Smono 3

Hodnocení:
4.25

1899 kč 1999 kč Ušetřili jste: 100 kč

SKU
ignore-this-68
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Ujistěte se, že vaše pára je vždycky čistá tím, že budete svá sítka ve svém Smono 3 pravidelně měnit
Smono 3 - Sítka
290 kč 380 kč

Udržujte svůj Smono 3 jako nový s těmito sítky. Sítka zabraňují tomu, aby se materiál dostal do páry a udržují ji čistou a chutnou.

Obsahuje:

 • Sítka (3)

Používá se s: Smono 3.

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Uzavřený konvekční systém nahřívání
 • Kompatibilní s bylinami, vosky a oleji
 • Náustek z prémiového skla
 • Nabíjení přes USB za méně než 2 hodiny
 • Kompaktní a přenosný
 • Snadné použití

Pro koho je Smono 3 určen?

Smono 3 je praktický a působivě kompaktní, co jej při rozměrech 5 x 2,7 x 8 cm činí ideální volbou pro ty, kteří si cení prktickost a rádi si svůj vaporizér berou sebou - bez toho, aby pocítili přílišný úbytek skladovacího prostoru v kapsách nebo v batohu. Díky jeho jednoduchému designu je Smono 3 perfektní rovnováhou lehkého, přenosného stylu a jednoduchého používání.

Inovativní systém nahřívání

Na rozdíl od jiných vaporizérů na trhu, které byliny nahřívají přímo prostřednictvím kondukce, přistupuje Smono k této problematice elegantněji. Jeho pokročilý konvekční nahřívací mechanismus bez problémů pumpuje nahřátý vzduch přímo přes byliny pro vytvoření okamžitého tepla bez toho, aby poškodil texturu nebo chuť materiálu. Vyprodukovaná pára je proto jemná, hustá a chutná - vše, co si můžete přát!

Snadné používání

Smono 3 nemá komplikovaná tlačítka a dálkové ovládání, má pouze 3 tlačítka. Nakolik je navržen pro maximální jednoduchost, tento vaporizér je perfektní hlavně pro nováčky na scéně vapování, kteří mají jen malé zkušenosti. Praktický OLED displej zobrazuje všechny důležité informace (nastavení teploty, aktuální teplotu a stav baterie), co znamená, že se Smono 3 můžete mít kontrolu nad teplotou bez procházení okének menu.

Tento vaporizér se také může pochlubit funkcí automatického vypnutí pro zachování optimální bezpečnosti. Integrovaný časovač zařízení okamžitě vypne po 4 minutách neaktivity pro minimalizaci rizika nehod v případě, že neplánovaně usnete nebo vás něco vyruší.

Všestranný

Pokud jste fanouškem vaporizace nejen bylin, ale i vosků a olejů, Smono 3 si opravdu vychutnáte. Umožňuje vám vybrat si přesně to, co chcete v rámci konkrétního posezení vapovat. Při bylinách je stačí jednoduše vložit do nahřívací komory, pokud však chcete vaporizovat koncentráty, použijte přibalené křemenné sklo. Kapsle se zároveň jednoduše vkládají do nahřívací komory a snadno se čistí.

Dlohá výdrž baterie

Smono 3 má vestavěnou 1600 mAh baterii, která je nabíjena přes USB kabel. Z úplného vybití do plného nabití to trvá 2 hodiny. Na jedno plné nabití vám baterie poskytne 45 minut fungování, co znamená, že můžete vaporizér používat dost dlouho i mimo svého domova.

Prémiový náustek

Náustek vyrobený ze skla té nejvyšší kvality s vestavěným skleněným cylindrem zaručuje, že je pára čistá a zchlazená na správnou teplotu předtím, než se k vám dostane. Náustek může být od zařízení jednoduše oddělen a rozložen pro snadnější čištění. 

Záruka

Na Smono 3 se vztahuje desetiletá záruka výrobce, omezená na běžné používání.

Uživatelská příručka

Smono 3

V balení

 • Smono 3 vaporizér
 • Krabička na byliny
 • Nástroj na míchání
 • Kefka na čištění
 • Pinzeta
 • Kapsle z křemenného skla na oleje/vosky
 • Těsnění na náustek
 • Návod k použití
Smono 3

Specifikace

Více informací
Velikost: 5,0 × 2,7 × 8,0 cm
Váha: 137 g
Vyhřívání: Konvekční
Čas zahřívání: 35 sekund
Zdroj energie: Baterie (1600 mAh)
Teplota: 170°C až 210°C
Výrobce: Smono
Záruka: 10 let
Země výroby: Čína
Write your own review about Smono 3
Prohlížíte si:Smono 3
Hodnocení