Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Boundless CFX

3 899 Kč

4 599 Kč Ušetřete 700 Kč

Boundless CFX
Boundless CFX - Mouthpiece Boundless CFX - Digital display Boundless CFX - Herb Chamber Boundless CFX - Included in the package Boundless CFX
 •  
 •  
 •  
 •  

3 899 Kč

4 599 Kč Ušetřete 700 Kč

3 899 Kč

4 599 Kč Ušetřete 700 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Boundless CFX dne 17 Jan. 2018.

4.8
Číst 13 Recenze | Napište recenzi

Boundless CFX od společnosti Boundless Vape Technology sídlící v Ontariu je přenosný vaporizér s funkcemi a výkonem srovnatelným s nejlepšími produkty na trhu, ale za zlomek ceny. Zahřívací komora byla vyvinuta tak, aby zvýšila efektivnost extrakce a poskytovala silné a kvalitní výpary. Zvolte si teplotu podle libosti mezi 37 °C and 221 °C pomocí zdařilého OLED displeje, počkejte, až jednotka začne vibrovat, což znamená, že požadovaná teplota byla dosažena a začněte natahovat silné výpary z vámi zvoleného materiálu. Boundless CFX je schopen odpařovat suché byliny bez nutnosti jakýchkoliv doplňků, vosky a oleje pak s pomocí přibaleného zásobníku.


Dvě výkonné 2500 mAh baterie dokáží zahřát přístroj již za 20-25 vteřin což umožnuje až 15 cyklů provozu na jedno nabití. Boundless CFX se nabíjí USB kabelem, což vám umožní nabít přístroj v podstatě kdekoliv bez nutnosti nošení rozměrného adaptéru. Úplné nabití přístroje trvá asi dvě hodiny. Kompaktní a odolný přístroj CFX se vejde do kapsy a je tak praktický pro použití mimo domov. Náhubek je magneticky chráněn a zasouvá se točivým pohybem.


Dostupný v černé barvě.

Vlastnosti

 • Zcela oddělené vedení vzduchu
 • Zahřívací doba 20 vteřin, výkonná 80-wattová zahřívací jednotka
 • Volba teploty (37 °C - 221 °C)
 • Digitální OLED displej (4.3 cm)
 • Přepínání mezi jednotkami Fahrenheit (F) a Celsius (C)
 • Kvalitní a konzistentní výpary (všechny typy jemnosti)
 • Vysoká kapacita komory
 • Vhodný pro sušené byliny a koncentráty

 

Boundless CFX se vyrovná nejlepším přenosným vaporizérům, a to při velmi výhodné ceně. Pokud hledáte přenosný a výkonný vaporizér s jednoduchým ovládáním, s možností nastavení teploty a s rychlým zahříváním, který produkuje kvalitní výpary, nehledejte dále, CFX byl vyroben právě pro vás.  

 

Doplňky (zahrnuty)

 • USB kabel
 • Zásobník na tekutiny/vosky
 • Plnící pomůcky/dabber
 • Čistící kartáček
 • Uživatelská příručka

 

Neuvěřitelná síla

Díky 80W silnému výkonu má Boundless CFX vynikající zahřívací časy, pod 20 vteřin. Díky tomuto výkonu též obdržíte silné a chutné výpary již od prvního natáhnutí. K šetření baterií o kapacitě 2500 mAh CFX disponuje přístroj 5-minutovým automatickým vypínáním. Při plném nabití můžete očekávat až 15 pětiminutových vaporizačních cyklů.

 

CFX technologie pracuje tak, že vzduch je veden přes spodní část zařízení, kde je umístěna zahřívací jednotka, nahoru skrz keramickou zahřívací komoru; byliny nikdy nepřijdou do přímého styku se zahřívací jednotkou.

 

Diskrétní design

Boundless CFX má moderní design s křišťálově čistým OLED displejem a pohodlným pevným držátkem. Tento přístroj vypadá jako mobilní telefon a vejde se do jakékoliv kapsy. Měří 7,0 x  3,2 x 12,9 cm a je velmi lehký (pouze 208 g). Povrch CFX je pokryt silikonem, což poskytuje tepelnou izolaci během provozu a také větší odolnost proti opotřebení.

 

Použití

Odkryjte komoru jednoduše tak, že odsunete magneticky zajištěný náhubek od těla vaporizéru. Vložte  najemno rozdrcené byliny do komory a poté přisuňte náhubek zpět. Zapněte přístroj tak, že stisknete zapínací tlačítko 5x za sebou během 2 vteřin. Poté vyberte vámi zvolenou teplotu pomocí tlačítek se šipkami. Asi za 20 vteřin se přístroj zahřeje na vámi požadovanou teplotu a vy můžete začít natahovat kvalitní obláčky výparů.

 

Pokud si přejete odpařovat koncentráty, jako např. vosky nebo oleje, jednoduše použijte přiložený dabber k naplnění zásobníku koncentrátem a vložte jej do komory.

 

Pro dosažení nejlepší kvality výparů odpařujte suché byliny při teplotě 185°- 200°C, asi v polovině přidejte několik stupňů, čímž získáte optimální účinek. Vosky a koncentráty se dobře odpařují při udržování stejné teploty v průběhu celého cyklu, nastavte přístroj na teplotu asi 190°- 205° C v závislosti na tuhosti vosku. Při odpařování oleje můžete použít nižší teplotu, okolo 185° - 200°C. Boundless CFX vaporizér pokaždé vytvoří kvalitní, křišťálově čisté výpary.

 

Záruka

Všechny Boundless CFX vaporizéry zakoupené u MagicVaporizers, autorizovaného prodejce společnosti Boundless Vapes Technology, jsou zcela autentické a mají záruku 2 roky.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Boundless Vape Technology
Velikost (délka x šířka x výška) 7,0 x 3,2 x 12,9 cm
Hmotnost vaporizéru 208 g
Styl Black
Zdroj napájení Dual Lithium-Ion Batteries, Total 2500mAh
Zahřívací prvek 80w Hybrid Convection/Conduction Heater
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Boundless CFX

Průměrné hodnocení:

4.8 Založeno na 13 hodnocení
 • 5 Star
   10
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Product Comes With A Very Powerful Battery

Oliver
Since a lot of people have started vaping, there is a lot of interest in the purchase of the right kind of vaporizer. In that effect, I have purchased the Boundless cfx, and I must say that this is one of the best purchases that I have done for quite some time now. This product comes with a very powerful battery, which normally heats up within 25 seconds. It also allows for at least 15 vapes for every cycle of charging that you undertake in this device. Moreover, it comes with a USB charger therefore you need not worry about carrying bulky charger with you at all times. It can also easily fit into your pocket, particularly if you are extremely keen on carrying it around when you travel to faraway locations.

Get The Bountiful Smoke

Florismart
The efficiency of extraction that you find in the new Boundless cfx is definitely one step ahead of all its competition. Instead of having to spend a lot of money behind professional grade vaporisers, one could as easily go for purchasing this product. It is a portable vaporizer that comes with a whole lot of features but only at a fraction of the past normally spent on a professional vaporizer. Moreover, the smoke which is delivered from this vaporizer is dense as well as the rich in the flavour. Overall, you would not have to worry about any type of problems when you make use of the Boundless cfx in order to get the bountiful smoke that can fill your lungs with happiness.

solid built design

Adrian
With the presence of two 2500mAh batteries, you shall never run out of battery juice in the middle of your smoking session with the new boundless cfx. I have used it for quite a while and although the vapes per charge cycle is only 15, the battery backup is phenomenal and therefore a good product for me.

Share with friends and recommend

Alaitur
I was recommended thi by one of my friends who was using it for months. It was delivered to me within 2 days, and I am very happy with its performance. The best part I like about is that both dry herbs and concentrates can be used properly. The warm up time is close to non and the charging is quite fast. After one charge it gives me a backup of hours. The vapours are oh high quality and doesn’t lose an flavour. A very good product.

It rocks

Truire88
It was not possible for me to invest much but I also made sure to get a good vaporizer. This product here fulfilled all my needs. Its good to use and you can change the temperature according to your need and that can be in Celsius or Fahrenheit. Looks even better than what you get to see in the picture. Really a good one. 100% recommendation.

Really much needed

Hurstoill
This vaporiser will satisfy you in ways. First of all, it’s very inexpensive. Second it looks sleekly and elegant. Third the performance is way above its price ad finally the battery backup is very good. I have been using it for a month, almost every day and I have not faced any single problem. It’s good for beginners too who want to quit smoking and start vaping. Really a great deal.

Go for it

Ketter
I wanted to quit smoking for days but could not do so. I finally got myself this vaporiser to give it a try and it is really working. Now I don’t get any urge to smoke. Moreover, this is really a very fine product. I am getting a good battery backup and loading and drawing was quite easy. It has almost n maintenance. I would prefer this to anyone who wants to quit smoking. Kudos.

Meant for everyone

Priverime
I am more or less a noob in vaporisers but I really found this product so good that I can barely complain anything about it. It’s so easy to operate and draws really a very good quality vapour. The flavours are all preserved in the heating chamber and I don’t taste any burnt herbs. The battery is quite juiced up too. A very good vaporiser to start vaping. Highly recommended.

very nice!

Pabloo
I started to think buying this one mainly cause of design. Read good things on it and I buy it. think it looks better in real not in pictures. So very happy I buy this! Work fine now 4 weeks. Thank you to Magicvapor and hope see you soon : )

pleased

Harrison
Didnt know which vaporizer to buy so I figured I give this one a try… I have had it for a few months now and it works just as described! No problems at all, warms up fast and looks nice. Get one yourself and try.. ! I was very pleased with the delivery, it took only 3 days to have it at home.. Buy!

Položky 110 z celkem 13

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Boundless CFX

Jak hodnotíte tento produkt? *