Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer ArGo

6 299 Kč
Arizer Argo Vaporizer
Arizer Argo Vaporizer Arizer Argo - Size Arizer Argo - Front & Back Arizer Argo - Battery Arizer Argo - Kit Arizer Argo - Case Arizer Argo - Box
6 299 Kč
Upozornit mě, když bude tento produkt opět skladem
Probíhá načítání...
6 299 Kč
0
Číst 0 Recenze | Buďte prvním, kdo napíše o tomto produktu recenzi

Na trh přichází další vysoce výkonný vaporizér kanadské značky Arizer s názvem: Arizer ArGo. Je to zkratka slov 'Arizer Go'. Tento kompaktní vaporizér je vyroben tak, aby se snadno zabalil a mohli si ho uživatelé kamkoli vzít. No nenechte se splést jeho velikostí - i když je menší, překvapí svým výkonem. To ho předurčuje k použití doma i na cestách.


Obstojí v jakýchkoli srovnáních s konkurenčními vaporizéry, neboť Argo je lehký, stylový a jeho součástí je celoskleněná trubice umožňující plnou inhalaci obohacenou čistou a lahodnou chutí. Teplota je snadno nastavitelná v rozsahu od 50 ° C do 220 ° C. Ovladače nabídky umožňují snadno měnit a ukládat různé provozní nastavení.


Navíc Arizer ArGo se může pochlubit dobíjecí a vyměnitelnou lithium-ionovou baterií, čímž se zajistí, že vaše inhalace bude trvat déle. Pokud se baterie vybije, tak ji opět dobijete přes USB (vaporizér lze použít i během nabíjení) nebo vyměníte za náhradní. Nejen baterie dlouho vydrží. ArGo je sice malý, ale to neznamená, že by byl slabý. Toto zařízení je vytvořeno z vysoce kvalitních materiálů a zhotovené je tak, aby vydrželo co nejdéle.


Dostupné v Uhlíkově Černé barvě.

Funkce

 • Výkon srovnatelný s většími vaporizéry
 • Sytá, bohatá chuť
 • Snadná údržba
 • Digitální display a ovládání třemi tlačítky
 • Malý, lehký a přenosný
 • Zahřátí do minuty
 • Vyměnitelná baterie s USB nabíjením
 • Kvalitní materiály a izolovaný vzduchový chodník pro zvýšenou bezpečnost
 • Přednastavitelné trubice
 • Push top na ochranu skleněné trubice

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Dobíjecí baterie
 • Nabíječka
 • Skleněná trubice
 • Obal
 • 2x silikonový náustek
 • Nerezový doplněk (na čištění)
 • 4x nerezová mřížka


Přenosný, stylový design

Přenosná podoba větších příbuzných Solo a Air modelů. Tento Arizer ArGo vaporizér je navržen tak, aby co nejlépe sedl do dlaně i do kapes. ArGo nabízí uživatelům vynikající uplatnění na cestách, váží pouhých 97 g, což vám umožní nosit ho kamkoliv s sebou.

 

Eloxovaný hliník a hladký plastový povrch dodávají zařízení ArGo elegantní vzhled, takový typický pro Arizer. Takto se těší vysokému výkonu, aniž by utrpěl jeho styl. Arizer neřekl poslední slovo: vedle navrhování designu produktu ArGo byla kladena do popředí zdravotně-bezpečnostní priorita a to vidět na zkonstruování izolačního vzduchového chodníku, čímž se dosahuje to, že během inhalace nedojde k vdechování škodlivých sloučenin.

 

Pro dosažení maximální životnosti obsahuje produkt ArGo tzv. push top, který slouží k ochraně trubičky v případě, že se nepoužívá.


Vynikající kvalita inhalátu

Zatímco tělo ArGo je vyrobeno z kovu a plastu, jeho prodloužené trubice jsou z borosilikátového skla. Každé vdechnutí znamená čistou a nezkaženou chuť- jde o něco, co trubice z jiných materiálů jako sklo nedokáží nabídnout. Inhaláty z argonu jsou husté, výrazné a nabízejí možnost vychutnání si sušených bylin nejlíp jak to jen de. Ať vás nezmýlí velikost zařízení. Navzdory tvaru ArGo neprodukuje ostré příchutě, ale spíše jemné a svěží jak je to u ostatních modelů Arizer.Působivá výkonnost

Ačkoliv by zařízení mohlo být optimalizováno pro používání během cest, pravdou zůstává, že Arizer ArGo dosahuje stejnou výkonnost jako větší vaporizéry.


Není třeba plánovat si inhalace, protože ArGo se zahřeje do jedné minuty a uživatelům nabízí široký teplotní rozsah od 50 ° C (122 ° F) do 220 ° C (428 ° F). Pokud máte přesné preference, bude se vám líbit možnost nastavení si teploty. ArGo panel se třemi knoflíky vám umožní zvýšit nebo snížit teplotu o přírůstek 1 ° nebo 10 °. Tlačítka mínus a plus jsou propojeny s tzv. easy-to-read, digitálním OLED displejem s nastavitelným jasem na jednoduchou inhalaci v každém prostředí. Nejlepší na tom je, že tento vaporizér ukládá nastavení, které jste naposledy použili a tak nemusíte ztrácet čas předpřipravou zařízení.


Chcete-li zařízení použít, jednoduše natlačte trubici nahrubo podrceným materiálem. Nezapomeňte nechat malinko prostoru kvůli optimálnímu proudění vzduchu. Pak stačí zatlačit nástavec a můžete jít na to. Pokud si přejete spustit ArGo rychleji, můžete snadno zkrátit bezpečnostní čas přes digitální menu.


Pokud hledáte zařízení s malou potřebou údržby, vězte, že ArGo je stejně nenáročné na čištění i na používání. Pročištění kartáčkem a potření 90% -ním isopropanolem postačuje k udržení zařízení ve špičkové kondici.


Dobíjecí baterie

Nikdo si nepřeje, aby vybitím baterie došlo k přerušení inhalace, a proto Arizer navrhl ArGo, přičemž měl na zřeteli řešení i v tomhle případě. Jeho 3000 mAh 18650 Li-ionová baterie je dobíjecí a vyměnitelná. Tak ji můžete vyměnit během pár sekund a to vám umožní vyhnout se prostoji.


Pokud si přejete používat zařízení bez rezervní baterie, Arizer vám nabízí nabíjení přes USB, což umožňuje používání zařízení i během nabíjení baterie. Pokud je baterie plně nabitá, umožní uživateli inhalování až 1.5 hodiny.

 

Záruka

ArGo má doživotní záruku na topné součástky a dvouletou záruku na materiálové chyby nebo zpracování, kromě baterie.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 5,2 x 2,4 x 9,3 cm
Hmotnost vaporizéru 97 g
Styl Carbon Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic Heating Element (convection)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Canada
Záruka Lifetime warranty on the heating element, and a limited 2-Year warranty covering defects in materials or workmanship, excluding battery.

Recenze položky Arizer ArGo

Průměrné hodnocení:

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer ArGo

Jak hodnotíte tento produkt? *