COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Smono 3

1 999 Kč
Smono 3 Vaporizer - Included
Smono 3 Vaporizer - Included Smono 3 Vaporizer Smono 3 Vaporizer - Display Smono 3 Vaporizer - Open Smono 3 Vaporizer - Accessories Smono 3 Vaporizer - Portable
 •  
 •  
1 999 Kč
1 999 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Smono 3 dne 28 čer. 2020.

4.5
Číst 4 Recenze | Napište recenzi

Smono 3 je cenově dostupný vaporizér, který je jak výkonný, tak dostatečně kompaktní na to, aby si jej člověk mohl vzít kamkoliv. Jeho součástí je hygienický skleněný náustek a dokáže vaporizovat jak byliny, tak koncentráty a oleje, a to v jakékoliv teplotě v rozmezí od 170 do 210°C. Pokud jste milovníky aromatického a chutného dýmu, poté moc dobře víte, že nejlepším systémem zahřívání je zahřívání konvekční. Ačkoliv se většinou nachází v dražších modelech, nabízí Smono 3 uzavřený konvekční systém zahřívání. Ten funguje tak, že teplý vzduch proudí skrze byliny nebo koncentráty, které zahřívá přímým způsobem a spouští tak proces vaporizování.


Smono 3 je ovládáno 3 tlačítky: plus, mínus a start. OLED displej umístěný na horní straně zobrazuje cílovou teplotu, současnou teplotu a zbývající výdrž baterie. Čas pro zahřátí je velmi krátký, zabere pouze 35 vteřin, posléze prakticky okamžitě spouští vapování.


Dostupný pouze v Černé barvě.

Parametry Smono 3

 • Uzavřený konvekční systém zahřívání
 • Kompatibilní s bylinkami, vosky & oleji
 • Prémiový skleněný náustek
 • Nabíjení přes USB do 2 hodin
 • Kompaktní & přenositelný
 • Jednoduché použití

 

Doplňky (součástí)

 • Krabička na byliny
 • Míchátko
 • Čistící štětec
 • Pinzeta
 • Křemenná skleněná kapsle na oleje/vosky
 • Těsnění pro náustek

 

Pro koho je Smono 3? 

Smono 3 je nejen šikovné, ale také působivé a kompaktní ve své velikosti, která má rozměry pouhých 5 x 2.7 x 8 cm, takže je ideální volbou pro ty, kteří milují vaporizování na cestách, bez zbytečného zabírání úložných prostorů nebo kapes. Díky svému jednoduchému designu je Smono 3 perfektní kombinací lehkého stylu a jednoduchého použití.

 

Inovativní zahřívací systém

Oproti jiným vaporizérům na trhu jsou zde byliny zahřívány přímo a to kondukcí, Smono 3 zde poskytuje elegantní způsob. Jeho pokročilý systém konvekčního zahřívání vede ohřátý vzduch přímo bylinami a vytváří tak okamžité teplo bez poškození textury nebo chuti materiálu. Díky tomu je vytvářený dým jemný, hustý a chutný - co víc si můžete přát!

 

Jednoduché použití

Smono 3 nemá žádné složité ovládání, naopak, nachází se na něm pouze 3 tlačítka. Jelikož je tento výrobek navržen zcela jednoduše, je perfektní také pro nováčky s minimální nebo žádnou zkušeností s vaporizováním. Šikovný OLED displej zobrazuje všechny důležité informace (nastavenou teplotu, současnou teplotu a stav baterie), což znamená, že můžete s přesností ovládat teplotu Smono 3 bez vjíždění do nabídky menu.

 

Tento vaporizér je také vybaven funkcí automatického vypnutí, díky kterému je výrobek zcela bezpečný. Zabudovaný časovač automaticky vypne zařízení po 4 minutách neaktivity, a to pro snížení rizika nehody v případě spánku nebo rozptýlení.

 

Různorodé 

Pokud jste milovníky nejen bylinek, ale také vosků a olejů, pak se vám bude Smono 3 zamlouvat. To vám umožňuje vybrat si přesně to, na co máte zrovna chuť. V případě bylin, je stačí jednoduše vložit do ohřívací komory, v případě koncentrátů je však důležité použít křemenné sklo, které je součástí balení. Kapsli je možné jednoduše vložit do komory a posléze jednoduše také vyčistit.

 

Smono 3 má zabudovanou baterii o výkonu 1600 mAh, kterou lze nabít pomocí USB kabelu. Zcela vybitou baterii lze plně nabít během 2 hodin. Plná baterie vydrží zhruba 45 minut, to znamená, že vám vydrží na mnoho použití.

 

Prémiový náustek

Skleněný náustek vysoké kvality se zabudovaným válcem zajišťuje čistý a ochlazený dým, který se k vám dostává v dobré teplotě. Náustek lze od zařízení jednoduše oddělat, pro jeho snadné vyčištění.

 

Záruka

Součástí Smono 3 je desetiletá záruka od výrobce, omezena na běžné používání.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Smono
Velikost (délka x šířka x výška) 5 x 2.7 x 8 cm
Hmotnost vaporizéru 40 g
Styl Black
Zdroj napájení 1600 mAh Battery
Zahřívací prvek Convection (ceramic heating oven)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 10 years

Recenze položky Smono 3

Průměrné hodnocení:

4.5 Založeno na 4 hodnocení
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Sweet device

Lundin
I am very fond of this device. I just got it recently and it has exceeded my expectations. Aroma and vapor quality has been amazing, using it has been very easy, and the design is just luxurious. The Smono 3 can also be used for oils and waxes, although I don’t really have much use for it since I go with herbs all the way. But versatiliy is also this vape’s strong point. It has just been a few weeks but this device is hassle-free – from the shipping to my vaping sessions. This is a promising device that deserves more attention. The cherry on top of the cake? Ten-year warranty oh yeah!

Namaste

Hercules
This device is simple and has an automically switches off after more than 3 minutes of inactivity. There is nothing new about the Smono 3, but I do give it extra points for its design and simplicity. It looks much more expensive than its price, and vapor quality is really good. I particularly love that it is USB chargeable. I use herbs, waxes, and oils, so this 3-in-1 versatility really saves me a lot. It is best when you use it with herbs, but is likewise decent with oils. It definitely isn’t bad for a portable vape. I know there are many choices already but the Smono3 might be worth your while if you are looking for something basic.

Superb vape

Buddah
This is one of the easiest vapes to get you started. The smono 3 is so simple and unassuming that it doesn’t need much glitter and jazz to show off its quality. I am a fan of the Smono because it gets things back to the basics of a portable vaporizer – simple, effective and flavorful. It is also very easy to use and can be controlled with three simple buttons (minus and plus for the temperature, and the start button). Everything is easy to figure out, so the Smono is likewise quite easy to love. This is my ideal of what a portable vaporizer should be.

Wow

Ballmetal
The Smono 3 is gentle. I am very happy that the materials used in making this, especially the sophisticated glass mouthpiece. I do not know if it’s just me but all the features and functions of the Smono combined makes me feel like my my body is at ease. Not to mention that vapor quality is really good. All other aspect of the device is excellent. Battery life and heat-up time are both impressive. It heats for around 30 seconds and can last for more than an hour. It is also USB chargeable for added convenience. The Smono 3 really deserves the red carpet bec it knows how to make a great entrance.

položek: 4

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Smono 3

Jak hodnotíte tento produkt? *