COVID-19: Náš sklad není ovlivněn. Dodací lhůta je 1 až 3 pracovní dny.
Nejnižší ceny
Doručení na další den
Autorizovaný distributor
Bezplatné doručení vaporizérů

DaVinci IQ2

7 599 Kč
DaVinci IQ2 - Colours
DaVinci IQ2 - Colours DaVinci IQ2 Vaporizer DaVinci IQ2 - Back DaVinci IQ2 - Size DaVinci IQ2 - DaVinci IQ2 - Open DaVinci IQ2 - Airflow DaVinci IQ2 - Top DaVinci IQ2 - Included
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
7 599 Kč
7 599 Kč


Zajistíme Vám nejnovější modely vaporizérů. Obdrželi jsme toto množství DaVinci IQ2 dne 20 čer. 2020.

4.6
Číst 9 Recenze | Napište recenzi

Pokud jste seznámeni s inovativními vaporizéry od DaVinci, pak jistě víte, že jsou to přední výrobky v segmentu vapovací technologie a že firma DaVinci opět posunula hranice s novým DaVinci IQ2. Stejně jako jeho předchůdce, DaVinci IQ, má i tento vaporizér odolné hliníkové tělo s LED displejem na přední straně a snadno použitelné ovládací prvky na boku. Má spoustu nových vychytávek, kromě jiných i proud vzduchu nastavitelný pomocí AirDial™, lépe izolovanou pícku, řízené dávkování, dávkovací podložky, a co je asi nejdůležitější – je možné odpařovat jak bylinky, tak koncentráty! 


DaVinci IQ2 byl vyroben pro výkon, po prvním použití budete vědět, že je to fantastické zařízení. Díky novému zirkonovému vedení páry a sklem vyložené pícce je vám garantována nefalšovaná chuť čehokoliv, co odpařujete.


Dostupný v barvách Onyx (Černý), Graphite (Šedý), Cobalt (Modrý) a Amethyst (fialový).

Vlastnosti

 • Dávkovací podložka
 • Umí odpařovat bylinky i koncentráty
 • Pět nastavitelných úrovní proudu vzduchu
 • Vyměnitelná baterie
 • Krátká doba pro zahřátí (méně než minuta)
 • Výdrž 1 hodina (6-8 relací) na jedno nabití
 • Smart Paths a plně digitální nastavení teploty
 • Módy Boost a Stealth
 • 10 let záruky

 

Obsah balení

 • Vaporizér IQ2 s baterií
 • 10 mm náustek
 • USB nabíjecí kabel
 • Extra nástroj pro vybírání
 • Dávkovací podložka
 • Keramická destička na extrakt
 • 9x organická bavlna
 • 9x utěrek s alkoholem

 

Pro koho je DaVinci IQ2 určen?

Pokud sháníte přenosný vaporizér s nejnovější technologií, který umí odpařovat jak bylinky, tak koncentráty, můžete uvažovat o DaVinci IQ2. Je trošku větší než jeho předchůdce DaVinci IQ, ale přichází s několika novými vlastnostmi, jako nastavitelný proud vzduchu a řízené dávkování, a je tak perfektní pro léčebné použití, kdy je potřeba přesných dávek. Baterie je vyměnitelná a vydrží až 8 relací na jedno nabití, což znamená, že bude skvěle vyhovovat lidem, kteří ocení přenosnost a kteří rádi vapují mimo domov. 

 

Řízené dávkování

Řízení dávkování je nejnovější inovací DaVinci Technologies, se kterou máte plnou kontrolu nad vapovanými dávkami – to je velmi důležité, pokud žádáte konzistentní výsledky při každé relaci. Jednoduše uveďte sílu účinných látek a množství bylinek nebo extraktu, které vkládáte do pícky, aby DaVinci IQ2 zaznamenával a vykazoval dávku na jedno vdechnutí či relaci. Pokud použijete aplikaci [prozatím pouze pro Android], můžete si dokonce nastavit maximální dávku, při jejímž překročení bude použit výstražný signál.

 

Nastavitelný proud vzduchu

DaVinci IQ2 vám dovolí nastavení proudu vzduchu novým Air Dial™ systémem, který vám umožní vybrat si, jak hustá má pára být. Pokud preferujete chladnou páru, zvyšte proud vzduchu, pokud máte rádi naopak hustou páru, proud vzduchu snižte. Celkem je možno použít 5 nastavení, abyste mohli experimentovat s nalezením správné hustoty páry pro váš styl.

 

Vždy maximum chuti

Trvá méně než minutu, než se DaVinci IQ2 zahřeje, což znamená, že vás nikdy nenechá dlouho čekat. Vložte dávkovací podložku (až do 0,2 g) nebo nadávkujte materiál přímo do nastavitelné pícky (až do 0,5 g) a zahajte zahřívací proces. Poté, co je vygenerována pára, je vedena keramickou vzdušnou cestou, což v kombinaci se zirkonem a skleněnou píckou zaručuje bezprecedentní čistotu a chuť.

 

Vyměnitelná baterie

DaVinci IQ2 přichází s 3500 mAh Li-Ion 18650 baterií stejného typu, který byl použit v původním DaVinci IQ. Plně nabitá vám baterie poskytne hodinu vapování, což odpovídá 6-8 relacím. Je též vyměnitelná, snadno ji přehodíte s náhradní baterií, což vám umožní prodloužit vaše vapování. Plné nabití baterie trvá 6 hodin pomocí micro-USB, s externí nabíječkou se doba nabíjení zkrátí na pouhé 3 hodiny.

 

Funkce

Pomocí tlačítek lze také vyvolat dva módy pro vylepšení vlastností DaVinci IQ2:

 • Stealth mód – ztlumí osvětlení LED na přední straně přístroje.
 • Boost mód – urychlí vyhřátí pícky na 220°C.

 

Nastavení teploty DaVinci IQ2 lze také provést dvěma způsoby:

 • Přesný mód – nastavíte požadovanou teplotu a DaVinci IQ2 ji bude udržovat.
 • Smart path – postupně zvyšuje teplotu, můžete si vybrat mezi 4 přednastavenými programy Smart path, nebo si nastavte vlastní program pomocí aplikace.

 

Záruka

Všechny DaVinci IQ2 vaporizéry prodávané u MagicVaporizers, autorizovaným distributorem DaVinci, jsou kompletně autentické a dodávané s 10-letou zárukou na přístroj a zárukou 1 rok na baterii.

Další informace

Dokáže vaporizovat Směsi, Vosky
Výrobce DaVinci
Velikost (délka x šířka x výška) 4.5 x 2.5 x 9.2 cm
Hmotnost vaporizéru 159 g
Styl Onyx, Graphite, Cobalt & Amethyst
Zdroj napájení Battery
Zahřívací prvek Conduction
Způsob přesouvání páry Direct
Země výroby China
Záruka 10 years on the device and a 1 year on the battery.

Recenze položky DaVinci IQ2

Průměrné hodnocení:

4.6 Založeno na 9 hodnocení
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Impressive!

Oboluna
How can something so small do so much? I am all praise for the Davinci IQ2 because it really is such a modern and innovative device. It is perfect for dry herbs but the makers made it versatile for concentrates. I never thought it was possible to have a device that can track and report dose per draw and session, yet this compact device does it! I just love it, and it is also great for microdosing. I am also completely impressed with the material used. It is apparently called a Zirconia? Whatever it is, it feels solid and has made for a great compact vape. Absolutely recommended!

Cloudy

wiid
Enjoying the Davinci IQ2 as my new go-to portable vape. I just looove the flavor. They nailed potency and quality vapor right in the head! My advice is to have a spare battery for the IQ2 since it takes quite a long time to charge. Around 5-6 hours in my experience. I just bought another battery since it’s replaceable anyway. It is good for an hour or so. Not exactly for the long haul but worth it to bring along everywhere. Again, a spare batt will do you good. Have had no issues with the Davinci so far and I am definitely recommending this to friends who need a little upgrade! He he he

This compact device is the among the best that the market has to offer.

Jona
Welcome to the future with the Davinci IQ2! I cannot begin to talk about how amazing this device is, from all its efficient features to its amazing vapor quality. From temp control, LED screen, and battery capacity, I am very much satisfied. It has a smart path mode or a precision mode where I can choose which precise temp to vape in, or just leave it to the device (which gradually increases). I like having options and the IQ2 has incorporated this into their design. The air dial is another feature that has blown me away. I played with it for a few while and it has immediately grown on me.

Brilliant device.

Jeff
The Davinci IQ2 comes as a surprise for me, honestly. I’ve read about its upcoming debut last year and didn’t give it that much thought, but it is a package full of brilliant suprises. I think this was made to make give more options and freedom for the user so we don’t get stuck on one single feature. This is really one of the device’s strength. It has all that you expect from a portable vape (size, ease of use, great vapor) but it adds a little more icing to the cake. It has a dosage pod which is perfect for microdosing. No wasted materials there and additional efficiency points for the IQ2. The dosage control is also a great addition – gives me just a ping when it’s at my preferred dosage.

Amazed

Ferraro
Read about the Davinci IQ’s packaging of itself as a “Fill your own – Know Your Dose” vape. I have to admit all this new features makes me curious. I feel like I know what I want from vapes already but IQ2 keeps throwing at me exciting new things that I want to try. The IQ2 allows for dosage calculation that shows up both on an app and on the device. With a lot of things going on, I was sort of expecting the device to have some problems after consistent use. It has been 3 weeks now and using the IQ2 has been a smooth ride. Versatile, great vapor quality, new additions for dosage control = terrific device.

Not worth it

Magnus
Well, the IQ2 costs a lot! It is almost 300 € and while I still think it is great value for your money, you might be better off with a cheaper portable version if you are not too particular with vapes. If you just need one for herbs, or want something with a longer battery capacity and lesser confusing accessories, then I suggest looking somewhere else. This is still a good compact vape for me, but it just a bit too fancy and pricey. The features are not that exclusive and other more affordable devices can give you the same function.

Cool vapor all the way!

Daniels, Jack
The IQ 2 vaporizer is the future of vapes! It has new features that makes it a cut above the rest of portable vapes in the market. My favorite of its new features is the Air Dial which allows me to control the airflow and type of vapor. I can legit choose to have cool vapor or dense and warmer vapor with simply adjusting a dial at the bottom lid of the device! I’ve never been this excited with a vape in recent years! I have tried it for myself and it works perfectly, giving me an opportunity to figure out my preference.

Highly recommending this!

Rocky
Have you seen this device?! Like whoa, it is the bomb! The IQ2 greets 2020 by kicking its competitors’ butts away! This is so cool I immediately show it to others and yap about its features! Best thing about the IQ2 is really hands-down the pure vapor quality. This vape is made to produce maximum delicious flavor and I.cannot.stop.talking.about.it! Davinci – the artist- will be proud to know that this amazing design does justice to his name. It gives such cool vapor and it’s among the best compact vape.

This latest Davinci portable vape is crazy good!

Londoner
The air dial that lets me adjust the air flow is revolutionary, plus gives me the coolest vape. Definitely beats out all the rest. But what shocked me the most with the Davinci IQ2 is its dosge calculation. I mean whaaaat? I would have trusted the device is efficient, but Davinci goes the extra mile to show, track and report the dose per draw and session. This shows up in the app or the device itself. It also toggles when it reaches the desired dose. How efficient can this device get? The temp control is also precise and easy-breezy. The IQ2 wins this 2020!

položek: 9

na stránku

Napište vlastní recenzi

Píšete recenzi o: DaVinci IQ2

Jak hodnotíte tento produkt? *