Stacionární vaporizéry pro konopí

Stacionární vaporizéry

Preferujete většinou zůstat v pohodlí domova? Pak je pro vás stacionární vaporizér správná volba. Díky těmto praktickým zařízením se nemusíte zabývat nabíjením baterie nebo nošením zařízení sebou. Místo toho jej jednoduše zapojíte a můžete si vychutnat tu nejlepší dostupnou kvalitu páry.

S možnostmi, jako je Volcano Classic a nebo Arizer Extreme Q se můžete těšit na vapování v pohodlí vašeho vlastního bytu či domu. Pokud jste připraveni objevit, co dělá stacionární vaporizéry tak oblíbenými, pokračujte ve čtení a odhalte mnoho jejich výhod.

Read more
Nastavit sestupně
 1. Volcano Hybrid Vaporizer
  Hodnocení:
  Volcano Hybrid

  10899 Kč 14999 Kč

  • Čisté konvekční vapování přes hadičku nebo balonek
  • Nahřeje se do 40 sekund
  • Velký digitální displej s dotekovými tlačítky
 2. Volcano Classic Vaporizer
  Hodnocení:
  Volcano Classic

  8199 Kč 10599 Kč

  • Pára z balonků
  • 9 úrovní teploty až do 230°C
  • Pokročilá a spolehlivá technologie
 3. Arizer XQ2 - Small
  Hodnocení:
  (4)
  Arizer XQ2

  4899 Kč 6999 Kč

  • Nejnovější stacionární vaporizér od Arizer
  • Pokročilé konvekční nahřívání
  • Dynamická barevná LED světla
 4. Arizer Extreme Q Vaporizer
  Hodnocení:
  Arizer Extreme Q

  3599 Kč 5999 Kč

  • Pro použití s balonkem nebo hadičkou
  • Konvekční nahřívání až do 260°C
  • Včetně dálkového ovládání
 5. Arizer V-Tower Vaporizer
  Hodnocení:
  Arizer V-Tower

  2799 Kč 3999 Kč

  • Možnost nahřívání od 50°C do 260°C
  • Trojité senzory nahřívání
  • 360-stupňová otočná hadička
 6. Plenty Vaporizer
  Hodnocení:
  Vaporizér Plenty

  4849 Kč 6599 Kč

  • Unikátní ocelová chladící cévka
  • Nejvyšší kvalita, odolné materiály
  • Extra-široká komora pro skupinová posezení
Nastavit sestupně

Výhody stacionárních vaporizérů

Není pochyb, že trh s vaporizéry vzkvétá. Co kolem roku 2000 začalo jako unikátní věc, se od té doby stalo nevyhnutným zařízením pro každého, kdo si rád vychutná bylinky. Mluvíme o stacionárních vaporizérech.

I když na začátku utratíte více, výhody stacionárního vaporizéru investici odůvodňují. Jakmile si jej nastavíte a zvyknete si jej používat, budete se divit, kolik peněz vám stacionární vaporizér časem ušetří.

Jak již bylo zmíněno, tato zařízení nevyžadují baterie jako jejich přenosné protějšky. Proto se s nabíjením nemusíte obtěžovat. Těšit se však můžete také na další výhody.

Výkon

Stacionární vaporizéry nabízejí větší výkon než přenosná zařízení. Jednotky jako

Přesné nahřívání

S každým dalším rokem se technologie vaporizérů neustále zlepšují. Stejně však může být pořád náročné dosáhnout přesných teplot u všech vaporizérů. U stacionárních vaporizérů však získáte bezkonkurenčně přesné nahřívání.

Balonky/hadičky

Existují dvě hlavní metody extrakce páry ze stacionárních vaporizérů: balonky a hadičky. Balonky byly prvně představeny společností Storz & Bickel když přišla s dnes již slavným Volcano, stacionárním vaporizérem, který to vše odstartoval.

TTato metoda funguje připojením balonku k vaporizéru. Poté jej naplníte, sejmete a vdechnete páru z balonku přes náustek.

Hadičky se na druhé straně připojí k vaporizéru pro dodání páry do náustku. Obě metody zajišťují silný zážitek, i když balonky jsou před hadičkami často preferovány.

Větší komory

When using přenosné vaporizéry, jste nesporně omezeni tím, kolik bylin můžete v jakémkoliv čase použít. To vše se změní, když je vyměníte za stacionární vaporizéry. Kvůli jejich větší velikosti budete profitovat také i z větších komor.

S většími komorami budete schopni používat více bylin podle svých potřeb a můžete se těšit na delší posezení v pohodlí a soukromí vašeho vlastního domova.

Stacionární vaporizéry, které stojí za to

Dnes existuje mnoho vysoce kvalitních stacionárních vaporizérů, které na vás určitě zapůsobí. Pár z nich však vyčnívá z davu. Jak jsme již zmínili, Volcano byl klasikou, která i dnes zůstává jedním z nejvyhledávanějších stacionárních vaporizérů na trhu.

No existují i jiné, na které byste se měli podívat. Pojďme si přiblížit Volcano a prozkoumat i nějaké další velké hvězdy, abychom vám nabídli lepší přehled o tom, co můžete očekávat.

Volcano Classic od Storz & Bickel

Tato jednotka je odpovědná za spuštění revoluce. Storz & Bickel dodává kvalitní vaporizéry, které jsou vyrobeny z prémiových komponentů. Jako balonkový vaporizér vám Volcano Classic nabízí opravdu výjimečnou páru.

Kvalita a konzistence výkonu jsou skutečně vynikající a zajišťují, že investujete do stacionárního vaporizéru, který je nejen vytvořen tak, aby vám vydržel po dlouhou dobu, no také dokáže i uspokojit vaše bylinné touhy.

Extreme Q od Arizer

Extreme Q od Arizer je přizpůsoben na balonky i hadičky a tak je skvělou volbou, pokud chcete ušetřit, no zároveň i získat výjimečnou kvalitu. Navíc je tento stacionární vaporizér díky snadnému používání ideální pro začátečníky.

Nenechte se tím ale odradit, pokud se považujete za zkušeného vapera. Extreme Q nabízí spoustu přizpůsobení vašich vapingových posezení, aniž by byla ohrožena kvalita. Teplota je také přesná, takže můžete vždy očekávat konzistentní nahřívání.

Volcano Hybrid od Storz & Bickel

Vybaven digitálním displejem a dotekovým ovládáním, Volcano Hybrid nabízí ultra-rychlé nahřívání pro bezproblémové vapování. Dokonce si můžete stáhnout i mobilní aplikaci pro vzdálené ovládání! Možnost nastavení teploty z vašeho smartphonu znamená větší všestrannost než kdy předtím.

Kvalita Volcano Hybrid následuje slavné prémiové designy Storz & Bickel a zajišťuje tak, že tento stacionární vaporizér vám vydrží po dlouhou dobu. Ale jeho kvalita jde ještě dál. Pára, kterou toto zařízení produkuje, je jemná, chutná a plná příjemných chutí.

Pokud chcete ze svých vapovacích posezení získat to nejlepší, Volcano Hybrid vás nezklame. Je dražší než většina jiných modelů, no nabízí bezkonkurenční výkon a konstrukci.

Závěr

U nás v MagicVaporizers nabízíme ty nejlepší stacionární vaporizéry a služby všem našim zákazníkům. Pokud máte zájem podívat se na vše, co nabízíme, zveme vás k přezkoumání zbytku našeho výběru.