Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Extreme Q

4 399 Kč

5 999 Kč Ušetřete 1 600 Kč

Arizer Extreme Q - elektrický vaporizér pro skupinové použití
Arizer Extreme Q - elektrický vaporizér pro skupinové použití Arizer Extreme Q - s hadicí Arizer Extreme Q - s balónkem Arizer Extreme Q - Size Arizer Extreme Q - Remote Arizer Extreme Q - Whip Arizer Extreme Q - Arizer Extreme Q - Display Arizer Extreme Q - Included
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

4 399 Kč

5 999 Kč Ušetřete 1 600 Kč

4 399 Kč

5 999 Kč Ušetřete 1 600 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer Extreme Q dne 27 kvě. 2019.

4.7
Číst 53 Recenze | Napište recenzi

Arizer Extreme Q je multifunkční vaporizér, který dokáže již za pár minut připravit páru. Vyrábí se pouze s použitím nejkvalitnějších dílů, přičemž Arizer Extreme Q nabízí dojem kvalitního vaporizéru. Vaši zkušenost s vaporizací si můžete přizpůsobit svým preferencím přizpůsobením teploty a hustoty pomocí dálkového ovládání a následného výběru systému plnění balónků nebo extra dlouhé hadice na využití páry.


Jelikož provedení zařízení umožňuje snadné podávání (balónku nebo hadice), Arizer Extreme Q vyniká při skupinovém použití a podle více recenzí je dokonce jedním z nejlepších nebo možná nejlepší vaporizér pro skupinové použití. Technika využití páry se dá snadno naučit, díky čemuž je účast pohodlná i pro nezkušené uživatele.


Vaporizér Extreme Q od společnosti Arizer se všestranně snadno používá, je vysoce účinný a pára je skvělá. Pokud hledáte cenově atraktivní, stacionární vaporizér vysoké úrovně, je tento vaporizér rozhodně silný kandidát.

Vlastnosti

 • Nejnovější verze
 • Systém na plnění balónků
 • Hadice na páru
 • Dálkové ovládání pro pohodlné používání
 • Automatický časovač
 • Doživotní záruka
 

Příslušenství (zahrnuto):

 • Návod k použití
 • Vinylové hadice bezpečné pro potraviny
 • Koncovky
 • 2 skleněné nádoby
 • Skleněný nástroj na míchání
 • Další náhradní sítka
 • Odnímatelný systém balónu s 2 soupravami balónů
 • Nádoba na Pot-pourri / olej (aromaterapeutická mísa)
 • Dálkové ovládání
 

Arizer Extreme Q - Nejnovější verze

Vaporizér Arizer Extreme Q byl navržen zcela nově a nyní je k dispozici ve verzi z roku 6.0. Byly provedeny několik vylepšení na poskytnutí lepší uživatelské zkušenosti, což znamená bohatší páru, kterou můžete pohodlně spotřebovat buď pomocí balónu, nebo připojovací hadice. Teplota a hustota páry se dá jednoduše přizpůsobit pomocí digitálního ovládání a v případě, pokud vaporizér zapomenete vypnout, je vybaven nastavením automatického vypnutí. Model z roku 6.0 vaporizéru Arizer Extreme Q má vylepšený, tišší ventilátor a skleněné části jsou nyní vyrobeny výhradně z kvalitního předehřátého skla bez obsahu toxinů.

 

Nahoře zařízení se nachází revoluční cyklónová mísa, která vám svojí svislou polohou umožňuje efektivně a rovnoměrně uvolňovat aromaterapeutické směsi a jejich celý potenciál - co se týče síly i aroma. Uvnitř se nachází kvalitní keramický zahřívací prvek, který využívá trojité senzory zahřívání na poskytování informací na jasný LCD displej. Vaporizéru Arizer Extreme Q trvá dosažení teploty vaporizace méně než dvě minuty, což je skvělý výkon v porovnání s ostatními elektrickými vaporizéry.

 

Systém plnění balónků

Jedna z výhod vaporizéru Arizer Extreme Q v porovnání s jeho malým bratrem, který je součástí stejné série (Arizer V-Tower), je systém na plnění balónků. V téměř každé recenzi se dočtete o pohodlí, které nabízí systém tří ventilátorů, které zcela ovládají hustotu páry naplňováním do balónku.

 

Hadice na páru

Ti, kteří mají zájem o tradiční použití vaporizéru, jsou pro Arizer Extreme Q k dispozici extra dlouhé hadice. Hadice jsou z materiálu lékařské kvality, což znamená, že nehrozí, že budete cítit gumu!

 

Dálkové ovládání

Vaporizér Extreme Q nabízí systém dálkového ovládání, kterým můžete vaporizér zapnout a vypnout, nastavit rychlost ventilátoru a přizpůsobit teplotu. Nastavení se dají snadno přizpůsobit a dá se tak zkrátit čas potřebný na začátek vaporizace.

 

Záruka

Na elektroniku vaporizéru Arizer Extreme Q se vztahuje 3 letá záruka, zatímco na keramický zahřívací prvek se vztahuje celoživotní záruka.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 16,5 x 16,5 x 16,5 cm
Hmotnost vaporizéru 370 g
Styl Stříbrný
Zdroj napájení Zástrčka
Zahřívací prvek Keramický
Způsob přesouvání páry Balónek | Hadica
Země výroby Kanada
Záruka 3 roky

Recenze položky Arizer Extreme Q

Průměrné hodnocení:

4.7 Založeno na 52 hodnocení
 • 5 Star
   37
 • 4 Star
   14
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Lovely vaporizer

Is there pie?
I just got one too for Xmas and LOVE it. I had that same problem where the first bag or 2 there was little to no vapor. Then bags 3-5 were packed with vapor. If you put too much herb in it , it won’t give off vapor or it’s not hot enough. After it heats up to your desired temp, let it sit for a min or 2 then put fan on med and it should work great. 4 stars!

Impressive

Krille
I just got my Extreme Q 5hrs ago and I’m impressed. It’s more compacted than I expected, good thing. I do wish the power pack was built in but this way it does give you a long cord. It burns efficiently and quietly. Using the fan while using whip is great. The Volcano is 3-5x more expensive and is limited to just the bag, that’s nuts. Ok volcano might last longer but If I have to replace It out of the 3yr warranty (lifetime on heater) I can buy 5 of the Q’s and still be ahead.

One of the best vaporizers I have ever owned

Torbs
I was so satisfied with it I bought a second one! The only thing I dislike with this vape is the fact there is no valve on the balloon. It’s really not a big problem if you suck it down quick, if not it gets quite annoying to hold especially if you’re using it with a friend. The whip works great especially if you kick on the fan! I have honestly never had a problem with it in over a year. I highly recommend it if you’re not trying to break the bank.

Use it right and it's awesome

Demonchyld
The Extreme Q is great for several reasons. It works great but (and I hate to say this) don’t follow the instructions and pack the elbow screen instead (I use about 1/8g per session(4 good rips)). Set temp for 200C-220C and go (takes about 2min to heat up)(any higher and you risk burning the herb and releasing the bad stuff that comes with combustion). Thick vapor clouds and then save the used herb (toasty brown and smells like roasted peanuts) for making tinctures. Clean the whip and elbow with ever clear and add to tincture. If you don’t plan to break the bank, this is a good steal! Would recommend.

5 stars

The Hiro
I really like the Q and using the balloon method. I suppose I will be able to afford the Volcano one day as an upgrade but for now this is very awesome and I use 1/3 of the meds I used burning them. I must agree the effect is the same but a little better IMO. I really like how easy it is to set up and use. I find the remote very handy as well. I have reduced my insomnia “herbs” usage by 2/3 by using this vaporizer vs. smoking. I also received excellent customer service. Thank you!

Incredible!!

Richbill
So I recently purchased the Extreme-Q as my to go choice DESKTOP vaporizor and OMG, I couldn’t be happier. True, this is the ONLY desktop I have ever owned but GOLLY JEE WILIKERS does it do the job right. Vapes smoothly, I put it at arizer setting 230°C and it gives me quality vaping at that range. And this vapor is damn clean. And it is definetely comparable to the volcano, somewhat underneath it, but a damn good alternative. I have tried the volcano so I think I can make a fair assumption on that matter. Lastly, anyone who bitches about the rubber part being really hot probably has glass fingers because the rubber doesn’t get that hot. THE GLASS does.

OK but not the best

Rayen
The Airizer Extreme Q is a poor man’s volcano. Having both, I can say that the airizer heating element is about 1/4 the size of the volcano’s. You get what you pay for. The airizer works well with very small amounts of dry herb, but it quickly gets bogged down by larger amounts. Tip tho: use a fan to generate more vapor when using with a whip.

I recommend it alot

Aromatherapy Connoisseur
I inherited an Extreme Q and I love it, though I haven’t tried balloons, only the whip. I use many herbs in the vaporiser, if you are interested in aromatherapy and herbal medicine vaporising dried/cured herbs is much better for health and more efficient than essential oils as you can activate different components of the herbs at different temps, not just those components which make a pleasant scent. I think slightly moist works best, after all vapour is moisture – so don’t dry out your herbs. Vaping herbs is also far less messy than oils and I will often smoke the vaped herbs through a water piece after they are vaped out. Different herbs activate at different temps and many are fun to blend. There is loads of info out there. Would recommend this product!

Excellent vape

Riccow
The ExtremeQ is a fantastic vaporizer with amazing quality through and through – it will last! I have had one since January and I absolutely love it. The remote is actually very convenient and it is really easy to fit the glass mouthpiece into the rubber elbow, just put the tip in ;) I made the mistake of putting it in fairly deep and had some trouble getting it out. This product is a very good investment and I recommend any stoner to get it, especially at this price!

Optimal for sharing

Lippohottonus
I bought mine this february and absolutely love it! The remote is actually pretty handy because turning the fan on the module requires browsing through a menu, but with the remote you can press a predetermined temp by pressing one button. This is my first vaporizer and hopefully not the last. It is definitely a nice vape to own. I would recommend this to those who are looking for those who would like to share their vapor. One downside is that there are a lot of glass pieces I worry I might break! Over all tho, I really liked this!

Položky 110 z celkem 53

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Extreme Q

Jak hodnotíte tento produkt? *