DaVinci IQC

Hodnocení:
DaVinci IQC 4.3 5

5899 kč

SKU
ignore-this-85
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržuje vaše byliny čerstvé a uchovává jejich pach uvnitř
TightVac - MiniVac 0,12 L
170 kč 230 kč

Nejlepší způsob uskladnění vašich bylin je originální TightVac MiniVac! Po vložení vašich bylin a zavření víčka stiskněte tlačítko pro vytáhnutí vzduchu ven. Vaše byliny tak budou uchovávány čerstvé a z MiniVac nebude unikat žádný pach. Pro otevření opět stiskněte tlačítko a odstraňte víčko.

TightVac MiniVac má kapacitu 0,12 L, která je vhodná pro přibližně 10 až 30 gramů bylin, v závislosti na hustotě bylin. Díky inovativnímu designu je extrémně pevný, kompletně vzduchotěsný a plně vodotěsný.

Tato baterie je perfektní, pokud chcete mít nějakou navíc pro váš vaporizér DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQC / IQ2 - Baterie
310 kč 410 kč

Potřebujete vyměnit DaVinci IQC / IQ2 baterii, nebo chcete mít náhradní? Pak je tato 18650 3500 mAh baterie právě pro vás.

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Nabíječka na baterie
DaVinci - Nabíječka na baterie
900 kč 1200 kč

Nabíjejte vícero baterií najednou, abyste nikdy nemuseli přerušit své posezení kvůli vybitým bateriím. S touto nabíječkou na baterie můžete nabíjet jak své baterie typu 18650, tak i typu 18350.

Používá se s: DaVinci IQ2DaVinci IQC a DaVinci MIQRO.

DaVinci IQC / IQ2 - Silikonový obal
DaVinci IQC / IQ2 - Silikonový obal
250 kč 330 kč

Tento Silikonový obal bude chránit váš vaporizér DaVinci IQC nebo IQ2 před poškrábáním a nárazy. Také slouží jako ochrana před teplem a chytrý design zajišťuje, že zařízení můžete používat i tehdy, pokud je v tomto obalu!

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Soft Case
DaVinci - Měkké pouzdro
360 kč 480 kč

Vezměte si s sebou svůj vaporizér DaVinci kamkoliv! Toto měkké pouzdro má zips, který nepropouští pachy a kapsy pro příslušenství, co z něj dělá perfektní pouzdro na váš vaporizér DaVinci, když jdete ven.

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Dávkovací kapsle z nerezavějící oceli (6)
DaVinci IQC / IQ2 - Dávkovací kapsle z nerezavějící oceli
550 kč 740 kč

Dávkovací kapsle z nerezavějící oceli jsou vynikajícím příslušenstvím k vašemu vaporizéru DaVinci a mohou být použity pro rychlé naplnění materiálu do zařízení, měření dávek nebo jen k tomu, aby zůstala pícka čistší.

Kapsle pojmou až 0,3 g bylinek nebo koncentrátu a díky tepelným vlastnostem oceli se nahřejí až o 16% rychleji než keramické dávkovací kapsle!

Obsahuje:

 • Dávkovací kapsle z nerezavějící oceli (6)
 • Silikonové kryty na dávkovací kapsle (6)

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Připravte snadněji své byliny a udržte svůj vaporizér DaVinci IQC / IQ2 čistější použitím těchto dávkovacích kapslí
DaVinci IQC / IQ2 - Dávkovací kapsle
550 kč 740 kč

Vaporizujte na cestách a udržte své zařízení čisté po delší dobu s DaVinci IQC / IQ2 dávkovacími kapslemi. Každá kapsle pojme přibližně 0,2 g bylin nebo koncentrátu.

Obsahuje:

 • Dávkovací kapsle (6)
 • Silikonový kryt na dávkovací kapsle (6)

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Dávkovací drtička
DaVinci - Dávkovací drtička
1320 kč 1760 kč

Dávkovací drtička od DaVinci je unikátní drtička, která kromě drcení pomůže i při přímém plnění nadrcených bylinek do dávkovacích kapslí. Toto zařízení z vysoce kvalitního hliníku bylo vyrobeno jen z těch nejlepších materiálů a rozdrcení vašich bylinek na perfektní konzistenci mu zabere jen pár vteřin. Zároveň bylinky přefiltruje do DaVinci kapslí z nerezavějící oceli nebo keramického materiálu (prodávány samostatně).

Používání dávkovací drtičky k plnění kapslí je nejjednodušší a nejčistší způsob. Do každé kapsle se vejde až 0,2 g bylinek, takže pokud do drtičky vložíte 1,2 g bylinek, můžete naplnit 6 kapslí zároveň. Produkt také můžete používat jako obyčejnou drtičku, stačí do spodní části nevložit kapsle.

Používá se s: Arizer XQ2DaVinci IQ2DaVinci IQCVapman Vaporizer a XVape Fog Pro.

Tento držák na dávkovač kapslí má stejný tvar jako jednotka DaVinci IQ a dokáže uskladnit až 6 dávkovacích kapslí.
DaVinci - Držák na dávkovací kapsle
860 kč 1150 kč

Uskladněte vaše dávkovací kapsle stylově s Držákem na dávkovací kapsle DaVinci. Tento držák má stejný tvar jako vaporizér DaVinci IQ a uskladníte v něm až 6 dávkovacích kapslí. Je perfektní, když máte v plánu někam jít a chcete mít své naplněné dávkovací kapsle vždy sebou!

Pouzdro je vyrobeno z pískovaného, eloxovaného hliníku a má rozměry 6,8 x 3,6 x 2,1 cm.

Obsahuje:

 • Držák na dávkovací kapsle
 • Dávkovací kapsle (6)
 • Silikonový kryt na dávkovací kapsle (6)
 • Nástroj na utlačování

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Zjednodušte vapování vosků a olejů s touto sadou na koncentráty pro váš vaporizér DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQC / IQ2 - Sada na koncentráty
290 kč 380 kč

Začněte vapovat koncentráty (vosky a oleje) ve svém vaporizéru DaVinci IQC / IQ2 s pomocí sady na koncentráty. Disky na koncentráty a bavlněné tampony, které jsou součástí této sady, lze vložit do dávkovací kapsle s vaším oblíbeným koncentrátem.

Obsahuje:

 • Disky na koncentráty (6)
 • Bavlněné tampony (6)

Používá se s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Funkce

 • Nejnovější verze! (2021.11)
 • Vnějšek z pískovaného hliníku
 • Vzduchotěsnáý průtok páry ze zirkonu a skla
 • Pícka potažená sklem s kapacitou 0,5 g
 • Režimy “Smart Path”, Precision a Boost
 • Přesnost teploty na 1 stupeň (0 až 221 °C)
 • Čas nahřívání 30 sekund
 • Nabíjení do 2 hodin (USB-C)
 • 3000 mAh baterie (odnímatelná) pro až 2 hodiny používání
 • 5letá záruka

Pro koho je DaVinci IQC určen?

DaVinci IQC je určen pro ty, kteří touží mít plnou kontrolu nad svými vapovacími relacemi. Nabízí mnoho funkcí, které jej činí perfektním pro experimentování a zkoušení různých chutí páry, jako například jeho zirkonová chuťová komora, různé režimy nahřívání a velký rozsah nastavení teploty. Režim Precision také zajistí, že budete moci jednoduše prozkoumat všechna dostupná nastavení teploty (0 až 221 °C) bez jakýchkoli problémů!

Utěsněný průtok páry ze zirkonu/skla

Nejnovější inovace z dílny DaVinci je průtok páry, utěsněný použitím zirkonu a skla. Toto znamená, že s párou nepřijde do kontaktu žádný kov ani plast, což zaručí, že pára z IQC bude vždy čistá a chutná.

Výjimečná chuť

Pícku má DaVinci jako žádný jiný vaporizér. Sklem potažená keramická pícka se může pochlubit systémem nastavení teploty s přesností na 1 stupeň a nabízí Precise režim pro ultimátní úroveň kontroly a rovněž režim „Smart Path“, který poskytuje jednoduchou a praktickou cestu jak experimentovat s přednastavenými zvýšeními teploty.

Výkonná a odnímatelná baterie

DaVinci IQC je vybaven 3000 mAh nabíjecí baterií typu 18650, která je schopna poskytnout až 2 hodiny provozu. Toto z něj činí perfektního společníka pro dny strávené venku nebo dlouhé výlety bez přístupu k elektrickým zásuvkám.

Baterie je také vyměnitelná, takže pokud jdete ven na delší dobu, vezměte si sebou pár navíc – nikdy nevíte, kdy se vám mohou hodit!

Použitím tlačítek nahoru a dolů zjistíte stav baterie vašeho vaporizéru. Kromě toho, po vybití na 10% kapacity přístroj zavibruje. 

Lze jej připojit k vodním nástrojům

Balení IQC obsahuje také adaptér na vodní dýmku, který může být připojen na jakýkoli 10 mm vodní prvek pro ještě jemnější a čistší páru. Umožněním páře, aby nejprve přešla přes vodní prvek, ji zchladí a učiní její konzumaci jednodušší.

3 režimy pro ovládání teploty

“Smart Path”

S režimem “Smart Path” na vašem DaVinci IQC můžete používat čtyři různá nastavení, která budou postupně zvyšovat teplotu v keramické pícce. První z nich se nazývá „Chuť“ nebo „Flavour“, začíná na 176 °C a skončí na 188 °C po 8 minutách.

Jsou zde ještě tři další režimy: Mind, Body a Rest, každý z nich začíná na odlišné teplotě a skončí po 8 minutách na teplotě vyšší o 12 °C

Precision

Tento režim vám umožní ovládat teplotu vaporizace s přesností na jeden stupeň. Pro vstup do režimu „Precision“ klikněte na tlačítko zapnutí/vypnutí, které vám zobrazí aktuální teplotu a následně ji upravte pomocí šipek nahoru a dolů pro výběr požadované teploty.

Boost

Stisknutí červeného tlačítka zapnutí/vypnutí během vaší relace vám umožní zvýšit teplotu až na 210 °C. Držte jej tak dlouho jak jen chcete a stiskněte kteroukoli šipku poté, co skončíte, aby se váš vaporizér IQC vrátil zpět z režimu Boost na teplotu nastavenou předtím.

Nabíjení přes USB-C

Nabijte váš vaporizér IQC již za 2 hodiny s pomocí USB-C nabíjení. Kromě toho, pokud se ocitnete mimo domov a potřebujete si rychle nabít mobil, možnost reverzního nabíjení je pro takovou příležitost jako stvořená!

Aplikace pro vylepšenou přizpůsobitelnost

Nejnovější inovace z dílny DaVinci je webová aplikace pro iOS i Android OS, která umožňuje ovládat IQC nejen z vašich smartphonů, ale také i tabletů a stolních počítačů.

S pomocí aplikace si také můžete vytvořit personalizované „Smart Paths“ pro zjednodušení vašich DaVinci IQC relací prostřednictvím vytváření, pojmenovávání a ukládání automatických úprav teploty.

Jaký je rozdíl mezi DaVinci IQC a IQ2?

IQ2 a IQC jsou velmi podobné vaporizéry. Hlavní rozdíly jsou v tom, že IQC má nabíjení prostřednictvím USB-C, náustek z měkkého materiálu s přibaleným víčkem na chuťovou komoru a adaptér na vodní dýmku. Chybí mu ale sledování dávkování a technologie AirDial, které naleznete v modelu DaVinci IQ2.

Záruka

Všechny vaporizéry DaVinci IQC prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem společnosti DaVinci, jsou zcela autentické a vztahuje se na ně 5letá záruka na zařízení a 1letá záruka na baterii.

Uživatelská příručka

DaVinci IQC

V balení

 • Vaporizér DaVinci IQC 
 • Baterie
 • 10 mm adaptér na vodní dýmku
 • Nástroj na míchání
 • Nástroj na čištění
 • 90 cm pletený USB-A do USB-C kabel
 • Alkoholové utěrky (3)
 • Návod k použití
DaVinci IQC

Specifikace

Více informací
Velikost: 4,4 × 2,5 × 9,2 cm
Váha: 147 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (3000 mAh)
Teplota: 0 až 221 °C
Výrobce: DaVinci
Záruka: 5 let
Země výroby: Čína
Napište svou vlastní recenzi o DaVinci IQC
Prohlížíte si:DaVinci IQC
Hodnocení