Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér CRAFTY

6 800 Kč

7 999 Kč Ušetřete 1 199 Kč

CRAFTY vaporizér - použitelný s vaším telefonem!
CRAFTY vaporizér - použitelný s vaším telefonem! CRAFTY Vaporizer - inteligentní plnící komora CRAFTY Vaporizer - zahrnuto příslušenství
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

6 800 Kč

7 999 Kč Ušetřete 1 199 Kč

6 800 Kč

7 999 Kč Ušetřete 1 199 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér CRAFTY dne 17 Jan. 2018.

4.8
Číst 9 Recenze | Napište recenzi

Vaporizér CRAFTY od společnosti Storz & Bickel je rozhodně novým standardním přenosných vaporizérů. Měří pouze 11,0 x 5,7 x 3,3 cm, díky čemuž jde o jeden z nejmenších vaporizérů. Nenechte se však jeho velikostí zmást: CRAFTY dokáže vytvořit hustou a viditelnou páru již za 60 sekund!


Vyniká ovládáním jedním tlačítkem, ale pokročilý Uživatelé mohou také přizpůsobit nastavení přes aplikaci pro smartphone. Vaporizér CRAFTY spojuje kompaktní konstrukci s jednou lithium-iontovou baterií, která dokáže na jedno nabití fungovat až 45 minut!


Jelikož tento vaporizér vyrábějí stejný lidé jako vaporizér Volcano, máte jistotu, že vaporizér CRAFTY využívá pouze nejkvalitnější komponenty. V případě, že by se cokoli stalo, máte jistotu v podobě dvouleté záruky, kterou společnost Storz & Bickel nabízí na všechny své výrobky.


Pokud máte zájem o delší výdrž baterie a možnost používat zařízení se zcela vybitou baterií, viz velkého bratra vaporizéru CRAFTY - vaporizér MIGHTY.

Vlastnosti

 • Vibrační alarm
 • Váží pouze 135g
 • Ovládání jedním tlačítkem
 • Úplné proudění horkého vzduchu
 • Jedna lithium-iontová baterie
 • Velmi efektivní výměna tepla
 • Přesné ovládání teploty
 • Bezdrátová Bluetooth aplikace s mnoha funkcemi
 • Automatické vypnutí


Příslušenství (zahrnuto)

 • Adaptér
 • Nabíječka
 • USB kabel
 • Podložka na tekutiny
 • 3x sítko
 • Grinder
 • Pomůcka pro plnění
 • Těsnící kroužky
 • Návod k použití
 

Ovládání jedním tlačítkem

Kompaktní konstrukce vaporizéru CRAFTY s jednou lithium-iontovou baterií je doplněna o praktické ovládání jedním tlačítkem: Vaporizér CRAFTY zapnete jedním stisknutím tlačítka. Následně se automaticky zahřeje až na předvolenou základní teplotu 180 °C (356 °F). Dvojím stisknutím tlačítka aktivujete zvýšenou teplotu 195 °C. Když je dosaženo nastavené teploty vaporizace, informuje vás o tom krátká dvojitá vibrace a indikační LED lampa: Světýlko LED změní barvu z červené na zelenou.

 

Aplikace pro smartphone

Unikátní vlastností vaporizéru CRAFTY je možnost připojit jej k vašemu smartphonu prostřednictvím bezplatné aplikace. Bezplatná aplikace CRAFTY na dálkové ovládání nabízí možnost nastavit základní a zvýšenou teplotu zařízení dle vašich požadavků. Mimo jiné vám aplikace umožňuje také zobrazit stav nabití baterie na smartphonu a zapnout nebo vypnout funkci vibrace vaporizéru CRAFTY a také aktivovat na telefonu funkce alarmu a vibrace.

 

Aplikaci CRAFTY na dálkové ovládáni si můžete stáhnout v obchodě Google Play anebo iTunes.

 

Efektivita

Vaporizér CRAFTY využívá k zajištění vždy efektivní vaporizace vodivé i proudivé zahřívání. Efektivní výměna tepla umožňuje vaporizéru CRAFTY rychle vytvářet viditelnou páru a aplikace umožňuje uživatelům nastavit teplotu podle vlastních požadavků pro dosažení dokonalé páry.

 

Záruka

Vaporizér CRAFTY s dvouletou zárukou výrobce, která je omezena na běžné používání.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Storz & Bickel
Velikost (délka x šířka x výška) 5,7 x 3,3 x 11,0 cm
Hmotnost vaporizéru 135 g
Styl Černá
Zdroj napájení Baterie
Zahřívací prvek Zahřívání proudění kombinované s vedením
Způsob přesouvání páry Přímé
Země výroby Německo
Záruka 2 roky

Recenze položky Vaporizér CRAFTY

Průměrné hodnocení:

4.8 Založeno na 9 hodnocení
 • 5 Star
   8
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

excellent ease of use

Adrian
The Crafty vaporizer is not only a vaporizer that has an excellent ease of use, but with the multifunctional wireless Bluetooth application, it is a product for the next generation. The single lithium ion battery is also particularly adapted to provide excellent charging without causing any functional issues of compatibility issues with the smoking needs of the user.

Customer Service

Sasha
Let alone all of it's features, I believe what makes me write this comment is only their Customer SUPPORT.
They are truly on the dot. The whole process of repair took place in 2 working days, PLUS, for the sake of customers' resentment
I had been granted a brand new Crafty with all of the accessories included
.
Definitely, it was not an coincidence, it seems like "Customer Service" is of significant importance on their trend.

And Quality, you can take it for granted.

:)

Kamil_PL
This is the best portable vapo, not cheap but definitely worth its price. Also very fast shipment.

Wish i bought it long time ago

Denise
Ok this unit got my attention first day it was released but the price made me clinch ! After debating and searching and debating i finally took the dive and ordered one. And what a waste of time not to have ordered this unit the day it was available.......i could have been enjoying a SUPERB vapeing experience instead of reading and searching reviews on the web!!! I can not say a bad thing about the unit. Yes the battery is not the longest lasting but just plug her in at night after a great session and its always ready for you that way. At first glance as i held it i was thinking wow this unit feels cheep but after using it and noticing no heat hardly felt as you hold the unit in your hand, and the on/off button has that high end feel to it! Also the hand fit is perfect! Not big yet big enough.......filling the chamber is easy as well without the filling thingy. Save your money people cause you will not get a vaporizer with this quality and satisfaction.Skip the cheaper purchase and save up for this one ,you will not regret it!!

Doesn't Disappoint

Bernie2016
I have the Volcano Digital. I'd heard about these guys coming out with a portable over a year ago. Kept my money until now. Boy am I glad I didn't get something else. I love it as much as my Volcano.

OK

Kelloggs
This is a good vape but the battery is horrible.

+++++

Fingal
Expensive but worth it easy to use easy to a clean

5/5

Cloud
Incredible. This thing can be used so hard and is so efficient at vapeing/conserving.

My issue with previous vapes iv'e tried is that the using were so whispey I never felt satisfied. I've owned the crafty for a week now and put over 10 hours on it.

The loading tool is very useful, to pack i use the scraper to push it from the loader into the chamber. It works awesome.Then I tamp it down pretty tight with the orange tool that comes inside the crafty near the charging area. or I put the liquid pad on top. I feel it works extra great when the chamber is compact.

I wish the battery would last a little longer and the price was a little less. But The crafty is as High quality or better than many high-end desktop units which I think Justifies the price and battery life . you can also buy a usb powerbank to extend the useage on the go. Also to mention the fast free shipping i really feel helped to offset the high cost of this product and made my decision easy.

Nr1 portable

Ubuntu
Ive owned the Ascent before this and thought that it couldnt be beat. I was wrong, very wrong. The Crafty is without a doubt the best on the market at this time. The mighty is too big for me, however i like how the temp controls are on the unit itself. Beside the Point. The only complaint i have about the Crafty is battery life, however it pains me to complain about that because to be quite honest, plug it in after each use for a few minutes and your fine. First said to myself theres no way im spending 300 eur. I dont regret the decision one bit. Too good

položek: 9

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér CRAFTY

Jak hodnotíte tento produkt? *