COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Arizer ArGo

4 999 Kč
Arizer Argo Vaporizer
Arizer Argo Vaporizer Arizer Argo - Size Arizer Argo - Included Arizer Argo - Closed Arizer Argo - Opened Arizer Argo - Side Arizer Argo - Battery Arizer Argo - Chaging Arizer Argo - Top Arizer Argo - Scale
 •  
 •  
 •  
 •  
4 999 Kč
4 999 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Arizer ArGo dne 28 čer. 2020.

4.3
Číst 49 Recenze | Napište recenzi

Na trh přichází další vysoce výkonný vaporizér kanadské značky Arizer s názvem: Arizer ArGo. Je to zkratka slov 'Arizer Go'. Tento kompaktní vaporizér je vyroben tak, aby se snadno zabalil a mohli si ho uživatelé kamkoli vzít. No nenechte se splést jeho velikostí - i když je menší, překvapí svým výkonem. To ho předurčuje k použití doma i na cestách.


Obstojí v jakýchkoli srovnáních s konkurenčními vaporizéry, neboť Argo je lehký, stylový a jeho součástí je celoskleněná trubice umožňující plnou inhalaci obohacenou čistou a lahodnou chutí. Teplota je snadno nastavitelná v rozsahu od 50 ° C do 220 ° C. Ovladače nabídky umožňují snadno měnit a ukládat různé provozní nastavení.


Navíc Arizer ArGo se může pochlubit dobíjecí a vyměnitelnou lithium-ionovou baterií, čímž se zajistí, že vaše inhalace bude trvat déle. Pokud se baterie vybije, tak ji opět dobijete přes USB (vaporizér lze použít i během nabíjení) nebo vyměníte za náhradní. Nejen baterie dlouho vydrží. ArGo je sice malý, ale to neznamená, že by byl slabý. Toto zařízení je vytvořeno z vysoce kvalitních materiálů a zhotovené je tak, aby vydrželo co nejdéle.


Dostupné v Uhlíkově Černé barvě.

Funkce

 • Výkon srovnatelný s většími vaporizéry
 • Sytá, bohatá chuť
 • Snadná údržba
 • Digitální display a ovládání třemi tlačítky
 • Malý, lehký a přenosný
 • Zahřátí do minuty
 • Vyměnitelná baterie s USB nabíjením
 • Kvalitní materiály a izolovaný vzduchový chodník pro zvýšenou bezpečnost
 • Přednastavitelné trubice
 • Push top na ochranu skleněné trubice

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Dobíjecí baterie
 • Nabíječka
 • Skleněná trubice
 • Obal
 • 2x silikonový náustek
 • Nerezový doplněk (na čištění)
 • 4x nerezová mřížka


Přenosný, stylový design

Přenosná podoba větších příbuzných Solo a Air modelů. Tento Arizer ArGo vaporizér je navržen tak, aby co nejlépe sedl do dlaně i do kapes. ArGo nabízí uživatelům vynikající uplatnění na cestách, váží pouhých 97 g, což vám umožní nosit ho kamkoliv s sebou.

 

Eloxovaný hliník a hladký plastový povrch dodávají zařízení ArGo elegantní vzhled, takový typický pro Arizer. Takto se těší vysokému výkonu, aniž by utrpěl jeho styl. Arizer neřekl poslední slovo: vedle navrhování designu produktu ArGo byla kladena do popředí zdravotně-bezpečnostní priorita a to vidět na zkonstruování izolačního vzduchového chodníku, čímž se dosahuje to, že během inhalace nedojde k vdechování škodlivých sloučenin.

 

Pro dosažení maximální životnosti obsahuje produkt ArGo tzv. push top, který slouží k ochraně trubičky v případě, že se nepoužívá.


Vynikající kvalita inhalátu

Zatímco tělo ArGo je vyrobeno z kovu a plastu, jeho prodloužené trubice jsou z borosilikátového skla. Každé vdechnutí znamená čistou a nezkaženou chuť- jde o něco, co trubice z jiných materiálů jako sklo nedokáží nabídnout. Inhaláty z argonu jsou husté, výrazné a nabízejí možnost vychutnání si sušených bylin nejlíp jak to jen de. Ať vás nezmýlí velikost zařízení. Navzdory tvaru ArGo neprodukuje ostré příchutě, ale spíše jemné a svěží jak je to u ostatních modelů Arizer.Působivá výkonnost

Ačkoliv by zařízení mohlo být optimalizováno pro používání během cest, pravdou zůstává, že Arizer ArGo dosahuje stejnou výkonnost jako větší vaporizéry.


Není třeba plánovat si inhalace, protože ArGo se zahřeje do jedné minuty a uživatelům nabízí široký teplotní rozsah od 50 ° C (122 ° F) do 220 ° C (428 ° F). Pokud máte přesné preference, bude se vám líbit možnost nastavení si teploty. ArGo panel se třemi knoflíky vám umožní zvýšit nebo snížit teplotu o přírůstek 1 ° nebo 10 °. Tlačítka mínus a plus jsou propojeny s tzv. easy-to-read, digitálním OLED displejem s nastavitelným jasem na jednoduchou inhalaci v každém prostředí. Nejlepší na tom je, že tento vaporizér ukládá nastavení, které jste naposledy použili a tak nemusíte ztrácet čas předpřipravou zařízení.


Chcete-li zařízení použít, jednoduše natlačte trubici nahrubo podrceným materiálem. Nezapomeňte nechat malinko prostoru kvůli optimálnímu proudění vzduchu. Pak stačí zatlačit nástavec a můžete jít na to. Pokud si přejete spustit ArGo rychleji, můžete snadno zkrátit bezpečnostní čas přes digitální menu.


Pokud hledáte zařízení s malou potřebou údržby, vězte, že ArGo je stejně nenáročné na čištění i na používání. Pročištění kartáčkem a potření 90% -ním isopropanolem postačuje k udržení zařízení ve špičkové kondici.


Dobíjecí baterie

Nikdo si nepřeje, aby vybitím baterie došlo k přerušení inhalace, a proto Arizer navrhl ArGo, přičemž měl na zřeteli řešení i v tomhle případě. Jeho 3000 mAh 18650 Li-ionová baterie je dobíjecí a vyměnitelná. Tak ji můžete vyměnit během pár sekund a to vám umožní vyhnout se prostoji.


Pokud si přejete používat zařízení bez rezervní baterie, Arizer vám nabízí nabíjení přes USB, což umožňuje používání zařízení i během nabíjení baterie. Pokud je baterie plně nabitá, umožní uživateli inhalování až 1.5 hodiny.

 

Záruka

ArGo má doživotní záruku na topné součástky a dvouletou záruku na materiálové chyby nebo zpracování, kromě baterie.

 

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi
Výrobce Arizer Tech
Velikost (délka x šířka x výška) 5,2 x 2,4 x 9,3 cm
Hmotnost vaporizéru 97 g
Styl Carbon Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic Heating Element (convection)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Canada
Záruka Lifetime warranty on the heating element, and a limited 2-Year warranty covering defects in materials or workmanship, excluding battery.

Recenze položky Arizer ArGo

Průměrné hodnocení:

4.3 Založeno na 49 hodnocení
 • 5 Star
   27
 • 4 Star
   15
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   2

Great product!

Riev
This is the best dry herb vaporizer in the market nowadays. The design is smart and sleek, and its functions really correspond to the needs of vape users. For those who need vaporizers that are portable, but with all the functions of the bigger Arizer products, then the ArGo will be your bestfriend. This product is convenient, efficient, portable, and produces quality vapor. Temperature control is also very accurate which makes it easy for me to adjust and control the heat based on my preference. The temperature is adjustable by the nearest degree and can be changed by the plus/minus button.

Great battery!

Madgoose
I am not a very patient person so the Arizer ArGo’s battery improvements is really a plus for me. The Arizer ArGo charges via USB which is really convenient for me, aside of course from having a replaceable battery option. I noticed that it only takes less than 10 minutes for me to be able to use the product again if I ever find myself with a dead battery. This is how fast and how convenient the product works. I have had battery issues with my past vaporizers because I use it constantly, but with Arizer ArGo, I just need to replace the battery and not the whole vape if something goes wrong. For me, this really helps save time and money. So all in all, the Arizer ArGo is a really great investment!

Caution

Geeko
The Arizer Go is an excellent product. I agree that it is the best portable dry herb vaporizer in the market. It is also quite stealthy given its mouthpiece protector that can easily pass the device off as something else. One minor issue I have with it is that the use of the USB charging should be sufficiently cautioned to its users. The product is advertised as if it is perfectly advisable for the vaporizer to be used while charging, but doing it can overheat the unit and give way to some unexpected damages. Maybe this is also how I overestimated the product. In any case, I’m still sticking with ArGo and have been using it since my purchase.

Wow

Nelya
This product is top quality and for me, among the most impressive vaporizers in the market. I have been using Air 1 for a few years now and was actually looking at different products for an upgrade. Of course, I checked products from MagicVaporizers first since I have always had excellent buying experience from them. Surely enough, the improvements were beyond my expectations. I think that the quality just keeps on getting better, which shows that its manufacturers really know how to study and make the product to suit the needs of the customers! Yes, it is more on the expensive side. I shelled out around 200 euro but no regrets at all! With Arizer ArGo, I got what I paid for, and even more!

Saves you money

im dat pker
After I purchased the Arizer ArGo, I believe I paid for quality. You have to charge the batteries for 7 hours before you use it for the first time so I had to hold off my excitement. When I finally got a chance to use it, I was surprised at how much vapor I got just from a single load! This product is really impressive. Vapor sessions are more enjoyable because of Arizer ArGo. In a sense, it is also economical as well. The vapor quality is also very smooth, great and cool. Not only is its interface easy to use, even loading the aroma tubes is very easy. I highly recommend this product!

I give this product a five out of five!

Fells Wolfbane
The ArGo’s smart design allows it to fit into the palm of people’s hands! Seriously one of the pocket-friendly vaporizers in the market, this product is a must-have for anyone who considers portability, convenience and performance as their top considerations. Imagine a deck of cards, that is how the ArGo’s size is. When I got the ArGo, I was happy with the fast service. It uses a glass stem and a more polished, stylish look. It fits well in my pocket so this is really quite handy when you travel a lot.

I regret buying it

Nickini
For such an expensive product, I was not satisfied with it. I heard good reviews about it from friends and decided to buy one for myself. I was disappointed, especially because I spent a fortune on this product! One, the cloud production left me underwhelmed and the herbs I used increased the time I spent cleaning the vaporizer. I also made the mistake of using liquid blends and it damaged the vape so I had to send it for repair. I was more disappointed because they didn’t accept it for warranty services because they said they discouraged vaping concentrates as mentioned in their manual. I think I’m better off with a different, cheaper unit.

Festival vape for sure

Noah
This is definitely one of the best! It is a bit on the expensive side but consider it a necessary investment! You will not regret the purchase, trust me, especially if you are looking for vaporizers that are portable and will give you flavorful vapors. Throughout my use, I have discovered the the ArGo is low maintenance so I didn’t need to put in much effort to clean the device. Occasionally cleaning the mouthpiece will do to keep the ArGo clean. This is also the perfect product for me because of the rechargeable battery function which allows me to continue vaping sessions by just replacing the used battery cell with a new one. This is a must-have for vape users who are always on the go like me.

Both good and bad

Rebeller
I am still satisfied with purchasing the ArGo, but I noticed quite a few things that left me wanting more. The vapor quality is excellent and crisp, and the draws are cool and smooth, but I was not able to get the considerable sized clouds that I have come to expect. Of course, this is a matter of preference, but what I got was unimpressive clouds, but still visible vapor to ArGo’s credit. Apart from this, I have no complaint.

Overall, the positive aspects of the product definitely outweighed the negative. I would still recommend this product to friends, especially those looking for portable, low maintenance and efficient vaporizers.

Not cloudy enough, but great otherwise

Bong, James Bong
I think that the Arizer Go is the best vaporizer for dry herbs in the market today. It is just a bit expensive but quality and superb performance is guaranteed. I am satisfied with its portability and battery life. Any vaporizer that allows me to just switch the batteries for continued use already earns plus points. It is also easy to use. I do not have much issue with it except for the fact that it is not a cloud producer. I don’t know, maybe it is just preference since some people prefer it that way, but as for me, that is the only negative I found with the product. Other than that, this product is still a five out of five.

Položky 110 z celkem 49

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Arizer ArGo

Jak hodnotíte tento produkt? *