COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

AirVape X

3 599 Kč

3 999 Kč Ušetřete 400 Kč

AirVape X Vaporizer
AirVape X Vaporizer AirVape X - Side AirVape X - Included AirVape X - Display AirVape X - Intake AirVape X - Mouthpiece
 •  
 •  
 •  

3 599 Kč

3 999 Kč Ušetřete 400 Kč

3 599 Kč

3 999 Kč Ušetřete 400 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství AirVape X dne 28 čer. 2020.

4.6
Číst 45 Recenze | Napište recenzi

AirVape je zpět v podobě AirVape X, velkého bratra výkonného AirVape Xs zařízení. Tento stylový vaporizér má plně keramický chodníček pro čistou páru plnou chuti. Stále ultra štíhlý, lehoučký a přenosný k použití za chůze. AirVape X má komoru o 25% větší než jeho předchůdce. Je vyroben z kvalitnějších materiálů, aby byl trvanlivý a zajistilo se optimálně vdechování a má novou podložku na koncentrát, aby se dal využít s oleji i voskem.

Pokud upřednostňujete dlouhé sólo vdechování nebo skupinovou inhalaci s kamarády, budete milovat výkonnou a rychle se nabíjecí baterii a hybridní topný systém bez odpadu, který má AirVape X. Začněte co nejdříve vdechovat díky jen 20 sekundám, které je třeba na zahřátí a stejně rychle ho vyčistěte jednoduchým vymetením komory. Každá jedna možnost lze snadno přesně přizpůsobit potřebám a to od teploty až po bezpečnostní nastavení.

Všechny tyto funkce jsou však nic oproti dokonalé kvalitě páry. S izolovanou vzduchovou pěšinkou a filtrem změní tento vaporizér vaše bylinky na husté, chutné mraky, které se snadno vdechují a jsou vychlazené navzdory malé velikosti vaporizéru. Užijte si ho doma nebo si ho vychutnejte díky nenápadnému designu i mimo domov.


K dispozici je v Černé a Oceánově Modré barvě.

Funkce

 • Ultra štíhlý, snadno přenosný a diskrétní
 • Velká komora, o 25% větší než AirVape Xs
 • Magnetický náustek s pokročilou strukturou
 • Zahřeje se během 20 sekund díky hybridnímu zahřívání
 • Elegantní vzhled z velmi kvalitních materiálů
 • Plně keramický chodník na páru pro delikátní chuť
 • Rychlé se nabíjející baterie
 • Přesná kontrola teploty až do 220 ° C

 

Příslušenství (je součástí balení)

 • Vkládací podložka na koncentráty
 • USB napájecí kabel
 • Čisticí nářadí a obal
 • Filtry


Vysoce kvalitní konstrukce

Výkonný AirVape X je důkazem toho, že větší není vždy lepší. Šířka 1,2 cm a hmotnost 90 g dělají z tohoto vaporizéru jeden z nejštíhlejší a nejlehčích kousků na trhu přičemž je srovnatelný s mnohem většími modely. AirVape X má elegantní kovový vnějšek, který vypadá robustně, aniž by byl těžký a zároveň aby odolával všem vlivům vnějšího prostředí. Pevné tělo je kombinováno s plně keramickým chodníkem na páru, aby byla zajištěna optimální chuť. Magnetický náustek ho dělá ještě lepším, jednoduše se plní - jen ho odklopte a nepotřebujete nic šroubovat. Všechno toto je kompaktního tvaru, který sedne do dlaně nebo kapsy, takže ho víte skrýt a je diskrétní kdekoliv jste.

 

Dlouho trvající vaporizace

Stavěný pro dlouhé vdechování a s nízkou potřebou naplňování nabízí AirVape X bezkonkurenční hodnotu za peníze. Větší komora vaporizéru je podpořena hybridním zahříváním, které využívá kondukční a konvekčné zahřívání. Když keramická komora ohřívá nádobku, horký vzduch prochází přes každý jeden milimetr bylinek. Důkladně odpaří celou náplň, AirVape X minimalizuje odpad a inhalace trvá déle. Dobíjitelná 1300 mAh Li-ion baterie se dobíjí přes USB dobíjecí kabel jen hodinu a vydrží na tři až čtyři nádobky náplně. Pokud si chcete užít delší inhalaci, nemusíte se obávat -  nakolik s přechodovou technologií můžete nepřetržitě vdechovat i během nabíjení baterie.


Snadné použití

Naštěstí v zájmu kvality nemusíte slevit ze svých požadavků na jednoduchost používání. AirVape X je snadno použitelné zařízení, jehož použití je jednoduché v každém kroku. Když jste připraven začít používat vaporizér, naplňte komoru jemnou směsí až po samotný okraj. Pokud používáte novou podložku na koncentráty, stačí na ni dát vosk nebo kápnout olej a následně ji vložit do komory. Pak stačí dát zpět magnetické víko a stisknout vypínač třikrát. Tato bezpečnostní funkce chrání životnost vaší baterie a chrání AirVape X předtím, aby se vám ve váčku zapnul. Na zahřátí vaporizéru vám stačí 20 sekund. Hodinky sledovat nemusíte - když je zahřátý začne vibrovat.


Každou inhalaci si nastavte podle svých potřeb díky jednoduchým ovládacím tlačítkům. Teplotu si můžete nastavit úplně přesně po 1 ° od 93 ° C do 220 ° C. Na moderním 3,3-cm LED displeji můžete vidět aktuální teplotu a životnost baterie. Ovládáním si můžete nastavit automatické vypnutí nebo si jej můžete přepnout mezi stupni Celsia a Fahrenheit.

 

Vychytávky

Nepodceňujte páru, kterou vytvoří toto malé zařízení. Díky plně keramickému chodníku na páru v oválném tvaru a zahřívací části, AirVape X nabízí přirozenou chuť bylinek dle vaší volby. Vynikající chuť a opojné aroma jsou ještě více zdokonalené díky duálnímu filtru vaporizéru AirVape, který ochlazuje a zjemňuje páru více než mnohé konkurenční přenosné vaporizéry. Se svým izolovaným chodníčkem na páru je AirVape X také zárukou toho, že nevdechnete těkavé, nepříjemné sloučeniny. Pro nejlepší a nejjemnější chuť používejte nižší teploty, pro velké a husté oblaky páry inhalujte při teplotě 193 ° C a více.

 

Záruka

AirVape X má dvouletou záruku od MagicVaporizers a dodatečnou celoživotní záruku od výrobce.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce AirVape
Velikost (délka x šířka x výška) 4,7 x 1,22 x 10,4 cm
Hmotnost vaporizéru 91 g
Styl Black or Ocean Blue
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Ceramic chamber (conduction and convection)
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Záruka 2 years from MagicVaporizers, lifetime from AirVape.

Recenze položky AirVape X

Průměrné hodnocení:

4.6 Založeno na 45 hodnocení
 • 5 Star
   29
 • 4 Star
   14
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Faster than expected

KE
Had volcano digit before this and got frustrated for heating time since it takes multiple times longer to heat up. Also Airvape X has case you can put it in when it's in your pocket which I find pretty neat extra.
Oh yeah, vapor tastes good and hits pretty well despite it's practical size.

Really enjoy this vape

mews
Good taste, good vapor, nice air pull. Feels and looks good in the hands. Mouth piece that’s magnetic makes using very convenient and smooth sailing. Maintenance is low. The design of this vape is very unique & looks great. Best I have ever had. Cleaning is simple as well. All around a great beautiful vape. Battery life could be a little better, No complaints tho. Overall I’d give this a solid 4 over 5 vape clouds. Thank you for the smooth transaction!

Awesome Vaporizer

Teklios
This is the best portable vaporizer that I've ever used. I highly recommend this over any other vaporizer on the market. You can select the exact temperature that you want, simple to change. It also vibrates to let you know that it's ready to use and it heats up really quick. The wax pad insert improvement from the Xs is also a good feature of the X. Worth every cent you spent and time you waited. Just kidding. It didn’t take that long for me to receive it. Thank you for the speedy service!

Strong buy recommendation

Dueñas Saenz
I bought this little but powerful vaporizer based on the recommendation of features that I was looking for in a portable vape. I have to say this is by far, the best portable vaporizer I have owned (compared to my Arizer Air).

It is so stylish and it’s slim and extremely portable. It’s also extremely fast at heating up and maintains optimum temperature throughout my session. I love that I can set my timed sessions from 3 or 5 minutes and not have to worry about shutting it off.

The battery lasts me about five, 5 minute sessions and has pass through vaping technology as well. The flavour of the vape is amazing with a very nice draw that’s not too airy and not too tight. If you’re looking for a stylish, compact and portable vaporize, I definitely recommend getting the Airvape X!

This is the best deal for a vaporizer for sure

Paunogato
I have friends that have the IQ and Pax 3 and the AirVape X easily keeps up. If not, I like the AirVape better. It smacks whether using it personally or in group. I love it. I like the magnetic mouthpiece to be honest. It’s just a cool feature of this vape and makes using and cleaning very easy. My friend will most likely buy his own too because he's jealous of mine haha.

Perfect couch friend

Piratezip
This is my first serious vape device, after using a few cheapish pen-type units. I wanted: 1) reliable, efficient vaping of raw flower-form herbs; 2) healthier, high-quality vapor; 3) good temperature control; 4) concentrate and bud compatibility; 5) simple, direct controls; 6) compact, discreet, pleasing form; 7) low-hassle cleaning/maintenance; 8) decent battery life, quick charging.
The X does well on all these counts - well enough that I ordered a 2nd Airvape X for my wife. This vaper has improved my life, even though I'm a light-to-moderate user. 5 out of 5 vape clouds!

Powerful performance vape

itstonytron
Great product and value. Fast heating and I like the design too, discreet. Battery life is not bad either, it doesn't take long to recharge and you can use it while it's charging, which is always a plus. I lke how the mouthpiece and airflow box are both ceramic. I've read and well, experienced that this material helps with the temperature regulation as well. I love my airvape x. The sleek and classic design is also appealing. I don’t regret buying this device and would definitely recommend this to a friend.

Impressive contstruction

Taavi
I'm a Mechanical Engineering student so I was interested in the science behind this vape. The Airvape X is actually using conduction and convection, where the conduction heats the herbs by using a direct contact of the herbs with the oven. The convection heating is interesting though, as it allows air to evenly cook the herbs in a consistent manner. Battery life is decent, with it lasting about 3-4 packs without needing battery. But the coolest thing is that this device can be used while charging! SO you can connect a power bank and still use if it's charging.

Nice gift!

Marrik
Bought for my girlfriend and she absolutely LOVES this piece. We have an arizer extreme Q , magic flight launch box and this one here. They are all great but this one is so stylish, convenient, easy to use and you can use while it's charging. Easy to keep clean, great draw from mouth piece. I haven't found one thing we don't like so far. And the auto off feature is great so u don't forget and leave it on. Awesome product and have been recommending this item and magicvaporizers to all of my friends

Couldn't be happier

Mary J
Airvape X s is the best! Love, love, love.
I've used a lot of different vaporizers, including Airvape's Xs and the Airvape X is my absolute favorite one.

It's very easy to use and it heats up so fast. Very, very effective! I recommend this vape to everyone that I know. I don't go anywhere without it and another plus, it matches the color of my iPhone too!
5 Stars all around! 5 stars for the device and 5 stars for the good service #Thankful :):)

Položky 110 z celkem 45

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: AirVape X

Jak hodnotíte tento produkt? *