Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Flowermate Aura

2 500 Kč

2 699 Kč Ušetřete 199 Kč

Flowermate Aura
Flowermate Aura Flowermate Aura - In the box Flowermate Aura - Size Flowermate Aura - Package Front Flowermate Aura - Package Back
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 500 Kč

2 699 Kč Ušetřete 199 Kč

2 500 Kč

2 699 Kč Ušetřete 199 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Flowermate Aura dne 17 Jan. 2018.

4.4
Číst 12 Recenze | Napište recenzi

Ve světě vaporizérů, Flowermate od Smiss se vyznačuje kvalitními produkty za dostupné ceny. Jejich nejnovější vaporizér na trhu je Flowermate Aura, přenosný vaporizér s diskrétním designem a vynikající tvorbou výparů. Aura kombinuje dostupnost a funkčnost ve všestranném vaporizéru, který váží pouze 104 gramů. Zcela nová keramická zahřívací komora byla navržena tak, aby tvořila výpary se skvělým aroma a zároveň umožnila dlouhou provozní dobu díky své energetické efektivnosti.


Nová baterie u Flowermate Aura umožňuje vaporizaci až 2 hodiny a vzhledem k tomu, že rozehřívací doba je kratší než jedna minuta, získáte mnohem více vaporizace na plný výkon. Takto malé vaporizéry obvykle pracují pouze se sušenými bylinami nebo oleji, ale Aura umožňuje vaporizaci všeho; bylin, koncentrátů a olejů. Digitální displej zvyšuje přesnost a umožňuje uživateli nastavit teplotu dle svých preferencí od 40°C až do 230°C.


K dispozici v černé barvě.

Vlastnosti

 • 100% čisté výpary; Spalování je vyloučeno
 • Vodivé zahřívání; čisté aroma
 • 7 trysek, které zajišťují výkonnost extrakce
 • 2 hodiny nepřetržitého provozu
 • Kompaktní design; velikost méně než 15 cm
 • Rozehřeje se do jedné minuty
 • Digitální displej s teplotním rozmezím 40°C - 230°C
 • Vylepšená keramická komora
 • 5-ti minutové vypínání

 

Doplňky (Zahrnuty)

 • Aura náustek
 • Tampon na tekutiny/vosk (vyroben z přírodní bavlny)
 • Zásobník na byliny z nerezavějící oceli
 • 5x nerezové sítko
 • Plnící pomůcky a dabber
 • Čistící kartáček
 • USB nabíjecí kabel

 

Vylepšená zahřívací komora

Nová zahřívací komora u Flowermate Aura má za cíl maximalizovat požitek z aroma, zajistit větší průtok vzduchu a kvalitnější výpary. Díky keramické nádobě, která je položena níže než u předchozích verzí a díky sedmi výkonným zahřívacím větráčkům, budou vaše rostliny odpařovány důkladně a rovnoměrně. Vzhedem k tomu, že otvor pro přístup vzduchu je umístěn nad elektronikou a vzduch je k vám veden odděleně, máte jistotu, že se vám pokaždé dostanou silné a chutné obláčky výparů. Zahřívací komora používá vodivý design, což znamená, že jakékoliv spalování vašich rostlin je zcela vyloučeno.


Zapínání

Ovládání Aury je velmi snadné, po vložení vašich rostlin jednoduše stiskněte zapínací tlačítko 5x rychle za sebou, a u digitálního displeje nastavte vámi upřednostněnou teplotu pomocí tlačítek + a - . Můžete si vybrat jakoukoliv teplotu mezi  40°C a 230°C se stupňovým škálováním. Zahřívání zapnete tak, že stisknete zapínací tlačítko po dobu 2 vteřin. Vyčkejte zhruba jednu minutu, dokud se na displeji neobjeví symbol páry. Poté je vaporizér připraven k provozu!


Vysoká přenosnost

Nejenže je Flowermate Aura výborným tvůrcem silných a kvalitních výparů, ale je též zkonstruován tak, aby poskytoval pohodlí a diskrétnost. Jeho kompaktní konstrukcí s velikostí pouhých 15 cm se stává perfektním společníkem na cesty. Nechtěnému zapnutí Aury na cestách je zamezeno tím, že zapínací mechanismus vyžaduje opětovné stisknutí zapínacího tlačítka 5x rychle za sebou.


Prodloužená životnost baterií

Aura disponuje baterií 2600 mAh Samsung/LG, umožňující až 2 hodiny nepřerušeného provozu – něco nevídaného u vaporizérů této velikosti a této cenové kategorie. Dobíjení je též velmi snadné, jednoduše jej připojte k jakémukoliv USB zařízení.


Multi-funkčnost

Flowermate Aura má vyměnitelné zásobníky, což znamená, že můžete odpařovat jak sušené byliny, tak koncentráty ve formě vosků a tekutin. Zahrnuty jsou dva různé typy zásobníků, zásobník na sušené byliny a zásobník na tekutiny/vosky.

 • Zásobník na sušené byliny je praktický na odpařování suchých rostlin na cestách, i když za normálních okolností není třeba používat zásobník na suchý materiál.
 • Zásobník na tekutiny/vosky by měl být použit vždy při použití koncentrátů, jako např. vosků nebo olejů. Umístěte váš koncentrát do tamponu zásobníku z přírodní bavlny a poté vložte zásobník do vaporizéru.

 

Záruka

Všechny Flowermate výrobky zakoupené u MagicVaporizers mají záruku 2 roky (6 měsíců na baterie), s omezením na normální použití výrobku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Smiss
Velikost (délka x šířka x výška) 2,8 x 2,8 x 14,7 cm
Hmotnost vaporizéru 103 g
Styl Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Conduction (Ceramic)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Flowermate Aura

Průměrné hodnocení:

4.4 Založeno na 12 hodnocení
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

best extraction efficiency

Albin
The new feature which has been introduced in the Flowermate aura is the airflow jets, which is 7 in number and which provides the best extraction efficiency. So if you want a vaporizer with the best of air flow and a rich and thick smoke, all you need to do is to go for purchasing the Flowermate aura.

Heating In Fewer Than 60 Seconds

Gary
Most of the people that I have come in contact with would want to get rid of tobacco smoking and take up vaping but do not know how to purchase a good quality vaporizer. For them, I always suggest going for the new Flowermate aura as it has always been a good companion for me. It comes with a very compact design, much like a pen that you can easily carry around. It is less than 15 cm tall, and also has the capabilities of heating in fewer than 60 seconds. With the digital display, you would be able to witness all the pertinent information that you need in a vaporizer, including the current temperature and the amount of charge left. Therefore, this is a good product that not only helps you to get the perfect smoke, but it is also delightful to use.

thickness of the smoke is mesmerizing

Adam
With most people frowning upon the use of cigarettes in my job, I have now switched over to vaping. While the experience is new, the amazing thing about this experience is my new Flowermate aura. The thickness of the smoke is mesmerizing and I can now smoke in my office, even in my cubicle without any problems.

Cant get better

larsaa
Im shocked! This price and this quality! Normally one gets what one pays for but here you get more! I purchased it with no expectations, but its actually working really well! And like always it came really fast from ordering. MagicVaporizers delivers again! If I had to say one negative thing about this piece here I would say that it feels too light! Might sound silly but I like when thing have some weight! Ofcourse, it doesnt really matter but…. To sum it up; Works really well and costs nothing. Buy it.

Best for this money!

Mornlov7U7
For this money you cant find a better vaporizer, and for me no problem spend more for this . but why I should when this is good quality also. First time I come to here (magic vaporizers) and I only have positive pictur. From my order to I hold the Flowermate Aura in hand it is 2 days. It is nothing. Thank you very much. I also glad it gives very good taste.

Good

Shash
I was looking for a new vaporizer to buy and came across this one. Saw the reviews and thought that its def worth a try at this ammount. Said and done, in no time it arrived. I have now been testing it and using it every day for more than one week. It gets the job done, without a doubt. Sure, some things are not as good as they “could have” been. But again. Its 88 euro and it works. What more do you want?
I think it’s a good buy and I dont regret buying it at all! Opposite. Im glad I did because I saved money :)

Suprised

Krda87
For the price my expectation was not to high. Now it has been with me in some weeks and it is working very good. Im very happy. It is better then my odl vaporizer and for that I payd 250 (euro). The battery time is long and every thing is working very fine. I am suprised. Think you can make price higher for it) Thank you.

Did it!

Blake
Needed a new vaporizer at low cost, fast. Got recommended to visit this site, came here and found this Aura Vaporizer at 88€ and no extra charge for transport ! Good function showing when articles ships if ordered before a certain time! Mine arrived in a tuesday after orderering on a saturday. Thats fast imo. And yeah, it works as promised aswell! A Bargain!

bad user experience

unhappy
Very slow heating (up to 2 mins - note 5 min auto off)
Mouthpiece made of low quality plastic - cracked within a month after purchase.
Poor stamina on battery.
Versatile and convenient to carry and accurate temperature control.

Affordable

Donut
For the price, this is a very good buy. Has a solid battery life, easy use and good production.
Only downside is 5 min auto shutoff.

Položky 110 z celkem 12

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Flowermate Aura

Jak hodnotíte tento produkt? *