ocení úsilí, které bylo vynaloženo na zajištění špičkové zkušenosti s vapingem. Začátečníci brzy zjistí, že zahřívací komora se snadno plní a čistí. Zkušenější uživatelé si všimnou, že je vyrobena z borosilikátového skla, čímž se zajišťuje čistota páry. Všichni uživatelé budou ohromeni jemností zahřívacího systému a faktem, že baterie vydrží přibližně 40 bohatých a uspokojivých použití.


Dostupný v Tmavošedé, Červeném a Stříbrném provedení.

Funkce vaporizéra Firefly

 • Okamžité zahřátí
 • Stylový a elegantní dizajn
 • Intuitivní ovládaní teploty
 • Skleněná zahřívací komora
 • Odolná kovová konstrukce
 • Baterie, kterou může vyměnit uživatel
 • Nabije se za 45 minut
 

Vaporizér Firefly je ve všech ohledech navržen jako snadno přenosné zařízení. Stačí se na něj krátce podívat a uvidíte decentní zařízení, které připomíná stylový USB klíč. Když se na něj podíváte blíže, dokážete ocenit, jak jeho klasický, ale dynamický styl je nejen vhodný pro každou příležitost - od nejformálnější po nejběžnější, ale je vhodný také k různým stylům od moderního až po retro. Pára, kterou Firefly vytváří, mu také výrazně přidává na stylovosti. Vaporizér je navržen tak, aby se mohl používat skutečně pravidelně a kdekoliv, proto je dostatečně robustní na to, aby dokázal držet krok s moderním životním stylem. Přenést ho můžete v batohu, nákupní tašce, sportovní tašce, ale také v kapse bundy či stylové kabelky.

 

Příslušenství vaporizéra (zahrnuté)

 • Výkonná nabíjitelná litium-ionová baterie
 • Čisticí souprava
 • Clony
 • Nabíječka
 • Měkký obal
 • Uživatelská příručka
 

Snažíme se vždy zajistit, abyste měli vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli svůj nový vaporizér začít používat okamžitě, když vám ho doručíme. Součástí balení je dobíjecí lithium-iontová baterie a také nabíječka. Nechybí ani měkký obal k ochraně vašeho nového vaporizéru před poškrábáním a špínou a také čisticí souprava, protože bychom vás chtěli podpořit v dobré péči o vaše nové zařízení. Pravidelné čištění vašeho vaporizéru pomůže hromadění špíny v jeho nitru, čímž pomůže zajistit, že vám poskytne mnoho hodin bezproblémového provozu, jak to zamýšlel jeho výrobce. Součástí balení je také návod k použití. Ačkoliv se vaporizér Firefly používá skutečně jednoduše, před jeho prvním použitím doporučujeme návod si přečíst, abyste z něj vytěžili maximum.


Výhody využívaní vaporizéru Firefly

Myslíme, že si můžeme dovolit říci, že vaporizér Firefly stanovuje nové standardy vaporizace. Jde doslova o krásný příklad toho, jak se spojují forma a fungování a jak všechny aspekty designu fungují společně v harmonii tak po vizuální stránce i po stránce samotné uživatelské zkušenosti.

 

Baterie zařízení je odstranitelná, což je zvláště výhodné pro lidi, kteří jsou pravidelně na cestách, protože mohou mít problém najít příležitost napít vaporizér s pevnou baterií. Zcela nabití vybité baterie vaporizéru Firefly navíc trvá pouze přibližně 45 minut.

 

Vaporizér Firefly – návod na použití

Když se vaše zařízení nabije, jeho plnění je jednoduché. Můžete použít svou oblíbenou aromaterapeutickou směs v pevné formě nebo ve formě koncentrátu, díky čemuž máte k dispozici flexibilní možnosti vapování. Pak stačí počkat přibližně 10 sekund, než se zařízení připraví k použití. Vaporizér Firefly se zahřívá pouze jednu konstantní teplotu - přibližně 200 °C. Vapování ovlivňujete délkou potažení. Kratší potažení vám poskytne snadnější páru, zatímco delší vytvoří bohatší páru. Díky tomu je vaporizér Firefly ideální ty v situaci, pokud se chcete podělit, protože každý si může dopřát požadovanou intenzitu. Samotný zahřívací prvek je navržen tak, aby zajišťoval konstantní zahřívání bez spálení. Je to vytvořený z vysoce kvalitní slitiny s cílem zajistit, aby se zachovala jeho vysoká výkonnost i po opakovaných cyklech ohřátí.


Chcete-li do vaporizéru Firefly naplnit koncentráty, potřebujete podložky na koncentrát Firefly.


Záruka vaporizéru Firefly

Všechny vaporizéry značky Firefly, které prodává společnost Magic Vaporizers, jsou originální a vztahuje se na ně 5-letá omezená záruka od výrobce.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Firefly
Velikost (délka x šířka x výška) 14 x 5 x 2 cm
Hmotnost vaporizéru 241 g
Styl Tmavošedé, Červeném a Stříbrném
Zdroj napájení Batéria
Zahřívací prvek All Glass (Convection)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Čína
Záruka 5 let

Recenze položky Vaporizér Firefly

Průměrné hodnocení:

3.8 Založeno na 4 hodnocení
 • 5 Star
   2
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   1

Superb

Seth Rogen
Fill it up, turn on, press the heat button and inhale, it really is that simple. The vapor is so clean and pure that you don't even feel it hit the back of your throat. The Firefly is incredible.

Cool unit

Hubert
Pros: Easy to use, excellent aroma, outstanding build quiality.
Cons: Price, bowl is a bit small, battery life is short but improved with new upgraded battery..

I bought mine in the winter of '15. Battery lasted for about 40 minutes initially, but eventually that dwindles to about 25 minutes. I had to send mine in to MV for repairs (rubber gasket had come out of the chamber while replacing screen). They tested my battery and found it to be defective, so they replaced it with the new one. The replacment bettery lastst longer and seems to have more power, resulting in better vapor production. It's also built like a tank and has a nice design, very classy in an art deco kind of way. I recommend it, but make sure yours comes with the upgraded battery for best results.

Useless

Ex-user
This would not a bad device if the batteries actually delivered power to the unit to do what it is supposed to. Sadly, the batteries are terrible. They never last long, even when brand new, and two of mine have degraded after only about 15 cycles each to the point where they literally do not function long enough to let me operate the unit. Also, when they were new, a fully charged battery would lose its charge without any use over one or two days. So it was essential to charge just before use. Not very practical.

Do not buy a firefly unless you are willing to shell out for lots of replacement batteries.

i like it

Lukasz
Ordered to Poland and got product next day. Very quick delivery now I hope I made right choice chosing this vapo.
Was going to buy Pax 2 but then saw you updated website with this one so we hold thumbs :)

položek: 4

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér Firefly

Jak hodnotíte tento produkt? *