COVID-19: Náš sklad nebyl nijak ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Flowermate V5.0S Pro V2

Hodnocení:
4.45

2999 kč 4599 kč Ušetřili jste: 1600 kč

SKU
ignore-this-44
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
490 kč 650 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 17,64 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Sítka do náustku pro lowermate Aura, V5 Nano a V5.0S Pro
Flowermate - Sítka do náustku
160 kč 210 kč

Udržte svůj Flowermate vaporizér jako nový výměnou sítek do náustku a ujistěte se, že přijímáte pouze páru, která je tak chutná a čistá, jak to jen jde.

Obsahuje:

 • Sítka do náustku (5)

Používá se s: Flowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - na liquid/vosk
Flowermate - Sítka do komory
160 kč 210 kč

Udržujte svůj vaporizér čistý s těmito sítky do komory. Sítka do komory zajišťují, že nebude vytvořen žádný přímý kontakt mezi topným tělesem a materiálem v komoře.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (5)

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5.0S Pro - Adaptér na vodní dýmku
Flowermate V5.0S Pro - Adaptér na vodní dýmku
290 kč 390 kč

Teď si můžete vychutnat svůj Flowermate V5.0S Pro přes svou oblíbenou vodní dýmku, bong nebo bubbler pomocí tohoto adaptéru na vodní dýmku. Je kompatibilní s 18 mm, 14 mm a 10 mm připojeními, a tak nezáleží na tom, jakou vodní dýmku máte, budete moci svou páru ochladit a filtrovat.

Používá se s: Flowermate V5.0S Pro V2.

Udržujte svůj Flowermate vaporizér čistý, když vapujete byliny s touto Dry kapslí na byliny
Flowermate - Kapsle na byliny
100 kč 130 kč

Kapsle na byliny se používá pro přednaplnění vašeho Flowermate vaporizéru s bylinami a vapování bez toho, aby se váš vaporizér znečistil. Je také perfektní pro balení extra bylin, pokud plánujete vapovat mimo domu.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Tato kapsle na koncentráty se používá, když si přejete vaporizovat vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem
Flowermate - Kapsle na koncentráty
100 kč 130 kč

Kapsle na koncentráty by se měly používat, když si přejete vaporizovat koncentráty jako vosky a oleje se svým Flowermate vaporizérem. Jednoduše umístěte svůj koncentrát na bavlněný tampon uvnitř kapsle a poté vložte kapsli do vaporizéru.

Používá se s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5.0S Pro - Náustek
Flowermate V5.0S Pro - Náustek
290 kč 390 kč

Tento náustek je náhradní díl pro Flowermate V5.0S Pro v případě, že potřebujete vyměnit náustek, který je součástí balení zařízení, nebo pokud chcete mít nějaký navíc. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je stejný jako ten, který je v balení se zařízením.

Používá se s: Flowermate V5.0S Pro V2.

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.03)
 • Digitální ovládání teploty
 • Snadné používání
 • Kompatibilní s bylinami, vosky a oleji
 • Rychlé zahřívání (30 sekund)
 • Působivý výkon baterie
 • Malý a diskrétní design

Pro koho je Flowermate V5.0S Pro určen?

Flowermate V5.0S Pro je perfektní volbou pro ty, kteří hledají diskrétní přenosný vaporizér s dlouhou výdrží. Svým tvarem připomíná mobilní telefon a perfektně sedí do dlaně vaší ruky. V kombinaci s odnímatelným náustkem to dělá z tohoto vaporizéru skvělou volbu na přenášení a nošení v kapse či v tašce, když jste mimo svého domova. Díky velké kapacitě baterie a plnému ovládání teploty máte vždy zaručený dlouhotrvající a skvělý zážitek.

3 v 1

Na rozdíl od mnoha jiných přenosných vaporizérů je Flowermate V5.0S Pro velmi všestranný, protože vám umožňuje efektivní a bezproblémovou vaporizaci všeho od bylin přes vosky až po oleje. K vaporizéru je přibalena kapsle na byliny a koncentráty, co vám dává možnost mít plnou kontrolu nad tím, jaké materiály vaporizujete, aniž byste se museli obávat znečištění vaporizéru.

Dlouhá výdrž baterie 

Pomocí dvojice zabudovaných 2600 mAh baterií nabízí Flowermate V5.0S Pro 2,5 až 3 hodiny nepřetržité vaporizace na jedno plné nabití, co vám umožňuje mít delší posezení bez nutnosti jakékoliv pauzy na nabíjení. Toto dělá z vaporizéru skvělou volbu, pokud oceňujete dlouhou výdrž baterie za tu nejlepší možnou cenu.

Snadné používání 

Flowermate V5.0S Pro byl specificky navržen s cílem umožnit vaperům snadné používání, díky čemu je skvělou možností pro začátečníky nebo ty, kteří nemají rádi komplexní ovládání. S užitečnými tlačítky plus a mínus pro úplné ovládání teploty a praktickým OLED displejem, který neustále zobrazuje přesnou teplotu a stav baterie, není vyžadováno žádné složité učení ovládání, abyste tento vaporizér mohli používat.

Pára té nejvyšší kvality

Protože má Flowermate V5.0S Pro plně izolovaný průtok vzduchu, všechna pára, kterou vyprodukuje, je čistá a plná chutí – pokaždé budete zaručeně cítit její hustotu a skvělou chuť. Všechna vytvořená pára se vyhne všem elektrickým součástem tohoto zařízení, co znamená, že v ní nikdy nebudou nečistoty a nebudete cítit kovovou chuť.

Rychlé zahřívání

V5.0S Pro je považován za nejrychleji se nahřívající vaporizér, jaký kdy značka Flowermate vytvořila a maximální teplotu může dosáhnout za pouhých 30 sekund. Vyberte si jakoukoli teplotu od 40 do 230°C podle svých chuťových preferencí. Bez ohledu na to, jakou teplotu si zvolíte, Flowermate V5.0S Pro bude pořád udržovat 30 sekundový čas nahřívání, co znamená, že nikdy nebudete muset dlouho čekat, než se vaše zařízení připraví na produkování kvalitní páry.

Záruka

Na všechna Flowermate zařízení zakoupená od MagicVaporizers se vztahuje 2-letá záruka (6-měsíců na baterie), omezená na normální používání.

Flowermate V5.0S Pro V2

In the Box

 • Flowermate V5.0S Pro V2 vaporizér
 • Skleněný náustek
 • USB kabel pro rychlé nabíjení
 • Kapsle na byliny
 • Kapsle na koncentráty
 • Nástroj na čištění
 • Nástroj na stláčení
 • Sítka z nerezové oceli (5)
 • Návod k použití
Flowermate V5.0S Pro V2

Specifikace

Více informací
Velikost: 6,3 × 1,9 × 10,1 cm
Váha: 140 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (2 x 2600 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobce: Flowermate
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Prohlížíte si:Flowermate V5.0S Pro V2
Hodnocení