Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

Boundless CFX

4 599 Kč
Boundless CFX
Boundless CFX - Mouthpiece Boundless CFX - Digital display Boundless CFX - Herb Chamber Boundless CFX - Included in the package Boundless CFX
 •  
 •  
 •  
 •  
4 599 Kč
4 599 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství Boundless CFX dne 27 Apr. 2017.

4.8
Číst 5 Recenze | Napište recenzi

Boundless CFX od společnosti Boundless Vape Technology sídlící v Ontariu je přenosný vaporizér s funkcemi a výkonem srovnatelným s nejlepšími produkty na trhu, ale za zlomek ceny. Zahřívací komora byla vyvinuta tak, aby zvýšila efektivnost extrakce a poskytovala silné a kvalitní výpary. Zvolte si teplotu podle libosti mezi 37 °C and 221 °C pomocí zdařilého OLED displeje, počkejte, až jednotka začne vibrovat, což znamená, že požadovaná teplota byla dosažena a začněte natahovat silné výpary z vámi zvoleného materiálu. Boundless CFX je schopen odpařovat suché byliny bez nutnosti jakýchkoliv doplňků, vosky a oleje pak s pomocí přibaleného zásobníku.


Dvě výkonné 2500 mAh baterie dokáží zahřát přístroj již za 20-25 vteřin což umožnuje až 15 cyklů provozu na jedno nabití. Boundless CFX se nabíjí USB kabelem, což vám umožní nabít přístroj v podstatě kdekoliv bez nutnosti nošení rozměrného adaptéru. Úplné nabití přístroje trvá asi dvě hodiny. Kompaktní a odolný přístroj CFX se vejde do kapsy a je tak praktický pro použití mimo domov. Náhubek je magneticky chráněn a zasouvá se točivým pohybem.


Dostupný v černé barvě.

Vlastnosti

 • Zcela oddělené vedení vzduchu
 • Zahřívací doba 20 vteřin, výkonná 80-wattová zahřívací jednotka
 • Volba teploty (37 °C - 221 °C)
 • Digitální OLED displej (4.3 cm)
 • Přepínání mezi jednotkami Fahrenheit (F) a Celsius (C)
 • Kvalitní a konzistentní výpary (všechny typy jemnosti)
 • Vysoká kapacita komory
 • Vhodný pro sušené byliny a koncentráty

 

Boundless CFX se vyrovná nejlepším přenosným vaporizérům, a to při velmi výhodné ceně. Pokud hledáte přenosný a výkonný vaporizér s jednoduchým ovládáním, s možností nastavení teploty a s rychlým zahříváním, který produkuje kvalitní výpary, nehledejte dále, CFX byl vyroben právě pro vás.  

 

Doplňky (zahrnuty)

 • USB kabel
 • Zásobník na tekutiny/vosky
 • Plnící pomůcky/dabber
 • Čistící kartáček
 • Uživatelská příručka

 

Neuvěřitelná síla

Díky 80W silnému výkonu má Boundless CFX vynikající zahřívací časy, pod 20 vteřin. Díky tomuto výkonu též obdržíte silné a chutné výpary již od prvního natáhnutí. K šetření baterií o kapacitě 2500 mAh CFX disponuje přístroj 5-minutovým automatickým vypínáním. Při plném nabití můžete očekávat až 15 pětiminutových vaporizačních cyklů.

 

CFX technologie pracuje tak, že vzduch je veden přes spodní část zařízení, kde je umístěna zahřívací jednotka, nahoru skrz keramickou zahřívací komoru; byliny nikdy nepřijdou do přímého styku se zahřívací jednotkou.

 

Diskrétní design

Boundless CFX má moderní design s křišťálově čistým OLED displejem a pohodlným pevným držátkem. Tento přístroj vypadá jako mobilní telefon a vejde se do jakékoliv kapsy. Měří 7,0 x  3,2 x 12,9 cm a je velmi lehký (pouze 208 g). Povrch CFX je pokryt silikonem, což poskytuje tepelnou izolaci během provozu a také větší odolnost proti opotřebení.

 

Použití

Odkryjte komoru jednoduše tak, že odsunete magneticky zajištěný náhubek od těla vaporizéru. Vložte  najemno rozdrcené byliny do komory a poté přisuňte náhubek zpět. Zapněte přístroj tak, že stisknete zapínací tlačítko 5x za sebou během 2 vteřin. Poté vyberte vámi zvolenou teplotu pomocí tlačítek se šipkami. Asi za 20 vteřin se přístroj zahřeje na vámi požadovanou teplotu a vy můžete začít natahovat kvalitní obláčky výparů.

 

Pokud si přejete odpařovat koncentráty, jako např. vosky nebo oleje, jednoduše použijte přiložený dabber k naplnění zásobníku koncentrátem a vložte jej do komory.

 

Pro dosažení nejlepší kvality výparů odpařujte suché byliny při teplotě 185°- 200°C, asi v polovině přidejte několik stupňů, čímž získáte optimální účinek. Vosky a koncentráty se dobře odpařují při udržování stejné teploty v průběhu celého cyklu, nastavte přístroj na teplotu asi 190°- 205° C v závislosti na tuhosti vosku. Při odpařování oleje můžete použít nižší teplotu, okolo 185° - 200°C. Boundless CFX vaporizér pokaždé vytvoří kvalitní, křišťálově čisté výpary.

 

Záruka

Všechny Boundless CFX vaporizéry zakoupené u MagicVaporizers, autorizovaného prodejce společnosti Boundless Vapes Technology, jsou zcela autentické a mají záruku 2 roky.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Oleje, Vosky
Výrobce Boundless Vape Technology
Velikost (délka x šířka x výška) 7,0 x 3,2 x 12,9 cm
Hmotnost vaporizéru 208 g
Styl Black
Zdroj napájení Dual Lithium-Ion Batteries, Total 2500mAh
Zahřívací prvek 80w Hybrid Convection/Conduction Heater
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 2 years

Recenze položky Boundless CFX

Průměrné hodnocení:

4.8 Založeno na 5 hodnocení
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

very nice!

Pabloo
I started to think buying this one mainly cause of design. Read good things on it and I buy it. think it looks better in real not in pictures. So very happy I buy this! Work fine now 4 weeks. Thank you to Magicvapor and hope see you soon : )

pleased

Harrison
Didnt know which vaporizer to buy so I figured I give this one a try… I have had it for a few months now and it works just as described! No problems at all, warms up fast and looks nice. Get one yourself and try.. ! I was very pleased with the delivery, it took only 3 days to have it at home.. Buy!

Great vape

Denis
Great looking vape that also works great. No problems during my use since beginning of summer. Fastest shipping! Magic vaporizers should get award for the good job they do!

This Is good one, buy it

Rashh
Many vapes out there today and many are just plain crap. I didnt know what to think of this at first but I ordered it without any expectations. I got very happy! It is now my favorite vape and I have had many. Also tried many. Only looking at the price some maybe think its not that good but it is! Atleast the one I got! And I got it very very fast too I must say! Overall great experience everytime I come here :) keep up the good work guys!

Dont just read go get one

Lasse
I was hesitant to order at first but now I regret that. The sooner you buy the better I now think. I also think MagicVaporizer dont sell any bad vapors. I think I would have been happy with either one I chose. But this is the one I chose and its great. Has a great quality feel to it and it looks very nice too. Order!

položek: 5

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: Boundless CFX

Jak hodnotíte tento produkt? *