COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Flowermate Aura

1 699 Kč

2 699 Kč Ušetřete 1 000 Kč

Flowermate Aura
Flowermate Aura Flowermate Aura - In the box Flowermate Aura - Size Flowermate Aura - Package Front Flowermate Aura - Package Back
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

1 699 Kč

2 699 Kč Ušetřete 1 000 Kč

1 699 Kč

2 699 Kč Ušetřete 1 000 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Flowermate Aura dne 28 čer. 2020.

4.2
Číst 25 Recenze | Napište recenzi

Ve světě vaporizérů, Flowermate od Smiss se vyznačuje kvalitními produkty za dostupné ceny. Jejich nejnovější vaporizér na trhu je Flowermate Aura, přenosný vaporizér s diskrétním designem a vynikající tvorbou výparů. Aura kombinuje dostupnost a funkčnost ve všestranném vaporizéru, který váží pouze 104 gramů. Zcela nová keramická zahřívací komora byla navržena tak, aby tvořila výpary se skvělým aroma a zároveň umožnila dlouhou provozní dobu díky své energetické efektivnosti.


Nová baterie u Flowermate Aura umožňuje vaporizaci až 2 hodiny a vzhledem k tomu, že rozehřívací doba je kratší než jedna minuta, získáte mnohem více vaporizace na plný výkon. Takto malé vaporizéry obvykle pracují pouze se sušenými bylinami nebo oleji, ale Aura umožňuje vaporizaci všeho; bylin, koncentrátů a olejů. Digitální displej zvyšuje přesnost a umožňuje uživateli nastavit teplotu dle svých preferencí od 40°C až do 230°C.


K dispozici v černé barvě.

Vlastnosti

 • 100% čisté výpary; Spalování je vyloučeno
 • Vodivé zahřívání; čisté aroma
 • 7 trysek, které zajišťují výkonnost extrakce
 • 2 hodiny nepřetržitého provozu
 • Kompaktní design; velikost méně než 15 cm
 • Rozehřeje se do jedné minuty
 • Digitální displej s teplotním rozmezím 40°C - 230°C
 • Vylepšená keramická komora
 • 5-ti minutové vypínání

 

Doplňky (Zahrnuty)

 • Aura náustek
 • Tampon na tekutiny/vosk (vyroben z přírodní bavlny)
 • Zásobník na byliny z nerezavějící oceli
 • 5x nerezové sítko
 • Plnící pomůcky a dabber
 • Čistící kartáček
 • USB nabíjecí kabel

 

Vylepšená zahřívací komora

Nová zahřívací komora u Flowermate Aura má za cíl maximalizovat požitek z aroma, zajistit větší průtok vzduchu a kvalitnější výpary. Díky keramické nádobě, která je položena níže než u předchozích verzí a díky sedmi výkonným zahřívacím větráčkům, budou vaše rostliny odpařovány důkladně a rovnoměrně. Vzhedem k tomu, že otvor pro přístup vzduchu je umístěn nad elektronikou a vzduch je k vám veden odděleně, máte jistotu, že se vám pokaždé dostanou silné a chutné obláčky výparů. Zahřívací komora používá vodivý design, což znamená, že jakékoliv spalování vašich rostlin je zcela vyloučeno.


Zapínání

Ovládání Aury je velmi snadné, po vložení vašich rostlin jednoduše stiskněte zapínací tlačítko 5x rychle za sebou, a u digitálního displeje nastavte vámi upřednostněnou teplotu pomocí tlačítek + a - . Můžete si vybrat jakoukoliv teplotu mezi  40°C a 230°C se stupňovým škálováním. Zahřívání zapnete tak, že stisknete zapínací tlačítko po dobu 2 vteřin. Vyčkejte zhruba jednu minutu, dokud se na displeji neobjeví symbol páry. Poté je vaporizér připraven k provozu!


Vysoká přenosnost

Nejenže je Flowermate Aura výborným tvůrcem silných a kvalitních výparů, ale je též zkonstruován tak, aby poskytoval pohodlí a diskrétnost. Jeho kompaktní konstrukcí s velikostí pouhých 15 cm se stává perfektním společníkem na cesty. Nechtěnému zapnutí Aury na cestách je zamezeno tím, že zapínací mechanismus vyžaduje opětovné stisknutí zapínacího tlačítka 5x rychle za sebou.


Prodloužená životnost baterií

Aura disponuje baterií 2600 mAh Samsung/LG, umožňující až 2 hodiny nepřerušeného provozu – něco nevídaného u vaporizérů této velikosti a této cenové kategorie. Dobíjení je též velmi snadné, jednoduše jej připojte k jakémukoliv USB zařízení.


Multi-funkčnost

Flowermate Aura má vyměnitelné zásobníky, což znamená, že můžete odpařovat jak sušené byliny, tak koncentráty ve formě vosků a tekutin. Zahrnuty jsou dva různé typy zásobníků, zásobník na sušené byliny a zásobník na tekutiny/vosky.

 • Zásobník na sušené byliny je praktický na odpařování suchých rostlin na cestách, i když za normálních okolností není třeba používat zásobník na suchý materiál.
 • Zásobník na tekutiny/vosky by měl být použit vždy při použití koncentrátů, jako např. vosků nebo olejů. Umístěte váš koncentrát do tamponu zásobníku z přírodní bavlny a poté vložte zásobník do vaporizéru.

 

Záruka

Všechny Flowermate výrobky zakoupené u MagicVaporizers mají záruku 2 roky (6 měsíců na baterie), s omezením na normální použití výrobku.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Smiss
Velikost (délka x šířka x výška) 2,8 x 2,8 x 14,7 cm
Hmotnost vaporizéru 103 g
Styl Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Conduction (Ceramic)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Flowermate Aura

Průměrné hodnocení:

4.2 Založeno na 25 hodnocení
 • 5 Star
   13
 • 4 Star
   8
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   0

Very good!

Phdvape
Firstly thank you for the really fast delivery. I had it the next day! So happy for that.
My previous vape was the pax2. It was good!
I bought this one and have been using it for 3 months. Its tasty and easy to use. Good battery lasts for 2 days. I use it 190c first session. 200 second session. 210c 3rd session. 220 4rth sesion. 230c final session. Thats one day. Cleaning was a bit of a hassle but now i just put everything in alcohol for 30 minutes and is good to go. Does not create big clouds but that doesnt mean it won't do the job. It does the job always. Very happy with it.

I don't know if it's something wrong...

Alan.
I just got my new Aura Flowermate, my first vape!

It looks really good, feels ok and I like the style of it.
But there's one problem..

When I press the start bottom 5 times, it heats up, good.. it reaches the disired temp and I take a few puffs. But after only ca 2 min the tempature just starts to drop rapidly!
I try to press the + bottom a few times to see if it starts climbing again but nothing happens..

The display is on and everything but the tempature just drops off... I have to reset, press off and on, then it raises again and I can do it all over again.. a few puffs, then it drops.. weird?
___

Other than that I give it a 4 star!

Love it

thek33mak3r
This is a portable dry herb vaporizer build both for dry and concentrates. I have never used the wax pod yet, but the dry quality is remarkable with good taste. This is not a cloud chaser like the mighty vaporizer or arizer solo, but its quality is more better than the hebe 1, hebe 2, comparable with davinci vaporizer and the ceramic core creates a better flavor compared to inductions. I will definitely buy this again but I hope it makes sense for the manufacturer to make a glass mouthpiece, a sturdier one with better airflow, and yup you'll have the Aura a bestseller again. I love this vaporizer and will definitely purchase one again soon.

Quality build

Gapo Haro
Vapor production is good. No plastic or chemical taste or smell. Chambers are ceramic which I like. Accurate temperature control and fast heating chamber. Value is good for its price. Tip: The power button has a function that is not in the instructions. A two second hold will turn the oven on or off wile leaving the display turned on. Unlike the Titan, when you press the power button 5 times to turn it on it also activates the oven...you can turn the oven off wile still having access to display and temp setting with a a two second hold. And then turn the oven on with another 2 second hold. Not sure why that is not in the instructions but it is not.

works really well for what it is and does

joelus
for those who own/used a MFLB, this may not work "as well" as you expect. only really con is the mouth peice as it is "fragile" and will crack eventually over time due to heat stress, and you cant get replacements from here(not listed) and the OEM website has them discontinued. Really enjoy using at the "low" end for a few sessions, then cranking it higher for a session, then one more increase for a session before empting the chamber of the spent material. using the oil/wax chamber, it does not fully vaporize the material in the cup even at the max 445f and after a few sessions you have to scrape the cup out of all the black(spent) wax/oil.

Great one

McMcDonalds
Got my aura today, it looks nice and works good for me. It has some plastic smell out of the box, but after empty dry burn and using it for 3rd time there is no smell at all. Checked the authentication scratch code, its authentic and superb for its price. I have tried dried stuff and oils in it, nice vapor and flavor. Use dry herbs without the small chamber gives better vapor. Battery is very good after 10 uses, still have more than half battery

Fantastic value

Whiper
Decent battery life, complete set and we'll made. I didn't notice any lag on the display as I had read others suffered, simple to use and only a faint rubbery smell at first which disappeared after one use. This thing is made really well and is a good size, I thought it would be big and cheap but its not. The operation procedure is simple. This would be a deal at 2 times the price IMHO.

Fast heat

Mr Dabs
I was sceptical before getting this, but this piece has no chemical taste or smell, the chamber is not big, but i put the net into the ceramic chamber and put the stuff without the metall piece just into the ceramic chamber. Very nice taste and effect at 180-200 degree. Works really great. Only real con is the mouthpiece. I worry that the heat might crack up the mouthpiece eventually. Although it heats up pretty fast which is also a pretty good thing.

Very happy!

Scott Homann
This is my first vaporizer ever and im very happy with it. For the price its a good build quality and definetly does the job. Taste of vapor is nice and smooth. Only negative thing i found about this is that the mouthpiece get very hot when using for few minutes but otherwise good product. Giving 4 stars only because of the hot mouthpiece. But overall, I think it is a good product. I would recommend this to first time users.

Good value but low quality

Gara
Overall this is an excellent unit for the price. This is only my 3rd vaporizer and the best yet (Titan 1, then Titan 2). It does what you want it to do at a low cost. Until I see a unit with a removable battery, I don't expect a unit to last more than a year with light use & good cleaning as the battery will age. (my Titan 2 is still running after 11 months-dies on 4th cycle now). My unit has just stopped working after under 2 weeks after a charge cycle; we'll see how the process goes from here.

Položky 110 z celkem 25

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Flowermate Aura

Jak hodnotíte tento produkt? *