Tinymight 2

Hodnocení:
Tinymight 2 4.9 5

8919 Kč

SKU
ignore-this-112
Doprava zdarma
Zobrazit další drtičky
Prohlížet více příslušenství

Vlastnosti Tinymight 2 

 • Nejnovější verze (2024.05)
 • 100% konvekční nahřívání
 • Nahřátý za pár sekund
 • Režim na přání (on-demand) a posezení (session)
 • Nastavitelná velikost komory
 • Široký rozsah teplot (140 °C až 250 °C)
 • Rychlé nabíjení přes USB-C
 • Napájení vyměnitelnou baterií 18650 Li-ion
 • Vyrobeno ve Finsku z vysoce kvalitních materiálů
 • Při zakoupení od MagicVaporizers balení obsahuje dávkovací kapsle zdarma

Pro koho je Tinymight 2 určen?

Tinymight 2 je přenosný vaporizér na bylinky a koncentráty. Je navržen tak, abyste mohli vapovat kdekoli a poskytuje chutnou páru již za pár vteřin díky výkonnému konvekčnímu nahřívacímu tělesu.

Pokud chcete upgradovat váš vaporizér na něco, co zvládne produkovat oblaka páry a je vybaven opravdovým režimem páry na přání (on-demand), rozhodně vám doporučujeme zvážit Tinymight 2 jako váš další vaporizér. Snadno se používá a ne jen, že nabízí režim páry na přání, ale také klasický režim posezení, což vám poskytuje flexibilitu v tom, jak chcete vapovat.

2024 Update: Purple Heart wood

The Tinymight family welcomes a new member: the Tinymight 2 Purple Heart edition. This stunning vape is crafted from beautiful Purple Heart wood, giving it a unique and attractive appearance. Not only does it look incredible, but it also features the latest updates and improvements for enhanced performance.

The heater has been upgraded with zirconia ceramic replacing the quartz glass construction, and the support rods have been more than doubled in strength for enhanced durability.

The Purple Heart edition comes with a unique accessory package, including a titanium dosing capsule for convenient loading and a short mouthpiece with glass balls for cool, smooth vapour.

100% konvekční nahřívání

Tinymight je navržen tak, aby byl připraven produkovat chutnou páru již za méně než deset vteřin s jeho na míru vyrobeným, 70W nahřívacím tělesem z nerezové oceli. Nahřívací systém využívá 100% konvekční nahřívání, které materiál nahřívá rovnoměrně, čehož výsledkem je ta nejčistší pára.

Konvekční nahřívací systém v Tinymight 2 je ještě o něco vylepšen přidáním nového tepelného distributora. Tato funkce pomáhá lépe rozložit teplotu, takže proces extrakce je mnohem efektivnější a vy můžete ze svých bylinek nebo koncentrátů dostat maximum.

Vaporizér s režimem na přání

Zatímco většina vaporizérů má pouze jeden režim provozu, Tinymight 2 má dva: režim na přání a režim posezení. Režim na přání je perfektní pro ty z nás, kteří si rádi dají na čas a užívají si každé jedno potáhnutí, zatímco režim posezení je ideální pro lidi, kteří si více užívají více inhalací za sebou, aniž by museli konstantně mačkat tlačítko.

Režim na přání zapne nahřívání na nízkou teplotu, kterou lze snadno udržovat, dokud nestisknete tlačítko. Po jeho stisknutí jej nebudete muset většinou držet více než pět vteřin před tím, než zařízení zavibruje na znak toho, že je připraveno. Následně si můžete užívat páru a když budete hotovi, tlačítko jednoduše pusťte.

Režim posezení funguje tak, že komora je udržována na nastavené teplotě po celou dobu posezení. Klepněte na tlačítko třikrát a následně jej podržte, dokud nezačne vibrovat. Potom si dvakrát až třikrát potáhněte, dokud se pára nezjemní. Pokud si mezi jednotlivými inhalacemi chcete dát delší přestávku, jednoduše zařízení vypněte a restartujte, když dostanete chuť na víc.

Nastavitelná velikost komory

S modelem Tinymight 2 si můžete nastavit velikost komory podle vašich preferencí, jelikož chladící komora může být vysunuta směrem nahoru a dolů, čímž se nastavuje právě velikost komory. Je tedy jen na vás, jestli si ji nastavíte na maximální kapacitu (0,2 g bylinek) nebo na menší dávky či dokonce mikrodávkování.

Připraven na používání s dávkovacími kapslemi

Pokud hledáte jednoduchý způsob na mikrodávkování nebo chcete jednoduše komoru udržet čistší, určitě doporučujeme zvážit použití dávkovací kapsle. Tyto kapsle jsou speciálně navrženy pro Tinymight 2 a umožní vám užívat si vaše vapovací posezení, aniž byste se museli zbytečně zabývat čištěním.

 

Jednoduše kapsle naplňte materiálem, který si přejete vapovat a vložte je do komory. Nejen, že je naplňování vaporizéru Tinymight 2 tímto způsobem rychlé, ale také to znamená, že si můžete připravit dávku dopředu pro případy, kdy někam jdete a chcete si s sebou pro jistotu vzít více než jednu náplň.

Jedna dávkovací kapsle je zdarma součástí balení při objednávce Tinymight 2 od MagicVaporizers.

Široký rozsah teploty (140 °C až 250 °C)

Tinymight 2 umožňuje přesné nastavení teploty mezi 140 °C a 250 °C tím, že potočíte analogovým kroužkem nastavení teploty, který naleznete na spodní straně jednotky. S jeho širokým rozsahem teplot budete mít dostatek prostoru si zaexperimentovat a zjistit, jaká teplota pro vás funguje nejlépe.

Obsahuje multifunkční nástroj

Tento praktický multifunkční nástroj, který je součástí balení Tinymight 2, budete mít vždy po ruce, jelikož je umístěn ve vrchní části zařízení pro snadný přístup během fungování. Tento nástroj může být použit k zamíchání misky během posezení, ale je také dost dlouhý na to, aby se jím dala nastavit velikost komory, což vám umožní přepínat mezi malými a velkými dávkami snadno a rychle.

Rychlé nabíjení přes USB-C

Tinymight 2 je vybaven USB-C nabíjecím portem a nabízí také možnost rychlého nabíjení. S pomocí rychlonabíječky (není součástí balení) jej nabijete za méně než hodinu, takže se můžete za chvilku vrátit k vapování, ať jste kdekoli.

Když jednotku zapnete, jednou až čtyřikrát zavibruje, v závislosti na stavu nabití baterie. Hned vedle nabíjecího portu je také světlo indikátoru, jehož barva se změní ze zelené na červenou po vybití baterie. Toto pomáhá udržet si přehled o tom, kdy musíte dát zařízení nabít, takže si budete moci posezení užívat bez zbytečných přerušení.

Vyměnitelná 18650 baterie

Jelikož je Tinymight 2 napájen vyměnitelnou baterií typu 18650, nebudete svá vapovací posezení muset nikdy přerušovat jen proto, že se vám vybila baterka. Stačí jednoduše do zařízení vložit čerstvou náhradní baterii a můžete se vrátit k vapování za pár vteřin!

V případě, že byste chtěli používat jinou baterii typu 18650 než je ta, která je součástí originálního balení, berte prosím na vědomí, že baterie musí být vysoké kvality s proudem minimálně 20 A.

Navržen pro výdrž

Jak lze očekávat u vaporizérů vyrobených ve Finsku, Tinymight 2 je vyroben výlučně z prémiových materiálů. Tělo zařízení je vyrobeno ze dřeva amerického vlašského ořechu, známého svými kvalitními izolačními vlastnostmi a hladkou strukturou, což znamená, že zařízení se bude držet v ruce pohodlně a nebude na dotek horké.

Zbytek zařízení je vyroben z jiných odolných materiálů, jako je například nerezová ocel, hliník a křemíkové sklo, což zaručuje prémiový výkon na celá léta dopředu.

Jak používat Tinymight 2

Zde je návod, jak používat Tinymight 2 v režimu na přání:

 1. Otočte zařízení spodní stranou směrem nahoru a odstraňte náustek.
 2. Váš materiál dejte na opačnou stranu náustku. Náustek vložte zpět do zařízení, přičemž jej stále držte spodní stranou směrem nahoru. 
 3. Nastavte si požadovanou teplotu pomocí kolečka na spodní straně zařízení. Pro jemnější páru doporučujeme zhruba 3-5, ale chcete-li velká oblaka, klidně navolte 7-9.
 4. Třikrát rychle stiskněte tlačítko, čímž zapnete zařízení. Počkejte pár vteřin.
 5. Tinymight 2 je nyní připraven nahřívat vaše bylinky. Začněte zvyšovat úroveň nahřívání přidržením tlačítka a počkejte, dokud zařízení nezavibruje.
 6. Vdechněte páru z náustku, tlačítko držte stisknuté.
 7. Když jste s párou spokojeni, tlačítko pusťte, ale pokračujte ve vdechování, abyste z průtoku vzduchu dostali veškerou páru.
 8. Užívejte si to!
 9. Když budete hotovi, třikrát rychle klikněte na tlačítko, čímž ho vypnete, nebo pokračujte znovu od kroku číslo 5, dokud se bylinky nezbarví na hnědo a nepřestanou produkovat páru.

Jak nastavit teplotu?

Nastavte otočný kroužek na spodní straně zařízení na číslo, které koresponduje s požadovanou teplotou. Berte v potaz, že na nejvyšším nastavení teploty (10) se teplota liší podle toho, jaký režim je použit.

 1. Uzamčené zařízení
 2. 140 °C
 3. 150 °C
 4. 160 °C
 5. 170 °C
 6. 180 °C
 7. 190 °C
 8. 200 °C
 9. 210 °C
 10. 220 °C
 11. 230 °C / 250 °C (režim posezení / režim na přání)

Jak čistit Tinymight 2

Čištění vaporizéru Tinymight 2 je velmi jednoduché, protože skleněná trubička, chladící jednotka a filtry z nerezové oceli jsou jediné součásti zařízení, které vyžadují pravidelné čištění. Mohou být opláchnuty horkou vodou s mýdlem nebo namočeny do rozpouštědla, jako například isopropyl alkohol.

Záruka

Všechny vaporizéry Tinymight 2 prodávané stránkou MagicVaporizers, autorizovaným distributorem produktů Tinymight, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 3letá záruka po registraci zařízení na tinymightvape.com, omezená na běžné použití.

Uživatelská příručka

Tinymight 2

V balení

Tinymight 2 [Walnut]

 • Tinymight 2 vaporizér
 • Dávkovací kapsle*
 • Skleněný náustek (55 mm)
 • Titanový náustek (80 mm)
 • 18650 baterie
 • USB-C nabíjecí kabel
 • Sítka
 • Těsnící kroužky
 • Vak pro uskladnění
 • Návod k použití

Tinymight 2 [Purple Heart]

 • Tinymight 2 vaporizer
 • Titanium dosing capsule
 • Stainless steel dosing capsule*
 • Glass mouthpiece (55 mm)
 • Short glass mouthpiece with balls
 • Spare balls
 • 18650 battery
 • USB-C charging cable
 • Screens
 • O-rings
 • Storage pouch
 • Instruction manual

* Zahrnuje dávkovací kapsli zdarma, když je zakoupen u MagicVaporizers

Tinymight 2

Specifikace

Více informací
Velikost: 6,1 × 3,7 × 8,8 cm
Váha: 186 g
Vyhřívání: Konvekční
Čas zahřívání: Méně než 10 sekund
Zdroj energie: 18650 baterie
Teplota: 140 °C až 250 °C
Výrobce: Tinymight
Záruka: 3 let
Země výroby: Finsko
Nahrávám...
Napište svou vlastní recenzi o Tinymight 2