Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Vaporizér Plenty

5 999 Kč
Plenty Vaporizer
Plenty Vaporizer Plenty Vaporizer - Kit Plenty Vaporizer - Temperature Plenty Vaporizer - Bowl Plenty Vaporizer - Convection Plenty Vaporizer - Accessories Closeup Plenty Vaporizer - Included
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
5 999 Kč
5 999 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Vaporizér Plenty dne 15 Mar. 2018.

5
Číst 3 Recenze | Napište recenzi

Pokud se zajímáte o unikátní vaporizéry, nemůžete si nechat ujít Plenty. Pochází od Storz & Bickel, který vám takto přinášejí obnovený model Volcano. Plenty má vzhled pera, má netradiční design a nabízí stejně unikátní výkon. Má funkcionality kapesního vaporizéru, rychle se zahřeje a má skvěle vypracovanou komoru. Tento vyporizér je jednou z nejzajímavějších možností na trhu.

Tento domácí vyporizátor má charakteristický Storz & Bickel styl, dobrou stavbu z velmi kvalitních materiálů a komponentů. Díky několika možnostem nastavení lze Plenty jednoduše používat a nastavit přesně podle vašich potřeb. Design vzbuzuje sice jedineční dojem, ale jeho skutečnou devizou je jeho velká, široká komora, do které se vejde dostatek bylinek na celou skupinovou inhalaci.

Pára z vaporizéru Plenty je stejně 'pestrá' jak napovídá jeho jméno, je protkaná hustými oblaky a delikátní chutí. Výborně zpracovaná vyhřívací jednotka prohání vzduch přes zařízení rovnoměrně, zcela odpařujíci celou dávku. A navzdory na pohled zajímavému vzhledu je cívka Plenty z nerezavějící oceli i velmi praktická. Jako je pára vtahována do náustku, cívka ho ochlazuje, takže inhalace je velmi pohodlná.


K dispozici je pouze v Černé barvě.

Funkce

 • Vysoká kvalita, dobrá stavba, německá konstrukce
 • Extra široká komora na silnou páru a skupinové inhalace
 • 100% čistá inhalace s konvekčním zahříváním
 • Unikátní, ve stylu pera
 • Vyráběn stejnou společností jako Volcano
 • Ocelová cívka umožní pohodlné ochlazení páry
 • Jednoduchý a přitom silný výkon
 • Vhodný pro začátečníky

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Plnicí komora
 • Chladící cívka
 • Náustek
 • 3x Normal filtry
 • Podložka na tekutiny
 • Trubice (dlouhá)
 • Trubice (krátká)
 • Čistící kartáček
 • Storz and Bickel drtič

 

Vyčnívající a zároveň nenápadný

Společnost Storz & Bickel je známá díky svým inovativním vaporizérům a Plenty není žádnou výjimkou. Navržen v černé a oranžové barvě jako jeho bratranec Volcano. Průmyslový design vaporizéru Plenty je jedinečně všestranný. Pro ty, kteří rádi svůj vaporizér pyšně ukazují na veřejnosti, se stane krásným doplňkem jakékoli místnosti. Jeho neobvyklý design také dodává nádech tajemství, podobá se na elektrické nářadí, které by si mohl od vás kdokoliv, kdo ho potřebuje půjčit.


Tento vaporizér ve stylu pera vyrobený v Německu z vysoce kvalitních komponentů má hlavní napájecí kabel, takže nelze ho nabíjet. Není určen k použití jako přenosný vaporizér, ale přesto má robustní Plenty 635 gramů, takže se dá pohodlně držet i delší dobu.


Pro začátečníky a veterány

Jedna z nejnapínavějších výhod Plenty je to, že je vhodný pro zkušené i nezkušené uživatele. Jednoduše se používá, nemá žádné složité ovládací prvky, které by se nedaly s lehkostí zvládnout. A  přesto disponuje silným výkonem  pro uživatele, který vědí jak s nim zacházet.


Plenty má sedm přednastavených teplotních stupňů s teplotami do 200 ° C. Toto vám nabízí řadu možností pokud máte speciální požadavky a zároveň umožní jednoduše si ho nastavit, pokud se jen učíte. Tato nastavení reprezentují rozsah optimálních teplot, které maximalizují délku vaší inhalace a vyrábějí silnou páru, aniž byly bylinky uvnitř spálené. Provoz od 37 ° C do 215 ° C, teplotní knoflík zařízení zobrazuje zelenou optimální zónu tepla, která se hodí pro nováčky i pro profesionály.

 

Pokud chcete začít používat Plenty, vše co musíte udělat je naplnit ho bylinkami, napojit na cívku (ponechte jej v podobě v jaké přichází, abyste dosáhli co nejlepší výsledky) a přišroubujte vrch. Pak si jen vyberte nastavení teploty na nastavovacím kolečku a zapněte vaporizér. Navzdory jeho velikosti se zahřeje do několika minut. Pokud začne jeho teplota klesat a světýlko indikátoru přestane svítit, znovu ohřátí je tak jednoduché jako stisknutí tlačítka na rukojeti. Zařízení lze jednoduše rozebrat na části, takže jeho vyčištění utěrkami s alkoholem po každé inhalaci je rychlé a bez námahy.


Extra veliká komora Plenty a snadnost jeho použití dělají z něj vynikající vaporizér na skupinové inhalace, ale pokud chcete inhalovat sám, stačí vyplnit dodatečný prostor v komoře přiloženou podložkou. Tato podložka se také používá při inhalaci vosků a olejů.


Hladká a silná chuť

Tento vaporizér není jen inovativní, snadno použitelný a výkonný - exceluje i v oblasti chutě. Díky konvekčnímu vyhřívání Plenty funguje natažením vzduchu přes topnou jednotku a celou plochou široké komory na bylinky, aby zajistil hladkou vaporizaci s 'pestrou' chutí.


Plenty vyrábí silnou, účinnou páru, kterou od zařízení takových kvalit očekáváte, ale doušky páry nejsou drsné nebo těžké. Díky typické ochlazovací cívce z nerezové oceli je pára zjemněná a ochlazená ještě předtím než se dostane do náustku.

 

Záruka

Plenty nabízí tříletou záruku výrobce v případě standardního použití.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Storz & Bickel
Velikost (délka x šířka x výška) 5,2 x 5,0 x 22,6 cm
Hmotnost vaporizéru 635 g
Styl Black & Orange
Zdroj napájení Outlet
Zahřívací prvek Convection
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Germany
Záruka 3-years

Recenze položky Vaporizér Plenty

Průměrné hodnocení:

5 Založeno na 3 hodnocení
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Superior German quality

Hans
My favorite among the vaporizers I owned. I trust Storz and Bickel products because they are always built to last. Also gives me more confidence since the product is made Germany so I feel that it is really durable and will stay with me for a long time. Also owned a mighty but now consider the plenty to be my favorite. It is easy to fill and I do not use as much herbs in a cycle like the other vaporizers I owned. It is easy to use. Definitely a good investment because it is very smooth and gives me great hits. You will not regret buying this unit.

5 outta 5

Looper
The Plenty is a knockout! The build and design is very good and you know it is very sturdy and is built to last. Gives me great vapor, just like when smoking. Has 7 pre-set temperatures, just find the one most suitable for you. I usually go for the highest temp and I get awesome, consistent results. Also very efficient because doesn’t use as much herbs per cycle so saves me money. I wanted something for a solo set-up and the plenty is just perfect. Really efficient and throughout vaping sessions, vapor remains cool and pleasant. This really knocks competitors out.

Easy 5 for me!

Top Quality

Hotshot
One of the best vaporizers I used. Had owned three vapes before I decided to invest in something as quality and as good as the Plenty. Had developed a few techniques in using my previous vapes that finding the right setting for me was easy enough. I can really say that I am very satisfied with it. Vapor quality is amazing. I enjoy the direct inhalation which makes sessions more enjoyable. Recommending this product because it saves you a lot of money in the long run. Five stars for efficiency. This is really a good investment. No complaints here, just praises and positive thoughts.

položek: 3

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Vaporizér Plenty

Jak hodnotíte tento produkt? *