COVID-19: Náš sklad nebyl nijak ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Flowermate V5 Nano

Hodnocení:
4.25

2749 kč 2999 kč Ušetřili jste: 250 kč

SKU
ignore-this-72
Free shipping!
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Flowermate V5 Nano - Baterie
Flowermate V5 Nano - Baterie
280 kč 370 kč

Potřebujete vyměnit svou Flowermate V5 Nano baterii nebo chcete mít nějakou navíc? Pak je tato 18650 - 2500 mAh baterie tím, co byste si měli koupit.

Používá se s: Flowermate V5 Nano.

Sítka do náustku pro lowermate Aura, V5 Nano a V5.0S Pro
Flowermate - Sítka do náustku
160 kč 210 kč

Udržte svůj Flowermate vaporizér jako nový výměnou sítek do náustku a ujistěte se, že přijímáte pouze páru, která je tak chutná a čistá, jak to jen jde.

Obsahuje:

 • Sítka do náustku (5)

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - na liquid/vosk
Flowermate - Sítka do komory
160 kč 210 kč

Udržujte svůj vaporizér čistý s těmito sítky do komory. Sítka do komory zajišťují, že nebude vytvořen žádný přímý kontakt mezi topným tělesem a materiálem v komoře.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (5)

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5 Nano - Adaptér na vodní dýmku
Flowermate V5 Nano - Adaptér na vodní dýmku
340 kč 450 kč

Adaptér na vodní dýmku vám umožňuje připojit váš Nano k jakékoliv 14 mm nebo 18 mm vodní dýmce nebo bubbleru. Adaptér se připojuje ke komoře zašroubováním na místo.

Používá se s: Flowermate V5 Nano.

Tato kapsle na koncentráty se používá, když si přejete vaporizovat vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem
Flowermate - Kapsle na koncentráty
100 kč 130 kč

Kapsle na koncentráty by se měly používat, když si přejete vaporizovat koncentráty jako vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem. Jednoduše umístěte svůj koncentrát na bavlněný tampon uvnitř kapsle a poté vložte kapsli do vaporizéru.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Funkce

 • Snadné používání
 • Nabíjení přes USB
 • Vyměnitelné baterie
 • Kapesní velikost
 • Digitální ovládání teploty
 • Snadné čištění

Pro koho je Flowermate V5 Nano určen?

Flowermate V5 Nano je ideální pro začátečníky a pro ty, kteří jednoduše chtějí bezproblémový vaporizér, který je účinný a zároveň nabízí dobrý poměr ceny a kvality. Má elegantní design a je velmi diskrétní díky své kapesní velikosti a nenápadnému vzhledu. Tento vaporizér je perfektní, když si chcete užívat chutné vapování mimo domova. Pro získání požadované chuti můžete využít plné ovládání teploty použitím jednoduchých tlačítek a udělat každé posezení nezapomenutelným.

Kvalitní pára

Díky své vysoce kvalitní keramické komoře, skleněnému náustku a izolovanému průtoku vzduchu je pára produkovaná vaporizérem Flowermate V5 Nano opravdu působivá. Hustá, s čistou chutí a s izolovaným průtokem vzduchu znamená, že nikdy nebudete cítit žádnou kovovou chuť a vaše pára nebude obsahovat škodlivé toxiny. Protože je náustek vyroben ze skla, jeho nepropustný povrch nabízí prémiovou hygienu a luxusní pocit.

Vyměnitelná baterie

I když výdrž baterie u Flowermate V5 Nano nepatří k těm nejlepším (do 50 minut nepřetržité vaporizace), má vyměnitelnou baterii, co znamená, že pokud jste připraveni, své posezení nebudete nikdy muset urychleně ukončit! Namísto čekání na nabití baterie ji můžete okamžitě vyměnit za nabitou a pokračovat ve vaporizování.

Rychlé nahřívání

Flowermate V5 Nano se dokáže zahřát a dosáhnout maximální teplotu za pouhých 30 až 50 sekund, co vám usnadňuje rychlá posezení. Umožňuje vám to začít vaporizování po pár vteřinách, za které se zařízení nahřeje a nikdy se nebudete muset nudit během čekání na požadovanou úroveň teploty.

Snadné čištění

Díky jednoduché struktuře Flowermate V5 Nano vám kompletní vyčištění zabere jen krátkou chvíli. Pouze pícka, LED obrazovka a skleněný náustek vyžadují jednoduché vyčištění po použití nebo vytření čistým alkoholem pro hlubší čištění. Rozšířený tvar náustku znamená, že se dostanete dovnitř s bavlněným tamponem bez jakýchkoliv problémů.

Plné ovládání teploty

Flowermate V5 Nano vám umožňuje nastavit si teplotu vaporizace mezi 40°C a 230°C, co znamená, že máte úplnou kontrolu nad teplotou při vašem posezení a nad tím, jak přesně jsou vaše byliny nahřívané. Teplotu lze jednoduše změnit pomocí stisknutí tlačítka, zatímco LED displej zobrazuje přesnou teplotu v reálném čase.

Záruka

Všechny Flowermate V5 Nano vaporizéry prodávané MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Flowermate (od Smiss), jsou plně autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka na zařízení a 1-roční záruka na baterii.

Flowermate V5 Nano

In the Box

 • Flowermate V5 Nano vaporizér
 • Náustek z borosilikátového skla
 • 2500 mAh baterie
 • Plnící trychtýř
 • USB kabel pro rychlé nabíjení
 • Kapsle na koncentráty
 • Kapsle na byliny
 • Sada na údržbu
 • Sítka z nerezové oceli (5)
 • Návod k použití
Flowermate V5 Nano

Specifikace

Více informací
Velikost: 2,5 x 5,0 x 9,5 cm
Váha: 142 g
Vyhřívání: Hybridní (konvekční+kondukční)
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (2500 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobce: Flowermate
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Prohlížíte si:Flowermate V5 Nano
Hodnocení