Smono 4

Hodnocení:
4.15

1999 kč 2199 kč Ušetřili jste: 200 kč

SKU
ignore-this-67
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Tato sítka zaručují, že je pára z vašeho Smono 4 čistá a chutná
Smono 4 - Sítka
250 kč 330 kč

Udržujte svůj Smono 4 jako nový s těmito sítky. Sítka zabraňují tomu, aby se materiál dostal do páry a udržují ji čistou a plnou chuti.

Obsahuje:

 • Sítka (5)

Používá se s: Smono 4.

Toto je kompletní náustek pro Smono 4
Smono 4 - Náustek
290 kč 380 kč

Potřebujete nahradit náustek ve vašem Smono 4 vaporizéru? Pak byste si měli zajistit toto příslušenství.

Používá se s: Smono 4.

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.08)
 • Nahřeje se za pouhých 30 sekund
 • Snadno čistitelná keramická komora
 • Náustek z kvalitního skla
 • Kompaktní a přenosný
 • Nabíjení přes USB
 • Vaporizuje byliny, vosky a oleje

Pro koho je Smono 4 určen?

Smono 4 je jednoduchý a zachází se s ním velmi dobře, díky čemu je vynikající volbou pro začátečníky. Je schopný vytvářet vysoce kvalitní oblaky páry se zaručeně výbornou chutí a kombinace nastavitelného průtoku vzduchu a odolného skleněného náustku pokaždé zaručují vynikající zážitek z vapování. Vaporizovat můžete byliny, vosky a oleje (pomocí přibalené kapsle), co znamená, že je stejně vhodný i pro zkušené vapery.

Kompaktní a přenosný

Pokud nesnášíte ten pocit, když musíte být doma, abyste si mohli užít vapování, přenosnost Smono 4 si určitě zamilujete. Kompaktní velikost vaporizéru s rozměry pouze 11,8 x 5,5 x 2,6 cm znamená, že se vaporizér snadno a bez jakýchkoliv problémů vejde do většiny středně velkých kapes nebo tašek. Díky jeho nízké váze a baterii, která vydrží 8-10 posezení, je perfektní na to, abyste si jej sebou vzali mimo domova.

Působivá baterie

Smono 4 obsahuje vestavěnou dobíjecí 2300 mAh baterii, jejíž výkon a výdrž jsou téměř bezkonkurenční. Dokáže poskytnout dostatečný výkon pro až 10 kompletních posezení, po kterých se baterie nabije znovu za pouhých 1,5 hodiny. Jedinou potenciální nevýhodou je, že jej nelze používat při nabíjení, pro ty, kteří si své posezení plánují dopředu a počítají s časem potřebným na nabíjení, to ale nebude vůbec žádný problém.

Přednastavená teplota

S 8 přednastavenými úrovněmi teploty nikdy nebudete cítit nutnost neustále mačkat tlačítka pro dosažení vaší požadované teploty. Dostupné v 10°C rozpětích mezi 160°C a 230°C umožňují OLED displeji zobrazovat přesnou teplotu, na které se Smono 4 právě nachází a k jaké směřuje. Proces nahřívání zabere pouze 30 sekund!

Unikátní styl nahřívání

Smono 4 má působivý systém nahřívání a nastavitelný průtok vzduchu, který distribuuje teplotu na vaše byliny v keramické komoře, která se snadno čistí. Toto znamená, že je zachována prémiová chuť a pára je mnohem jemnější než ta, kterou můžete najít u mnoha jiných vaporizérů na trhu, nezávisle na tom, jaké nastavení teploty si zvolíte.

Maximální bezpečnost

Pokud se vám někdy stalo, že jste uprostřed vaporizace začali pomalu usínat a váš vaporizér byl přitom stále nahřátý, určitě oceníte funkci automatického vypínání, kterou Smono 4 nabízí. Po 4 minutách neaktivity se vaporizér začne vypínat a bude to signalizovat krátkou vibrací.

Tato funkce automatického vypnutí je skvělá nejen pro zaručení maximální bezpečnosti, ale i pro zachování životnosti baterie. 

Záruka

Na Smono 4 se vztahuje desetiletá záruka výrobce, omezená na běžné používání.

Smono 4

V balení

 • Smono 4 vaporizér
 • Kapsle na koncentráty
 • Kefka na čištění
 • Pinzeta
 • Nástroj na míchání
 • USB kabel
 • Návod k použití
Smono 4

Specifikace

Více informací
Velikost: 5,5 × 2,6 × 11,8 cm
Váha: 150 g
Vyhřívání: Hybridní (konvekční+kondukční)
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (2300 mAh)
Teplota: 160°C až 230°C
Výrobce: Smono
Záruka: 10 let
Země výroby: Čína
Write your own review about Smono 4
Prohlížíte si:Smono 4
Hodnocení