O nás

Myšlenka, která se ukrývá za MagicVaporizers, vznikla v roce 2012 na lyžovačce v severním Švédsku, když byl mě (Peter) a Samovi na večírku po dni plném lyžování jedním Američanem představen revoluční způsob konzumace rostlin – vaporizace. Brzy poté jsme si uvědomili, že toto je budoucnost a že když jednou lidé zažijí to, co jsme zažili my, budou i stejně tak nadšení jako my.

Po založení společnosti a podrobném testování tisíců vaporizérů jsme se cítili dost sebejistě na to, abychom začali nabízet podle nás ty nejlepší vaporizéry za ty nejlepší ceny. Vše začalo uprostřed roku 2013 s naším původním švédským obchodem - vaporizers.se.

Obchod zaznamenal okamžitý úspěch a doslova jsme vyprodali naše první zásoby ještě předtím, než jsme obdrželi naši druhou objednávku od výrobců. Na naše překvapení jsme dostávali objednávky nejen ze Švédska, no také z našich sousedních zemí, co nás vedlo k přesvědčení, že potřebujeme myslet za hranice Švédska.

Na podzim roku 2013 a po množství „testování produktů“ jsme přišli se značkou, která je teď jedním z největších prodejců vaporizérů v Evropa MagicVaporizers. S větrem v plachtách a novou značkou jsme spustili naše obchody v sedmi dalších zemích; Spojené Království, Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Finsko a Dánsko.

Zájem o vaporizéry, jako i doplnění dalších kvalitních vaperských značek, opravdu ovládly rok 2014 a naše sázka na přidání více zemí se stala velkým úspěchem. Od té doby jsme přidali dalších 14 evropských zemí s lokalizovanými e-shopy a pořád se soustředíme na to, aby naše značka rostla a aby kouzlo vaporizace díky nám zažilo víc a víc lidí.


I když jsme vyrostli do velikosti, jakou máme dnes, pořád se držíme našich základních hodnot. Poskytujeme zákazníkům kvalitní vaporizéry za nízké ceny a vždycky jsme tady, abychom odpověděli na jakékoliv dotazy od zákazníků, kteří potřebují pomoc před i po nákupu.

Jak si udržujeme tak nízké ceny?

  • Kdykoliv je to možné, nakupujeme přímo od výrobců, tvrdě sjednáváme, abychom získali ty nejlepší ceny a poté tuto úsporu přesouváme na vás.
  • Pokud některý produkt nesplní očekávání našich zákazníků, bude nahrazen něčím jiným.
  • Nakupujeme ve velkých objemech a smlouvy uzavíráme co nejdříve, abychom získali ty nejlepší ceny.
  • Udržujeme si nízké ceny—protože každý haléř, který ušetříme, je haléř, který ušetříte vy.

Není to komplikované. Jednoduše se soustředíme na to, na čem záleží – skvělé vaporizéry + dobré ceny = Hodnota.

Peter a Sam
Zakladatelé a majitelé MagicVaporizers