Formulář pro vrácení

V MagicVaporizers máte 100% jistotu, že pokud si svůj nákup rozmyslíte, můžete nám jej vrátit a vyměnit za jiný, a nebo vám vrátíme peníze, pokud je produkt pořád v perfektním stavu, v jakém k vám dorazil.

Vaporizéry, které jsou prodávány u MagicVaporizers, jsou určeny na orální používání, co znamená, že jsou klasifikovány jako hygienické zboží a jsou vyloučeny z práva na odstoupení od nákupu. Vaporizéry jsou nevratné kvůli zdravotním předpisům, pokud došlo k porušení uzavření nebo k otevření produktu bez ohledu na to, zda byl použit nebo ne. Podívejte se na článek 16 "Výjimky z práva na odstoupení od nákupu" (e) na https://eur-lex.europa.eu

Zde je shrnutí toho, jak tento proces funguje:

  1. Nejprve si přečtěte náš reklamační řád.
  2. Odešlete formulář pro vrácení s platnými údaji.
  3. Připojte obrázek produktu, který chcete vrátit, kde můžeme jasně vidět uzavření pro ověření, že nedošlo k jeho poškození.
  4. Naše oddělení pro vrácení tovaru zkontroluje zadané informace, aby zjistilo, zda je vrácení platné a zda splňuje podmínky našeho reklamačního řádu.
  5. Nyní obdržíte e-mail s pokyny k zaslání.
  6. Zašlete nám svůj produkt zpět prostřednictvím kurýra podle vašeho výběru. Je vaší odpovědností zajistit, aby se k nám vrácený balík dostal. Doporučujeme používat pouze sledované služby. Za vrácení produktu vám nevracíme náklady na poštovné.
  7. Informujte nás, když byla zásilka odeslána, spolu s číslem zásilky, pokud je k dispozici, protože to urychlí proces vrácení.
  8. Obdržíte vrácené peníze. Pokud byla vaše objednávka zaplacena kartou nebo bankovním převodem, počkejte prosím 48 hodin, než se platba dostane do vaší banky.

Pokud se rozhodnete vrátit část své objednávky a při prvním nákupu jste dostali slevu, vyhrazujeme si právo odečíst slevu, kterou jste obdrželi, od vrácených peněz.