Arizer Extreme Q

Hodnocení:
4.65

3899 kč 5999 kč Ušetřili jste: 2100 kč

SKU
ignore-this-81
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Arizer - balení sítek
Arizer - Balení sítek
170 kč 230 kč

Arizer balení sítek je tím, co potřebujete, pokud chcete nahradit sítka, která jsou součástí balení vašeho vaporizéru Arizer V-Tower nebo Arizer Extreme Q.

Obsahuje:

 • Hluboká sítka (4)

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer příslušenství - miska "Tuff"
Arizer - miska "Tuff"
330 kč 440 kč

Arizer miska "Tuff" je odolnější náhradou za misku "Cyclone". Vypadá jako miska "Cyclone", má ale vrstvu z materiálu medicínské kvality, která zabraňuje snadnému rozbití. Vrstva je na vnější části skleněné komory a neovlivňuje chuť a čistotu páry.

Tento náhradní díl je určen pro ty, kteří zvyknou svou misku "Cyclone" zlomit a hledají něco odolnějšího, kvůli čemu by však nemuseli obětovat kvalitu páry.

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Toto balení balónků je perfektní, pokud potřebujete nové balónky pro svůj Arizer Extreme Q vaporizér
Arizer Extreme Q - Balení balonků
370 kč 490 kč

Opotřebovaly se vaše balonky pro Arizer Extreme Q nebo chcete nějaké navíc? Pak je toto balení balonků něco, co byste si měli koupit.

Obsahuje:

 • Balonky (6)

Používá se s: Arizer Extreme Q.

Skleněný náustek na balónek je součástí, která se připojí k balónku Arizer Extreme Q
Arizer Extreme Q - Skleněný náustek na balonek
170 kč 230 kč

Skleněný náustek na balonek pro Arizer Extreme Q se používá na uzavření páry v balonku. Je vyroben z borosilikátového skla pro zajištění jemné a čisté páry.

Pokud je váš náustek na balonek zlomený, prasknutý nebo prostě opotřebený, tento náustek ze skla je tím, co potřebujete.

Obsahuje:

 • Skleněný náustek na balonek (1)
 • Těsnící kroužky (2)

Používá se s: Arizer Extreme Q.

Arizer - miska "Cyclone"
Arizer - Miska "Cyclone"
250 kč 330 kč

Tato miska "Cyclone" je identická jako ta, která je přibalena k Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Používá se k držení vašich bylinek během procesu vaporizace a vyrovnává distribuování tepla, které vychází z topného tělesa.

Pokud je vaše stará miska zlomená, odštípnutá nebo prostě opotřebovaná, tato náhradní miska "Cyclone" je přesně tím, co potřebujete.

Obsahuje:

 • Skleněná miska "Cyclone" (1)
 • Chladící vrch (1)
 • Sítko (1)

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer - zahnutý kloubový adaptér
Arizer - Zahnutý skleněný adaptér
310 kč 410 kč

Arizer zahnutý skleněný adaptér je spojující kus mezi nahřívací komorou a hadičkou pro vaporizéry Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Je vyroben pouze z materiálů té nejvyšší kvality pro zajištění jemné a čisté páry.

Pokud je váš starý zahnutý adaptér zlomený, odštípnutý nebo prostě opotřebovaný, tento adaptér je přesně to, co potřebujete.

Obsahuje:

 • Zahnutý adaptér (1)
 • Sítko (1)

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Tento zahnutý skleněný adaptér se skleněným sítkem je určen pro ty, kteří chtějí vylepšit průtok vzduchu v hadičce svého Arizer Extreme Q nebo Arizer V-Tower.
Arizer - Zahnutý skleněný adaptér se skleněným sítkem
310 kč 410 kč

Tento Zahnutý skleněný adaptér se skleněným sítkem je určen pro ty, kteří chtějí vylepšit průtok vzduchu v hadičce svého vaporizéru Arizer Extreme Q nebo Arizer V-Tower.

Přibalený zahnutý skleněný adaptér musí být používán společně se sítkem, což má vliv na chuť páry a také se může jednoduše uvolnit. Díky skleněnému sítku tohoto adaptéru se však nemusíte obávat žádného z těchto problémů!

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer příslušenství - skleněný náustek
Arizer - Skleněný náustek na hadičku
120 kč 150 kč

Skleněný náustek na hadičku se připojuje na konec hadičky na vaporizérech Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Je vyroben z borosilikátového skla prémiové kvality pro zajištění jemné a čisté páry.

Pokud je váš náustek na hadičku zlomený, prasknutý nebo jednoduše opotřebovaný, tento náhradní skleněný náustek je přesně tím, co potřebujete.

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer - náhradní hadička
Arizer - Sada hadičky
480 kč 640 kč

Sada hadičky je ideální pro nahrazení celé vrchní části a osvěžení zážitku z vapování s vaporizéry Arizer V-Tower nebo Arizer Extreme Q.

Obsahuje:

 • 90 cm hadička (PVC) (1)
 • Zahnutý skleněný adaptér (1)
 • Skleněný náustek na hadičku (1)
 • Hluboké sítko (1)

Používá se s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer skleněný nástroj na míchání je perfektní pro míchání vašich bylin během vapování.
Arizer - Skleněný nástroj na míchání
150 kč 210 kč

Skleněný nástroj na míchání je vyroben na míru pro Arizer V Tower a Arizer Extreme Q, no také jej lze použít s téměř všemi ostatními vaporizéry jako jednoduchý skleněný nástroj. Tato náhradní součást je identická s nástrojem na míchání, který jste obdrželi se svým vaporizérem.

Arizer Extreme Q - dálkové ovládání
Arizer Extreme Q - Dálkové ovládání
370 kč 490 kč

Toto dálkové ovládání pro Arizer Extreme Q vám umožňuje pohodlně ovládat teplotu vaporizování, rychlost ventilátoru, čas a nastavení zapínání/vypínání.

Používá se s: Arizer Extreme Q.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.09)
 • Lze používat s balonkem nebo hadičkou
 • Přesné nastavení teploty
 • Kompaktní, no všestranný design
 • Změna nastavení prostřednictvím dálkového ovládání
 • Digitální LED obrazovka
 • Nastavitelný automatický časovač vypnutí

Pro koho je Arizer Extreme Q určen?

Arizer Extreme Q nabízí nepřekonatelnou kvalitu a je perfektní pro ty, kteří hledají luxusní vaporizér, který se snadno používá a má unikátní vybavení. Je ideální pro zkušené vapery i začátečníky, protože nabízí velké množství funkcí bez kompromisů v oblasti rychlých a vynikajících výsledků. Je jedním z nejprodávanějších stacionárních vaporizérů po celém světě a není vůbec těžké pochopit, proč získal tak výbornou reputaci.

Prémiová kvalita

Skleněná struktura tohoto vaporizéru zaručuje, že veškerá vyprodukovaná pára z bylin je 100% bez škodlivých toxinů a výborně chutná. Jeho moderní keramický systém nahřívání bezproblémově vaporizuje všechny typy bylin a zaručuje, že z vybraných bylin získáte maximální užitek.

Zabudovaná vnitřní topná tělesa a senzory také umožňují dosáhnout optimální teplotu už za pouhé 2 minuty, co znamená, že můžete přejít k akci téměř okamžitě, když se rozhodnete, že je čas si užít bylinky.

Všestranný

Jednou z největších výhod vaporizéru Arizer Extreme Q je možnost užívat si váš zážitek z vapování přes hadičku nebo balónek. Také si můžete užívat automatické rychlosti větráků, zabudovanou regulaci teploty a užitečný LED displej, takže máte naprostou kontrolu nad všemi jeho funkcemi. Nastavení mohou být ovládána tlačítky na základně přístroje, také je však lze ovládat dálkovým ovládáním, takže můžete zapnout mechanismus nahřívání bez toho, abyste byli v místnosti. Flexibilita a snadné používání, které Arizer Extreme Q poskytuje, jsou tím, co z něj dělá skutečně skvělý vaporizér.

Co je ještě lepší, pokud hledáte více spirituální funkce, tento vaporizér lze použít také pro aromatické účely. Pro vytvoření relaxačního prostředí, kdekoliv se nacházíte, použijte přiloženou aromaterapickou misku jako difuzér oleje.

Optimální bezpečnost a pohodlí

Pokud budete cítit, že pomalu usínáte, už nikdy se nebudete muset nasilu probudit a jít váš vaporizér vypnout. Po určité době neaktivity se Arizer Extreme Q sám vypne, a to díky inovativnímu časovači automatického vypnutí, který lze nastavit na 2 nebo 4 hodiny. Ještě pohodlnější je připojené dálkové ovládání, které vám umožňuje plně si přizpůsobit váš zážitek z vapování bez toho, abyste se museli postavit ze své sedačky.

Neustálé upgrady

V porovnání s modelem, který byl na trh uveden původně, prošel Arizer Extreme Q velkým množstvím upgradů a vylepšení, aby dosáhl svůj současný, perfektní design. S prémiovým designem, strukturou a komponenty, které pokaždé produkují úžasnou páru při každém potáhnutí, si můžete být jisti, že objednáním tohoto vaporizéru získáte tu nejlepší možnou kvalitu.

Záruka

Na elektronické součásti Arizer Extreme Q se vztahuje 3-letá záruka, zatímco na keramické topné těleso je doživotní záruka.

Uživatelská příručka

Arizer Extreme Q

V balení

 • Arizer Extreme Q vaporizér
 • Dálkové ovládání
 • Silikonová hadička (90 cm)
 • Mini-hadička
 • Skleněný nástroj na míchání
 • Sítka
 • Miska na aromaterapii
 • Skleněné misky "Cyclone" (2)
 • Balonek s náustkem (2)
 • Náustky (2)
 • Elektrický adaptér
 • Návod k použití
Arizer Extreme Q

Specifikace

Více informací
Velikost: 15,2 x 15,2 x 19 cm
Váha: 370 g
Vyhřívání: Konvekční
Čas zahřívání: 3 minuty
Zdroj energie: Zásuvka
Teplota: 50°C až 260°C
Výrobce: Arizer
Záruka: 3 roky
Země výroby: Kanada
Napište svou vlastní recenzi o Arizer Extreme Q
Prohlížíte si:Arizer Extreme Q
Hodnocení