Flowermate Aura

Hodnocení:
4.35

1989 kč 2699 kč Ušetřili jste: 710 kč

SKU
ignore-this-76
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Udržujte svůj Flowermate vaporizér čistý, když vapujete byliny s touto Dry kapslí na byliny
Flowermate - Kapsle na byliny
100 kč 130 kč

Kapsle na byliny se používá pro přednaplnění vašeho Flowermate vaporizéru s bylinami a vapování bez toho, aby se váš vaporizér znečistil. Je také perfektní pro balení extra bylin, pokud plánujete vapovat mimo domu.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Tato kapsle na koncentráty se používá, když si přejete vaporizovat vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem
Flowermate - Kapsle na koncentráty
100 kč 130 kč

Kapsle na koncentráty by se měly používat, když si přejete vaporizovat koncentráty jako vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem. Jednoduše umístěte svůj koncentrát na bavlněný tampon uvnitř kapsle a poté vložte kapsli do vaporizéru.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Water Pipe Adapter
Flowermate Aura - Adaptér na vodní dýmku
480 kč 640 kč

Adaptér na vodní dýmku sedí na samčí (14 mm a 18 mm) a samičí (10 mm, 14 mm a 18 mm) trubky. Používání adaptéru na vodní dýmku s vaším vaporizérem Flowermate Aura vám pomůže nejen zbavit se jakéhokoliv podráždění způsobeného horkou párou, ale navíc i zlepšuje celkovou chuť.

Používá se s: Flowermate Aura.

Flowermate - na liquid/vosk
Flowermate - Sítka do komory
150 kč 200 kč

Udržujte svůj vaporizér čistý s těmito sítky do komory. Sítka do komory zajišťují, že nebude vytvořen žádný přímý kontakt mezi topným tělesem a materiálem v komoře.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (5)

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate Aura - Náustek
Flowermate Aura - Náustek
170 kč 230 kč

Tento náustek je náhradní díl pro Flowermate Aura, pokud byste potřebovali vyměnit náustek, který je součástí balení se zařízením, nebo pokud chcete mít nějaký navíc. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je stejný jako ten, který je přibalen k zařízení.

Používá se s: Flowermate Aura.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Vaporizuje byliny, vosky a olej
 • Výdrž baterie až do 2 hodin
 • Rychlé zahřívání
 • Diskrétní, tenký a přenosný
 • Úplné ovládání teploty
 • LED displej

Pro koho je Flowermate Aura vhodný?

Flowermate Aura je speciálně navržen pro co největší pohodlí a snadné používání. Díky tomu je skvělou volbou pro lidi, kteří oblibují vapování mimo svého domova. Charakteristický tvar, který je podobný peru znamená, že se Aura jednoduše nosí v kapsách i v menších taškách. Tento kompaktní vaporizér se díky opravdu jednoduchému ovládání teploty také snadno používá. To ocení jak začátečníci, tak i ostřílení vapeři.

Lepší chuť

Uvnitř kompaktního a minimalistického vnějšího obalu Flowermate Aura se ukrývá inovativní nahřívací komora, která je kombinována s plně izolovaným průtokem vzduchu. Dizajn umožňuje páře projít bez toho, aby přišla do kontaktu s jakoukoliv elektronikou. To zajišťuje, že pára pozůstává pouze z aktivních ingrediencí a chutí vašich bylin. Moderní dizajn tohoto vaporizéru vám zajišťuje prémiovou bezpečnost – a skvělou chuť při každém použití!

Diskrétní a přenosný

Flowermate Aura je pouze 15 cm dlouhý a má tvar pera. To zaručuje vysokou úroveň diskrétnosti a snadné přenášení. Je ideální do kapsy nebo do tašky, abyste si mohli užít kvalitní zážitek z vapování, ať jste kdekoliv. Jeho bezpečnostní zámek zapínání vám zajišťuje, že se během přenosu nedopatřením nezapne – tlačítko zapnutí vyžaduje alespoň 5 po sobě následujících stisknutí, až poté se zařízení zapne a začne nahřívat.

Působivá výdrž baterie

Plně nabitá baterie Flowermate Aura vám dokáže poskytnout až do 2 plných hodin vapování. Tuto vestavěnou baterii lze pohodlně nabíjet přes USB, co znamená, že ji budete moci nabíjet téměř kdekoliv, i když jste venku, pomocí power banky.

Multifunkční

Na rozdíl od mnoha jiných alternativ na trhu dokáže tento vaporizér bez jakýchkoliv problémů vaporizovat byliny, vosky a oleje. Rozhodněte se, co chcete vapovat a vložte váš materiál do odpovídající kapsle (bylina nebo koncentrát), kapsli vložte dovnitř a vyberte si teplotu, kterou si přejete použít. Poté budete připraveni vdechovat čistou, aromatickou a chutnou páru.

Rychlé zahřívání a nastavitelná teplota 

Všichni zkušení uživatelé rozumí důležitosti ovládání teploty a Flowermate Aura v této oblasti exceluje. Má dobře čitelný LED displej pro zobrazení přesné teploty v reálném čase a snadno se ovládá. Pro změnu teploty jednoduše stiskněte příslušné + nebo - tlačítko na vaporizéru a nastavte si jej podle sebe. Díky výkonné baterii se dokáže Flowermate Aura plně nahřát v rámci 60 sekund, co znamená, že nikdy nebudete muset dlouho čekat.

Záruka

Na všechny Flowermate jednotky zakoupené od MagicVaporizers platí 2-letá záruka (6 měsíců na baterii), která je omezená na běžné používání.

Flowermate Aura

V balení

 • Flowermate Aura vaporizér
 • Náustek
 • Kapsule na koncentráty
 • Kapsule na byliny
 • Nástroj na utlačování
 • Kefka na čištění
 • USB nabíjecí kabel
 • Sítka z nerezové oceli (5)
 • Návod k použití
Flowermate Aura

Specifikace

Více informací
Velikost: 2,8 x 2,8 x 14,7 cm
Váha: 103 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 60 sekund
Zdroj energie: Baterie (2600 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobce: Flowermate
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Write your own review about Flowermate Aura
Prohlížíte si:Flowermate Aura
Hodnocení