Ispire - The Wand (Induction Heater)

3499 kč

SKU
ignore-this-110
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
160 kč 210 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Tento Nástroj na míchání z nerezové oceli je produktem od značky Arizer a lze jej použít na míchání nebo odstranění bylinek z komory se všemi typy vaporizérů.
Nástroj na míchání z nerezové oceli
110 kč 140 kč

Tento Nástroj na míchání z nerezové oceli je produktem od značky Arizer a lze jej použít na míchání nebo odstranění bylinek z komory se všemi typy vaporizérů.

S váhou se silikonovou miskou od On Balance se již nikdy nemusíte obávat o rozsypání při vážení.
Váha se silikonovou miskou - 100 x 0,01 g
440 kč 590 kč

Váha se silikonovou miskou od On Balance je skvělá váha pro vážení bylin a koncentrátů. Má velkou skládací silikonovou misku, která, když je rozložená, poskytuje místo chráněné před rozsypáním pro vážení vašeho materiálu a když je miska složená, může být zajištěna víkem, aby váha byla chráněna před nárazy.

Výsledky jsou snadno čitelné z extra velké LCD s růžovým podsvícením a vestavěnou ochranou před příliš velkým nákladem, co zabraňuje poškození váhy. Další funkce zahrnují automatické počítání, automatické vypnutí šetřící energii po 3 minutách neaktivity, funkce vlastní hmotnost/nula pro odečítání váhy nádoby nebo rozkládací misky a snadná kalibrace jedním dotekem.

Kapacita: 100 g
Přesnost: 0,01 g
Váha: 271 g
Rozměry: 12,3 x 7,2 x 1,9 cm
Záruka: 10-letá omezená záruka

Obsahuje:

 • Váha se silikonovou miskou
 • AA baterie (2)
On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
440 kč 590 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

 

Features

 • Induction heating
 • Great at heating DynaVap vaporizers
 • Full temperature control (120°C to 425°C)
 • Borosilicate glass cups
 • Removable batteries (2 × 2900 mAh)
 • Safety features

The Wand by Ispire is a portable induction heater for use with concentrates, and in addition to that, it’s also great at heating the Captive Caps of DynaVap vaporizers.

What is induction heat?

Induction heat is a highly accurate, controllable, and more predictable heat source than the torches used normally used for this kind of vaping, so you’re going to experience consistency and less waste by eliminating over- or under-heating. Select any temperature you want in 5-degree increments, from 120°C to 425°C. 

Wand Glass Adapter for DynaVap vaporizers

If you plan on using the Wand with a DynaVap vaporizer, we recommend getting the Wand Glass Adapter so you can lodge the Captive Cap instead of having to swirl it around for even heat. With it, you no longer need to keep an eye on it and can use it hands-free. Just sit back and wait for the “click” of the Captive Cap.

Automatic and manual mode

You can use it in one of two modes, either manual mode or automatic mode. To use it in manual mode, hold the large button down until the cup or your DynaVap reaches your set temperature.

When you first hold the button down the Wand will blink with a red light, then once you put something with metal in it will engage the induction heating and pulse a white light while it’s heating up. When it arrives at your set temperature the white light will stay on, meaning you can go ahead and enjoy whatever you're heating.

To use it in automatic mode, double press the large button, and then place it on the induction cup or put your DynaVap in it. One great thing about the automatic mode is that you can take it off and on throughout the cycle and it will just re-engage the heating, so you can adjust the heat while in use.

Removable batteries

The Wand is powered by two replaceable 2900 mAh batteries that can be charged with the included USB-C cable, or externally if you have a charger for 18650 batteries.

Includes

 • The Wand induction heater
 • Angled “banger”
 • Straight “banger”
 • “Carb cap”
 • Inner cup (2)
 • USB-C charger cable
 • Instruction manual