DaVinci IQ2

Hodnocení:
4.35

5969 kč 7599 kč Ušetřili jste: 1630 kč

SKU
ignore-this-59
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Tato baterie je perfektní, pokud chcete mít nějakou navíc pro váš vaporizér DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQ2 - Baterie
310 kč 410 kč

Potřebujete vyměnit DaVinci IQC / IQ2 baterii, nebo chcete mít náhradní? Pak je tato 18650 3500 mAh baterie právě pro vás.

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Nabíječka na baterie
DaVinci - Nabíječka na baterie
910 kč 1210 kč

Nabíjejte vícero baterií najednou, abyste nikdy nemuseli přerušit své posezení kvůli vybitým bateriím. S touto nabíječkou na baterie můžete nabíjet jak své baterie typu 18650, tak i typu 18350.

Používá se s: DaVinci IQ2DaVinci IQC a DaVinci MIQRO.

Připravte snadněji své byliny a udržte svůj vaporizér DaVinci IQC / IQ2 čistější použitím těchto dávkovacích kapslí
DaVinci IQ2 - Dávkovací kapsle
560 kč 750 kč

Vaporizujte na cestách a udržte své zařízení čisté po delší dobu s DaVinci IQC / IQ2 dávkovacími kapslemi. Každá kapsle pojme přibližně 0,2 g bylin nebo koncentrátu.

Obsahuje:

 • Dávkovací kapsle (6)
 • Silikonový kryt na dávkovací kapsle (6)

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Tento držák na dávkovač kapslí má stejný tvar jako jednotka DaVinci IQ a dokáže uskladnit až 6 dávkovacích kapslí.
DaVinci - Držák na dávkovací kapsle
870 kč 1160 kč

Uskladněte vaše dávkovací kapsle stylově s Držákem na dávkovací kapsle DaVinci. Tento držák má stejný tvar jako vaporizér DaVinci IQ a uskladníte v něm až 6 dávkovacích kapslí. Je perfektní, když máte v plánu někam jít a chcete mít své naplněné dávkovací kapsle vždy sebou!

Pouzdro je vyrobeno z pískovaného, eloxovaného hliníku a má rozměry 6,8 x 3,6 x 2,1 cm.

Obsahuje:

 • Držák na dávkovací kapsle
 • Dávkovací kapsle (6)
 • Silikonový kryt na dávkovací kapsle (6)
 • Nástroj na utlačování

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Soft Case
DaVinci - Měkké pouzdro
370 kč 490 kč

Vezměte si s sebou svůj vaporizér DaVinci kamkoliv! Toto měkké pouzdro má zips, který nepropouští pachy a kapsy pro příslušenství, co z něj dělá perfektní pouzdro na váš vaporizér DaVinci, když jdete ven.

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci IQ2 - Flavour Chamber
DaVinci IQ2 - Flavour Chamber
230 kč 310 kč

The Flavour Chamber is an accessory to the DaVinci IQ2 vaporizer that allows users not only a fuller vaping experience but also introduces new flavours and methods.

The heat from your bowl won’t mix with whatever it is you choose to put inside for enhanced taste sensations, making this accessory a great addition to the IQ2.

This is a big deal for people who like to experiment with different vape flavors. Pre-loading multiple chambers means you can quickly change from one flavour into another without having to clean or refill your device each time.

Intended for use with: DaVinci IQ2.

DaVinci IQC / IQ2 - Silicone Cover
DaVinci IQC / IQ2 - Silicone Cover
250 kč 330 kč

This Silicone Cover will protect your Davinci IQC or IQ2 from scratches and bumps. It also serves as heat protection, and the smart design ensure that the device can be used with it on!

Intended for use with: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Stainless Steel Dosage Capsules (6)
DaVinci IQC / IQ2 - Stainless Steel Dosage Capsules
560 kč 750 kč

The Stainless Steel Dosage Capsules are great accessories to your DaVinci vaporizer and can be used to quickly reload material, measure out doses, or just keep the oven cleaner.

The capsules hold up to 0,3 g of herb or concentrate, and due the thermal properties of steel they will heat up 16% faster than the ceramic dosage capsules!

Includes:

 • Stainless steel dosage capsules (6)
 • Silicone covers to dosage capsules (6)

Intended for use with: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Dosage Grinder
DaVinci - Dosage Grinder
1330 kč 1780 kč

The Dosage Grinder from DaVinci is a unique grinder that not only grinds, but can also funnel the grinded herbs into the capsules. This high quality aluminum device has been crafted from the finest materials and only takes a few seconds to grind up your herbs into perfect consistency while filtering them through to the DaVinci stainless steel capsules or ceramic capsules (sold separately).

Using the dosage grinder to fill up the capsules is the easiest and cleanest way. Each capsule can hold up to 0,2 g of herbs, so if you load the grinder with 1,2 g of herbs you can fill six capsules simultaneously. You can also choose to use it as a normal grinder if you don't add the capsules to the bottom part.

Intended for use with: Arizer XQ2DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Zjednodušte vapování vosků a olejů s touto sadou na koncentráty pro váš vaporizér DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQ2 - Sada na koncentráty
290 kč 390 kč

Začněte vapovat koncentráty (vosky a oleje) ve svém vaporizéru DaVinci IQC / IQ2 s pomocí sady na koncentráty. Disky na koncentráty a bavlněné tampony, které jsou součástí této sady, lze vložit do dávkovací kapsle s vaším oblíbeným koncentrátem.

Obsahuje:

 • Disky na koncentráty (6)
 • Bavlněné tampony (6)

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Připojte svůj vaporizér DaVinci IQ2 k vodní dýmce, bubbleru nebo bongu s tímto adaptérem na vodní dýmku
DaVinci IQ2 - Adaptér na vodní dýmku
250 kč 330 kč

Adaptér na vodní dýmku zajišťuje, že váš vaporizér DaVinci IQ2 bude kompatibilní s vodními dýmkami a bubblery. Tento adaptér lze spárovat s jakýmkoliv vodním příslušenstvím, které má 10 mm samičí připojení. Lze jej také používat jako prodloužený náustek.

Používá se s: DaVinci IQ2.

Tento náustek je stejný jako ten, který je součástí balení vaporizéru DaVinci IQ2 a je vhodný, pokud jej potřebujete nahradit nebo chcete mít náhradní
DaVinci IQ2 - Náustek
170 kč 230 kč

Tento náustek je náhradním dílem pro DaVinci IQ2 pro případ, že potřebujete nahradit náustek, který je součástí balení vaporizéru, nebo pokud chcete mít náhradní. Je vyroben z vysoce kvalitního zirkonia a je stejný jako ten, který je součástí balení zařízení.

Používá se s: DaVinci IQ2.

Perla rovnoměrně distribuuje teplo uvnitř DaVinci IQ2 pícky
DaVinci IQ2 - Perla
170 kč 230 kč

Perla je malá, má však důležitou funkci, protože distribuuje teplo v rámci pícky a zajišťuje, že vaše byliny jsou rovnoměrně vaporizovány. Tato Perla je stejná jako ta, která je součástí balení zařízení.

Používá se s: DaVinci IQ2.

On Balance Champion je kapesní váha, která dokáže odvážit až do 500 g s přesností na 0,1 g
Kapesní váha - 1000 x 0,1 g
480 kč 640 kč

Originální kapesní váha On Balance si zachovává svou spolehlivost i po všech těch letech. Je perfektní pro vážení vašich bylin nebo koncentrátů! Váha On Balance Champion odváží až 1000 gramů s přesností na 0,1 gramu. Sedí do většiny kapes a můžete si ji sebou vzít kamkoliv! 

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Přesnost: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutí: 60 sekund
Baterie: 2x AAA baterie (součást balení)
Rozměry: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramů

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.09)
 • Dávkovací kapsle
 • Dokáže vaporizovat byliny, vosky a oleje
 • Pět nastavitelných úrovní průtoku vzduchu
 • Vyměnitelná baterie
 • Rychlé nahřívání (méně než minutu)
 • 1 hodina fungování na 1 nabití (6 až 8 posezení)
 • Smart Paths a plně digitální nastavení teploty
 • Režimy Boost a Stealth
 • 10-letá záruka

Pro koho je DaVinci IQ2 určen?

Pokud hledáte přenosný vaporizér s nejnovější technologií, který dokáže vaporizovat jak byliny, tak i koncentráty, pak byste měli zvážit DaVinci IQ2. Je o něco větší než jeho předchůdce, DaVinci IQ, no má také nové užitečné funkce jako nastavitelné úrovně průtoku vzduchu a ovládání dávkování, perfektní pro medicinské uživatele, kteří mohou potřebovat přesné dávkování. Baterie je vyměnitelná a vydrží až 8 posezení na jedno nabití, co znamená, že je skvělý pro lidi, kteří oceňují přenosnost a možnost vapování mimo domova.

Kontrola dávkování

Kontrola dávkování je nejnovější inovací DaVinci Technologies a máte s ní úplnou kontrolu nad tím, kolik vapujete - velmi důležitá funkce, pokud chcete mít z každého posezení stejné výsledky. Jednoduše si zaznamenejte potenci své odrůdy a množství své byliny nebo koncentrátu, které musíte vložit do pícky, pro získání přehledu a hlášení o průměrné dávce na potáhnutí a na posezení. Pokud si stáhnete aplikaci [v současnosti pouze na Androidu], můžete si dokonce nastavit maximální dávku, která spustí po jejím dosáhnutí upozornění.

Nastavitelný průtok vzduchu

DaVinci IQ2 vám umožňuje nastavit průtok vzduchu pomocí nového Air Dial™ - systému, který vám dává možnost vybrat si hustotu vaší páry. Pokud preferujete chladnou páru, zvyšte průtok vzduchu, a pokud preferujete hustší páru, snižte průtok vzduchu. Celkem máte na výběr z pěti nastavení, se kterými můžete experimentovat, když chcete najít tu nejvhodnější páru pro vás.

Vždy maximální chuť

DaVinci IQ2 se nahřeje za méně než minutu, co znamená, že nikdy nebudete dlouho čekat, než budete moci začít vapovat. Vložte dávkovací kapsulu (až do 0,2 g) nebo přidejte svůj materiál přímo do nastavitelné pícky (až do 0,5 g) a spusťte proces nahřívání. Pára po vytvoření prochází keramickým průtokem vzduchu, který v kombinaci s píckou potaženou zirkonem a sklem zaručuje výjimečnou čistotu a chuť.

Vyměnitelná baterie

DaVinci IQ2 má 3500 mAh Li-Ion 18650 baterii, stejný typ, jako je v originálním DaVinci IQ balení. Plně nabitá baterie vám poskytne solidní hodinu vaporizace, co je asi 6 až 8 posezení. Je také vyměnitelná, a tak můžete baterii snadno vyměnit za náhradní a své vapování si tak prodloužit. Přes mikro-USB se baterie nabíjí 6 hodin, no přes externí nabíječku pouze 3 hodiny (externí nabíječka není součástí balení).

Funkce

Pomocí tlačítek lze aktivovat dva režimy a přizpůsobit tak chování DaVinci IQ2:

 • Stealth režim - ztlumí LED-světla na přední straně zařízení.
 • Boost režim - rychle zvýší teplotu v pícce až do 220°C.

Pro nastavení teploty DaVinci IQ2 existují také dvě možnosti:

 • Precision režim - nastavte požadovanou teplotu a DaVinci IQ2 ji bude udržovat.
 • Smart path režim - postupně zvyšujte teplotu, vyberte si jednu ze čtyř přednastavených "smart paths", nebo si přizpůsobte svou vlastní pomocí aplikace.

Záruka

Všechny DaVinci IQ2 vaporizéry, které prodává MagicVaporizers, autorizovaný distributor DaVinci, jsou plně autentické a vztahuje se na ně 10-letá záruka na zařízení a 1-roční záruka na baterii.

Uživatelská příručka

DaVinci IQ2

V balení

 • DaVinci IQ2 vaporizér
 • Baterie
 • 10 mm náustek
 • USB nabíjecí kabel
 • Nástroj na stláčení
 • Dávkovací kapsule
 • Disk na koncentráty
 • Bavlněné tampony (9)
 • Utěrky s alkoholem (9)
 • Návod k použití
DaVinci IQ2

Specifikace

Více informací
Velikost: 4,5 x 2,5 x 9,2 cm
Váha: 159 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 60 sekund
Zdroj energie: Baterie (3500 mAh)
Teplota: 121°C až 221°C
Výrobce: DaVinci
Záruka: 10 let
Země výroby: Čína
Napište svou vlastní recenzi o DaVinci IQ2
Prohlížíte si:DaVinci IQ2
Hodnocení