Boundless CFX

Hodnocení:
4.55

3479 kč 4599 kč Ušetřili jste: 1120 kč

SKU
ignore-this-75
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Boundless - kapsle na liquid/vosk
Boundless - Kapsle na koncentráty
100 kč 130 kč

Kapsle na koncentráty by měly být používány, když si se svým Boundless vaporizérem přejete vaporizovat koncentráty jako vosky a oleje. Jednoduše umístěte svůj koncentrát dovnitř kapsle a poté vložte kapsli do vaporizéru.

Používá se s: Boundless CFV, Boundless CFX.

Boundless CFX - Sítka do komory
Boundless CFX - Sítka do komory
120 kč 150 kč

Sítka do komory by měla být umístěna do spodní části komory na byliny ve vašem Boundless CFX, abyste zajistili, že mezi topným tělesem a bylinami naloženými v komoře není žádný přímý kontakt.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (2)

Používá se s: Boundless CFX.

Boundless CFX - sítka do náustku
Boundless CFX - Sítka do náustku
120 kč 150 kč

Udržujte svůj Boundless CFX jako nový s těmito náhradními sítky do náustku. Sítko do náustku by mělo sedět do náustku a zabránit jakýmkoliv bylinám, aby se do náustku dostaly.

Obsahuje:

 • Sítka do náustku (2)

Používá se s: Boundless CFX.

Připojte svou oblíbenou vodní dýmku, bong nebo bubbler k vašemu Boundless CFX s tímto adaptérem na vodní dýmku
Boundless CFX - Adaptér na vodní dýmku
480 kč 640 kč

Adaptér na vodní dýmku sedí na samčí (10 mm, 14 mm a 18 mm) a samičí (14 mm a 18 mm) trubky. Používání adaptéru na vodní dýmku s vaším vaporizérem Boundless CFX vám pomůže nejen zbavit se jakéhokoliv podráždění způsobeného horkou párou, ale navíc i zlepšuje celkovou chuť.

Používá se s: Boundless CFX.

Boundless CFX - náustek
Boundless CFX - Náustek
370 kč 490 kč

Boundless CFX náustek je náhradní díl pro Boundless CFX, pokud potřebujete vyměnit náustek. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a součástí balení je i sítko, které dále čistí a filtruje páru, když se dotkne vašich rtů.

Obsahuje:

 • Náustek (1)
 • Sítko do náustku (1)

Používá se s: Boundless CFX.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.09)
 • 20-sekundový čas nahřívání
 • Izolovaný průtok vzduchu
 • Plné ovládání teploty
 • OLED digitální displej
 • Keramická komora s velkou kapacitou
 • Kompatibilní s bylinami a koncentráty
 • Ohromující životnost baterie

Pro koho je Boundless CFX určen?

Pokud toužíte po přenosném vaporizéru, který se snadno používá, pak si ušetřete hledání, Boundless CFX je perfektní možností. Tento kompaktní vaporizér je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé vapery, protože má vysoce výkonnou kapacitu bez toho, aby byl objemný či složitý na používání. Snadno se nosí a má ohromující životnost baterie, díky čemu je vapování rychlé a snadné, ať jste kdekoliv.

Snadno se používá 

Boundless CFX je pravděpodobně jedním z nejpohodlnějších vaporizérů na trhu a jeho používání nevyžaduje doslova žádnou předchozí zkušenost. Skvěle funguje s malým i velkým množstvím materiálu, protože k optimální produkci páry není vyžadována žádná konkrétní technika. Kapacita jeho velké keramické komory vám umožňuje mít delší posezení bez jakýchkoliv problémů, no tento vaporizér je pořád dost všestranný na to, aby fungoval stejně efektivně i s menším množstvím materiálu.

Izolovaný průtok vzduchu

Izolovaný průtok vzduchu zajišťuje, že pára je vždycky oddělena od vnitřní elektroniky a její chuť bude pořád absolutně čistá. Chuť a kvalita produkované páry je ohromující a celý proces inhalování je bezproblémový a jednoduchý – ideální pro začátečníky.

Ohromující čas nahřívání a výdrž baterie

Boundless CFX je vybaven výkonem 80 wattů a dokáže se plně nahřát za pouhých 20 vteřin! Rychlý čas nahřívání vám umožňuje začít téměř okamžitě, díky čemu si můžete užít velmi spontánní vapovací posezení. Z plně nabité baterie můžete získat až 15 5-minutových posezení.

Přenosný

S Boundless CFX nebudete připoutáni ke svému domovu, protože jeho kompaktní velikost vám umožňuje jednoduše jej hodit do tašky nebo velké kapsy a můžete si jej s sebou vzít kdekoliv. Tento vaporizér je velmi lehký a jeho rozměry jsou pouze 7 x 3,2 x 13 cm. Pro lepší diskrétnost vzhledem připomíná mobilní telefon a je také vybaven praktickým silikonovým obalem, který zaručuje, že vám nevyklouzne z ruky a při používání nebude nepříjemně horký na dotek.

Všestranný s úplným ovládáním teploty

Boundless CFX dokáže bez problémů vaporizovat jak byliny, tak i koncentráty. Také obsahuje separátní kapsuli, která je speciálně navržena pro koncentráty. Máte i absolutní kontrolu nad teplotou vaporizace, co vám umožňuje přizpůsobit si hustotu páry podle svých představ. Pro své byliny nebo koncentráty si můžete vybrat teplotu mezi 38°C a 221°C.

Záruka

Všechny Boundless CFX vaporizéry prodávány MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Boundless, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka.

Uživatelská příručka

Boundless CFX

V balení

 • Boundless CFX vaporizér
 • USB kabel
 • Kapsule na koncentráty
 • Nástroj na míchání
 • Kefka na čištění
 • Návod k použití
Boundless CFX

Specifikace

Více informací
Velikost: 7,0 × 3,2 × 12,9 cm
Váha: 208 g
Vyhřívání: Hybridní (konvekční+kondukční)
Čas zahřívání: 20 sekund
Zdroj energie: Baterie (2 x 2500 mAh)
Teplota: 37°C až 221°C
Výrobce: Boundless
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Napište svou vlastní recenzi o Boundless CFX
Prohlížíte si:Boundless CFX
Hodnocení