Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Flowermate V5 Nano

2 899 Kč
Flowermate V5 Nano Vaporizer
Flowermate V5 Nano Vaporizer Flowermate V5 Nano - Front Flowermate V5 Nano - Scale Flowermate V5 Nano - Battery + Mouthpiece Flowermate V5 Nano - Top Flowermate V5 Nano - Included Flowermate V5 Nano - Package
2 899 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Flowermate V5 Nano dne 05 Nov. 2018.

Pokud sháníte diskrétní a vysoce kvalitní vaporizér, který je vhodný jak pro suché rostliny, tak koncentráty, poté se vám bude hodit právě Flowemate V5 Nano. V5 Nano je kombinací malé a nenápadní velikosti Flowemate modelů jako jsou Aura a V5.0s Pro a unikátního zahřívacího systému, který je schopný produkovat impozantní dým doma i na cestách.


Už na první pohled je jasné kolik pečlivosti bylo V5 Nano věnováno. Je dostatečně malý na to, aby se vám vešel do dlaně, disponuje prostorem pro schování náustku a jeho provedení má nenápadný černý design. Zevnějšek však není to jediné, na čem ve Flowermate tvrdě pracovali. V5 Nano je zároveň výkonným přístrojem, který je schopný konkurovat dalším produktům na trhu, a to i nepřenosným vaporizérům. Zahřívací systém nabízí širokou škálu nastavení teploty a časování programů a dokonce i velkou lithium-iontovou 18650 baterii (2500 mAh) zajišťující dlouhou výdrž. Ať již jste ve vaporizování zběhlí, nebo teprve začínáte, s Flowermate V5 Nano je jednoduché si užít všechny jeho funkce kdykoliv a kdekoliv budete chtít.


Dostupné v Černé barvě.

Zajímavé prvky

 • Nízká odolnost vůči tahu a výpary plné chutí
 • Kombinace konvekčního a vodivého zahřívání
 • Výkonná 2500 mAh baterie
 • OLED displej s hmatovou odezvou
 • Velikost přímo do dlaně a diskrétní design
 • Vhodný pro využití na suché rostliny i koncentráty

 

Doplňky (v ceně)

 • Náustek z borosilikátového skla
 • Flowermate Lithium-iontová baterie 18650 2500 mAh
 • Zásobník
 • USB rychle nabíjecí kabel
 • Nádobka tekutina/vosk
 • Střední nádobka z nerezové oceli
 • Výbava na údržbu
 • 5x náustek a síťka pro komoru

  

Nenápadný

Pokud je pro vás diskrétnost důležitým prvkem, poté vás Flowermate potěší. Jeho rozměry jsou 9 x 4 cm, jméno Flowermate V5 Nano je tedy zcela přesné. Tento vaporizér se vám vejde jak do dlaně, tak do kapsy. Můžete jej díky tomu používat kdekoliv bez povšimnutí. Model V5 Nano se bude hodit uživatelům, kteří jej chtějí mít neustále po ruce, ať již v parku nebo na party. Flowermate si dalo záležet na tom vytvořit výrobek, který je nejen nenápadný, ale také stylový. Navržený v elegantní černé barvě a vyrobený ze silného a odolného hliníku, doplněný o průsvitný skleněný náustek a velký displej (25 mm). Dokonce i vnitřní spalovací komora je v černé barvě, což ulehčuje čištění.

 

Jednoduchý

Jedním z důvodů, proč je Flowermate V5 Nano skvělou volbou mezi vaporizéry je jeho jednoduché uživatelské rozhraní. Poté co umístíte suché rostliny nebo koncentrát do komory (například použitím přiloženého trychtýře), stačí pětkrát stisknout tlačítko napájení, čímž se zařízení spustí. Díky vbudovaným vibracím své zařízení ani nemusíte vytáhnout z kapsy, natolik diskrétní můžete být. Jakmile se zařízení aktivuje, stačí nastavit teplotu tlačítky nahoru a dolu. Každé kliknutí zvyšuje nebo snižuje teplotu o jeden stupeň, samotná teplota se vám ukazuje na OLED displeji. Vibrace vás opět upozorní, že je V5 Nano zahřáté a připravené k použití (časové rozmezí zahřátí je mezi 10 a 30 vteřinami). Pro vaši bezpečnost i pohodlí se vaporizér po pěti minutách přepíná do spánkového režimu. Program však můžete využívat i déle, stačí zařízení probudit podržením napájecího tlačítka.

 

Výkonný

I přes svou malou velikost je Flowermate V5 Nano plný výkonných a zdatných komponentů, které produkují mraky a mraky dýmu. Hlavním středem zájmu vnitřního fungování V5 Nano je kombinace kondukční a vodivé tepelné metody, která maximalizuje výhody obou technik a tím zdokonaluje kvalitu příchutí a účinnosti rostlin a olejů. Také zde můžete využít nastavení dle vlastní libosti. Flowermate navíc uživatelům nabízí velmi široké teplotní rozhraní od 40 °C do 230 °C, ačkoliv jak mnoho z vás ví, sladkou teplotou je bod pod 205 °C. Tento nastavitelný teplotní systém je napájený působivou baterií s kapacitou 2500 mAh, ta dodává výdrž od 40 do 50 minut. Baterii přitom nabijete za 2.5 hodiny využitím mikro-USB napájení. Baterie je navíc výměnná, můžete proto s sebou jednoduše nosit náhradní a pokračovat ve vaporizování.

 

Záruka

Všechny vaporizéry Flowermate V5 Nano prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem značky Smiss, jsou zcela autentické a jsou dodávány s 2letou zárukou přístroje a 1letou zárukou baterie.  

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Smiss
Velikost (délka x šířka x výška) 2,5 x 5 x 9,5 cm
Hmotnost vaporizéru 142 g
Styl Black
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic Oven (Conduction and Convection mix)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2-year on the device and a 1-year warranty on the battery

Recenze položky Flowermate V5 Nano

Průměrné hodnocení:

4 Založeno na 8 hodnocení
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   1

Small efficient vape

Deckless
Firs of all, I think Flowermate made a wise decision with the color palettes for the V5. Made the device look more elegant and more stylish! I’ve always looked out for Flowemate products since I consider portability a top consideration in buying vapes. Personally, the V5 really improves from the Mini, and comes at an affordable price as well. I am loving how easy it is to use and how good it looks. Battery life is good, vapor quality is great, and the vibration motor and digital screen display are a plus! The V5 will give you both functionality and practicality. Oh, and not to mention style!

Good but not my best

Nemo
Give me battery life and portability, and I would be a very happy customer. I’ve always considered Flowermate devices since it is both appealing and lightweight, and battery life is enough for me. I get around four or five vaping sessions before the battery runs out, depending on the temp. The higher the temp, the faster battery runs out. I suggest to buy just a spare battery since battery is replaceable, which is a very useful feature. I did notice that the mouthpiece can get a little bit hot at high temps. I usually put it at the highest temp so I was a bit disappointed. Not that bothersome since it is not too hot to use, but I do admit being put off by it. Overall, still a good vape.
"

Impressive heating

snoddas
Temp ranges from 40 to 230 Celsius and it is fairly easy to use. I personally love the digital screen and the vibration function which buzzes when the device is ready. Heating time is also very good with roughly 30 seconds of waiting. The device is solid and great, and the replaceable battery is very much helpful. I think that the V5 is very much worth the price, and it is not that expensive too. I had the Mini before I used this so I can see the improvements. No problems with my purchase. Would recommend this awesome portable vape!

Not happy

Odin
I got the V5 and had no problems with the delivery. Excited to try it after watching a few reviews. I did not have a difficult time figuring it since I took the time to get to know the product. Didn’t really like why it was hard to inhale? Customer service is a plus and everything worked fine except for the part where it was difficult to draw vapor because of the resistance. Didn’t produce much clouds as well. I did ask myself if I was using the V5 wrong, but I guess it just didn’t quite match a few of my expectations. I do not use it much now.

Affordable

UrsulooO
This is a good vaporizer for its price. It is fairly cheap. Nothing too fancy but gets the job done and produces a potent, quality vapor. I would recommend this for those considering to get their first vaporizer. Portable vapes are usually the trend nowadays, so the V5 is understandably a good choice for the younger demographic. Battery is replaceable, which I think is necessary since battery life is not that long, particularly if used at high temps. I’d say it last about 40 minutes. Nonetheless, this is not much of an issue since charging this vape will not inconvenience you. I suggest buying spare batteries as well.

Hands down to this powerful device!

Ponduz
I couldn’t be happier with the V5. I did consider other options but went with it after much consideration. First look, this is a very attractive device! So sleek and stylish. I think the design is smart. You can tuck in the mouth piece so it just looks like you are bringing with you a small powerbank. The V5 is also very light. Design-wise, I am very much satisfied. The functionality does not lag behind as well. This device is straightforward and easy to use. It produces flavorful and quality vapor, with good heating time and a long battery life.

The V5 wins at portability

Library Haze
It is a sleek, solid looking device that is very light and can easily fit into your pocket. Vapor quality is also not sacrificed as you still get potent, flavorful vapor with every draw. The device roasts the herbs evenly so you definitely have a good vaping experience every time. I am also very much happy not just with how lightweight and affordable this is, but also with the ease of use. Just three buttons for the power and temp control gets the job done! There is also this sleek digital display for added value.

I just love when things are kept easy and simple!

Good for beginners

Jenni
So, I am new to the vape scene and didn’t really know which vaporizer I should start with. I did have an idea that I prefer a stylish, portable device that is preferably low-maintenance. My friends recommended the flowermate v5 and I decided to go with it after I got to try the one that a friend owned. I am very much happy with this vape. It is super easy to use and has a screen display for the battery level and temp. Battery is replaceable which is what everyone needs nowadays. Of course, vapor quality is excellent. Definitely a great value for your money.

položek: 8

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Flowermate V5 Nano

Jak hodnotíte tento produkt? *