Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér PAX 2

6 199 Kč

7 599 Kč Uložit 1 400 Kč

PAX 2 - barvy
PAX 2 - černá PAX 2 - design PAX 2 - zahrnuto PAX 2 - velikost PAX 2 - barvy
 •  
 •  
 •  
 •  

6 199 Kč

7 599 Kč Uložit 1 400 Kč

6 199 Kč

7 599 Kč Uložit 1 400 Kč

We guarantee you the latest/newest vaporizer versions. We received this stock of Vaporizér PAX 2 on 29 Nov. 2016

5
Číst 5 Recenze | Napište recenzi

Působivý vaporizér PAX 2 od společnosti Ploom využívá zjednodušený design s efektivnější baterií a inteligentními systémy zahřívání a chlazení pro optimalizované využití. Vaporizér byl navržen v San Francisku a má elegantní eloxovaný hliníkový povrch a integrovaný LED indikátor. Pax 2 má čtyři nastavení teploty s technologiemi na zachycení pohybu a automatické chlazení, které inteligentně optimalizují napájení a teplotu během používání. S ovládáním jedním tlačítkem a minimální potřebou údržby je rozhraní PAX 2 jednoduché a účinné. PAX 2 zahrnuje také magnetickou USB nabíjecí stanici a nevyskakovací vrch s novým designem a výkonnou baterii, která zahřeje vaporizér PAX 2 za méně než minutu. Chcete si užít více zábavy? PAX 2 zahrnuje Párty režim pro ještě lepší společenský zážitek.


V porovnání s původním vaporizérů PAX 1 má PAX o 30% vyšší kapacitu baterie a hlubší komoru trouby, která se zahřívá rovnoměrně, díky čemuž nabízí ideální páru. Navzdory vylepšením je celkově vaporizér PAX 2 o 25% menší a 10% lehčí než vaporizér PAX 1.


Vaporizér PAX 2 od společnosti Ploom je špičkový přenosný vaporizér, který se vám pohodlně vejde do kapsy a přináší čistou, ryzí páru. Vaporizér PAX 2 je malý a lehký, díky čemuž jej můžete rychle vybrat, přičemž se zahřeje za méně než minutu. Jeho nové provedení je elegantní, stylové a odolné, díky čemuž je PAX 2 ideální vaporizér na cesty.


Dostupný je v provedení Uhlí (černé), Platiny (stříbrné), Topasu (modré) a Světlice (červené).


Vlastnosti

 • Menší. Šikovnější. Elegantnější.
 • Vejde se do kapsy
 • 4 optimalizované nastavení teploty
 • Pohybový senzor s automatickým vypnutím
 • Plnicí komora z nerezavějící oceli
 • Dobíjitelná lithium-iontová baterie s nabíjecí stanicí
 • Párty režim
 

Příslušenství k vaporizéru PAX 2 (zahrnuto)

 • 2x vyměnitelná koncovka (1 plochá, 1 zvednutá)
 • Magnetické víko na troubu
 • Magnetická USB nabíječka
 • Lahvička isopropylalkoholu
 • 10x čistící nástroje
 

Návod k použití

Vaporizér PAX 2 se používá jednoduše. Vaporizér je třeba nejprve nabít. Po jeho plném nabití odstraňte magnetickou koncovku a naplňte troubu. Vaporizér PAX doporučujeme pro dosažení nejlepší zkušenosti naplnit pevně.

 

Nyní vyměňte víko a vyberte si koncovku. K zařízení dostanete plochou a zvednutou koncovku - vyberte si tu, která vám vyhovuje více.

 

Po připojení koncovky stiskněte tlačítko, čímž zařízení spustíte. Zahřátí vaporizéru PAX 2 trvá pouze zhruba minutu. Když bude připraven k použití, světýlka změní barvu z purpurové na zelenou.

 

Nastavení teploty

K dispozici jsou čtyři nastavení teploty, které označují světýlka LED, přičemž teplotu zařízení můžete měnit i během používání zařízení. Pokud chcete změnit nastavení zahřívání, déle podržte tlačítko. O režimu zahřívání vás informuje světélko, které mění barvu ze zelené na žlutou, oranžovou a červenou. Chcete-li opustit režim zahřívání, znovu déle podržte stisknuté tlačítko nebo vaporizér protřepejte.

 

 • 182ºC - Nízká teplota
 • 193ºC - Střední teplota
 • 204ºC - Středně vysoká teplota
 • 216ºC - Vysoká teplota
 

Záruka

Všechny vaporizéry PAX 2 prodávané společností MagicVaporizers jsou autentické a získáváte na ně 10 letou záruku.

 

Další informace

Remove Compare Link Ne
Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce PAX Labs
Velikost (délka x šířka x výška) 2,2 x 3,1 x 9,8 cm
Hmotnost vaporizéru 92 g
Styl Uhlí (černé), topas (modrá - aqua), světlice (červená) a platina (stříbrná)
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Tenký film - topný kabel Kapton (vedení)
Způsob přesouvání páry Přímý
Země výroby Navrženo v San Francisku, USA. Vyrobeno v Číně
Záruka Záruka 10 let

Recenze položky Vaporizér PAX 2

Průměrné hodnocení:

5 Založeno na 5 hodnocení
 • 5 Star
   5
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

A worthy successor

Dogbert
I have the pax 1 and wanted to upgrade as soon as I heard about a new pax device. It did not disappoint. Right out of the box I noticed the size and weight difference. The bigger oven makes for longer use in between. I am pleased by the additional heating setting. The product it self appears to be better constructed and feels much better in your hand. The one complaint I have is due to the raised end piece, the metal ball heats up and tends to get too hot. Outside of that it is an awesome product!

Get one if you can

Stephan
Just got my hands on PAX 2 and it is just great! So much improvement compared to the previous version; the vapour is plentiful no matter which setting you use and the unit is much more efficient when it comes to the battery life - it'll give you quite a few sessions before you need to recharge. Also, the vapour quality is so much better compared to PAX 1 -The material is heated eavenly and you can see this once you finished off your session and are about to empty the 'oven'. Finally, the new endpiece and the sensing technology really make the difference. Charging the unit is as easy as 1-2-3 and there's no coming back once you tried the PAX2.

Recommend PAX and mv

Comic book store guy
This thing is incredible. Turn it on, wait for it to warm, then have the time of the life. Easy as that. It's expensive, but if you go through a fair bit of aromatherapy blend and you feel like splashing out, this will probably be your favourite piece of technology.

I checked with Ploom USA and they told me magicvaporizer is an authorized reseller so no need to worry about fake units!!

Awesome

Herrera
I love this device. It is a sleek and lovely, anonymous device. I keep my low key black model on my kitchen countertop, nestled between the fancy vitamin tray and the trustworthy crockpot... Soo Handy ;)

Outstanding!

Perkele
After a week with this little guy I'm in love. It's incredibly small, well designed, and easy to use. A few tips to those who just got theirs, make sure you pack it tightly

The resistance isn't great but nothing to be put off by. The endpiece can get a little hot (especially if you use it a long time on the highest heat settings) and cleaning is a pain, but it more than makes up for it through sheer good looks, and ease of use.

If you're reading this then you're probably thinking about buying a PAX 2, my advice: do it!

položek: 5

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér PAX 2

Jak hodnotíte tento produkt? *