DynaVap - Honest Torch

300 Kč
SKU
SKU3096

Honest Torch je perfektní tryskový zapalovač pro precizní nahřívání vašeho vaporizéru DynaVap. Tento doplnitelný butanový tryskový zapalovač má design s jedním plamenem, který umožňuje přesně zacílené a kontrolované zahřívání hrotu DynaVap.

Díky snadno použitelnému zapalovacímu tlačítku a nastavitelné velikosti plamene si můžete přizpůsobit intenzitu vapování DynaVap dle svých preferencí. Ergonomický tvar nabízí během nahřívání pohodlné držení bez klouzání.

Okénko pro kontrolu množství paliva vám umožní sledovat stav butanu rychlým pohledem. Přiložené víčko můžete bezpečně připevnit k tělu hořáku pomocí řetízku, když zapalovač zrovna nepoužíváte, takže si svůj Honest Torch můžete s sebou vzít kamkoli bez obav, že víčko ztratíte.

Honest Torch vám doručíme bez paliva, takže před prvním použitím je třeba přidat butan. Ujistěte se, že používáte filtrovaný butan určený speciálně pro tryskové zapalovače, protože běžný plyn do zapalovačů (propan) není kompatibilní a může zapalovač poškodit.

Po naplnění kvalitním butanem poskytuje tryskový zapalovač Honest Torch spolehlivý vysoký výkon, s jehož pomocí dosáhnete přesného nahřátí vašeho DynaVap a zažijete nezapomenutelná posezení.

Určeno k použití s: DynaVap HyperDyn,  DynaVap M+ (Plus),  DynaVap M7,  DynaVap Omni a DynaVap VonG (i): Titan.