DaVinci IQC

Hodnocení:
DaVinci IQC 4.3 5

4699 Kč 5899 Kč Ušetřili jste: 1200 Kč

SKU
ignore-this-85
Doprava zdarma
Zobrazit další drtičky
Prohlížet více příslušenství

Funkce

 • Nejnovější verze! (2024.05)
 • Vnějšek z pískovaného hliníku
 • Vzduchotěsnáý průtok páry ze zirkonu a skla
 • Pícka potažená sklem s kapacitou 0,5 g
 • Režimy “Smart Path”, Precision a Boost
 • Přesnost teploty na 1 stupeň (0 až 221 °C)
 • Čas nahřívání 30 sekund
 • Nabíjení do 2 hodin (USB-C)
 • 3000 mAh baterie (odnímatelná) pro až 2 hodiny používání

Pro koho je DaVinci IQC určen?

DaVinci IQC je určen pro ty, kteří touží mít plnou kontrolu nad svými vapovacími relacemi. Nabízí mnoho funkcí, které jej činí perfektním pro experimentování a zkoušení různých chutí páry, jako například jeho zirkonová chuťová komora, různé režimy nahřívání a velký rozsah nastavení teploty. Režim Precision také zajistí, že budete moci jednoduše prozkoumat všechna dostupná nastavení teploty (0 až 221 °C) bez jakýchkoli problémů!

Utěsněný průtok páry ze zirkonu/skla

Nejnovější inovace z dílny DaVinci je průtok páry, utěsněný použitím zirkonu a skla. Toto znamená, že s párou nepřijde do kontaktu žádný kov ani plast, což zaručí, že pára z IQC bude vždy čistá a chutná.

Výjimečná chuť

Pícku má DaVinci jako žádný jiný vaporizér. Sklem potažená keramická pícka se může pochlubit systémem nastavení teploty s přesností na 1 stupeň a nabízí Precise režim pro ultimátní úroveň kontroly a rovněž režim „Smart Path“, který poskytuje jednoduchou a praktickou cestu jak experimentovat s přednastavenými zvýšeními teploty.

Výkonná a odnímatelná baterie

DaVinci IQC je vybaven 3000 mAh nabíjecí baterií typu 18650, která je schopna poskytnout až 2 hodiny provozu. Toto z něj činí perfektního společníka pro dny strávené venku nebo dlouhé výlety bez přístupu k elektrickým zásuvkám.

Baterie je také vyměnitelná, takže pokud jdete ven na delší dobu, vezměte si sebou pár navíc – nikdy nevíte, kdy se vám mohou hodit!

Použitím tlačítek nahoru a dolů zjistíte stav baterie vašeho vaporizéru. Kromě toho, po vybití na 10% kapacity přístroj zavibruje. 

Lze jej připojit k vodním nástrojům

Balení IQC obsahuje také adaptér na vodní dýmku, který může být připojen na jakýkoli 10 mm vodní prvek pro ještě jemnější a čistší páru. Umožněním páře, aby nejprve přešla přes vodní prvek, ji zchladí a učiní její konzumaci jednodušší.

3 režimy pro ovládání teploty

“Smart Path”

S režimem “Smart Path” na vašem DaVinci IQC můžete používat čtyři různá nastavení, která budou postupně zvyšovat teplotu v keramické pícce. První z nich se nazývá „Chuť“ nebo „Flavour“, začíná na 176 °C a skončí na 188 °C po 8 minutách.

Jsou zde ještě tři další režimy: Mind, Body a Rest, každý z nich začíná na odlišné teplotě a skončí po 8 minutách na teplotě vyšší o 12 °C

Precision

Tento režim vám umožní ovládat teplotu vaporizace s přesností na jeden stupeň. Pro vstup do režimu „Precision“ klikněte na tlačítko zapnutí/vypnutí, které vám zobrazí aktuální teplotu a následně ji upravte pomocí šipek nahoru a dolů pro výběr požadované teploty.

Boost

Stisknutí červeného tlačítka zapnutí/vypnutí během vaší relace vám umožní zvýšit teplotu až na 210 °C. Držte jej tak dlouho jak jen chcete a stiskněte kteroukoli šipku poté, co skončíte, aby se váš vaporizér IQC vrátil zpět z režimu Boost na teplotu nastavenou předtím.

Nabíjení přes USB-C

Nabijte váš vaporizér IQC již za 2 hodiny s pomocí USB-C nabíjení. Kromě toho, pokud se ocitnete mimo domov a potřebujete si rychle nabít mobil, možnost reverzního nabíjení je pro takovou příležitost jako stvořená!

Aplikace pro vylepšenou přizpůsobitelnost

Nejnovější inovace z dílny DaVinci je webová aplikace pro iOS i Android OS, která umožňuje ovládat IQC nejen z vašich smartphonů, ale také i tabletů a stolních počítačů.

S pomocí aplikace si také můžete vytvořit personalizované „Smart Paths“ pro zjednodušení vašich DaVinci IQC relací prostřednictvím vytváření, pojmenovávání a ukládání automatických úprav teploty.

Jaký je rozdíl mezi DaVinci IQC a IQ2?

IQ2 a IQC jsou velmi podobné vaporizéry. Hlavní rozdíly jsou v tom, že IQC má nabíjení prostřednictvím USB-C, náustek z měkkého materiálu s přibaleným víčkem na chuťovou komoru a adaptér na vodní dýmku. Chybí mu ale sledování dávkování a technologie AirDial, které naleznete v modelu DaVinci IQ2.

Záruka

Všechny vaporizéry DaVinci IQC prodávané společností MagicVaporizers, autorizovaným distributorem společnosti DaVinci, jsou zcela autentické a vztahuje se na ně 2letá záruka na zařízení a 1letá záruka na baterii.

Uživatelská příručka

DaVinci IQC

V balení

 • Vaporizér DaVinci IQC 
 • Baterie
 • 10 mm adaptér na vodní dýmku
 • Nástroj na míchání
 • Nástroj na čištění
 • 90 cm pletený USB-A do USB-C kabel
 • Alkoholové utěrky (3)
 • Návod k použití
DaVinci IQC

Specifikace

Více informací
Velikost: 4.4 × 2.5 × 9.2 cm
Váha: 147 g
Vyhřívání: Kondukční
Čas zahřívání: 30 sekund
Zdroj energie: Baterie (3000 mAh)
Teplota: 0 až 221 °C
Výrobce: DaVinci
Záruka: 2 let
Země výroby: Čína

Ostatní vaporizéry od DaVinci

 1. DaVinci MIQRO Vaporizer
  Hodnocení:
  DaVinci MIQRO-C

  2949 Kč

  • 3 režimy: Precision, Smart Path a Boost
  • Nastavitelná komora (0,1 – 0,25 g)
  • Vyměnitelná baterie (900 mAh)
Nahrávám...
Napište svou vlastní recenzi o DaVinci IQC