Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Volcano Classic

9 199 Kč

9 999 Kč Uložit 800 Kč

Volcano Classic - nejlepší elektrický vaporizér na trhu
Volcano Classic - nejlepší elektrický vaporizér na trhu Volcano Classic - zahrnuto příslušenství Easy Valve Volcano Classic - zahrnuto příslušenství Solid Valve

9 199 Kč

9 999 Kč Uložit 800 Kč

9 199 Kč

9 999 Kč Uložit 800 Kč

We guarantee you the latest/newest vaporizer versions. We received this stock of Volcano Classic on 17 Nov. 2016

4.9
Číst 17 Recenze | Napište recenzi

Vaporizér Volcano Classic je nejprodávanější systém vaporizace s balónkem. Vaporizér je poháněn efektivním zahřívacím systémem proudění teplého vzduchu, který vede filtrovaný vzduch přes kvalitní zahřívací blok. Vaporizér Volcano Classic dokáže vytvořit páru, která je hustá a zároveň se snadno spotřebovává přes systém s balónkem. Tento design umožňuje páře vychladnout na správnou teplotu v balónu, přičemž následně zůstane pouze jemná a vyvážená pára, kterou ostatní elektrické vaporizéry nedokážou nabídnout. Jednoduše řečeno: Volcano Classic je Rolls Royce mezi Vaporizér.


Vaporizér zahrnuje analogový systém ovládání teploty, díky kterému můžete po nalezení vyhovující teploty zařízení nastavit a více se o něj nestarat. Po nalezení vyhovující teploty je jeho ovládání stejně snadné jako zapnutí ohřívače a následná aktivace ventilátoru po zahřátí zařízení. Vaporizér Volcano Classic je nejprodávanější vaporizér více než desetiletí, protože spojuje atraktivní vzhled a bezkonkurenční výkon vaporizace. Nakolik je zařízení celé elektromechanické, neobsahuje elektrické obvody, které by mohly shořet, proto je Volcano Classic absolutně odolný, jak můžete od vaporizéru vysoké kategorie i čekat.


K dispozici s ventily Easy Vale a Solid Valve. (Přečtěte si příručku pro ventily, kde se dozvíte o jejich rozdílech)


Volcano Classic:

 • Hliníkový zahřívací blok bezpečný pro potraviny
 • Vysoce výkonná zahřívací kazeta
 • Výkonné membránové čerpadlo
 • Pokročilá německá technologie
 • Teplota v rozsahu od 130 °C do 230 °C
 • Elektromechanický design
 • Záruka 3 roky
 • Zahrnuje soupravu ventilů Solid nebo Easy Valve
 

Příslušenství (zahrnuto):

 • Plnicí komora
 • Souprava na balónek (Solid nebo Easy Valve)
 • Souprava běžných sítek
 • Sada vzduchových filtrů
 • Podložka na tekutiny
 • Čistící kartáček
 • Grinder
 • Návod k použití
 

Uvod

Vaporizér Classic Volcano od společnosti Storz & Bickel je považován za nejnovější pokrok v oblasti vědy vaporizérů, kterému konkuruje pouze jeho velký bratr - Volcano Digit. Nakolik je na trhu již téměř desetiletí bez zásadní změny designu, můžete si být jisti, že němečtí technici ho navrhli dokonale hned od začátku, o čemž svědčí i recenze zákazníků.

 

Díky extrémně přesnému ovládání teploty můžete ovládat aroma a také hustotu vyráběné páry. Jelikož vaporizér Volcano Classic používá metodu ohřívání horkým vzduchem, dokáže efektivně šířit aroma z aromaterapeutických směsí bez jejich vznícení. Páru je možné skladovat v balónku až 8 hodin (pro případ, že si ji chcete odložit na později).

 

Pohodlí

Výjimečná patentovaná technologie systému VOLCANO umožňuje vzduch obohacený o aromata přes ventil uskladnit v balónku. Veškerá vytvořená pára bude uskladněna výlučně v balónku. Pak se dá balónek s ventilem zcela odpojit a odstranit z vaporizéru. Obsahový materiál lze snadno uvolnit, a to nezávisle na procesu vaporizace, díky čemuž je jeho použití zcela pohodlné.

 

Záruka

K vaporizéru Volcano získáváte tříletou záruku od výrobce, která je omezena na běžné používání.

 

Další informace

Remove Compare Link Ne
Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Storz & Bickel
Velikost (délka x šířka x výška) 20,3 x 20,3 x 17,8 cm
Hmotnost vaporizéru 1.200 g
Styl Klasická stříbrná
Zdroj napájení Zástrčka
Zahřívací prvek Zahřívací blok z hliníkové slitiny
Způsob přesouvání páry Horký vzduch - plnění balónků
Země výroby Německo
Záruka 3 roky

Recenze položky Volcano Classic

Průměrné hodnocení:

4.9 Založeno na 17 hodnocení
 • 5 Star
   15
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

100%

Pringles
Met, or rather, exceeded expectations many times over and still as amazing as since it was purchased. It is definitely worth the investment. It produces more out of less, making it cost efficient in the long run.

Very happy with my purchase :)

Expensive but worth it

kekis
I have been looking for something to reduce the amount of crap in my system etc. I've tried other things but always ended up back where i started a short time after. This is finally the thing I've been looking for. My taste and appetite has improved and I'm feeling much less tired and dragged down. I would recommend the volcano to anyone. The volcano can handle a lot of use.

superb

Namenick
Finally got to use the Volcano recently.....super smooth vaping....enjoyed it immensely. if only it was cheaper i would give 5!

Top quality!!!

Otis
This is my first time using a vaporizer and I have to say that initially I wasn't expecting amazing results, just a cleaner vapour but I have to admit that it worked far above what I was expecting. It's relatively quiet, some practice disassembling but the end result was superb and the place didn't smell as strong. The only negatives are that the power cable is short and I wish it had a carrying case to bring to friend's places. The best result I ever had!! So glad I bought this unit. The digital has been known to have the screen break down so I went for the Classic. High-ly recommended!

Buy the best, get the best

Hans
Germany won this war as this vaporizer is of top quality and works as designed. Made in Germany. I have purchased cheaper ones only to throw them away. Don't wast your time on cheap junk as you will end up buying this one anyway.

Superb!

Yay
Best Vape Period. Simple to use. I keep my dial on 6 and it works flawlessly and gives me about 3 bags of vapor out of a fully loaded chamber with aromatherapy bland. You get what you pay for and what you pay for here is Quality, pure and simple.

Full service good vape!

Towel
I bought the volcano amazing vape full taste i am stunned how good it is and magicvaporizer got it to me in less than 2 days !! Verry satisfied about everything thanks!

Recommended

Fred Rogers
I always thought this modern stuff machinery was just made to impress health-freaks and medicine students. But a friend of mine (a medicine student) purchased one and after smiling down on him for some months, I realized how little aromatherapy blends he needed for a good time.

At first it is strange to use the vaporizer because the stuff you smell is cloudy but once you're used to it, it can't be beat. The onset varies from immediately to 15 minutes, half a balloon (0,5 - 0,8m) usually is sufficient for 1 - 2 hours.

The Volcano is said to have an efficiency of extracting the aromatherapy blends of 80% or more, so you can image how much of your blend that is saved.

All in all: great product, doesn't produce the usual strong and distinctive smell, helps you get the best of your blends.

just cant get enough

Opi
BEST PURCHASE EVER! The Volcano is worth every penny! So easy to use, so efficient, so beautiful, so smooth, so easy to clean and reliable. I HIGHLY recommend it. Bag style vaporizers are FAR superior to whip style. With a bag, every use is the same. Don't have to worry about sucking too fast, or slow. Set the temp and forget it. :) Everyone should have a Volcano, it's a wise investment, will save you money in the long run!

Phenomenal!

Sir Alex
Very easy to take the end piece apart for cleaning (solid valve). This is by far the best vaporizer I have ever used, I had been thinking about buying one for years and now that I got one I wish I would have done it sooner. The customer service is outstanding.

Položky 110 z celkem 17

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Volcano Classic

Jak hodnotíte tento produkt? *