Levné vaporizéry pro konopí

Levné vaporizéry

Pro kvalitní vapingové posezení nemusíte vyloupit banku. Ve skutečnosti existuje množství vysoce kvalitních levných vaporizérů, ze kterých si můžete vybrat, pokud víte, kde hledat. A to, že jsou levné, neznamená, že získáte špatný zážitek z vapování.

Naopak, tyto vaporizéry vás jistě ohromí vším, co nabízejí. I navzdory jejich nízké ceně se můžete těšit na kvalitní komponenty zevnitř i zvenčí. Pokud jste tedy připraveni prozkoumat naše nejlepší tipy na dostupné vaporizéry, čtěte dále.

Read more
Nastavit sestupně
 1. DynaVap M7 - Small
  Hodnocení:
  (5)
  DynaVap M7

  2149 Kč

  • Manual heating for complete control
  • Textured stem for enhanced grip and heat dissipation
  • Available in XL size
 2. XMax V3 Pro - Small
  Hodnocení:
  XMax V3 Pro

  2999 Kč

  • Nahřátí za 15 sekund
  • Čisté konvekční nahřívání
  • Rozsah teplot 100 °C až 220 °C
 3. DynaVap M+ - Small
  Hodnocení:
  DynaVap M+ (Plus)

  2099 Kč 2799 Kč

  • Manuální nahřívání
  • Design bez ploutviček pro vylepšený výkon
  • Připraven na mikrodávkování s přizpůsobitelnou miskou
 4. AirVape Xs GO vaporizér
  Hodnocení:
  AirVape Xs GO

  1699 Kč 1999 Kč

  • Lehký a diskrétní
  • Nahřátý do 20 sekund
  • 5 nastavení teploty (180°C až 215°C)
 5. Flowermate Aura Vaporizér
  Hodnocení:
  Flowermate Aura

  1799 Kč 2699 Kč

  • Dískrétní a ve tvaru pera
  • 2 hodiny výdrž baterie
  • Snadné používání
 6. Smono 4 Vaporizer
  Hodnocení:
  Smono 4

  2249 Kč

  • Nahřeje se za pouhých 30 sekund
  • Snadno čistitelná keramická komora
  • 2300 mAh baterie (~10 posezení)
 7. Smono 3 Vaporizer
  Hodnocení:
  Smono 3

  2349 Kč

  • Zahřeje se do 35 sekund
  • Uzavřený konvekční systém nahřívání
  • Výdrž baterie 45 minut
 8. Boundless CFC 2.0 Vaporizer
  Hodnocení:
  Boundless CFC 2.0

  1849 Kč 2299 Kč

  • Nahřeje se za 30 sekund
  • Kondukční nahřívání a vylepšený průtok vzduchu
  • Baterie vydrží až do 15 sezení
Nastavit sestupně

V MagicVaporizers levné znamená kvalitní

Když nakupujete u nás, nezískáte jen tak nějaký vaporizér. Máme pro vás výběr těch nejlepších vaporizérů, včetně levných! Je to tak; MagicVaporizers je tím správným místem, kde uspokojíte všechny vaše vapovací potřeby.

Můžete tedy očekávat skvělou kvalitu, která jistotně splní všechny vaše vapovací přání. Je pochopitelné, že máte trochu obavy, když slyšíte “levné vaporizéry.” No ujišťujeme vás, že na našich vaporizérech není kromě ceny nic levného.

Kdysi znamenal levný vaporizér přesně to, co si představíte. Když se však přesuneme do dneška, hodně se toho změnilo. Nabízíme vám tedy pouze to nejlepší z nejlepšího, s nějakými skrytými poklady, které dodávají kvalitní páru za ceny přátelské k vašemu rozpočtu.

Můžete získat důležité funkce bez toho, abyste museli dělat kompromisy v otázce kvality. Za některé věci budete samozřejmě muset utratit více. No pro opravdu kvalitní vapovací posezení nepotřebujete utratit více, než si můžete dovolit.

Cenově dostupné vaporizéry

Dále vás provedeme několika cenově dostupnými vaporizéry, které jsme pro vás našli. Až dočtete, nezapomeňte prozkoumat zbytek našeho online výběru. Najdete zde spoustu vaporizérů navržených tak, aby vyhovovaly všem potřebám.

Flowermate Aura

Flowermate Aura je opravdový zásah, který doručí neuvěřitelné pohodlí za dostupnou cenu. Nejen, že je ultra-kompaktní a lehký, no vapuje bylinky, liquidy a vosky. Navíc nabízí úžasnou životnost baterie, která vydrží až 2 hodiny na jedno nabití.

Když vapujete na cestách, nemáte čas čekat na to, než se vaše zařízení nahřeje. Právě proto, když investujete do vaporizéru Aura, získáte rychlé nahřívání, které zajistí optimální pohodlí.

Ovládání teploty vaporizéru Aura je jedno z těch nejjednodušších, jaké lze najít. Díky tomu je excelentním levným vaporizérem jak pro začátečníky, tak i pro experty.

Díky efektivní izolaci nahřívání se můžete těšit na optimální kvalitu páry při každém použití. Nejen to, Flowermate vybavil Auru také praktickým LED displejem, takže můžete vždy sledovat aktuální teplotu nahřívání.

DynaVap M 2021

Tato kráska z nerezové oceli využívá hybridní nahřívání k dodávání páry podle potřeby. Pokud preferujete mikrodávkování, DynaVap M je jednotkou právě pro vás. Nejen, že se snadno používá, no tento levný vaporizér je také v podstatě nezničitelný a vy tak získáte zařízení, které se jen tak neopotřebuje.

A protože je menší než pero, snadno jej můžete skrýt do své kapsy a nikdo jej neuvidí. Díky tomu, že se jedná o ručně nahřívaný vaporizér, máte vždycky kontrolu nad tím, přesně kolik tepla je použito. Je zde dokonce i miska, která nabízí dvě různá nastavení: 0,1 gramu a nebo 0,05 gramu.

Díky této funkci vám dokonce i to nejmenší množství bylinek poskytne perfektní páru. Naplňování je také rychlé a jednoduché, díky čemu je tento DynaVap nutností, pokud si vážíte pohodlí a příhodnost.

Smono 4

Hledáte levný vaporizér, který dodává ultra-rychlé nahřívání na cestách? Pak již nemusíte hledat, našli jste Smono 4. S jeho funkcí 30-sekundového nahřívání budete moci začít rychlé vapovací posezení na cestách bez potřeby čekání.

Toto cenově dostupné zařízení je vybaveno keramickou komorou, která se opravdu velmi snadno čistí. Skleněný náustek navíc zajišťuje kvalitní zážitek z vapování. S touto jednotkou budete moci vapovat bylinky, vosky a oleje.

Jako jedna z nejpopulárnějších voleb pro začátečníky má Smono 4 jednoduchý design, no je vysoce efektivní v dodávání kvalitní páry. A co je ještě lepší, má 2300 mAh baterii, která dokáže poskytnout až 10 vapovacích posezení na jedno nabití.

A když jej potřebujete zapojit a opět nabít, USB nabíjení je dokončeno za pouhých 1,5 hodin. Nebudete jej moci používat během nabíjení, no za krátkou hodinu a půl budete moci opět vapovat.

Závěr

Určitě se podívejte i na ostatní produkty od MagicVaporizers pro všechny vaše vapovací potřeby. Jsme hrdí na kvalitu a služby, které poskytujeme, takže nás neváhejte kontaktovat, pokud potřebujete pomoc nebo máte nějaký dotaz. Jsme tu, abychom vám se vším pomohli.

Nejen, že máme na skladě širokou škálu levných vaporizérů, ale najdete u nás také stacionární vaporizéry a přenosné jednotky. Prohlédněte si naše poslední produkty, pokud chcete vidět to nejnovější v naší nabídce. Zde představujeme nejnovější inovace z oblasti vapingového průmyslu. Pokud chcete využívat špičkovou vapovací technologii, toto jsou zařízení pro vás.