XMax Starry V3

Hodnocení:
XMax Starry V3 4.5 5

2499 kč

SKU
ignore-this-86
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

XMax - Baterie (18650)
XMax Starry - Baterie
290 kč 380 kč

XMax Starry je vybaven pouze jednou baterií, takže pokud ji musíte vyměnit, nebo pokud jen chcete baterii navíc pro intenzivní vapovací dny, tohle je 2600 mAh baterie, kterou byste si měli zajistit.

Používá se s: XMax Starry V3.

XMax Starry - Adaptér na vodní dýmku
Adaptér na vodní dýmku
440 kč 590 kč

Připojte váš XMax Starry k vodní dýmce o průměru 14 mm pomocí tohoto Adaptéru na vodní dýmku vyrobeného ze silikonu a borosilikátového skla. Připojte jej přímo na náustek, který následně připojíte na druhý konec vašeho oblíbeného skleněného nástroje a vaporizér položte vedle. Teď jste připraveni užívat si chladnější a jemnější páru!

Tento adaptér na vodní dýmku je kompatibilní s přenosnými modely od Storz & Bickel; Crafty, Crafty+, Mighty a Mighty+. Připojíte jej k nim stejně jednoduše jako k XMax Starry.

Obsahuje:

 • Silikonová trubička
 • 14 mm samčí skleněné připojení
 • Silikonový adaptér

Používá se s: Vaporizér Crafty+Vaporizér MightyVaporizér Mighty+ (Plus)  a XMax Starry V3.

XMax Starry - Adaptér na vodní dýmku s bubblerem
Adaptér na vodní dýmku s bubblerem
630 kč 840 kč

Adaptér na vodní dýmku s bubblerem pro XMax Starry je perfektní doplněk, chcete-li se vyhnout záchvatům kašlání způsobeným dráždivou párou. Bubbler produkuje jemnější páru, která méně dráždí hrdlo, což činí každé potažení mnohem příjemnějším.

Vodní filtrace je s pomocí náustku s bubblerem velmi jednoduchá. Stačí naplnit vodní komoru, připojit ji k náustku vašeho vaporizéru a užívat si jemnou a čistou páru.

Přestože adaptér na vodní dýmku nebyl vyroben v dílně Storz & Bickel, pohodlně sedí na modelech Crafty, Crafty+, Mighty a Mighty+. Adaptér byl na těchto vaporizérech důkladně otestován.

Obsahuje:

 • Skleněný bubbler
 • Silikonové trubičky

Používá se s: Vaporizér Crafty+Vaporizér MightyVaporizér Mighty+ (Plus)  a XMax Starry V3.

XMax Starry - Sada na údržbu
XMax Starry - Sada na údržbu
130 kč 180 kč

Pokud se zrovna nacházíte uprostřed vapovací relace a všimnete si, že náustek vašeho XMax Starry V3 je zablokován, je to přesně tato Sada na údržbu s náhradními sítky, co potřebujete. Kromě nich obsahuje dva O-kroužky, které mohou být použity dle potřeby!

Obsahuje

 • Ocelové sítko
 • Sítka do komory (2)
 • O-kroužky (2)

Používá se s: XMax Starry V3.

XMax Starry - Silikonový obal
XMax Starry - Silikonový obal
110 kč 150 kč

Silikonový obal je perfektní příslušenství pro váš XMax Starry. Nejen, že ho chrání před promáčknutím a poškrábáním, ale také ho chrání před přílišným zahřátím, aby se pohodlně držel! Díky držáku a protiskluzové úpravě vám tento obal usnadní cestování se Starry v kapse nebo tašce.

Používá se s: XMax Starry V3.

XMax Starry - Keramický filtr
XMax Starry - Keramický filtr
130 kč 180 kč

Tento Keramický filtr na XMax Starry zaručí, že vaše pára zůstane čistá a bez jakýchkoli bylinných částeček. Pokud se vám původní filtr ztratil nebo poškodil, tento náhradní filtr vyrobený z vysoce kvalitního zirkonovo-keramického materiálu splní jeho funkci na jedničku!

Používá se s: XMax Starry V3.

XMax Starry - Vosková nádobka
XMax Starry - Vosková nádobka
100 kč 130 kč

Tato Vosková nádobka sedí do pícky XMax Starry a umožňuje vám používat váš Starry s koncentráty. Aby byly vaše vapovací relace čisté a chutné, svou voskovou nádobku v případě potřeby nahraďte.

Používá se s: XMax Starry V3.

XMax Starry - Kompletní náustek
XMax Starry - Kompletní náustek
340 kč 460 kč

Potřebujete nahradit náustek na vašem XMax Starry nebo prostě chcete jeden navíc? V tom případě je tento Kompletní náustek to, co hledáte.

Tento náhradní magnetický náustek je identický jako původní náustek a je k němu přibaleno sítko.

Používá se s: XMax Starry V3.

Tento Nástroj na míchání z nerezové oceli je produktem od značky Arizer a lze jej použít na míchání nebo odstranění bylinek z komory se všemi typy vaporizérů.
Nástroj na míchání z nerezové oceli
110 kč 150 kč

Tento Nástroj na míchání z nerezové oceli je produktem od značky Arizer a lze jej použít na míchání nebo odstranění bylinek z komory se všemi typy vaporizérů.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze s haptickou zpětnou vazbou (2021.11)
 • Čas nahřívání 25 sekund
 • Ultra-přenosný
 • Vyměnitelná baterie
 • Keramická pícka
 • Kondukční nahřívání

Pro koho je XMax Starry V3 určen?

XMax Starry V3 je přenosný vaporizér, perfektní pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a přitom stále získat kvalitní produkt. Pochlubit se může funkcemi jako digitální displej, široký rozsah teploty, vyměnitelná baterie a haptická zpětná vazba (novinka v této verzi), které nenajdete v některých jiných zařízeních za dvojnásobnou cenu.

Elegantní design je perfektní pro každého, kdo si chce užívat vapování svých oblíbených bylinek, aniž by přitáhl příliš mnoho pozornosti od svého okolí při objevování nových horizontů mimo domov. Baterie je vyměnitelná, takže je možné si sebou na delší výlety vzít jednu nebo dvě náhradní!

Vysoce kvalitní zpracování

Najít cenově dostupný vaporizér vysoké kvality, který je zároveň funkční i esteticky přitažlivý, se může zdát jako nemožný úkol. Při navrhování XMax Starry V3 mysleli na vás! S vnějším obalem z hliníku a náustkem z keramického zirkonu tento nenápadný vaporizér vyčnívá z moře plastických vaporizérů, které na trhu naleznete v jeho cenové kategorii.

Vyměnitelná baterie

Vaporizér XMax Starry V3 je napájen jedinou baterií typu 18650 s kapacitou 2600 mAh, kterou lze snadno vyměnit, což mu umožňuje poskytnout mnohem delší výdrž než klasický vaporizér se zabudovanou baterií.

S vyměnitelnými bateriemi můžete mít po ruce vždy novou pro případ, že se vám jedna vybije. Perfektní hlavně tehdy, když máte v plánu strávit delší dobu mimo domov, nebo chcete-li se jednoduše na chvilku vyhnout nabíjení baterií.

Nastavitelná teplota a široký rozsah teplot

Spolehlivá keramická pícka modelu Starry V3 se dokáže nahřát na jakoukoli teplotu mezi 100 °C a 240 °C a to opravdu rychle! Nahřátí na 200 °C trvá pouhých 25 sekund a nahřátí na maximální teplotu (240 °C) trvá zhruba 35 sekund.

Excelentní kvalita páry

Společnost XMax je všeobecně známá výrobou spolehlivých zařízení, která produkují páru s vynikající chutí a nestojí mnoho peněz. Jako i jejich jiné vaporizéry, Xmax Starry V3 používá keramickou kondukční pícku, do které se vejde až 0,5 gramu bylinek a rychle produkuje chutnou a silnou páru.

Vaše bylinky nebo koncentráty se nikdy nedostanou do styku s ničím jiným než s čistými materiály, jako nerezavějící ocel a vysoce kvalitní keramika – což zaručuje, že pára zůstane čistá a plná chutí.

Jednoduché používání

Starry V3 je jedno z nejintuitivnějších zařízení na trhu. Můžete ovládat tři funkce použitím pár tlačítek: můžete jej vypnout/zapnout, nastavit teplotu a také nastavit čas relace. Kromě toho je zde ještě OLED displej, který zobrazuje stav baterie a zároveň i údaje o teplotě, takže už žádné hádání! A pokud toto všechno nestačí, zařízení také jemně zavibruje poté, co dosáhne požadované teploty pro vapování.

Zkosený prstenec pícky usnadňuje naplňování a magnetický náustek se zase při plnění neztratí. S náustkem z keramického zirkonu, který je silný a extra hladký pro pohodlné používání, si dokážete uchovat chuť v každém jednom potažení!

Připravený na koncentráty

XMax Starry V3 je schopen vaporizovat bylinky i koncentráty bez jakýchkoli problémů. Vaporizér má speciální podložku na koncentráty, navrženou pro vapování vosků nebo olejů, což z něj činí perfektní volbu pro ty, kteří si to rádi čas od času trošku obmění.

Záruka

Všechny vaporizéry XMax Starry V3 prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem XMax, jsou zcela autentické a vztahuje se na ně 1letá záruka na zařízení a 6měsíční záruka na baterii.

Uživatelská příručka

XMax Starry V3

V balení

 • Vaporizér XMax Starry 3.0 
 • Sada na čištění (pinzety, kefka, nástroj)
 • USB nabíjecí kabel
 • Podložka na koncentráty
 • Sítko do náustku
 • Sítka do komory (2)
 • Silikonové kryty na náustek (2)
 • O-kroužky na špičku náustku (2)
 • Návod k použití
XMax Starry V3

Specifikace

Více informací
Velikost: 3,5 x 2,4 x 11,0 cm
Váha: 120 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 25 sekund
Zdroj energie: Baterie (2600 mAh)
Teplota: 100 °C až 240 °C
Výrobce: XMax / XVape
Záruka: 1 rok
Země výroby: Čína
Napište svou vlastní recenzi o XMax Starry V3
Prohlížíte si:XMax Starry V3
Hodnocení