Flowermate V5 Nano

Hodnocení:
4.25

2749 kč 2999 kč Ušetřili jste: 250 kč

SKU
ignore-this-72
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Flowermate V5 Nano - Baterie
Flowermate V5 Nano - Baterie
270 kč 360 kč

Potřebujete vyměnit svou Flowermate V5 Nano baterii nebo chcete mít nějakou navíc? Pak je tato 18650 - 2500 mAh baterie tím, co byste si měli koupit.

Používá se s: Flowermate V5 Nano.

Sítka do náustku pro lowermate Aura, V5 Nano a V5.0S Pro
Flowermate - Sítka do náustku
150 kč 200 kč

Udržte svůj Flowermate vaporizér jako nový výměnou sítek do náustku a ujistěte se, že přijímáte pouze páru, která je tak chutná a čistá, jak to jen jde.

Obsahuje:

 • Sítka do náustku (5)

Používá se s: Flowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - na liquid/vosk
Flowermate - Sítka do komory
150 kč 200 kč

Udržujte svůj vaporizér čistý s těmito sítky do komory. Sítka do komory zajišťují, že nebude vytvořen žádný přímý kontakt mezi topným tělesem a materiálem v komoře.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (5)

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5 Nano - Adaptér na vodní dýmku
Flowermate V5 Nano - Adaptér na vodní dýmku
320 kč 430 kč

Adaptér na vodní dýmku vám umožňuje připojit váš Nano k jakékoliv 14 mm nebo 18 mm vodní dýmce nebo bubbleru. Adaptér se připojuje ke komoře zašroubováním na místo.

Používá se s: Flowermate V5 Nano.

Udržujte svůj Flowermate vaporizér čistý, když vapujete byliny s touto Dry kapslí na byliny
Flowermate - Kapsle na byliny
100 kč 130 kč

Kapsle na byliny se používá pro přednaplnění vašeho Flowermate vaporizéru s bylinami a vapování bez toho, aby se váš vaporizér znečistil. Je také perfektní pro balení extra bylin, pokud plánujete vapovat mimo domu.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Tato kapsle na koncentráty se používá, když si přejete vaporizovat vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem
Flowermate - Kapsle na koncentráty
100 kč 130 kč

Kapsle na koncentráty by se měly používat, když si přejete vaporizovat koncentráty jako vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem. Jednoduše umístěte svůj koncentrát na bavlněný tampon uvnitř kapsle a poté vložte kapsli do vaporizéru.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Tento náustek je vyroben z vysoce kvalitního skla a je stejný jako ten, který je dodáván k vašemu Flowermate V5 Nano
Flowermate V5 Nano - Náustek
230 kč 300 kč

Tento náustek je náhradní díl pro Flowermate V5 Nano, pokud potřebujete nahradit náustek, který je součástí balení zařízení, nebo pokud chcete mít nějaký navíc. Je vyroben z vysoce kvalitního skla a je stejný jako ten, který je dodáván se zařízením.

Používá se s: Flowermate V5 Nano.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Snadné používání
 • Nabíjení přes USB
 • Vyměnitelné baterie
 • Kapesní velikost
 • Digitální ovládání teploty
 • Snadné čištění

Pro koho je Flowermate V5 Nano určen?

Flowermate V5 Nano je ideální pro začátečníky a pro ty, kteří jednoduše chtějí bezproblémový vaporizér, který je účinný a zároveň nabízí dobrý poměr ceny a kvality. Má elegantní design a je velmi diskrétní díky své kapesní velikosti a nenápadnému vzhledu. Tento vaporizér je perfektní, když si chcete užívat chutné vapování mimo domova. Pro získání požadované chuti můžete využít plné ovládání teploty použitím jednoduchých tlačítek a udělat každé posezení nezapomenutelným.

Kvalitní pára

Díky své vysoce kvalitní keramické komoře, skleněnému náustku a izolovanému průtoku vzduchu je pára produkovaná vaporizérem Flowermate V5 Nano opravdu působivá. Hustá, s čistou chutí a s izolovaným průtokem vzduchu znamená, že nikdy nebudete cítit žádnou kovovou chuť a vaše pára nebude obsahovat škodlivé toxiny. Protože je náustek vyroben ze skla, jeho nepropustný povrch nabízí prémiovou hygienu a luxusní pocit.

Vyměnitelná baterie

I když výdrž baterie u Flowermate V5 Nano nepatří k těm nejlepším (do 50 minut nepřetržité vaporizace), má vyměnitelnou baterii, co znamená, že pokud jste připraveni, své posezení nebudete nikdy muset urychleně ukončit! Namísto čekání na nabití baterie ji můžete okamžitě vyměnit za nabitou a pokračovat ve vaporizování.

Rychlé nahřívání

Flowermate V5 Nano se dokáže zahřát a dosáhnout maximální teplotu za pouhých 30 až 50 sekund, co vám usnadňuje rychlá posezení. Umožňuje vám to začít vaporizování po pár vteřinách, za které se zařízení nahřeje a nikdy se nebudete muset nudit během čekání na požadovanou úroveň teploty.

Snadné čištění

Díky jednoduché struktuře Flowermate V5 Nano vám kompletní vyčištění zabere jen krátkou chvíli. Pouze pícka, LED obrazovka a skleněný náustek vyžadují jednoduché vyčištění po použití nebo vytření čistým alkoholem pro hlubší čištění. Rozšířený tvar náustku znamená, že se dostanete dovnitř s bavlněným tamponem bez jakýchkoliv problémů.

Plné ovládání teploty

Flowermate V5 Nano vám umožňuje nastavit si teplotu vaporizace mezi 40°C a 230°C, co znamená, že máte úplnou kontrolu nad teplotou při vašem posezení a nad tím, jak přesně jsou vaše byliny nahřívané. Teplotu lze jednoduše změnit pomocí stisknutí tlačítka, zatímco LED displej zobrazuje přesnou teplotu v reálném čase.

Záruka

Všechny Flowermate V5 Nano vaporizéry prodávané MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Flowermate (od Smiss), jsou plně autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka na zařízení a 1-roční záruka na baterii.

Uživatelská příručka

Flowermate V5 Nano

V balení

 • Flowermate V5 Nano vaporizér
 • Náustek z borosilikátového skla
 • 2500 mAh baterie
 • Plnící trychtýř
 • USB kabel pro rychlé nabíjení
 • Kapsle na koncentráty
 • Kapsle na byliny
 • Sada na údržbu
 • Sítka z nerezové oceli (5)
 • Návod k použití
Flowermate V5 Nano

Specifikace

Více informací
Velikost: 2,5 × 5,0 × 9,5 cm
Váha: 142 g
Vyhřívání: Hybridní (konvekční+kondukční)
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (2500 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobce: Flowermate
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Write your own review about Flowermate V5 Nano
Prohlížíte si:Flowermate V5 Nano
Hodnocení