Hydrology 9 NX

Hodnocení:
Hydrology 9 NX 4.5 5

6749 Kč 7599 Kč Ušetřili jste: 850 Kč

SKU
ignore-this-90
Doprava zdarma
Zobrazit další drtičky

Funkce

 • Nejnovější verze (2024.03)
 • Stylový design s tělem z eloxovaného hliníku
 • Integrovaná filtrace vody
 • Přepínatelné nahřívací komory na bylinky a koncentrát
 • Velký teplotní rozsah (Bylinky: 180 °C - 235 °C. Koncentrát: 290 °C - 410 °C)
 • Magnetický USB nabíjecí port
 • 1900 mAh vyjímatelná a vyměnitelná baterie
 • Snadný přístup pro čištění

Pro koho je Hydrology 9 NX určen?

Hydrology 9 NX je vaporizér s duální funkcionalitou, který byl navržen tak, aby byl funkční i zábavný. Nová vylepšení zahrnují specifické komory na bylinky a koncentráty, s pečlivě promyšleným každým detailem, včetně dokonale padnoucích dílů vyrobených z vysoce kvalitních materiálů a také magnetickými prvky, které usnadňují plnění a čištění.

Pokud hledáte vaporizér "vše v jednom", který zvládne vše od suchých bylinek po koncentráty, pak je Hydrology 9 NX to, co potřebujete. Díky vestavěnému systému vodní filtrace a chladicím schopnostem bude poskytovat jemnou a chutnou páru po celá léta.

Design odolný proti rozlití

Hydrology 9 NX se dodává již smontovaný, i když budete muset odšroubovat horní díl, aby se mohl naplnit vodou. Design odolný proti polití zajišťuje, že se žádná voda nedostane do elektrických součástí.

Nahřívací komora na bylinky

Hybridní nahřívací komora na bylinky pro Hydrology 9 NX zajišťuje rovnoměrné a důkladné nahřívání vašich bylinek. Tato vyhrazená komora využívá dvouvrstvou technologii nahřívání, což znamená kombinaci konvekčního s kondukčního nahřívání, aby vám pokaždé poskytla silnou a skvěle chutnající páru!

Komora na koncentráty

Zcela nová komora na koncentráty se vyznačuje revoluční technologií nahřívání a lze ji použít buď s miskou z křemenného skla, nebo keramickou miskou v závislosti na požadované teplotě. Tento systém nahřívání zaručuje efektivní tvorbu tepla a zároveň pokrývá všechny oblasti v misce, aniž by zanechával studená místa.

Nastavitelný volič teploty

Hydrology 9 NX je vybaven senzorem, který rozpozná nahřívací komoru a automaticky upraví úrovně teploty, aby vám poskytl konkrétní nastavení pro koncentráty i bylinky.

Požadovanou teplotu změníte otáčením voliče ve spodní části Hydrology 9 NX. K dispozici je 6 různých teplotních možností: 180 °C až 235 °C pro bylinky a 290 °C až 410 °C pro koncentráty, jako je olej nebo vosky.

Úroveň teploty je reprezentována modrou (nejnižší), světle modrou, žlutou, fialovou, červenou a bílou (nejvyšší). Tento barevně kódovaný systém vám pomůže snadno zjistit, která teplota je nastavena, a usnadňuje přizpůsobení, aniž byste se museli dívat na displej.

Hydrology 9 NX zůstane na nastavené teplotě po dobu dvou minut, než se přepne do pohotovostního režimu a poté zůstane v pohotovostním režimu, dokud jej nevypnete nebo se vypne automaticky po 10 minutách.

Vyměnitelná baterie

Dalším vylepšením původního Hydrology 9 je baterie, která je výkonnější (1900 mAh) a lze ji vyměnit. S vyměnitelnou baterií můžete prodloužit životnost vašeho zařízení zakoupením nových baterií. Pokud plánujete vzít svůj 9 NX na dlouhé cesty bez přístupu k možnostem nabíjení, je dobré si hned na začátku pořídit další baterii.

Během našeho testování jsme zjistili, že plně nabitá baterie je schopna vykonat přibližně 5 až 7 relací vapování bylinek a asi 10 až 12 relací vapování koncentrátů.

Magnetický USB nabíjecí port

V této nové verzi Hydrology 9 byla nabíječka aktualizována a nyní je vybavena magnetickým připojením, které dělá připojení snadnějším než kdykoli předtím. Když je zařízení připojeno na nabíjení, bude blikat červeně, dokud nebude dosaženo plné kapacity baterie přibližně po hodině od začátku procesu nabíjení. Když je baterie plně nabitá, kontrolka se rozsvítí na zeleno, takže hned víte, když je připravena!

Čisticí nástroje součástí balení

Čištění vaporizéru je s vysoce kvalitními čisticími nástroji, které jsou součástí balení, snadný úkol. Kartáče usnadňují hloubkové čištění všech částí tohoto stroje, díky čemuž bude fungovat tak, jak má, po dlouhou dobu!

Záruka

Všechny vaporizéry Hydrology 9 NX prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Cloudious 9, jsou zcela autentické a je na ně poskytována 2letá záruka.

Uživatelská příručka

Hydrology 9 NX

V balení

 • Vaporizér Hydrology 9 NX
 • Silikonový kryt
 • Magnetická nabíjecí sada
 • Nahřívací komora na bylinky
 • Nahřívací komora na koncentráty
 • Miska z křemenného skla
 • Keramická miska
 • Magnetický kryt náustku
 • Nástroje na míchání
 • Nástroje na čištění
 • Návod k použití
Hydrology 9 NX

Specifikace

Více informací
Velikost: 4.5 × 4.5 × 17.5 cm
Váha: 413 g
Vyhřívání: Hybridní (Konvekční+Kondukční)
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (1900 mAh)
Teplota: Bylinky: 180 °C - 235 °C / Koncentráty: 290 °C - 410 °C
Výrobce: Cloudious 9
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Nahrávám...
Napište svou vlastní recenzi o Hydrology 9 NX