Vaporizers from Storz & Bickel

Storz & Bickel vaporizéry

Investujte do vaporizéru Storz & Bickel, pokud chcete spolehlivý vape, který bude produkovat páru nejvyšší kvality po mnoho let. Populární Volcano Classic byl vydán v roce 2001 a stále je mnohými považován za jeden z největších stolních vaporizérů na současném trhu, pokud si jej můžete dovolit.

Pokud chcete vstát z pohovky, Mighty je jedním z našich oblíbených přenosných vaporizérů díky dlouhé výdrži baterie a jemné, chutné páře. Vape od Storz & Bickel může stát o něco více, ale za ty peníze navíc rozhodně stojí.

Read more
Nastavit sestupně
 1. CRAFTY+ Vaporizer
  Hodnocení:
  Vaporizér Crafty+

  6449 Kč 7999 Kč

  • Viditelná pára do 60 sekund
  • Ovládání jedním tlačítkem
  • Váží pouze 135 g
 2. Venty Vaporizer by Storz & Bickel - Small
  Hodnocení:
  Vaporizér Venty

  11299 Kč

  • Nahřátí za pouhých 20 sekund
  • Nastavitelný průtok vzduchu pomocí ovladače
  • Připojení přes Bluetooth a webovou aplikaci
 3. Mighty Vaporizer
  Hodnocení:
  Vaporizér Mighty

  5599 Kč 9499 Kč

  • 90 sekundové nahřívání
  • Přesné ovládání teploty
  • 2 hodiny výdrž baterie
 4. Mighty+ (Plus) Vaporizer Small
  Hodnocení:
  Vaporizér Mighty+ (Plus)

  8499 Kč 9999 Kč

  • 60 sekundový čas nahřívání
  • Komora s keramickým potahem
  • O 25 minut rychlejší nabíjení
 5. Plenty Vaporizer
  Hodnocení:
  Vaporizér Plenty

  4999 Kč 6599 Kč

  • Unikátní ocelová chladící cévka
  • Nejvyšší kvalita, odolné materiály
  • Extra-široká komora pro skupinová posezení
 6. Volcano Classic Vaporizer
  Hodnocení:
  Volcano Classic

  8049 Kč 10599 Kč

  • Pára z balonků
  • 9 úrovní teploty až do 230°C
  • Pokročilá a spolehlivá technologie
 7. Volcano Hybrid Vaporizer
  Hodnocení:
  Volcano Hybrid

  12499 Kč 14999 Kč

  • Čisté konvekční vapování přes hadičku nebo balonek
  • Nahřeje se do 40 sekund
  • Velký digitální displej s dotekovými tlačítky
Nastavit sestupně

Co dělá Storz and Bickel lepší?

Vaporizéry Storz & Bickel mají zaslouženou pověst jako jedny z nejlepších vaporizérů na trhu. Neustále přinášejí vaporizéry, které nastaví standard pro zbytek odvětví na roky dopředu. Je těžké uvěřit, že Storz and Bickel od svého začátku v roce 1996 vyvinuli pouze několik vaporizérů, ale jejich design je tak odolný a inovativní, že je ostatní kopírovali i o desítky let později. Navzdory prémiové ceně tyto vaporizéry za ty peníze určitě stojí.

Volcano Experience

Pouhým pohledem na vaporizér Volcano poznáte, že zažijete úžasný zážitek. Místo toho, aby se vydali konvenční cestou, dali svému produktu robustní, odolný design, z kterého křičí „síla“. Jakmile zařízení použijete, pochopíte, proč je navrženo tak, jak je. Vaše potáhnutí budou husté a silné s jemností, kterou jste ještě neochutnali.

Je k dispozici ve dvou modelech, Volcano Classic a Volcano Hybrid. Oba jsou to fantastické stolní modely. Postavte Volcano na konferenční stolek, vyndejte jeden z balonků, naplňte balonek párou a podávejte si jej pro bezproblémové inhalování páry.

Volcano Classic, první vaporizér od Storz & Bickel, je známý pro svou konzistenci, spolehlivost a odolnost. Mnoho nadšenců vapování jej používá téměř dvě desetiletí k nafouknutí lahodných pytlíků páry a pro některé je to jediný vaporizér, který si kdy koupili.

Nebuďte však příliš nostalgičtí, nyní je k dispozici nová a vylepšená verze: Volcano Hybrid. Přestože se nový model podobá předchozímu modelu, ovládací prvky a dotykový LED displej byly vylepšeny pro lepší estetiku. Volcano Hybrid se navíc mnohem rychleji nahřeje. Vy a vaši kolegové vapeři budete muset počkat pouze 1–2 minuty, než se balónek naplní párou. Storz & Bickel také vyslechli zpětnou vazbu od uživatelů a přidali možnost inhalovat páru přímo přes nový systém trubek.

Největším vylepšením Volcano Hybrid je jeho integrace se smartphony. Pomocí webové aplikace S&B mohou uživatelé ovládat zařízení a vytvářet si vlastní relace, které lze znovu a znovu používat. Co víc byste kdy mohli od stacionárního vaporizéru chtít?

Velký výkon

První „přenosný“ vaporizér od Storz & Bickel byl vaporizér Plenty. I když se dá nazvat přenosným, není díky své výšce 30 cm kapesní. Je však určitě skvělým doplňkem vašich relací v obývacím pokoji, protože produkuje super hustou a aromatickou páru z jednotky, kterou si lze snadno předávat v kruhu přátel.

Včetně zobrazení teploty je tento vaporizér kompletně mechanický, což zvyšuje jeho odolnost. Plenty se může na první pohled zdát být zastrašující, ale se snadno srozumitelným průvodcem pro rychlý start budete moci začít vapovat jen pár minut po jeho obdržení.

Zažijte špičkový výkon s vaporizérem Venty

Venty je nejnovější inovací Storz & Bickel v oblasti prémiových přenosných vaporizérů. S rychlým 20sekundovým nahřátím a přizpůsobitelným průtokem vzduchu staví na technologii předchozích modelů jako Mighty+ a Crafty+ a zároveň posouvá výkon na další úroveň.

Nabízí přesnou regulaci teploty od 40 °C do 210 °C, prodlouženou dráhu páry pro chladnější potáhnutí a rychlé nabíjení přes USB-C pro chvíle, kdy jste ve spěchu.

Vestavěné bezpečnostní prvky, jako je automatické vypínání, se kombinují s konstrukcí s certifikací UL. S Venty si nekupujete jen vaporizér; investujete do prémiového zážitku z vapování.

Mighty+: Vylepšená klasika od Storz & Bickel

Mighty+ vylepšuje ikonický design Mighty pro lepší přenosný zážitek. Ačkoli je nyní překonán Venty, zůstává vysoce kvalitním vaporizérem.

Nejzajímavější funkcí je USB-C port, což znamená, že svůj vape můžete nabíjet kdekoli a o 25 minut rychleji než původní Mighty! Storz & Bickel také zlepšili dobu nahřívání o 60 sekund a usnadnili změnu teploty pomocí nového režimu Boost, takže můžete rychle zvýšit teplotu uprostřed relace.

Ultra-přenosný Crafty+

Vaporizér Crafty+ je nejmenší vaporizér od Storz & Bickel a má ergonomické tělo, které nabízí dobré uchopení a pohodlný pocit. Zatímco ostatní vaporizéry upřednostňují přenosnost před výkonem, Crafty+ má obojí. Patentovaný hybridní nahřívací systém, který kombinuje kondukci a konvekci, produkuje pokaždé hedvábně jemnou páru.

Crafty+ můžete také ovládat pomocí webové aplikace S&B. Kromě toho, že uživatelům umožňuje zapnout jejich zařízení, může jim také poskytnout způsob, jak najít ztracená zařízení a prodloužit dobu jejich vypnutí až na 5 minut. Je také možné volit teploty v krocích po 1 °C nebo zvýšit teplotu o 15 °C pomocí aplikace.

Celkově je Crafty+ inovativní, high-tech přenosný vape s USB-C portem, který se vyznačuje o 30 % rychlejším nahříváním než předchozí model a vylepšenou elektronikou. S designem kapesní velikosti tento vape kombinuje sofistikovanost a sílu.