COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Čas doručení je 1 až 3 pracovní dny.

Boundless Tera V3

Hodnocení:
4.45

4289 kč 5599 kč Ušetřili jste: 1310 kč

SKU
SKU920
Získejte okamžité upozornění přostřednictvím e-mailu, když bude produkt opět na skladě
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
180 kč 240 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 500 x 0,1 g
490 kč 660 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 500 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

S těmito sítky do náustku pro Boundless Era zajistíte, že se do náustku nedostanou žádné byliny
Boundless Tera - Sítka do náustku
120 kč 160 kč

Udržujte svůj Boundless Tera jako nový s těmito náhradními sítky do náustku. Sítka do náustku by měla sedět do náustku a zabránit tomu, aby se do náustku dostaly jakékoliv byliny.

Obsahuje:

 • Sítka do náustku (2)

Používá se s: Boundless Tera V3.

S těmito sítky do komory pro Boundless Tera zajistíte, že se do pícky nedostanou žádné byliny
Boundless Tera - Sítka do komory
120 kč 160 kč

Sítka do komory by měla být umístěna na spodku komory na byliny ve vašem Boundless Tera vaporizéru. Tak zajistíte, že nebude vytvořen žádný přímý kontakt mezi topným tělesem a bylinami naloženými v komoře.

Obsahuje:

 • Sítka do komory (5)

Používá se s: Boundless Tera V3.

Použijte polštářek na koncentráty, pokud chcete se svým Boundless Tera vaporizovat vosky nebo oleje
Boundless Tera - Polštářek na koncentráty
100 kč 130 kč

Tento polštářek na koncentráty z nerezové oceli umožňuje Boundless Tera vaporizovat koncentráty jako vosky a oleje. Jednoduše nakapejte svůj koncentrát na polštářek na koncentráty a vložte jej do komory. Přepněte Boundless Tera do režimu koncentrátů a jste připraveni na vapování!

Používá se s: Boundless Tera V3.

Boundless Tera - Adaptér na vodní dýmku
Boundless Tera - Adaptér na vodní dýmku
240 kč 320 kč

Adaptér na vodní dýmku sedí na samčí (10 mm, 14 mm a 18 mm) a samičí (14 mm a 18 mm) trubky. Používání adaptéru na vodní dýmku s vaším Boundless Tera pomáhá nejen zbavit se jakéhokoliv podráždění způsobeného horkou párou, no také zlepšuje celkovou chuť.

Používá se s: Boundless Tera V3.

Boundless Tera - Skleněný náustek
Boundless Tera - Skleněný náustek
300 kč 390 kč

Tento skleněný náustek je náhradním dílem pro Boundless Tera, pokud potřebujete nahradit přiložený náustek, nebo pokud chcete mít jeden navíc. Je vyroben z vysoce kvalitního skla a je stejný jako ten, který je přiložen k zařízení.

Používá se s: Boundless Tera V3.

Boundless Tera - Plastový náustek
Boundless Tera - Plastový náustek
240 kč 320 kč

Tento plastový náustek je náhradním dílem pro Boundless Tera v případě, že potřebujete nahradit přibalený náustek, nebo pokud chcete nějaký navíc. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a je identický s tím, který je přibalen k vaporizéru.

Používá se s: Boundless Tera V3.

Funkce

 • Pevná, ergonomická konstrukce
 • Obsahuje 2 vyměnitelné baterie
 • Čistá chuť páry
 • Rychlý čas nahřívání
 • Plné ovládání teploty

Pro koho je Boundless Tera určen?

Pokud hledáte solidní a spolehlivý vaporizér, na který se budete moci v příštích letech opravdu spolehnout, Boundless Tera je skvělou možností. Je přenosný a dobře vám padne do dlaně vaší ruky. Díky konvekčnímu nahřívání vám nabízí ohromující výkon a pokaždé produkuje páru se skvělou chutí. Velikost Tera je o něco větší než je nejmenší kategorie přenosných vaporizérů, no větší rozměry byly využity tím nejlepším možným způsobem, v oblasti výkonu jej překonává pouze ještě větší vaporizér Mighty.

Konvekční systém

Boundless Tera využívá konvekční systém nahřívání, co znamená, že se nahřívá pouze vzduch kolem bylin, ne přímo byliny (kondukce). Průtok vzduchu z komory do náustku je úplně oddělený od všech kovových elektronických částí pro zajištění čisté páry bez kovové chuti a toxinů. Pro dosažení těch nejlepších výsledků z konvekčního nahřívání se doporučují delší, pomalejší potáhnutí. Tak získáte tu nejchutnější a nejhustší páru.

Dvě vyměnitelné baterie 

Vaše posezení můžete bez problémů prodloužit, protože Boundless Tera má nejen jednu, no až dvě vyměnitelné 18650 2500 mAh baterie. Každá plné nabitá baterie dokáže poskytnout až do 60 minut nepřetržité produkce páry. Jednoduše vyměňte svou vybitou baterii za novou a můžete si užít delší vapování. Baterie lze nabít buď v zařízení přes USB nebo pomocí klasické nabíječky (není součástí balení).

Přenosný a pevný 

Boundless Tera se bez problémů vejde prakticky do každé tašky a váží pouze kolem 300 gramů. Díky robustnímu dizajnu se nikdy nebudete muset obávat, že se váš vaporizér na delších cestách poškodí. Jeho rozměry jsou 11 x 4 x 5,5 cm, co znamená, že tento vaporizér může být trochu velký, aby se vešel do kapsy kalhot nebo bundy, no pořád se velmi pohodlně drží ve dlani vaší ruky.

Rychlé nahřívání a jednoduché ovládání teploty

V závislosti na vámi zvolené teplotě se Boundless Tera plně nahřeje za pouhých 20 – 30 sekund. Rychlost nahřívání tohoto vaporizéru je velmi praktická, protože vám umožňuje začít vapovat prakticky ihned. Kromě toho máte úplnou kontrolu nad teplotou, co vám umožňuje vybrat si z velkého rozsahu mezi 60°C a 220°C. Jeho digitální LED displej zobrazuje aktuální teplotu a stav baterie během používání, díky čemu budete vždy vědět, jaký je stav vašeho vaporizéru.

Nejen na byliny

Tera však nekončí jen u bylin—tento vaporizér lze také používat k vapování vosků nebo olejů v režimu koncentrátů při teplotě až 260°C. Podobně jako u nakládání bylin, vše, co musíte udělat, je nakapat vosk nebo olej na přibalený polštářek před aktivováním režimu koncentrátů tak, že třikrát stisknete tlačítko Zapnutí/Vypnutí.

Obsahuje adaptér na vodní dýmku

Boundless Tera má i praktický adaptér na vodní dýmku pro zvýšení všestrannosti vašeho vapovacího posezení. Snadno se používá s prakticky každým 10, 14 nebo 18 mm skleněným spojením, co znamená, že je kompatibilní s množstvím vodních nástrojů různé velikosti.

Pokud vám takovéto nastavení na míru nestačí, Boundless vám také zajišťuje, že si můžete vybrat z 2 různých magnetických náustků. Plastový náustek se pohodlně používá, protože se dá podle potřeby složit. Pokud je však pro vás nejdůležitější čistá a jemná pára, skleněný náustek s chladícím průtokem vzduchu je lepší volbou.

Záruka

Boundless Tera vaporizéry, které jsou prodávány MagicVaporizers, autorizovaným distributorem Boundless, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 2-letá záruka.

Boundless Tera V3

In the Box

 • Boundless Tera vaporizér
 • Baterie (2)
 • Skleněný náustek
 • Plastový náustek
 • Adaptér na vodní dýmku
 • Polštářek na koncentráty
 • Kefka na čištění
 • USB nabíječka
 • Sítka do komory (5)
 • Sítka do náustku (2)
 • Návod k použití
Boundless Tera V3

Specifikace

Více informací
Velikost: 4,0 x 5,5 x 11,0 cm
Váha: 279 g
Vyhřívání: Konvekční
Čas zahřívání: 35 sekund
Zdroj energie: Baterie (2 x 2500 mAh)
Teplota: 60°C až 220°C a 260°C
Výrobce: Boundless
Záruka: 2 roky
Země výroby: Čína
Prohlížíte si:Boundless Tera V3
Hodnocení