Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer Extreme Q

4 900 Kč

5 999 Kč Ušetřete 1 099 Kč

Arizer Extreme Q - elektrický vaporizér pro skupinové použití
Arizer Extreme Q - elektrický vaporizér pro skupinové použití Arizer Extreme Q - zahrnuto příslušenství Arizer Extreme Q - svrchu Arizer Extreme Q - s hadicí Arizer Extreme Q - s balónkem
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

4 900 Kč

5 999 Kč Ušetřete 1 099 Kč

4 900 Kč

5 999 Kč Ušetřete 1 099 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer Extreme Q dne 17 Jan. 2018.

4.8
Číst 43 Recenze | Napište recenzi

Arizer Extreme Q je multifunkční vaporizér, který dokáže již za pár minut připravit páru. Vyrábí se pouze s použitím nejkvalitnějších dílů, přičemž Arizer Extreme Q nabízí dojem kvalitního vaporizéru. Vaši zkušenost s vaporizací si můžete přizpůsobit svým preferencím přizpůsobením teploty a hustoty pomocí dálkového ovládání a následného výběru systému plnění balónků nebo extra dlouhé hadice na využití páry.


Jelikož provedení zařízení umožňuje snadné podávání (balónku nebo hadice), Arizer Extreme Q vyniká při skupinovém použití a podle více recenzí je dokonce jedním z nejlepších nebo možná nejlepší vaporizér pro skupinové použití. Technika využití páry se dá snadno naučit, díky čemuž je účast pohodlná i pro nezkušené uživatele.


Vaporizér Extreme Q od společnosti Arizer se všestranně snadno používá, je vysoce účinný a pára je skvělá. Pokud hledáte cenově atraktivní, stacionární vaporizér vysoké úrovně, je tento vaporizér rozhodně silný kandidát.


Vlastnosti

 • Nejnovější verze
 • Systém na plnění balónků
 • Hadice na páru
 • Dálkové ovládání pro pohodlné používání
 • Automatický časovač
 • Doživotní záruka
 

Příslušenství (zahrnuto):

 • Návod k použití
 • Vinylové hadice bezpečné pro potraviny
 • Koncovky
 • 2 skleněné nádoby
 • Skleněný nástroj na míchání
 • Další náhradní sítka
 • Odnímatelný systém balónu s 2 soupravami balónů
 • Nádoba na Pot-pourri / olej (aromaterapeutická mísa)
 • Dálkové ovládání
 

Arizer Extreme Q - Nejnovější verze

Vaporizér Arizer Extreme Q byl navržen zcela nově a nyní je k dispozici ve verzi z roku 2016. Byly provedeny několik vylepšení na poskytnutí lepší uživatelské zkušenosti, což znamená bohatší páru, kterou můžete pohodlně spotřebovat buď pomocí balónu, nebo připojovací hadice. Teplota a hustota páry se dá jednoduše přizpůsobit pomocí digitálního ovládání a v případě, pokud vaporizér zapomenete vypnout, je vybaven nastavením automatického vypnutí. Model z roku 2016 vaporizéru Arizer Extreme Q má vylepšený, tišší ventilátor a skleněné části jsou nyní vyrobeny výhradně z kvalitního předehřátého skla bez obsahu toxinů.

 

Nahoře zařízení se nachází revoluční cyklónová mísa, která vám svojí svislou polohou umožňuje efektivně a rovnoměrně uvolňovat aromaterapeutické směsi a jejich celý potenciál - co se týče síly i aroma. Uvnitř se nachází kvalitní keramický zahřívací prvek, který využívá trojité senzory zahřívání na poskytování informací na jasný LCD displej. Vaporizéru Arizer Extreme Q trvá dosažení teploty vaporizace méně než dvě minuty, což je skvělý výkon v porovnání s ostatními elektrickými vaporizéry.

 

Systém plnění balónků

Jedna z výhod vaporizéru Arizer Extreme Q v porovnání s jeho malým bratrem, který je součástí stejné série (Arizer V-Tower), je systém na plnění balónků. V téměř každé recenzi se dočtete o pohodlí, které nabízí systém tří ventilátorů, které zcela ovládají hustotu páry naplňováním do balónku.

 

Hadice na páru

Ti, kteří mají zájem o tradiční použití vaporizéru, jsou pro Arizer Extreme Q k dispozici extra dlouhé hadice. Hadice jsou z materiálu lékařské kvality, což znamená, že nehrozí, že budete cítit gumu!

 

Dálkové ovládání

Vaporizér Extreme Q nabízí systém dálkového ovládání, kterým můžete vaporizér zapnout a vypnout, nastavit rychlost ventilátoru a přizpůsobit teplotu. Nastavení se dají snadno přizpůsobit a dá se tak zkrátit čas potřebný na začátek vaporizace.

 

Záruka

Na elektroniku vaporizéru Arizer Extreme Q se vztahuje 3 letá záruka, zatímco na keramický zahřívací prvek se vztahuje celoživotní záruka.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 16,5 x 16,5 x 16,5 cm
Hmotnost vaporizéru 370 g
Styl Stříbrný
Zdroj napájení Zástrčka
Zahřívací prvek Keramický
Způsob přesouvání páry Balónek | Hadica
Země výroby Kanada
Záruka 3 roky

Recenze položky Arizer Extreme Q

Průměrné hodnocení:

4.8 Založeno na 42 hodnocení
 • 5 Star
   33
 • 4 Star
   9
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

multi-functional vaporizer

Agust
If you want a multi-functional vaporizer then you should get the arizer extreme q like me. It can put across a feeling of bonhomie amongst the people that smoke and also help the load to get evenly spread when you are smoking. You can also contain the density and alter the temperature with the help of remote control.

Nice!

Jovica
Price is very low for qualitie like the one this. Remot , display, every thing has very hy qualita. Super fast shiping - I order on Friday and have it Tuesday – amazing ! super! Think it was hard to under stand when packed up but very very easy for me to use this vaporizer. Very very smart also it have the sleep timer funktion. Super! My friend see this on my room and we try it and get sleep haha! Next day my friend order also this one !! but it delivered also long hose so many friend can be use at same time. Best ever vaporizer I think.

The best so far !!

Davey
I purchased this vape for like 6 months ago and I am now only using this one! Had 2 others at the same time before but never really liked any of them. Since I bought this one I haven’t been thinking about buying any other vape ! This is all you need ☺ BIG plus that it comes with a remote, thought it might be “china” but not, it feels and handles like a good remote should. So quality impression is high. The display is easy to understand too (not like my other with digital display!). And BIG THANKS to magicvaporizers.com for super fast shipping which was also free!!
PS. At this price, you must add a grinder to your order :) won’t regret it!

Extreme is the right name!

Lovec93
I had heard a lot of good things about this vape, n also my friend has this exactly same vape. I had wanted to buy my own vape for some time and finally I Ordered it from Magic Vaporizers and I was surprised! Mega fast shipping (like 2-3 days??) and really great product! You can’t get any better vape for this price! When I first tried this one at my friends house (whip, not bag!) I just knew I had to get one myself. Started looking to see if there where other models that was maybe better. But I always came back to this one as my first choice! And it proves that a vape doesn’t need to cost too much to be good! And this actually outruns the other models available! It is really the best one out there! I never get tired of this one. Actually using it right now, will put it in sleep mode soon and just dream myself away! Good night everybody! GET ONE YOU TOO!

Ankebol

In love!
I think im in love wit this vaporiser. I have use it everyday after I buy it just 2 months ago. Was not really sure which vaporiser to buy and I really did not have all money for more expensive model. but from how I understand it is really very low price and people will still buy this even for 300! Also it is very easy to use this vaporiser I not even reed the instruction. I really really happy I buy this, and also I must say incredible shipping time, only 3 days! Now have the best (I think so) vaporiser and really smart function on this, but the best is remote control and sleeping timer. My advice to you if you reed this is stop think about buying, just buy it. You will never feel sorry for buying this really great vaporiser!

Well worth it

Nickton
In this price range I don’t think there is any competition. There are a few to choose from but if you do your homework about vaporizers you do choose this one. And it doesn’t disappoint you! Opposite! Quality level I would say is High! I had a more simple vaporizer before and it felt too crappy, too cheap. This feels really great when it comes to quality. And it also has every function you could think of! They didn’t miss anything on this one! So for this price, combined with the warranty, it is a safe buy! Even if it broke down completely after just half a year, it would still be worth it! No doubt! Highly recommended!!

Great service, great product

Finsmakaren
If Volcano is the Rolls Royce of vapes, then this is the Ferrari

Happy

peebum
Almost just as good as the Volcano, well worth the money.

new to vaping STOP shopping thisis exactly what you need

vin D
This product is the best for the cost. The ability to control the temperature allows you to control your temperature based on what you use. Finding the right temperature this is a matter of trial and error. This a great product and the customer service is great also. YOU can't go wrong

Awesome!

Doug
Once you have the rhythm down-packed, its all smiles!
Its absolutely a great to use, and the fan helps fill the balloon
The Ex-Q isn't too high price so it saves you money for other things.

Položky 110 z celkem 43

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer Extreme Q

Jak hodnotíte tento produkt? *