Herb Ripper SS - 3-dílná drtička z nerezové oceli

3599 Kč

SKU
ignore-this-102
Doprava zdarma

 

Tato 3-dílná drtička z nerezové oceli od Herb Ripper se vyrábí v USA a je jednou z nejexkluzivnějších drtiček dostupných na trhu. Zatímco většina ostatních drtiček je vyrobena z hliníku nebo plastu, tato drtička je vyrobena ze 100% z nejkvalitnější nerezové oceli na trhu. Má rukojeť, která je nejpohodlnější, jakou jsme kdy používali, a zuby jsou stále stejně ostré jako při prvním použití i po více než tisíci drcení.

Kvalitu Herb Ripper nelze přecenit a při každém zakroucení skutečně pocítíte vynikající zážitek z drcení. Ano, je drahá, ale je to také poslední drtička, kterou si kdy budete muset koupit.

Čtyřdílná drtička z nerezové oceli od Herb Ripper je k dispozici ve dvou velikostech: střední velikost, která má průměr 5 centimetrů (2"), a velikost XL, která má průměr 6,5 centimetru (2,5").

Pohodlné uchopení

Pro výjimečné uchopení je víko vroubkované ve tvarech diamantu. Díky tomu se jím pohodlněji točí a vypadá unikátně.

Silné magnety

Dvě vrchní části Herb Ripper jsou silně zmagnetizované, aby se udržely pohromadě, co znamená, že se nikdy nebudete muset obávat toho, že se nechtěně odpojí a vaše vzácné byliny se rozsypou.

Zuby ostré jako břitva

Aby zajistila samotné drcení, drtička od Herb Ripper má zuby ostré jako břitva. Každý zub má na vrchní části ostrou hranu pro spuštění procesu drcení, jakmile zavřete víko. Ostré zuby bez námahy rozdrtí všechny vaše byliny pomocí pouhých pár zatočení.

Optimalizované pro vapování

Hybridní deska na drcení, část s dírami, je optimalizovaná pro drcení vašich bylin na perfektní velikost pro vapování (střední) a lze ji snadno odstranit pro čištění.

Bezproblémové otáčení

Je zde třecí kroužek vyrobený z plastu, kde je víko spojeno s druhým kusem, aby bylo zajištěno, že kroucení vždy proběhne hladce. Tuto část lze také vyměnit.

Snadné sestavení

Závity druhého a třetího kusu, které je drží pohromadě, jsou navrženy tak, aby se zabránilo jejich křížení, takže je snadné je sestavit a rozebrat pomocí několika zakroucení.

Vhodné do myčky

Protože je Herb Ripper vyrobena ze 100% nerezové oceli, můžete ji bezpečně čistit mytím v myčce. Čištění nikdy nebylo snadnější!